Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Гноярка » Фан-клюб кайфедри заалогії або Х*лі не ясно?


Фан-клюб кайфедри заалогії або Х*лі не ясно?

Сообщений 1 страница 30 из 125

1

Ми тут з тьотєю Птахою вирішили відкрити нову тему під дуже цікавою назвою. Спочатку хтіли прото Фан-клюб КЗ назвати, але потім дуже розумна тьотя спробувала віднайти альтернативну назву та запитала: "Або...?"  :boast: Так ось, сьогодні меня родич дядя (якому тьотя (не та що Птаха, а зовсім інша) не дає) сказав, що коли я заходжу на Каневалу в мене очі світяться, слина капає, цівки трусяться і що я справжній фанатик і мені час відкривати фан-клюб. На жаль, не змогла вирішити кого-саме фан-клюб, тому зупинилась на усій кайфедрі.  :ded:
Тому шановні, питання перше: "Чому я емо?" та питання друге: "Чому ця кайфедра викликає в мене такі теплі та світлі почуття?"

0

2

mahylichka написал(а):

"Чому я емо?

А ви спаравді емо? Якщо так то промовчу. :big_boss:

0

3

Patriotofmg-42
Так як сказати, деякі кажуть (може серьйозно, а може ні, я не знаю) що я Ємо, але я сама їх терпіти не можу, Ємовського прикиду не носю, але можу розплакатись... :sorry:

0

4

mahylichka
Ну якщо не емо, тоді бог з ним, а то іноді можна дость не погано з них поглузувати. :lol:  :lol:  :lol:
Вердикт Ви не емо.

0

5

:idiot: Patriotofmg-42
Дякую! Дякую! Я так чекала цього момента!!! Всі чули?!!  А поглузувати - моє alter ego.

0

6

таварисчЪ Patriotofmg-42, не думайте. что Махуличка не эмо... вроди бы и не эмо.. но если учитывать что  дети наполовину в отца. на половину в мать... то если отэц Эмо... как же дочь может быть не Эмо?!
стало быть либо не совсем Эмо..либо я не знаю) но эмо присутствовать должно!

правда папочка)ты согласен с мамочкой?;) гг)

0

7

Чего это ты, мам, всю контору палишь? Если мне говорят уже посторонние люди, что я похожа на папеньку... ну это ничего еще не значит, может я не Емо все-таки... :sorry:

0

8

І взагалі-то, здається, тема не про мене, а про кайфедру... Але як хочете, і на цьому дякую.  :/

0

9

Стиль "емо" - прерогатива підлітків. Принаймні ті шмотки, які носять ці "емопаничі" та "емопанянки", на такі думки наштовхують. І одяг, і поведінка у них занадто переобтяжені емоціями, яскравістю, намаганням виділитися в натовпі... Так. Емо - і в Африці емо. :aaa:
Щось у нас в Києві стиль "емо" не дуже розповсюджений. Я особисто майже їх тут не бачив. Чи може вони тусуються в інших місцях, де я не буваю... :)

0

10

Eugeniusz написал(а):

думаю, шо не буваешь...бо їх стільки..шо капееееееееееец!розплодилосЯ...блін)

0

11

Eugeniusz
О ні емо у нас як грязі, бо бачте воно зараз модно бути емо. І кому воно треба.

0

12

Значить, я просто не звертав на них уваги... :)

0

13

1. Шо роблять в розділі фан-клюбу кайфедри зоології балачки про емо?
2. Благчестиве сімейство, забули хто в хаті за старшого?

0

14

:friends:  приїхав! живий!!!!гг)

Чудотворецъ написал(а):

2. Благчестиве сімейство, забули хто в хаті за старшого?

ні.... не забули...  :sorry: доречі в нас доцю відібрали та вдочерили...міг би і поцікавитится   життям сім"ї :(

0

15

Шо вже трапилось?

0

16

я й сама толком не знаююю выдыбрали..прийшла сестра ы поставила мене перед фактом...а тих новоспечених бытькыв я й сама толком не знаю...эх=((( :sorry:

0

17

Ну нічого, мо', хоч вони з доцю виховають, раз ми не зуміли.
mahylichka, гарна аватарка. Це коли тебе так ловко засняли? В садочку на "вутреніку"?

0

18

Чудотворецъ
нова сім"я в неї дуже гарна. батька зовуть Павло, а матір звуть Льоня також (але по паспорту Єлена). чудна сімейка! розумні та врівноважені батьки, правда що трохи з привітом, але це лише додає шарма.
щодо аватарки, то моя робота :))) гарний кадр вийшов. а зубки прямісінько як в батька!
з.і. як вчора посиділи?  :ded:

0

19

just_ptaha написал(а):

як вчора посиділи?

вчора сидли?=(( а чому..єє..а...ааа...яя....як же я..?! :fie:

0

20

cutie_cat
спакуха!!!! нас тоже там не было(( видители родственников Они стипитисняюццо... ну и падумаешь... а мы бы песню про Кукушку спели. :svyst:

0

21

так, мы тут вообще отвлеклись от темы! есть тут фанаты зоологов? что вы в них любите? под каким соусом?  :P

0

22

just_ptaha
Только с вином и под музычку Doors!

Отредактировано Patriotofmg-42 (2007-12-01 16:37:14)

0

23

кохатися!

0

24

КитВасиль написал(а):

Отак нас люблять і оце в нас люблять... Horror.

:friends: 
Я ж не папуас, що б тих бідненьких зоологів їсти  :cranium:  Та й недосмажене не люблю, навіть навпики пересмажене. І взагалі щось Ви собі таке дуже страшне надумали.  :cranium:  :cranium:  :cranium:

0

25

ой! я це сказала? це я сказала?!
ой...яке неподобство.фу на мене..фу...
і все ж таки невже це Я сказала?! О_о

0

26

КитВасиль
така картинка яскраво зоологічно вийшла. типу "нічого людського" в зоології і зоологах немає... і любити все це немає за що

0

27

just_ptaha написал(а):

а зубки прямісінько як в батька!

В тітки теж нічогенькі.

just_ptaha написал(а):

як вчора посиділи?

Що тобі сказати... Або постуй, або пий. Бо хоч спиртне і не заборонене Тіпіконом, але в комплексі із пісною їжею... Не рекомендую.

0

28

Щось дійсно х..і не ясно...Чому фан-клуб кафедри зоології в Гноярці????

В понеділок 10 грудня на 5й парі зоогурток...
Теми: Експедиція на р.Удай
         Експедиція на Олександрівське водосховище
         Поїздка Подобайла до Африки...
Завтра повішу оголошення....

0

29

Raven_sp написал(а):

Завтра повішу оголошення....

краще когось живого повісь....  :triniti:  :pardon:

0

30

ні! мертвого

0


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Гноярка » Фан-клюб кайфедри заалогії або Х*лі не ясно?