Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Гноярка » Фан-клюб кайфедри заалогії або Х*лі не ясно?


Фан-клюб кайфедри заалогії або Х*лі не ясно?

Сообщений 31 страница 60 из 125

31

мою дохлую жабу со стенда сняли тут же

0

32

:tomato: надо было живую. пряма в банке..закрытой крышкой вешать, что бы было реалити шоу ее умершвления..ну или просто живую жабу за ногу))г))

0

33

mahylichka написал(а):

Тому шановні, питання перше: "Чому я емо?"

Таке вродилось. Мама гот, а дитя бейбі-гот. І нічого тут на бацьку стрэлкі перакладаць.

mahylichka написал(а):

"Чому ця кайфедра викликає в мене такі теплі та світлі почуття?"

Та невже?

0

34

mahylichka написал(а):

Чому ця кайфедра викликає в мене такі теплі та світлі почуття?

Кайфедра или отдельные "представнычкы"? (слово из лексикона пингвинолога. извините, если что не так).

+1

35

Чудотворецъ написал(а):

Та невже?

А в мене кафедра теж викликає лише приємні спогади та почуття! :yes:
доречі, а коли зимовий КАААААААААНІВ? І чи настане колись :drings:  славнозвісне оновлення каневали

0

36

SVT - мені сказав сьогодні Чудотворець. що нікого не бере з нашого курсу, їде лише 3 курс...

ну, ну..хочеться подивится, як не поїде 2 курс...чи це надто особисто?!

0

37

Ну вот, фанаты кайфедры закончились? Повиздихали? Мои соболезнования. :dula:

0

38

mahylichka, кизяк у тебе! Фан-клюб кайфедри зоології невмирущий!

cutie_cat написал(а):

SVT - мені сказав сьогодні Чудотворець. що нікого не бере з нашого курсу, їде лише 3 курс...

Ось тіко не треба на особистості переходити. Не я особисто не беру другий курс, а ми вирішили, що для того щоб цей виїзд був максимально організований будемо кожного року їздити лише із третім курсом. Спочатку, коли в взимку 2004 року Серебряков задумав відродити зимову практику, то брали, як і колись другий курс. Бо раніше вони писали заявки на кайфедри восени і до грудня було вже відомо хто наш, а хто німець. Коли заявки перенесли якогось беня на лютий все стало запутано, тому минулого року їздила збірна солянка. Сподіваємось цього року трохи навести видимість порядку і встановити правило виїжджати лише з третім курсом.

0

39

Чудотворецъ
є  альтернатива, можна ж взяти людей, які точно підуть на зоологію. чи на слово уже ніхто не вірить?..

0

40

dracovolans написал(а):

є  альтернатива, можна ж взяти людей, які точно підуть на зоологію. чи на слово уже ніхто не вірить?..

ага...
якраз...
знаю я таких, які ТОЧНО підуть на зоологію... :pooh2:
а потім ще раз передумають...
і ще... :/

0

41

а звичайно, а ще класно чутку пустити, що на зоологію в цьому році дуже високий прохідний бал

0

42

Не повірять, хоча мене , наприклад, це не зупинить!

0

43

dracovolans написал(а):

а ще класно чутку пустити, що на зоологію в цьому році дуже високий прохідний бал

:dula: мо ще й  перенабір накафедру ботаніки буде? жорсткий конкурс... безліч охочих... і всі систематику архегоніат мріють вивчати... :umnik:

Отредактировано yosia (2007-12-07 21:45:05)

0

44

yosia написал(а):

а потім ще раз передумають...

ага, а раз другий курс так говорить, то в Каневі нам зимою не бувати

vitek написал(а):

Не повірять, хоча мене , наприклад, це не зупинить!

ну й не треба, але ж шоу, однако, якщо повірять!

0

45

yosia написал(а):

мо ще й  перенабір накафедру ботаніки буде? жорсткий конкурс... безліч охочих... і всі систематику архегоніат мріють вивчати...

ой, та після такого хтось на факультеті стане піарщиком року... і піде з біофаку кар"єру в шоу-бізнесі пробивати.

0

46

dracovolans написал(а):

и на слово уже ніхто не вірить?..

Чесно? Ні!
Це ж класичний студентський жарт, замість "У Вас вся спина біла" казати "А я до Вас на кайфедру піду".
Все таки треба брати вже навернених, а для просвітництва непосвячених використовувати літній Канів. Ось тіко проблема...
Раніше хотіли на зимовій практиці запровадити посвяту в зоологи, але поки ми надумали, зоологи вперше стали збиратись на літній практиці, а не зимовій. Та й ту щось нині відмінили.
До речі, питання для небайдужих і в тему фан-клюбу. Коли б на Вашу думку слід було б запровадити день кайфедри зоології?

0

47

Можливо в Червні, на день захисту біобезобразія, цеж як раз на практиці... О , доречі, на гурток припхатися мона?

0

48

Чудотворецъ написал(а):

Це ж класичний студентський жарт, замість "У Вас вся спина біла" казати "А я до Вас на кайфедру піду".

До Вас? ну, це дійсно прикол.
а я до речі, ще коли подавала заяву на вступ на біофак написала в графі "спеціальність" зоологію. але мені той папірець переписувати довелось, писати біологія і в "факультет" і в "спецільність".

0

49

Мну теж... :tomato:

0

50

vitek написал(а):

Можливо в Червні, на день захисту біобезобразія, цеж як раз на практиці...

Є така думка, але навіщо два свята змішувати? На день біобєзобразія ми потихеньку намагаємось організовувати прибирання бляжу КПЗ. І хоч деякі сопротивляюцця, проте все ж таки...

vitek написал(а):

, доречі, на гурток припхатися мона?

Та будь-ласка, 15 евро мені за вхід і годинку без права сидячого місця можете побути.

0

51

Чудотворецъ, тю так тебе ж там явно не буде)

0

52

Чудотворецъ
Ги ги...

0

53

cutie_cat написал(а):

Чудотворецъ, тю так тебе ж там явно не буде)

Не пойняв...
Що, справді?

0

54

А хто ж мзду збиратиме?

0

55

Чудотворецъ
ну..мені андрій сказав шо скоріш за все не будеш) а якшо скоріш за все..то мабуть не будеш..=(

0

56

Чудотворецъ
Между прочим тут некоторые майбутні світила зоологіЇ з другого курсу всім розповідали: "Зимовий Канев? Звичайно Їду! Хоч зі мною?" " Та я ж не зоолог!" "Та, договоримось!" Ну и что, что я не зоолог, я вообще еще не знаю,   конечно не дай Бог, но всякое еще может случиться... Я может просто зоологией увлекаюсь и мне тоже интересно!

Чудотворецъ написал(а):

Не пойняв...
Що, справді

Конечно, там столько майбутніх світил збереться, що краще туди носа не сувати! Ще відкусять! :haha:

+1

57

хочу подякувати Андрію та іншим студентам 4 курсу, і звичайно ж, шановному пану за чудовий гурток. було дуже цікаво і весело. з нетерпінням чекаю на наступний гурток. Хай живе кайфедра зоології! :idiot:

0

58

Аналогічно! дякую всім організаторам. Очикуємо наступного...

0

59

yosia написал(а):

хочу подякувати Андрію та іншим студентам 4 курсу, і звичайно ж, шановному пану за чудовий гурток. було дуже цікаво і весело. з нетерпінням чекаю на наступний гурток. Хай живе кайфедра зоології!

Ага, особенно весело, я чуть не лопнула со смеху :rofl:  Мі с Йосей решили, что вообще такой замечательной атмосферы как  как на кружке зоофилов нет ни на одном другом кружке.

0

60

mahylichka написал(а):

кружке зоофилов

збочинці блін!
Я думав ви звіряток так любите, а ви... :threaten:
Або зоофіли це любителі зоологів?
Ахулічка :plan:  :zlyden:  взагалі збиралась їх вивчати, начебто...

0


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Гноярка » Фан-клюб кайфедри заалогії або Х*лі не ясно?