Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Гноярка » Закордон - опитування


Закордон - опитування

Сообщений 31 страница 60 из 64

Опрос

Чи були ви колись за кордоном?
Так, був

22% - 4
Так, був, причому неодноразово

44% - 8
Ні, ніколи не був

11% - 2
Не був, і навіть не збираюся

0% - 0
Не був, але дуже хотілося б побувати

11% - 2
Планую поїхати за кордон у найближчий час

5% - 1
Не знаю, чи хочу туди, чи ні...

5% - 1
Голосов: 18

31

dracovolans написал(а):

а всілякі-там спонсори знаходяться після довгих пошуків, особистих знайомств і блукання по нету?

Потрібна все ж таки реальна значимість як вченого, нехай мінімальна. Без контактів з колегами на це не вийти ніяк. Загалом, про це має дбати керівник. Звичайний - дасть шмат роботи, щоб була зроблена частина його особистої теми. Це - загальноприйнятний по всьому світі спосіб, студент так чогось навчається, але шансу на власну науку в нього нема.

Інший випадок - коли керівник дає тему  з колосальною перспективою, і студент працює тільки на себе. Тут ніхто не допоможе, хіба що методично. Так мною Вервес керував.

Буржуйські магістри одразу надсилають усім авторам прохання надіслати відбитки, намагаються зконтактувати з колегами, просять вичитати рукописи статей. Це надзвичайно важливо - щоб Вашу роботу знали найближчі колеги.

Я не думаю, що реально отримати студентський грант від того ж ДААДу - оскільки там потрібне знання німецької, а от вже graduate & doctoral students невеликий шанс мають.

Бажано також мати публікації англійською мовою - ну хоч у нашому Віснику зоології (це стосується зоологів), але це не у всіх вийде з багатьох причин.

Особисто я першу справжню статтю англійською надрукував, коли мені було вдвічі більше, ніж вам зараз. :(
Такі справи.

Ну, а енергія - самого студента. Зважаючи на маразм кредитно-модульної системи, особисто я за студентів просто боюся. Навантажиш понад міру - і зламатися може, стрес і страх не потрапити в магістратуру великий. А потрібна повна викладка.

Отредактировано КитВасиль (2007-12-09 19:20:13)

0

32

КитВасиль написал(а):

Garmin - це один з відомих брендів GPSок. Важчелезна така дура, з півцеглини, на 4 батарейках АА.

Всілякі є. Є не такі вже й важчезні, а й навіть не тонучі. Не питайте з чого їх роблять, але великий плюс до водонепроникності, яка до речі не в усіх приймачах чомусь наявна.
dracovolans, Гармін - файна річ, коли маєте на нього хоча б тисячі дві. Якщо менше, все-таки рекомендую Лоуренс. При грантах не факт, що Вам видадуть щось новеньке і гарненьке. Хоча, якщо буржуї зацікавлені в якісній роботі то зможуть і розкошелитись.

0

33

Чому річ йде про те, що "керівник дасть тему"? Виходить, все залежить від фантазії керівника?
До речі, можете за мене порадіти, німецьку я знаю... навіть краще ніж будь-яку з біологічних дисциплін... як це не смішно.
Але північна Греція - це дійсно класна ідея.

0

34

КитВасиль написал(а):

Емба? Кзил Орда? Байконур?

Алма-ата.....
Мама розповідала, що я в дитсадку ненавидів кашу...Якось вела Вона мене в дитсадок, а по дорозі до нього щось смерділо...я унюхавши цей запах сказав, що так пахне каша, якою нас годували...потім, ми повернули з дороги і побачили, що то горить сміття...

0

35

Моя голубая (в нормальному смислі) мєчта - Нова Зеландія....

0

36

dracovolans написала:
Чому річ йде про те, що "керівник дасть тему"? Виходить, все залежить від фантазії керівника?

Керівник орієнтується у ринку і перспективах за(сто)сування студента на кінцевій фазі "обqобки". В ентомологію більшість приходить з готовим "западанням" на денних метеликів, жуків-вусачів, пластинчастовусих, богомолів, мух-дзюрчалок та мадагаскарських тарганів. Це любов. Це святе. Це не можна руйнувати. Але з цього практично нічого путнбого на наших теренах видоїти не вдасться.

Але є і реальні перспективи такого шлюбу. Вони, говорячи словами Барта Сімпсона, "хвігові".

Існують болючі істини, з якими стикаються студенти, з категорії "принцеси теж какають?"

По-перше, кількість робочих місць для біологів є обмеженою. Місця ці утворюються, коли когось виносять вперед ногами. Та й то, найчастіше ставку шефові доводиться скоротити.

По-друге, беруть на ставку переважно успішного аспіранта. Вся успішність спрацьовує на рівні особистих знайомств. Вас знають, за вас можуть поручитися, що ви не лажук якийсь, і з вами не буде жодних проблем, що ви вчасно виконаєте тему, що ви не зробите неадекватного вчинку, і взагалі ваша голова добре впишеться в оточуючу бруківку (С).

Історично так складається, що одні відділи чи кафедри працюють на "загальну ідею", тобто на кар'єру боса. Тут вас не чекає нічого, крім долі вичавленого лимона. Сюди йти на першому-другому курсі - небезпечно.

Інша справа - ліберальні команди, що складаються з ненормальних роз3,1416926здяїв і працюють на свою та української науки - славу ;). Шеф зазвичай робить поправку на ваші творчі здібності, але уявіть себе на його місці, коли вас треба повсякчасно прикривати своїм організмом і писати за вас недописані через "відсутність натхнення" звіти...

Тому, знов-таки, перш ніж узяти когось на таке фартове місце, хай і з низькою зарплатою, шеф сто разів приціниться до вас. І краще, щоб це було зроблено заздалегідь, коли у вас є змога розійтися полюбовно.

Отредактировано КитВасиль (2007-12-14 09:18:29)

0

37

dracovolans написала:
До речі, можете за мене порадіти, німецьку я знаю

Це 5+. Якщо разом з англійською. Тоді заглядайте, що пропонує, скажімо, DAAD для студентів та аспірантів і які ставить вимоги.

http://www.daad.org.ua/

Можливо, з'являться ідеї, в який бік просуватися.

Отредактировано КитВасиль (2007-12-14 09:15:53)

0

38

Історично так складається, що одні відділи чи кафедри працюють на "загальну ідею", тобто на кар'єру боса. Тут вас не чекає нічого, крім долі вичавленого лимона. Сюди йти на першому-другому курсі - небезпечно.

А тут цікаво  було б трохи конкретніше,,,,

0

39

DAAD не пропонує готових рішень, А знайти потрібно щось таке,,, чим в Україні займатись реально, що цікаво і на що кафедра/науковий керівник погодиться,,,,

0

40

dracovolans написал(а):

А знайти потрібно щось таке,,, чим в Україні займатись реально, що цікаво і на що кафедра/науковий керівник

Ну, тут вже як Вам пощастить з особистістю керівника - і щоб ринок знав, і не падлюкою виявився.

0

41

Сподобалася тема, тому дозволю собі вставити пять копійок.

1. була в Московії, Чехії, Польщі, Німеччині. Їздити варто, варто  і ще раз варто.

2. Стосовно контактів та їх встановлення. "Під лежачий камінь - вода не тече". Якщо дійсно маєте намір тікати в магістратуру чи аспірантуру - то по-перше треба розчіхлятися місяця за два-три до дедлайнів, бо потім будуть трабли з подачою документів. При чому треба зважати на те, що всі вузи вимагають сдачу офіційних тестів англійської чи німецької мови, бо якщо ви їм просто скажете, що ви чудово знаєте їх мови - вони мають повне право не повірити. Бюрократія в Європі - сильна штука. А якщо англійську можна сдавати кілька разів на місяць, то наприклад німецькі тести проводяться раз на 4 місяці. При чому коштують і ті, і ті - не дешево, близько 180 долларів штука. Звісно проводяться і безкоштовне тестування - в тому ж ДААДі та лише з німецької, це раз, і не всі сприймаютьтест від ДААД як офіційне підтвердження мовної здатності, це два. Термін дії такого тесту - 2 роки.

Я не думаю, що реально отримати студентський грант від того ж ДААДу - оскільки там потрібне знання німецької, а от вже graduate & doctoral students невеликий шанс мають

Мають, чи не мають, а пробувати варто) Бо інколи з цього щось і виходить)  Тільки от крім знання мов там ще до біса усього потрібно мати.... 

Крім того, хочу зауважити, що у списку ДААД серед біологічних наук превалює молекулярка, біохімія, генетика та біофізика. Може я просто не цікавилася, але пропозицій на магістратуру зоологів чи ботаніків, принаймні у Німеччині, я не зустрічала. Хоча, це не означає, що їх не має.

Якщо ви знайшли в неті (а сааме там краще всього й шукати)програму чи вуз, який пропонує те, що вам потрібно, то не зволікайте писати їм, та розписувати, які ви хороші. Їм головне - мотивація, і ваша зацікавленність. І якщо вдасться гарно себе подати, то шанси автоматично збільшуються. Наших там цінують достатньо високо, хоча б за нестандартність методів у роботі, винахідливість та працьовитість. :beach:

+1

42

Serna:

Мій решпект.

Я думаю, що з тим напливом другокурсників, котрий валить цього року на зоологію та ботаніку, навряд чи можна буде упоратися. Реальні проблеми, котрі виникатимуть - доволі низький оцінковий рейтинг (кредитно-модульну систему у рідному універі ВСІ ПОГОЛОВНО роблять per rectum - що самі тести, що систему оцінювання, як результат - модулі з зоології, з тестів яких я довго реготався - що Пашиних, що Валікових, або останній модуль з б/х - котрий вапще показав результати, схожі на генератор випадкових чисел). Баданінські і Костиківські трохи ліпші, але не набагато.

Ще Вервес скаржився, що найрозумніші студенти-зоологи мають доволі низькі бали за тестами, а нині все пішло ще гірше. Наскільки я бачу, підготовка з іноземних мов - взагалі повне, вибачте на слові, лайно - хоч бери та сам готуй, - видно, так і прийдеться.

Зоологу розраховувати на магістратуру чи аспірантуру за кордоном не приходиться. Дійсно - в Німеччині практично неможливо працевлаштуватися - до всього, там ще й специфічна система працевлаштування, націлена проти корпоративізації, - ви не можете робити PhD там, де робили магістерську, і не можете там само працевлаштовуватися.

Перспектива для зоолога: - 6 місць в аспірантурі в ІЗ (конкурс 2-3 на місце, проте здебільшого провінційні пеньститути) і 0-1 на кафедрі. Якщо Академію кі...нізують, то шанс ще зменшиться. Автоматично відпадають люди, котрі просто "люблять звірюшок" - це прямий шлях на Куренівку в перспективі.

Тести з іноземних мов проходити все одно треба, і тренуватися в цьому теж треба, хоч це і дорого в грошовому і часовому відношенні. Тут я ще раз кльону кредитно-модульну систему, котра позбавляє розумних хлопців та дівчат свободи. Чисто тобі галера!

Під лежачий камінь вода, зрозуміло, не тече, але й на першій фазі з напрямом має допомогти визначиться керівник. Студенти просто не вміють працювати ні з літературою, ні з інформацією, якщо, звісно, ще на фазі МАНу їм хтось не показав, або ж батьки не навчили.

Резюмуючи: прагнути треба, їхати за кордон просто необхідно, розумітися в рейтингу робочої сили треба вчитися самому. Але ці вимоги, як на мене, можна прикласти до 2-3% студентів, переважно дівчат - бо у них така фізіологічно обумовлена стратегія поведінки - і вони інтелектуально-інтуїтивно швидше дозрівають. Хлопці переважно нікуди не годяться, бо у них одна девіативна поведінка в голові. Формуються вони переважно з 20-22 років.

Але прошу - не міряйте себе по оточенню. Be yourself - no matter what they say!

І взагалі - за кордон НЕОБХІДНО ХОТІТИ ПОЇХАТИ - тоді все у вас виходитиме!

0

43

Ой.. модуль з бтх.. це просто якесь хворобливе марення й наважденіє було... біохіміки з молекулярщиками й ті о...ели, коли побачили завдання... я вже мовчу про інші кафедри, яким те, що давалося на модулі апріорі не потрібно буде в їхній професії.. а як буде - то відкриють книгу та подивляться...

Тести мовні - то просто ппц.... Можна запросто спалитися, адже крім знання мови, потребують ще вмілого застосування її в дуже обмежені строки. Хоча є й система підготовки до цих тестів, хвала богам - безкоштовна. Так що - вперед! Сдати ці тести складно, але цілком реально.

Те, що модульно-рейтингова система забирає багато часу, це так.. особливо її трохи викрівлене подання у нас на факультеті.... Коли немає точно встановленної системи оцінювання, і кожен ставить що і як хоче, прикриваючись тим, що в нас така от система....

0

44

Тут уже питання не проте варто чи не варто кудись їхати пішло, а скоріше про те, як би це без грошей зробити.
ДААД для своїх програм сам і тести проводить)). Безкоштовні доречі. Здавала я мовні тести з німецької, не сказати б що це складно, але купа всіляких умовностей, типу правил написання переказу, твір на такому екзамені всіх взагалі завжди відраджують писати, бо німці напевно самі точно своїх правил не знають. А для наших правила в написанні твору на вільну тему, то напевно взагалі щось дике.

0

45

dracovolans написал(а):

Тут уже питання не проте варто чи не варто кудись їхати пішло, а скоріше про те, як би це без грошей зробити.

Напевне, нікуди без грошей не поїдеш. Навіть у Ніжин, Броварі чи Житомир... Тому йдеться, як і у кого грошей видурити. Називається фандрайзинг. Власне, для фахівців-зоологів дрібні фонди знаходяться. Але й тут треба, щоб вас знали, і щоб у вас була хоч пара англомовних статей.

Але... Дарма й казати, що на другому курсі і публікацій рідною мовою у студентів не буває.

0

46

Та ні, кататись без грошей можна. Хоча у мене такий досвід хіба що з Канева в Київ є.

0

47

А що саме ти сдавала? Маю на увазі які тести?

Як на мене - то твір - це одне з самих простих завдань. Найскладніше загалом - це слухання, адеж коли мало практики зі сприймання мови, то це загалом важкувато.  Принаймні на моему останньому тесті у людей проблеми були великі з цим)

Ну не знаю як зовсім безкоштовно... Їздила на шарняк.. але платила за дорогу) Гроші давали на проживання і хавку.. але якщо приплюсувати те, що мені на досліди давали... у нас би в країні на таке у житті б не розкошелилися б...

Загальна порада, яка завжди діє: ввічливо сунути свій ніс усюди, куди можна. Пошлючть - ну так і буде, але посилають не від усюди. Але знов таки, на жаль можу казати лише за свій предмет, та деякі близько лежачі...

+1

48

Serna написал(а):

Найскладніше загалом - це слухання, адеж коли мало практики зі сприймання мови, то це загалом важкувато.

Ну, це ще не факт. От у одного мого знайомого другокурсника зовсім навпаки - як собака: з дитинства будь-які кина розуміє, а "s" після третьої особи в однині може поставити, а може й ні...

Serna написал(а):

Загальна порада, яка завжди діє: ввічливо сунути свій ніс усюди, куди можна.

Парафраз "лежачого каменю", але точний. Контактність з закордонними колегами тримає на плаву.

0

49

2 Serna: Я здавала на Гете-інститутський диплом. З класичним набором завдань: аудіювання, граматика, перевірка словникового запасу, усний переказ і бесіда на вибрану тему, письмовий переказ/твір. Для мене особисто найризикованішим була усна бесіда, бо говориш, що в голову прийшло, а в цей час тітонька збоку твої помилки рахує.

+1

50

Тема прикольна, я чесно кажучи навіть дещо, по щирому, заздрю людям котрі так багато поїздили по закордонах. Я, нажаль, не зміг поки що від душі поїздити по Україні не те що закордон( Проте я гадаю що у мене (як і в інших) ще все по переду, бо молоді, енергійні, завзяті і все в нас получиться, бо ми найкращі)

0

51

я вот с Поляндии приехала...капец.... я влюбилась в язык...во все что там есть ) в людей))) а горы...в снег..в ихнюю зиму, дороги, шумопонижающие заборы..да что там говорить...Польша очень изменилась за последние 10 лет..неудивительно, что их в евросоюз взяли.... нам до них далеко(((

но поляндия...это.....НЕЧТО!!!!!
странно..но поняла я это только в этот раз посетивши ее...

Отредактировано cutie_cat (2008-01-10 14:39:01)

0

52

Брунейский Агент написал(а):

Обов'язково їдьте! Да хоча б розширити власну уяву про світ. На мій погляд, це необхідний досвід для освіченої да вільної людини.

А что, кто то туда не хочет ехать?

0

53

cutie_cat написал(а):

я вот с Поляндии приехала...капец.... я влюбилась в язык...во все что там есть ) в людей))) а горы...в снег..в ихнюю зиму, дороги, шумопонижающие заборы..да что там говорить...Польша очень изменилась за последние 10 лет..неудивительно, что их в евросоюз взяли.... нам до них далеко(((
но поляндия...это.....НЕЧТО!!!!!
странно..но поняла я это только в этот раз посетивши ее...
Отредактировано cutie_cat (Вчера 16:39:01)

А еще в Польше продают вкусные штуки - называется zapiekanka z pechorkami. Длинная булка, на которую накладывают разные салатики и грибы и все это поджаривают. Вроде наших хот-догов, везде продают.
А вообще Польша от нас не сильно отличается. Такие же леса, дороги. Есть, правда красивые города - Гданськ, Ольштын. В Мальборке красивый Тефтонский замок. Рекомендую. А Варшава мне не очень понравилась. Зато там добрые армянские рекетиры. Если отрекомендоваться студентом, они желают счастливой дороги и уходят:)

В Белорусии чувствуешь себя в СССР. В супермаркетах продавщицы в белых чепчиках:) Чего стоит один только знак на дороге "Водитель! Управлять грязным автомобилем недопустимо!" И другие надписи у них смешные, например "Камера хавання" (камера хранения).

В Россие я был только на Кавказе. Там красиво!

Молдова - как Украина, только менее развита. Но тоже интересно.  Есть красивые скальные монастыри. И вино дешевое:)

Будапешт - уже европейский город. Там прикольные здания, дворцы, мосты... Особенно хороша та часть города, которая на холмах. А еще там есть общественные туалеты для животных:) Вроде тех, котрые устраиваются в квартирах, только очень большие.

Франция - спокойная и умиротворенная. Там приятно просто отдохнуть, погулять по ночному Парижу, выпить вина. Лион тоже хорош.

В Риме все часы показывают разное время. Или просто стоят:) Зато на улицах растут кипарисы, от чего чувтвуешь себя как на мыссе Айя. Самый красивый город, в котором я был - это Флоренция. Вокруг - горы!

Еще был проездом в Германии, Бельгии и Голландии, но вся Западная Европа вообщем похожа.

+1

54

запиканка для меня островата, так же как и журек...
а вон вино гарячее и пиво с сиропом...вот этода...у них даже кава другая...мм.... :kiss:

0

55

cutie_cat написал(а):

у них даже кава другая

що саме в цій каві іншого? Приготування, чи манера подавання?

0

56

Painkiller написал(а):

що саме в цій каві іншого? Приготування, чи манера подавання?

манера подавания и ее вид - это вообще не сравнимо с нашими.. :/ . это вообще даже об этом и говорить не стоит))))) :rofl:

но я, например, пью кофе исключительно без сахара...
я люблю такой..но он горьковатый...а они его таким образом готовят..что он такой мягкий на вкус..просто..не попробуешь, не поймешь)))) ;)

0

57

antarsih написал(а):

А что, кто то туда не хочет ехать?

Представляешь - есть такие люди! Даже в этой ветке.

antarsih написал(а):

Самый красивый город, в котором я был - это Флоренция. Вокруг - горы!

Да знаю я, знаю чего тебе от города надо... Горы и леса - лучший город. ;) Впрочем, я согласен.

А вообще, приветствую тебя на форуме. Заходи почаще.

0

58

cutie_cat написал(а):

я, например, пью кофе исключительно без сахара...

Для мене наприклад ролі не грає чи з цукром, чи ні, проте це лише стосовно кави, а от чай без цукру - бє, та й не п"ю я його часто.

cutie_cat написал(а):

но он горьковатый

ну на те вона і кава :D

0

59

cutie_cat написал(а):

манера подавания и ее вид - это вообще не сравнимо с нашими..

аха... я от збираюся весною у місто Лева на конференцію і надзвичайно хочу спробувати їхньої славетної кави, про яку ходять легенди, проте я не вірю в ці легенди поки не перевірю їх :) Зерна котрі мені привозила знайома зі львівської кавярні були так нічого...та і сервіс у них говорять непоганий...

0

60

Painkiller написал(а):

і сервіс у них говорять непоганий...

ну главное говорить на украинском)) а то хрен обслужат нормально :lol:  это факт:)

а кофе у львовян сродно с польским...слишком уж они близки))
кстати, во львове подают очень много польских блюд, причем национальных польских блюд:)

0


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Гноярка » Закордон - опитування