Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Кіно, книги, музика та інше бєзобразіє


Кіно, книги, музика та інше бєзобразіє

Сообщений 31 страница 60 из 216

31

Raven_sp написал(а):

Ніхто не в курсі, чому в Київ до сих пір не привезено  WorldPressPhoto ? Чи може я її прогавив...минулого разу вона була в Могилянці..
http://www.worldpressphoto.org/

поспитай у Боді

0

32

гарна ідея, я маю на увазі про книги поговорити, але ж біологи такі важкі на підйом!

0

33

Я не думаю, що вдасться зібрати в одній кімнаті групу біологів, які знайомі з певним твором. Кожний з нас читає різну літературу, яка не завжди перетинається.
І хоч іея гарна, і громадська діяльність Москалика і Ко похвальна, але аж занадто вона розпорошена. Краще якусь більш-менш чітку діяльність визначити і працювати по ній. Із попередньо продуманим планом, та матеріалом готовим до роботи хоча б на семестр.

0

34

valear написал(а):

Випить пива, про книги поговорити. Може, якісь книги комусь дати.... Отак. Книжки продавати на старості років всі на Педрівці будемо...

Ага. А мені - "води без бульбашок, бо у мене од бульбашок - печія" (Барт Сімпсон). І книги свої я вже всі пороздавав. Неприкольна думка.

Що ж до Педрівки - це точно навряд чи. - Петрівка накриється "всєобщей родіной всєго прогрессівного человечества і отдєльно взятих реакціонеров", як любив казати один дуже-дуже-відомий митець - набагато раніше, ніж у вас не те що онуки, але й діточки з'являться. Як це не сумно, бо це єдине місце, де можна побачити розумні очі та потеревенити за хвілосохвію та жись.

Найехвективніше - брати одну книжку на всю експедицію кудись на Тянь-Шань, читати її по черзі та й - оскільки інформаційний голод колосальний - обсмоктувати всі деталі. У нас так було з "Даром" Набокова. Тим більше в жилу припало, бо там є цілий розділ роману, де описані центральноазійські експедиції. Ми просто хфигіли, яким чином Набоков, котрий ніколи не був у горах Центральної Азії, міг настільки точно описати пейзажі, побутові реалії та взагалі усілякі деталі.

Вже після того, читаючи Семенова, Роборовського і Козлова, зрозумів, що Набоков теж читав їх дуже уважно.

Отредактировано КитВасиль (2007-12-06 13:25:37)

0

35

О, "Дар" Набокова - это великолепно!! На мой взгляд, лучшая его книга. Хотя, конечно, любителям экшена может, мягко говоря, не подойти. ;)

0

36

Нічого, наступного разу візьмемо "Дублінців" чи "Авесалом! Авесалом!" Як не прочитаємо - то хоч буде чим багаття розпалювати...

0

37

valear написал(а):

Raven_sp написал:

    Ніхто не в курсі, чому в Київ до сих пір не привезено  WorldPressPhoto ? Чи може я її прогавив...минулого разу вона була в Могилянці..
   /

дізнавалаась про виставку в організаторів,: не буде її в цьому році взагалі :(

0

38

valear написал(а):

Андрюха, беремо Москалика та робимо літературний клуб на біофаці. Я йому вже казав про подібне. Ти "ЗА"?

За

valear написал(а):

Книжки продавати на старості років всі на Педрівці будемо...

Мороз Павло вже продає...а так був би вже на 5 курсі...

Зіронька написал(а):

гарна ідея, я маю на увазі про книги поговорити, але ж біологи такі важкі на підйом!

В усіх смислах слова...Особливо вранці в Каневі

Чудотворецъ написал(а):

Я не думаю, що вдасться зібрати в одній кімнаті групу біологів, які знайомі з певним твором. Кожний з нас читає різну літературу, яка не завжди перетинається.

Цілком згоден

Larifuga написал(а):

дізнавалаась про виставку в організаторів,: не буде її в цьому році взагалі

Обидна

0

39

А що, на біофаці мало народу, котрий сам пише професійно?

0

40

:umnik: гги) і я шось там пишу..))

0

41

cutie_cat написал(а):

гги) і я шось там пишу..))

і шо ж ти пишеш? чого оце я нічого не знаю. чи це із розділу "лічноє"

0

42

Де можна скачяти ірландські джиги?

+1

43

Люди а хтось може втрапить на Пикник? Я не можу піти, хочу хоть відгуки почути.

0

44

yosia написал(а):

, ну может это личным и можно назвать) рассказы пишу про жизнь)ггы) :kiss:

0

45

Patriotofmg-42 написал(а):

Де можна скачяти ірландські джиги?

Рекомендую гурт з Нідерландів Omnia...класна музика....альбом Pagan folk (Інших просто не чув)....

cutie_cat

Класна аватарка...

0

46

Raven_sp написал(а):

Класна аватарка...

так, а аватара дійсно гарна. хто ж фоткав  :gogi:

0

47

Литературный клуб это конечно сильно сказано. Разве что виртуальный. Хоть бы и здесь.

Сам пытаюсь писать детские стихи. Вот например:

АЗБУКА

Б

Бурый бобр бормашиной
Бурно бурит Буратино

В

Винни взвесился -
Вышел вешаться
Винни, вешайся -
Верёвка выдержит

В1ршик державною мовою:

Iшов дiд через луг
I насрав собi в кожух
Витяг вiн гiвно з кожуха
I поклав його за вухо

З лугу дiд зайшов у лiс
Переклав гiвно пiд нiс
Що не влiзло - згрiб у жменю
Та й засунув у кишеню.

В дальнейшем планирую опубликовать в сети цикл детских стихотворений "Содомятко".

0

48

Nefarious, звичайно як "стьоб" над сучасними поетами (а тим більше "піснярами") б зійшло, але мене асолютно не вразило (ні в позитивному пляні, ні в в негативному). Коли ще описують в такій формі пиятику чи там якусь оргію, то це ще цікаво, бо до певної міри знайомо. А срання в кожуха...
якось не доводилось, бо кожуха не маю.

0

49

Nefarious написал(а):

Сам пытаюсь писать детские стихи.

Nefarious НІ!!!! не треба тобі дитячі вірші писати!!!! Це навіть не панк. Просто треш.
І нащо було Вінні чіпати, це ж взагалі недозволене святотатство!

Отредактировано dracovolans (2008-01-08 15:43:31)

0

50

бывают моменты в жизни, когда пишешь добрый и познавательный стих, а дизайнёр, который это иллюстрирует, рисует в качестве иллюстрации гусака, который, судя по позе, пытается откусить ногу мальчику, в детстве ловившего его на удочку и засунувшего кол ему в анус. сейчас сижу над уже готовыми иллюстрациями, к которым нужно написать стихи. вот и получается... жаль про содомятко ничего придумать не могу.

0

51

Nefarious написал(а):

пишешь добрый и познавательный стих, а дизайнёр, который это иллюстрирует,

Где это такие илюстрации? в журнале каком детском? Мне-то казалось этот жанр вымер. Лично я никогда не понимала странных советских книжечек с такими вот стишками, которые по смысловой нагрузке не оч отличаются от треша тремя постами выше. Какие там гуси, если живешь в городе и у тебе совсем другие пейзажи из окна?  Неужели и щас такое пишут?.. А потом у ребенка складывается впечатление, что родина - это такое место, где хатка, садочок и курочки с гусятками, ну и все такое, а! еще ставочек или там речка. Лично я со всего нашла для себя разве что речку)))

0

52

эх, дитя мегаполиса, не открыла ты для себя великолепие рисованных детских книжечек, выполненных нашими провинциальными мэтрами пера и фотошопа, и посему напоминающих по цвету влагалищный кошмар дохлого ежа... но даже это меркнет перед оформлением отдельных страниц - коль желаешь, могу показать одну очень занимательную:) только не здесь, а то рассекретят и уволят)

Отредактировано Nefarious (2008-01-09 17:59:11)

0

53

dracovolans написал(а):

І нащо було Вінні чіпати, це ж взагалі недозволене святотатство!

Ганю,

Знаєте, я не певен того, що святині не можна зачіпати і сміятися (згадайте "Nomo del Rosa" Umberto Eco). Я надзвичайно ніжно ставлюся до Вінні, і навіть на свій ювілей зробив подарунка - відвідав батьківщину Вінні, те місце, де будинок Мілнів, і Місток для гри в Poohsticks і Капітанський Місток, і Зачарований Ліс, і Місце, де Було 63 чи 64 Сосни (сам рахував, і привіз шишку). (Посилання на картинки причеплю пізніше - ще не виклав)

Проте я дуже люблю цикл мого запорізького товариша Сергія Бойченка "Brother Winnie Rhymes" (в нетрях його багато, знайти легко, напр.
http://www.geocities.com/SoHo/Atrium/92 … innie.html
http://www.geocities.com/SoHo/Atrium/92 … oetry.html

Тільки майте на увазі, писала літня та питуща людина. Ненормативної лексики багато. Але любові теж. Для взірця вміщую одне:

СЕЙ ПОЕЗД ЖУРАВЛИНЫЙ

совы летают медленно но устойчиво видят во тьме
днем они якобы спят никто не знает что у них на уме
но если вам вдруг показалось что они бестолковы
не верьте своим рецепторам ибо совы есть совы

сова ни с того ни с сего вдруг может сказать курлы

бывает совы воруют мышей с соседних дачных участков
но это редко зависит от голода и нечасто
сова если хочет утащит в крепких когтях сумо
борца если накачалась и подошла с умом

сова ни с того ни с сего вдруг может сказать курлы

совы не любят варенья совы любят соленья
хвост-штудок подарить другу на день рожденья
потом вернуться домой закрыться на крепкий засов
и горько проплакать весь день вот и пойми этих сов

сова ни с того ни с сего вдруг может сказать курлы

Отредактировано КитВасиль (2008-01-09 21:19:03)

0

54

Nefarious написал(а):

но даже это меркнет перед оформлением отдельных страниц - коль желаешь, могу показать одну очень занимательную:)

Что ж, покажи, о чем все-таки шла речь.

КитВасиль написал(а):

Проте я дуже люблю цикл мого запорізького товариша Сергія Бойченка "Brother Winnie Rhymes"

Честно, мне это напоминает образцы поэзии работников заводов, провозглашенные с каких-нибудь станков после смены и обильной выпивки. Нет, там конечно бывают шедевры... Но когда эти люди решают-таки донести свое исскуство для всех, то репертуар слегка меняется.
И мне непонятно, он что решил включить персонажей со своего детства, чтобы доказать, что секс, бухло и все такое никому не чуждо?... Я не люблю реализм. Или может мне просто не хватает 100 грам/литр пива/пару хапок для понимания?...

0

55

dracovolans написал(а):

Я не люблю реализм. Или может мне просто не хватает 100 грам/литр пива/пару хапок для понимания?...

Напевне.

Серхіо Жаб, на якого я посилався, дуже любить вислів про "зорі, які відбиваються навіть в калюжі". Так от - і я ціную людину, котра бачить зорі навіть в калюжі. Навіть якщо це матюкливі алкоголіки. (Хоч до алкоголю загалом ставлюся дуже кепсько). І не люблю свиней, котрі зорі не бачать. Незважаючи на те, що це (як стверджувала всім добре відома лисичка А Хулі) - через генетично детерміновану для цього виду будову шиї...

Я знаю цілі покоління людей, які не сприймають реалізму (до нього я відношу у першу чергу Чехова). Проте не впевнений, чи це добре - харчуватися виключно йогуртами, цитрусовими та кока-колою.

Тому я з повагою ставлюся до ваших літературних смаків, але давайте не судитимемо Нефаріуса за фекально-кожушний гумор. Бо це теж смішно! (судити, I mean).

Може, ви просто хлопців не любите? Вони всі такі, на жаль - брутальні. Тому щиро бажаю Вам любити такого, котрий хоч би зорі в калюжі вмів бачити.

+1

56

dracovolans написал(а):

Честно, мне это напоминает образцы поэзии работников заводов, провозглашенные с каких-нибудь станков после смены и обильной выпивки.

Що - ВСЕ? І переклади з Борхеса? І з Дилана Томаса?

Мої щирі вибачення. Я напевне помилився телефоном.

0

57

КитВасиль написал(а):

Що - ВСЕ? І переклади з Борхеса? І з Дилана Томаса?

Я не про переклади, по-моєму це ясно... А взагалі, не треба так серйозно сприймати те, що я тут пишу. Над поезією Nefarious я сміялась, якщо чесно. Але літературні смаки у мене дійсно від Ваших відрізняються. Я визнаю і насправді і мати і брутальщину в літературі (але яке їй, літературі, до цього діло?) але ж має бути ще щось крім цього. Воно звичайно зворушливо слухати про життєві істини історії складені матом))) але...

Отредактировано dracovolans (2008-01-10 16:38:06)

+1

58

dracovolans написал(а):

Але літературні смаки у мене дійсно від Ваших відрізняються.

Ганю, так і повинно бути. 30 років назад я теж читав тільки поезію срібного віку. Бойченко - для сорокарічних хлопців без надії на успішність.

Отредактировано КитВасиль (2008-01-10 17:54:21)

0

59

http://prikol.bigmir.net/view/111049

Знайшов підбірку фото, вдохновило...спробував зробити подібне, але фантазії не вистачає...

http://www.photoclub.com.ua/photo/118338/

http://www.photoclub.com.ua/photo/119261/

http://www.photoclub.com.ua/photo/114145/

+3

60

Raven_sp написал(а):

http://prikol.bigmir.net/view/111049

Під час перегляду фото було дивне відчуття спокою і гармонії, ніби повернувся в дитинство, де все так просто і казково.... Ех на останній фотці вернувся в дорослу реальність...Велике дякую, фото супер)

0


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Кіно, книги, музика та інше бєзобразіє