Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Україна. 1991-й чи 1918-й?...


Україна. 1991-й чи 1918-й?...

Сообщений 1 страница 30 из 49

1

На сьогодні День незалежності України відмічають 24 серпня. Оскільки незалежність ми отримали саме у цей день, у 1991 році.
У ХХ ст. незалежність України було проголошено 22 січня 1918 року Четвертим Універсалом: "Однині Україна є самостійною, ні від кого не залежною державою Українського Народу...".
Чи є 22 січня національним святом України? Якщо ні, то пропоную зробити цей день національним українським святом. Адже дійсно: 1991 року Україна стала незалежною вже не вперше. Ми кровію здобували незалежність, і ми її здобули... :alkapone:

Отредактировано Eugeniusz (2007-12-05 19:23:00)

0

2

Блін, не додивився... Це ж треба було в "Гноярці" цю тему створити... Якщо можна це зробити, я її перенесу в інший розділ. :sorry:

0

3

Eugeniusz
Ви плануєте святкувати два Дня незалежності?

Отредактировано Patriotofmg-42 (2007-11-30 22:46:11)

0

4

Не розумію, а навіщо взагалі святкувати День незалежності, коли раби лишаються рабами, скоти - скотами, а вільні люди - вільними?

0

5

Patriotofmg-42
Хоча б зробити 22 січня національним святом - було б вже чудово. ;)
День незалежності має бути один. І нехай це буде вже 24 серпня.

0

6

Eugeniusz
Та його святкують тільки як привід знов випити. Хоча звичайно є люди які вважають цей день великим святом, але таких меньшає.

0

7

Patriotofmg-42
Нету повода не выпить. :ded:  :cool:

0

8

Eugeniusz
Ну наш народ могет и без повода, лишь бы выпить, а повод будет.

0

9

Eugeniusz написал(а):

22 січня національним святом

навіщо, це ж ітак канікули? :)

0

10

dracovolans написал(а):

навіщо, це ж ітак канікули?

Не завжди.
Не маю нічого проти 22 січня та 24 серпня, але офіційних свят в нас аж дуже багато. Та ще відмічають їх якось так наполовину по-совіцькі, наполовину по-европейські.
Але особисто я віддав би перевагу 22 січня. Хоча, по великому рахунку дата не має принципового значення. Головне організація свята та ставлення до нього в народі.
Звичайно, що влітку тепло, але в кінці серпня багато людей на курортах.

0

11

КитВасиль написал(а):

Не розумію, а навіщо взагалі святкувати День незалежності, коли раби лишаються рабами, скоти - скотами, а вільні люди - вільними?

+5!
Святкувати нічого....

-2

12

формально ми ж незалежні, хоча б це, може когось наблизить до свободи

0

13

Формально ми ще до літа будемо в даті писати "2007 р.", то може прихід 2008-го не святкувати?

0

14

valear написал(а):

+5!
Святкувати нічого....

-1 ....Нема слів....

0

15

valear написал(а):

Святкувати нічого....

Цікава думака. А чому Ви так думаєте?

0

16

КитВасиль написал(а):

Не розумію, а навіщо взагалі святкувати День незалежності, коли раби лишаються рабами, скоти - скотами, а вільні люди - вільними?

Нажаль, будуть у нас і раби, і скоти, але будуть і вільні люди. І не тільки у нас - кругом, в любому куточку Земної кулі.
Треба лишень зробити, щоб рабів і скотів поменшало, а натомість стало більше Вільних Людей. Хоч це буде і непросто, але, думаю, ми з цим впораємося. ;)

0

17

особисто для мене що 24, що 22, що тридцять якесь там. його треба святкувати після того, як став незалежним. А де вона, незалежність??? хто її де бачив? на папірцях, та й годі. сумно, але 16 майже років, а толку?
нічого людського :/ .

0

18

і за що наші діди та прадіди боролись?????????

0

19

yosia
За що боролись на те і напоролись.

0

20

скажу так: проти чого боролись....
адже ми весь час боримось проти, а не за щось. в цьому вся проблема. менталітет у нас такий.
боротьба з теперішнім, минулим, але не за майбутнє, так, просто, головне-побороти, а що там далі...

0

21

yosia
Да у нас взагалі всі з усіма боряться ніякої логіки і тактики, хаос.

0

22

Patriotofmg-42
абсолютна Глеваха...тому так і живемо... треба щось міняти...
От викладач економіки Вергун пропонує помити туалети та сміттєві баки... хто перший?

0

23

yosia
Вергун багато чого казала, вона взагалі популіст. У нас народ не такий його змінити не можливо.

0

24

Patriotofmg-42
чому так песимістично... все може бути...
і взагалі треба бути оптимістом, як казав ЛВ, вони плачуться не в желетку,як песимісти, а в декольте!

0

25

yosiaЯ не є песимістом я взагалі реаліст-фаталіст. Ну і трохи романтик.

0

26

Patriotofmg-42
не поплакатись Вам в декольте ніколи...
ну ладно....
ну от, наприклад, цього року всі вшановували пам'ять загиблих під час голодомору. по-моєму, вперше. це уже, як на мене, велике зрушення. нація має знати своє минуле... Яке б воно не було. а то більшість в деталях вивчає біографію Білана, чи ще чогось подібного, а про свою історію нічого не  знає. гидко...

0

27

yosia
Як на мене(зараз буде кромола) як каже молодь просто позерство, виставляємось на весь світ, жаліємося, бабки просимо. Знати нам звісно потрібно, але якось воно все дуже награно в нас виходить, наче тільки нас і евреїв в світі гнобили.

Отредактировано Patriotofmg-42 (2007-12-07 23:06:38)

0

28

Patriotofmg-42
я це трактую по іншому. мені здається, це в першу чергу було зроблено для нас, а не для когось... але може мені здається...

0

29

Patriotofmg-42 написал(а):

наче тільки нас і евреїв в світі гнобили.

да але до цього ми поминали тіко от тих... ну Ви зрозуміли...
Звичайно, що для тисяч політиків це було справжнє свято і можливість підняти собі того, як його... рейтинг.
Але, мені здалось, що мільйони (принаймні сотні тисяч) українців дійсно згадали в той вечір померлих. Якщо із-за зграйки уродків до всіх свят так скептично ставитись, то в нас завжди будуть в день жалоби по шахтарам на Засядька по ящику усіляку розважальну фігню крутити. Особисто я не люблю показових траурів. Навіть на похорони не ходжу в чорному (єдиний виняток, коли попросили нести труну з Кучеренком і ця місія вимагала певного одягу), але до днів пам'яті померлих ставлюсь серйозно. Одне із найбільших кощунств, як на мене, казати: а он той напився на поминках, а та посміхнулась, це все фігня, чорне простирадло вивісили, піп кадилом помахав і всі прийшли пожерти. Поминання померлих це справа, яка має бути колективною, але особистою.

0

30

В мене сусіди знизу бабуля і дєд- російський воєнний в день жалоби з самого рання слухали музику так, наче воно в тебе тут під вухом стоїть і грає. та ще й усілякі воєнні, про катюшу, про славний совєцкій союз.
ну що тут поробиш? Ім за савєцкай власті била харашо, квартіру далі,зарплати, пєнсії... а що їм до всіх інших?

0


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Україна. 1991-й чи 1918-й?...