Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Україна. 1991-й чи 1918-й?...


Україна. 1991-й чи 1918-й?...

Сообщений 31 страница 49 из 49

31

Курви!

0

32

Чудотворецъ
я звичайно не можу не погодитись з Вами,але по-моєму це трохи не педагогічно з Вашого боку...

0

33

Щодо дня жалоби -- гади, але ч изнали вони про нього? Чи мо" дах поїхав вже давно, ще в ті часи.... Щодо квартир і пенсій -- проти цього не попреш, тоді вони жили... А от аудіосистема в них сучасна, чи дід у клюбі працював... То фігня, що прав в них було менше... В нас їх теж нема, причому більшість на все закриває очі та опуска руки... Чого, питається? Бо щось падає вниз... І люди гинуть на шахтах, мруть з голоду та... Одним словом, до одного місця та незалежність бюрократів, коли народ від них як тоді залежав, так і зараз!!!!!!!!!!  :alkapone:

Отредактировано valear (2007-12-12 12:22:52)

0

34

yosia написал(а):

ну от, наприклад, цього року всі вшановували пам'ять загиблих під час голодомору. по-моєму, вперше. це уже, як на мене, велике зрушення. нація має знати своє минуле...

Так, але чи є резон підносити тільки жалобу і траур? Бо промоушн наші чинуші зробили, що аж... Гидко... Та правду сказав ЛВ: це справа особиста... Особисто я вважаю, що не можна таке забувати аж ніяк... Але ЖИТИ треба зараз, тобто, на мою думку, в нас народу вимерло набагато більше, ніж за часи голодоморів. А про це мовчать....  А в нас по старій традиції дітей ганяють на мітинги, жалоби ітп (принаймні, на рівні райцентрів).

0

35

valear написал(а):

Одним словом, до одного місця та незалежність

Пропозиції? Вертаємось назад?
"Данко, нирки рви, вони теж горять нех...о"
Не перегнеш - не випрямиш (с) Мао Дзе Дун & Шовкопляс
Невже Ви сподівались 24 серпня 1991 року прокинутись в абсолютно новій країні?

0

36

Чудотворецъ написал(а):

"Данко, нирки рви, вони теж горять нех...о"
Не перегнеш - не випрямиш (с) Мао Дзе Дун & Шовкопляс
Невже Ви сподівались 24 серпня 1991 року прокинутись в абсолютно новій країні?

А нема дурних, за один день життя змінити не можливо. Потрібні рок,и але якось ми зовсім вже недолуго їх марнуємо, а вибачайте де результат?

Отредактировано Patriotofmg-42 (2007-12-14 23:34:37)

0

37

Не, ребята, шо ни говори, а то, что мы с братьями-россиянами сейчас по разные стороны пограничного шлагбаума, меня сейчас чрезвычайно радует. Как включишь их новости или послушаешь истории от ребят, лазящих по Кавказским хребтам... У меня даже бабушка, сторонница Путина и РФии, не может смотреть, как они там все "в едином порыве". Мне кажется, что из нашего бардака ещё что-то может вырасти. А у них сложнее. Хотя может, им (да уж, они - не мы...) это и милее будет...

0

38

Patriotofmg-42, казати що все херня і Україна по вуха в гімні - теж не вихід.
Лушпиння їж, а гонору не втрачай.
Якщо не розтавляти "правильно" акценти, то справді фігня получаєцця. Тоді Святослав Хоробрий - розбишака, Володимир Великий - бабій, Тарас Шевченко - пияк, а про себе я взагалі мовчу. Правди не знайти, то чому б не розставити правильно акценти? Святослав Хоробрий - мужній воїн і талановитий полководець, Володимир Великий - гарний дипломат (і "справжній мужчина"), Тарас Шевченко - видатний поет, якого згубила творча криза  спричинена імперською політикою царизму. Та і я молодець получаюсь. Розствивши правильно акценти, можна і Незалежністю почати гордитись не згірш як в 1991-му. Звичайно на одних гордощах далеко не зайти, але якщо все так песимістично сприймати і повернутись до назви теми, то в 1918-му ще більша фігня була ніж в 1991-му.
То може в ємо тоді податись? Там і посокрушатись над нелегкою долею можна буде.

0

39

Що до акцетів. Був свідком літературного диспута на білоцерківській гідробіологічній станці між начальником бази і охоронцем. Цитую
Завбази, грюкаючи кулаком по столу(вибачайте далі мова оригіналу): "Про блядей, про блядей писав твій Пушкін, а Шевченко писав про долю трудового народу."
Оце так акцент

Отредактировано Patriotofmg-42 (2007-12-18 15:09:22)

0

40

Чудотворецъ написал(а):

Пропозиції? Вертаємось назад?
"Данко, нирки рви, вони теж горять нех...о"
Не перегнеш - не випрямиш (с) Мао Дзе Дун & Шовкопляс
Невже Ви сподівались 24 серпня 1991 року прокинутись в абсолютно новій країні?
Подпись автора

Тоді я ще мало чого розумів...

Чудотворецъ написал(а):

казати що все херня і Україна по вуха в гімні - теж не вихід.

звичайно. Тра" щось міняти, до чого всіх і закликаю. А не казати -- вся жизнь -- фігня....

Чудотворецъ написал(а):

Та і я молодець получаюсь. Розствивши правильно акценти, можна і Незалежністю почати гордитись не згірш як в 1991-му. Звичайно на одних гордощах далеко не зайти, але якщо все так песимістично сприймати і повернутись до назви теми, то в 1918-му ще більша фігня була ніж в 1991-му.
То може в ємо тоді податись? Там і посокрушатись над нелегкою долею можна буде.

Досить цікаве питання, будем полемізувати....

0

41

valear написал(а):

Досить цікаве питання, будем полемізувати....

Полемізувати? Ой щось засидівся я тут з Вами, мене ж вдома чекають...

0

42

Чудотворецъ написал(а):

Полемізувати?

Щодо прав, свобод та гордощів за здобутки скажу, що за часи СРСР (не згадуючми усі його - та +) з українця таки вибили бажання висловлювати свою думку. Отак і живем....

Отредактировано valear (2007-12-19 15:39:14)

0

43

valear написал(а):

з українця таки вибили бажання висловлювати свою думку. Отак і живем....

я не розумію звідки береться така безнадія? від пенсіонера почула би не здивувалась... Але чому так думають студенти, у яких ще не було ніяких справжніх розчарувань - для мене таємниця.

Чудотворецъ написал(а):

То може в ємо тоді податись? Там і посокрушатись над нелегкою долею можна буде.

зоологи-емо? не уявляю...

Отредактировано dracovolans (2007-12-19 15:23:41)

0

44

dracovolans написал(а):

я не розумію звідки береться така безнадія? від пенсіонера почула би не здивувалась... Але чому так думають студенти, у яких ще не було ніяких справжніх розчарувань - для мене таємниця.

Кхе=кхе, не безнадія, а реалії життя... А так, якщо чесно -- просто бажання щось змінити....  Уявити себе з сумкою в клітинку, візком та пенсійним посвідченням, у черзі в лікарню я просто не можу.... Просто не розумію, коли в нас починають говорити: а тоді краще жилось, а зараз гірше.... Є зараз і буде завтра, на це і треба дивитись....

Отредактировано valear (2007-12-19 15:38:04)

0

45

http://prikol.bigmir.net/view/110113/

Цікаво почитати коменти...

0

46

Raven_sp написал(а):

Цікаво почитати коменти...

Андрію: дякую.

Коменти там дійсно дуже цікаво вивчати - це цілий зріз дуже різноманітного за стратиграфією пласта. Заслуговує на серйозний аналіз соціопсихолога. Вибірка предостатня. Хоч в цілому - враження як у пана Чудотворця від birdwatching на бортницькому гімноканалі...

0

47

Почитав цю тему...вирішив написати свою думку про ситуацію в Україні...написав....на декількох листах, з посиланнями на різні статті, з цитуванням Шевченка ітдітп....а потім подував: а на хрєна??? Щоб показати який я маладєц?
Просто нема сенсу обговорювати такі теми...кожен,все одно залишаться на своїх позиціях і нікому нічого не доведеш, а навпаки ще й до взаємних образ недалеко...От наприклад я вважаю, що все зло в нас від Росії... впевнений в цьому на 100відсотків і в протилежному мене не переконаєш...але нікому нічого я не нав,язую...в кожного є голова на плечах і кожен сам вибирає, що правда а, що ні...От не подобається мені ставлення КитВасиль і valear до 24 серпня, і що? Доводити їм, що Вони не праві?....на кожен мій аргумент знайдеться контраргумент....так, що я на форумі  в обговоренні політики та інших подібних темах не буду приймати участі(Правда мене ніхто і не примушує...)
І +все-таки, є ж правила форуму....

Отредактировано Raven_sp (2008-02-01 11:26:08)

0

48

Raven_sp
Згоден, цілком та повністю.....

0

49

Raven_sp написал(а):

От наприклад я вважаю, що все зло в нас від Росії...

Чесно кажучи, що мене найбільше дратує в Росії, так це те, що вона категорично не хоче визнати той факт, що колишні радянські республіки є незалежними країнами, здатними проводити власну внутрішню та зовнішню політику. Натомість проводить "псіхмасаж" тим, хто не згоден з її позицією і проводить "нєугодную" Кремлеві політику...
Велика Британія, Франція та інші метрополії вже давно змирилися з тим фактом, що їхні колонії - суверенні країни. Так чому б не зробити це Росії?... :glasses:

Отредактировано Eugeniusz (2008-08-15 17:55:24)

0


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Україна. 1991-й чи 1918-й?...