Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Гноярка » Насущна тема. Робота для студентів -- пропозиції


Насущна тема. Робота для студентів -- пропозиції

Сообщений 1 страница 15 из 15

1

Шукаючи собі роботу, зловив себе на думці, що таки нормальної роботи нашому студіозусу не знайти.... Про пошукові сервери, роботу для біолога (миром допомагати) пропоную на світлий розсуд форумчан оцю тему....  :soldat:

0

2

За статистикою, у науці працевлаштовується 1-1,5 зоолога з курсу. Так було в радянські часи, і надалі до кращого не зміниться, особливо якщо старші люди не переймуться.

0

3

В тому-то і вся справа..... ТАк дальше жить нізззя ... :)

0

4

а я недавно копаючись в неті знайшла здорову альтернативу Work & travel сайт, де зібрані пропозиції  в сфері орнітології, є й цілком прийнятні пропозиції для студентіво, хоча плата й не занадто висока, зате робота є цікава, здебільшого в США

+1

5

dracovolans написал(а):

а я недавно копаючись в неті знайшла здорову альтернативу Work & travel сайт, де зібрані пропозиції  в сфері орнітології, є й цілком прийнятні пропозиції для студентіво, хоча плата й не занадто висока, зате робота є цікава, здебільшого в США

Скидай сюди! Думаю, людям знадобиться...

0

6

valear написал(а):

Скидай сюди! Думаю, людям знадобиться...

Взагалі, заздалегідь подяка усім, хто збиратиме подібні дані для зоологів. Трапляються доволі несподівані речі. Тільки ми самі буваємо неготові... Чи ступеню нема, чи знання англійської не дозволяють навіть і помріяти про TOEFL.

Отредактировано КитВасиль (2007-12-11 20:19:43)

+1

7

http://www.osnabirds.org/on/ornjobs.htm#01Nov2007
але я не перевіряла жодну з вакансій. там всюди вимагають "email address of 4 references". це вони мали на увазі людей, що пишуть мені рекомендацію?

0

8

dracovolans написал(а):

це вони мали на увазі людей, що пишуть мені рекомендацію?

Саме так. Причому це мають бути відомі їм люди. Найнижчий рівень - ВВС. Найвищий - небіжчик Ернст Майр.  ;)
:thank_you:

Отредактировано КитВасиль (2007-12-11 21:19:22)

0

9

До речі, щоб орієнтуватися, раджу підписатися і на цей list (Birdjobs-L)  а ентомологам - на ENTOMO-L, там дещо буває і про роботу, і хоч я там давно вже не сиджу, бо часу на форуми немає, ;) але хто цікавиться - щиро раджу. Це додає розуміння, в якому світі ми, зоологи, живемо, і чим наші колеги дихають.

0

10

Чи то ми нікому не потрібні, чи переважна аудиторія нашого форуму (2 КУРС) проблемою не перймається....

0

11

valear написал(а):

Чи то ми нікому не потрібні, чи переважна аудиторія нашого форуму (2 КУРС) проблемою не перймається....

Рано їм ще думати про роботу...

0

12

valear написал(а):

написал:Чи то ми нікому не потрібні, чи переважна аудиторія нашого форуму (2 КУРС) проблемою не перймається....

Raven_sp написал(а):

Рано їм ще думати про роботу...

Таки правда. У них перших буде сто[...censored...]бальний модуль з бх...

0

13

КитВасиль написал(а):

Таки правда. У них перших буде сто[...censored...]бальний модуль з бх...

У нас також...10 січня...назва, правда його інша -біотехнологія....

0

14

Raven_sp написал(а):

У нас також...10 січня...назва, правда його інша -біотехнологія....

Последний бой -- он трудный самый...

0

15

Є така інформація:

ПРОЕКТ ЄС: «КОМПЛЕКСНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЗЕМЕЛЬ ЄВРАЗІЙСЬКИХ СТЕПІВ»  ШУКАЄ ЕКСПЕРТІВ

Мета проекту: сприяти збереженню і відновленню степових екосистем і їх стійкому менеджменту, як частині життєздатної системи землекористування регіону.
Регіон реалізації проекту: Республіка Молдова (південь), Одеська і Луганська області (Україна) і Ростовська область
(РФ).
Проект запрошує зацікавлених експертів для виконання наступних видів робіт:
-проведення збору інформації і картування рослинного покриву степових екосистем пілотних регіонів (Одеса, Луганськ);
-створення ГІС бази даних територій регіональної екологічної мережі пілотних регіонів, включаючи ключові
території, буферні зони, коридори і деградовані землі, на основі аналізу космічних знімків (Одеса, Луганськ);
-підготовка картосхем землекористування і рослинного покриву пілотних ділянок (Одеса, Луганськ);
-підготовка картосхем деградованих земель пілотних регіонів (Одеса, Луганськ).

Детальне технічне завдання щодо кожного виду робіт надається окремо за запитами зацікавленої особи. Термін
подачі заявок з ціновими пропозиціями і резюме у форматі ЄС англійською мовою – до 18:00, 10 лютого 2008 року
за вказаною нижче адресою. Рішення про вибір виконавця робіт ухвалюється менеджером проектів ЄС.

Контракти будуть укладатись з затвердженими експертами через юридичних осіб будь-яких форм власності, включаючи СПД.

КОНТАКТИ

Шварц Крістіна,

Секретар-референт,

Тел.: (044) 253 08 36

(044) 253 81 24

Ел. пошта:
steppe@mottmac.com.ua

0


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Гноярка » Насущна тема. Робота для студентів -- пропозиції