Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » АнЄкдоти та кумедні байки від прихильників Каневали


АнЄкдоти та кумедні байки від прихильників Каневали

Сообщений 1 страница 30 из 47

1

Вирішив ось створити сторінку гумору на нашому форумі.)))
Як відомо, сміх подовжує життя. А багато сміху - це запорука тривалого життя.
Тому: хто що знає - розповідайте. Посміємося разом. Депресія та смутні думки - одійдіте! Нехай наше життя буде веселим!...)))))))

Отредактировано Eugeniusz (2007-12-07 16:09:54)

0

2

:) Розповім мій улюблений анекдот про лікарів (вибачайте за російську, порсто я боюся, що він гірше звучатиме).

Поликлиника,вечер пятницы, 17.55 (а поликлиника, как известно, до шести). Доктор-терапевт собирается домой. И тут к нему влетает мужик с топором в спине:

- Доктор, помогите!!! у меня топор в спине!!! сделайте что-нибудь.
Врач:
- Молодой человек, ну чем я вам помогу. Смотрите - уже без пяти шесть, через 5 минут у меня смена заканчивается...

-Ну доктор, у меня же топор в спине, ну помогите мне как-нибудь!!!

_-Ну послушайте же, молодой человек - сейчас уже почти шесть, я за целый рабочий день устал. Да и пятниця сегодня, я может, поряньше хочу домой уйти...

- Да вы что!!! У меня топор в спине!!! Я же умереть могу!!!

Доктор спокойно разворачивается, достает из стола скальпель и  - бац! им мужику в глаз:

- Идите к окулисту!!!!! Он до семи!!!!

(сподіваюся, комусь від сподобається)

0

3

Трохи жорстоко, але смішно.) :)
А за російську не вибачайтеся - я мовними питаннями не переймаюся, на відміну від урядовців наших, які тільки й теревенять, що про "втАрой гАсударствЄнний"... Наче у нас інших проблем нема... :)

0

4

- Чоловіче - питає жінка - а чому в тебе такі довгі вії?
- Бо в дитинстві я багато плакав...
- Краще б ти в дитинстві більше пісяв! :D

Заходит скелет в бар:
- Мне, пожалуйста, кружку пива и швабру...

Гаишник тормозит машину. Из машины вываливается пьяная женщина, выплёвывает на асфальт шоколадную конфету и говорит:
- Представляете... ик... с ликёром попалась... :D

-2

5

Решили ученые установить, какая нация самая креативная. Взяли, как обычно, американца, француза и руского, раздали им по 2 титановых шарика, посадили в абсолютно пустые комнаты и дали задание - через сутки как-нибудь их удивить.

через день приходят к американцу - он этими шариками научился жонглировать, и так их подбрасывает, и эдак. В общем - удивил.

Приходят к французу - а он фокусы показывает, шарики у него то появляются, то исчезают. Ну, тоже удивил.

Заходят к русскому - через 5 мин выходят и говорят, что русский самый креативный среди всех. У них спрашивают - а что ж он такое сделал?
-Та, представляете, один один шарик сломал, а второй потерял))))

+1

6

А вы знаете, как сделать так, чтобы у блондинки засияли глаза? Просто посветить ей фонариком в ухо)))

0

7

В ресторане:
- Мне, пожалуйста, хартенбраунгевратенштайзенгорбейстраут с колбаской.
- Извините - хартенбраунгевратенштайзенгорбейстраут с чем-чем?...

- Василий Иванович! В лесу - белые!!!
- Петька! Мне сейчас не до грибов!...

-1

8

Знаєте, я чомусь не в захваті від двох речей. По-перше, від анекдотів як сурогату спілкування. По-друге, коли люди вибачаються за те, що розмовляютть не тією мовою, яку схвалює більшість.

Чужий анекдот хороший, коли він відображує ситуцію, котра виникла щойно, але у іншій формі, показуючи абсурдну сутність проблеми, з якою ми зіткнулися.

Я знавав чимало людей, котрі колекціонували анекдоти, щоб розповідати їх шефові, намагаючися в такий спосіб сподобатися.

Я розмовляв українською, коли це не схвалювалося. І зараз розмовляю російською, хоч це також не схвалюється, причому тими ж скотиськами типу Віталія Журавського, котрі доносили на "націоналістично налаштованих" одногрупників, у органи.

Я принципово не розмовляв українською два рази у житті. Років по п'ять-шість. Перший раз - коли згаданий вже сьогодні М.М.Біляшівський засміяв мене за якийсь кацапізм, типу "вона сьогодні прекрасно виглядає" (він завжди єхидно додавав: "виглядати можна тільки з-під ліжка!"). Бо поки не вивчу усіх тонкощів - боявся псувати мову. Вдруге - коли українською заговорив Леонід Данилович. Бо не хотів з цим миршавим жлобиськом навіть однією мовою розмовляти. А після того вживав її тільки як офіційну.

І вибачатися за вживання мови - не є добрий знак.

0

9

на форуме:
1. привет(((((((((
2. че такой грустный?
1. я девушка!
2. соболезную...

+1

10

Викладував в гноярці, але повторюсь http://www.bash.org.ru/

0

11

Patriotofmg-42 написал(а):

http://www.bash.org.ru/

Вибачайте, але не можу втриматись щоб не викласти прикол з баша:

Человек-это фильтр по очистке гавна от примесей....

0

12

Raven_sp
О так воно і є!

0

13

Брюнгильда написал(а):

А вы знаете, как сделать так, чтобы у блондинки засияли глаза? Просто посветить ей фонариком в ухо)))

можно ещё в попу посветить  :D

0

14

Чого-чого, а анекдотів в Нетрях вистачає на інших сайтах. Окрім того будь-який анекдот зарання приречений на обсвист "Боян!". Давайте краще пограємось. Бажаючий напише анекдот, який він вважає свіжим, а потім колективно спробуємо визначити геологічний вік цього анекдота.
Я б почав, але спочатку тра в Нетрях якийсь смішний свіженький на вигляд анекдот підцепити, а я щось як з експедиції повернувся то анекдоти не читаю (хоч з чим це пов'язано не знаю). Якшо в кого що є на приміті - пишіть.

0

15

Феликс Эдмундыч по стройке гулял,
Владимир Ильич за ним наблюдал.
весело звякнул по морде кирпич:
метко кидает Владимир Ильич!

тело, впер_нутое в воду,
выпирает на свободу,
с массой выпертой воды
тела, впертого туды...

мне мама в детстве выколола глазки,
чтоб я в шкафу варенье не нашел.
я не хожу в кино и не читаю сказки,
зато я нюхаю и слышу хорошо!

Петя на льдинке лунку колол,
сзади к нему подошел ледокол.
нет ничего веселее на свете :
слева полПети и справа полПети...

мальчики в поле в индейцев играли,
девочки там же цветы собирали.
Маша нагнулась, в попе топор:
метко кидает индеец Егор...

дети в подвале играли в больницу,
умер от родов сантехник Синицын...

дети в подвале играли в ГЕСТАПО,
зверски замучен сантехник Потапов.
уши прибили гвоздями к затылку,
он не признался, где спрятал бутылку.

ничто так не красит женщину, как литр водки в желудке мужчины.

Аллах акбар!- закричал Карлсон, подлетая к Всемирному торговому центру...

граждане, не обольщайтесь, ведь даже если вас несут на руках, то возможно вся процессия направляется на кладбище...

типа толковый словарь:
зигзаг удачи- харакири
выкидыш- парашютист
падла- Пизанская башня
крестики-нолики -кладбище
сделать под козырек- наделать у главного входа...

0

16

zzzander написал(а):

Феликс Эдмундыч

Не боян! Гормон! 35 років бояни не живуд!

Дєті, ви що не відчуваєте, що це не прикольно, а дуже незручно?

Старий анекдот має бути як старий сир - або твердий та гострий, так що скибкою можна горлянку перерізати, або - якщо це м'який камамбер - то такий смердючий і делікатесний, наче сто бомжів у парадному насqaло. (c)

Отредактировано КитВасиль (2007-12-19 22:39:11)

0

17

zzzander, страшилки навіть не знаю як датувати... Вони не то що давно з'явились, мені здалось, що вони зникли ще десь в першій половині 90-х.

КитВасиль написал(а):

якщо це м'який камамбер - то такий смердючий і делікатесний, наче сто бомжів у парадному насqaло.

Це більше в тему кулінарії, але все-таки, та хіба вже так смердить той камамбер? Печерицями пахтить, а не сцяками.

0

18

Чудотворецъ написал(а):

Печерицями пахтить, а не сцяками.

Сечовина -- грибний продукт виділення... :)

0

19

Чудотворецъ написал(а):

Печерицями пахтить, а не сцяками

По-перше, вельмишановний, я написав літеру "q", а не "ц" - бо знаю особливість цього хоста - автоцензор весь час замінює російські лайки на евфемізми, тож слово "cyka" приходиться писати латиницею (ну не люблю я викидати слова з пісні!)

Справжній камамбер має важкий гівняний дух (точніше, наче бомжі наїлися на смітнику гнилої капусти і наклали в холодильнику купу), особливо усілякі "рустікани" в кругленьких корібочках з фанери.

А сечою жоден з сирів не пахне - ваша правда!

Valear:

Але ж пахне сечою не сечовина, а окремі імідини, іміни та аміни, а також стероїди (як додатковий компонент запаху свіжої сечі)!

Зовнішня грибниця ("скоринка" на  сирі) пахне грибами і смак має грибний, а от уже те, що всередині... Сині сири і горгонцола мають переважно пікантний смак блювоти. Камамбери - ніжний вишуканий смак плавленого сиру у поєднанні з запахом, котрий я описав вище.

Тому я люблю брі та камамбер сири в банальному і дешевому виконанні - для масового покупця і майже без запаху. А от синіх сирів вже не хочу ніяких.

Та сама історія і з анекдотами.

Отредактировано КитВасиль (2007-12-20 20:05:29)

0

20

:night: фу....

0

21

КитВасиль написал(а):

горгонцола

То не та гидота, яка іхтіулін виробляє і через яку дещо ставридою смердить?

0

22

Чудотворецъ написал(а):

горгонцола То не та гидота, яка іхтіулін виробляє і через яку дещо ставридою смердить?

Ні, шановний. Горгонцола - дуже смачний італійський сир, доволі відмінний від усіляких рокфорів. Тіко у нас ахвігенно дорогий. Сучі продавщиці не хочуть різати 100 г мнякого сиру по 170-190 грн за кг, бо вун кришицця. У забугряндію тра їхати, там наїдатися, привозити півкила домки та пригощати тут дружбаків. Всьодно дешевше вийде.

А смердить не тіко ставридою ("Ідьот сліпой мімо рибного ма'азіну"), але також креветками, кальмарами, каналізацією (здебільшого чомусь з рота) або дезодорантами.

cutie_cat написал(а):

фу....

Справжні мачо пахнуть ще гірше, ніж сир та дівчата, just believe me.

Я це до того веду, що історії з життя кращі за аніхдоти з Інтернету.

І повторюся, бо вже неясно, чому з аніхдотв тема з'їхала на сир:

"Старий анекдот має бути як старий сир - або твердий та гострий, так що скибкою можна горлянку перерізати, або - якщо це м'який камамбер - то такий смердючий і делікатесний, наче сто бомжів у парадному nasralо." (c)

Отредактировано КитВасиль (2008-01-06 22:18:46)

0

23

http://prikol.bigmir.net/view/112446/

Чудотворецъ написал(а):

Давайте краще пограємось. Бажаючий напише анекдот, який він вважає свіжим, а потім колективно спробуємо визначити геологічний вік цього анекдота.

Свіжими завжди будуть політичні анекдоти, створювати їх можна щодня...

0

24

Raven_sp написал(а):

Свіжими завжди будуть політичні анекдоти, створювати їх можна щодня...

Можливо, свіжими так, а чи смішними?

0

25

- Я хочу есть как тигр!!!
- А я хочу есть как слон!!!
- Гы, а я как крыса уже все сожрал...

Парочка сидит в баре. Она говорит:
- Слушай, я коктейль знаю крутой. Хочешь попробовать?
Он соглашается, и она заказывает рюмку Bailey"s и рюмку лимонного сока:
- Встаешь на колени, смотришь мне прямо в глаза, вливаешь в рот Bailey"s, и сразу запиваешь соком.
Чувак закрывает глаза, и делает как она сказала.
0,3 секунды - приятное теплое ощущение во рту.
0,6 секунды - сливки в Bailey"sе сворачиваются.
0,9 секунды - его лицо зеленеет как недозревший лимон и он с трудом проглатывает все ЭТО.
1,2 секунды - его желудок начинает реагировать, и хочет вернуть коктейль обратно.
3,0 секунды - она шепчет ему на ухо:
- Коктейль называется "Месть за минет"!

Отредактировано Тінь СМЕРТІ (2008-02-01 19:26:58)

0

26

Досвідчений дятел вилікує буратіно від глистів...

0

27

Raven_sp написал(а):

Досвідчений дятел вилікує буратіно від глистів...

Щодо дятлів...
Напис на каблучці у мужічка: "Цього дятла було закільцьовано 20. 01. 1996 року".

0

28

Хочется дурой набитою стать,
Чтоб не уметь ни писать, ни читать,
Чтобы валяться круглые сутки...
Чтобы смеяться на глупые шутки...
Чтобы переться от розовой шмотки,
Чтобы подруги - одни идиотки,
Чтоб в ридикюле духи и жЫвачка,
Чтоб Петросян смешил до ус ...ки.
Чтобы компьютер - большой калькулятор,
Чтобы с ашипкай писать "гиниратор",
Чтобы Дом2 - "зашибись передача",
Кучу любовников и побогаче.
Чтобы в наушниках - "Шпильки" с Биланом,
Чтобы трусы - только "Дольче Габана",
Чтоб "кибернетика" - страшное слово,
Чтобы "политика - это не клёво".
В общем, хочу быть набитою дурой,
Брать не умом, а лицом и фигурой,
Всё достигать, раздвигая коленки...
Стать бы такой... И убица ап стенку

+1

29

:[|||||||||||]:

0

30

Ero_aphana написал(а):

Хочется дурой набитою стать,
Чтоб не уметь ни писать, ни читать,
Чтобы валяться круглые сутки...
Чтобы смеяться на глупые шутки...
Чтобы переться от розовой шмотки,
Чтобы подруги - одни идиотки,
Чтоб в ридикюле духи и жЫвачка,
Чтоб Петросян смешил до ус ...ки.
Чтобы компьютер - большой калькулятор,
Чтобы с ашипкай писать "гиниратор",
Чтобы Дом2 - "зашибись передача",
Кучу любовников и побогаче.
Чтобы в наушниках - "Шпильки" с Биланом,
Чтобы трусы - только "Дольче Габана",
Чтоб "кибернетика" - страшное слово,
Чтобы "политика - это не клёво".
В общем, хочу быть набитою дурой,
Брать не умом, а лицом и фигурой,
Всё достигать, раздвигая коленки...
Стать бы такой... И убица ап стенку

+ 1 піши єсчьо!!!

0


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » АнЄкдоти та кумедні байки від прихильників Каневали