Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Кіно, книги, музика та інше бєзобразіє


Кіно, книги, музика та інше бєзобразіє

Сообщений 1 страница 30 из 216

1

Вирішив створити нову тему, де можна було б обговорювати зазначені вище теми...а то обговорювати Даррелла в темі "гламуру" якось кощунствєнно...

0

2

«Тінь Сонця»
20 листопада в Києво-Могилянській Академії (КМЦ НаУКМА) о 19:00 відбудеться оновлена концертна програма під назвою «Громом і Вогнем»
Вхід 30 грн., нелюдям 20грн (при наявності студ.квитка).
http://www.sun-shadow.info/

10-11-2007
На 23 листопада гурт "Мандри" запланував презентацію для журналістів платівки під назвою "Мандри у Країні мрій". Альбом міститиме "живий" запис пісень виконаних на етнічному фестивалі "Країна мрій-2005". У рамках презентації планується також виступ групи на який зможуть потрапити усі охочі. Зустріч призначено у концертному залі "Українського дому" (вул. Хрещатик, 2) на 19:00. вхід вільний...

http://www.mandrymusic.com/

0

3

Дякую, Андрію. Це таки мудра думка. Проте - цікаве спілкування виникає спонтанно, у будь-якому місці, хоч на смітнику, хоч у підворітні, хоч за філіжанкою кави, хоч за пляшкою пива. Тому бажаю, щоб і тут спілкування було цікавим. І спасибі за "Тінь Соця". Я, бачте, і не відав.

0

4

Концерт - 18.12.2007
Группа «Пикник» и Вадим Самойлов из «Агата Кристи»
Жанр: рок Место коцерта Октябрьский дворец, Международный Центр культуры и искусств.
Билеты от 70 до 300грн
Начало в 19.00
http://www.piknik.info/

0

5

Пропоную влаштувати таку собі літературну зустріч. Тема -- творчість "дітей війни" -- Ремарка та Хемінгуея....

+1

6

Народ, 17-30 листопада у музеї літератури провидиться фотовиставка - "Бемово - район Варшавы в фотографиях его жителей".

плата за перегляд - купівка квитка в музей (принаймні мені так сказали). Для тих, хто не знає - музей літератури знаходиться на Хмельницького 11.

Працює з 10.00 до 17.00. Телефон: 235-12-96

0

7

кто может подсказать где в Киев есть фоторабалатории с хорошим качеством печати?

0

8

З цифри чи з плівки?

0

9

Raven_sp написал(а):

20 листопада в Києво-Могилянській Академії (КМЦ НаУКМА) о 19:00 відбудеться оновлена концертна програма під назвою «Громом і Вогнем»

Рву китячий вус на різних місцях організму, бо здача звіту не дала вирватися. Р. уже все переповів у деталях, і про інтермеції Сашка Власюка, і про що після чого, і який саунд, і хто сопілку кинуту у зал стибзив - але ж, блін, чого ж мені так не щастить, блін! Тільки радий, що більшість із вас там була!

Отредактировано КитВасиль (2007-11-21 11:40:04)

0

10

just_ptaha написал(а):

кто может подсказать где в Киев есть фоторабалатории с хорошим качеством печати?

В СИТИ-коме

0

11

valear
шпасиба :)

КитВасиль
цифра.

0

12

valear написал(а):

В СИТИ-коме

А скоко сие наслаждение стоит?

0

13

КитВасиль написал(а):

Рву китячий вус на різних місцях організму, бо здача звіту не дала вирватися. Р. уже все переповів у деталях, і про інтермеції Сашка Власюка, і про що після чого, і який саунд, і хто сопілку кинуту у зал стибзив - але ж, блін, чого ж мені так не щастить, блін! Тільки радий, що більшість із вас там була!

Що до концерту...вражень у мене безліч...жаль, що він так швидко закінчився...так і не зіграли "Гнилгород"...А лірник Сашко чого вартий?...
Сопілку, доречі спіймав студент другого курсу біофаку...з факультету на концерті було близько 20 людей (3 з них форумчани)...щось я правда не бачив Олексія Василюка....
Правда, я як завжди не зміг не вляпатись: здав куртку, а талон забув забрати...тому після концерту близько години чекав поки всі заберуть свої куртки...от, що значить протормозити...а так в цілому все було класно...жалкую, що не ходив на презентацію їх альбому "Полум"яна рута"...
Кому потрібно відео звертайтесь: Записав пару пісень, в основному нових ( Повстанську пісню в тому числі,...музика приспіву нагадує мені ту ж музику, що і в "Буде нам з Тобою, що згадати")...
і пару старих...і головне- записав виступ Лірника Сашка, його сценарій до першого українського мультфільму "Чорний козак"...жарти про вітренку та Троєщину були найкращими....
За словами Лірника, буде зніматися, ще й фільм, також з назвою "Чорний козак",,..музика в ньому буде "Тінь Сонця"...
От так-от...зараз ще трохи попишу  і поїду на "Мандри"....

0

14

Ще...забув...Концерт був присвячений загиблим шахтарям...
Користуючись нагодою: Не забудьте запалити завтра свічку і випити 100 грам за упокій душ загиблих від голодомору....це наше минуле, а без нього не має майбутнього...

0

15

just_ptaha написал(а):

кто может подсказать где в Киев есть фоторабалатории с хорошим качеством печати?

Я, наприклад вже років 5-7 (Ще до цифровика) друкую фото лише в одному місці: на вул. Чорнобильській... за депо 7к, 39 та 7-го тролейбуса...там маленьке, нічим не примітне фотоательє...
Фото з фотовиставки, і стенду каф. зоології я друкував там...Хоч і приходиться мені їхати через весь Київ (на м. Академмістечко)...
Можливо це мені так не таланило, але в інших фотолабах мені постійно поганили фото...

valear написал(а):

Пропоную влаштувати таку собі літературну зустріч. Тема -- творчість "дітей війни" -- Ремарка та Хемінгуея....

Прочитав "Іскру жизни"? прочитай і дай почитати іншому...жаль, що наші політики не читають таких книг...

Із не науково-популярних та книг про неприроду....ця для мене найкраща...ну і трилогія Ремарка про війну: "На западном фронте без перемен", "Возвращение", "Время жить и время умирать"...
А от "Три товарища" мені не сподобалось...як на мене то це жіночий роман...

З Хемінгуея читав лише "Старик и море"...сподобалось...

0

16

Raven_sp написал(а):

Прочитав "Іскру жизни"? прочитай і дай почитати іншому...жаль, що наші політики не читають таких книг...

Просто забываю на пвры взять книгу... Вот и все....

Raven_sp написал(а):

А от "Три товарища" мені не сподобалось...як на мене то це жіночий роман...

Мне лично кажется, что это книга про настоящую дружбу....

0

17

Patriotofmg-42 написал(а):

А скоко сие наслаждение стоит?

рубля три за хвото -- инфа не моя, сам не проверял...

0

18

valear написал(а):

рубля три за хвото

Проверим, у нас все ходы записаны :)

0

19

just_ptaha написал(а):

хороший фотолаб находится на Рогнединской недалеко от метрограда. там Кодак профессионалов обслуживает. цены, конечно, запредельные, но в остальном мне нравится.

0

20

valear написал(а):

Мне лично кажется, что это книга про настоящую дружбу....

Згоден...Але дружба описана и в його трилогії....ну я нічого не маю проти "Трех товарищей"...просто це так, моя думка...

0

21

Що до концерта Мандрів...то там також були біологи - аж 2...(зі мною троє)...Підкачав трохи концерт в плані звуку, і малої вмістимості зали... було як в 212 ауд...з сидінням на перилах і сходах...
В них була презентація альбому...але альбом-збірка без нових пісень...

0

22

Raven_sp
О так завжди лише вершки, а де пироги.

0

23

Patriotofmg-42 написал(а):

О так завжди лише вершки, а де пироги

Поясніть мені, що Ви мали на увазі...

0

24

Raven_sp написал(а):

Поясніть мені, що Ви мали на увазі...

Та альбоми-збірки не люблю, тай кажете, що звук поганенький.

0

25

Patriotofmg-42 написал(а):

не люблю

Аналогічно...На фіга їх робити? Розумію якщо старі пісні...поганий запис...перезапис не завадив би...а так...

0

26

Тут якось, вперше, потрапив мені до рук Адольф Брем "Жизнь животних" 1897 року...відкрив, і відірватися було важко...
я чомусь думав, що Брем - це старьйо з описами морських драконів і т.д....
Насправді суперова річ, читається, не зважаючи на стару мову легко...і написано розмовною мовою, з гумором...(Типу (як пам'ятаю):"Красноголовый воробей иногда спаривается со своим родичем, при этом потомство может бить способним к размножению. Для таких ублюдков характерно... ")

Книга описує дійсно Жизнь животних...рекомендую...Взагалі всі хороші книги по зоології вже написані...

0

27

Ніхто не в курсі, чому в Київ до сих пір не привезено  WorldPressPhoto ? Чи може я її прогавив...минулого разу вона була в Могилянці..
http://www.worldpressphoto.org/

0

28

Андрюха, беремо Москалика та робимо літературний клуб на біофаці. Я йому вже казав про подібне. Ти "ЗА"?

0

29

Та ніхто не проти, але типу, що на тім клубі робити? Книжки продавати? Романи презентувати? Вірші уголос напам'ять розповідати? Сканованою літературою для бобілок мінятися?

0

30

КитВасиль написал(а):

Та ніхто не проти, але типу, що на тім клубі робити? Книжки продавати? Романи презентувати? Вірші уголос напам'ять розповідати? Сканованою літературою для бобілок мінятися?

Випить пива, про книги поговорити. Може, якісь книги комусь дати.... Отак. Книжки продавати на старості років всі на Педрівці будемо... :)

0


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Кіно, книги, музика та інше бєзобразіє