Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



КВК

Сообщений 1 страница 30 из 44

1

1-й курс рулить.... Про другий мовчу...

0

2

Справді рулить? І у чому ж? Тра буде придивитися. Що вони такого "оджигають"?

0

3

КитВасиль написал(а):

Що вони такого "оджигають"?

Молодці, словом! Ще такі малі, а вже жартують, як треба!

0

4

valear написал(а):

Молодці, словом! Ще такі малі, а вже жартують, як треба!

А. Точно, сьодні ж КВН мав репетувати після 3-ї пари. Жалько, що я форію і не зміг приповзти. Ви про цеє? А то КВК як переклад КВН я не сприймаю - даруйте. Тільки як "Коньяк высшего качества".

0

5

ТА я вже як на мову перейшов, то КВН КВК називаю.... Виправлюсь. Бажаю швидшого одужання! А КВН дійсно вийшов супер, правда, пошлятини було чимало.

0

6

а другий курс - шо? ну?
кажи , не мовчи.  староста курсу хоче чути і знати все про свій курс.

0

7

valear
пагодь, дарагой. второй курс вообще никаким боком к КВН в этот раз не относился. а что касается первого курса, то ЛАЖА! как минимум 50% шуток откровенно спи.... украдено, остальные даже и не слушала. бред короче. никакосы вообще. а эту тётку они выставили петь песни Армстронга для чего? она же петь не умеет! тоже бред какой-то. вот станцевали они мега. да, ребятки постарались. за это им зачёт. ещё за прикол с танцующими преподами спасибо. Моргаенко красавец! про К.НА Бис могу сказать, что как всегда. молодцы, хотя не везде. было и смешно, и не очень. вот про сигареты они красиво пошутили. а в общем, то надо ещё и Витьку сказать спасибо (а не Генетику :)). импровизировал на высшем уровне. тоже вывел преподов на сцену. пошутили, попошлили и все довольные остались.

0

8

to just_ptaha

по ходу , как я поняла.. это либо камень в наш огород за прошлый год..либо за то что мы в этот раз не выступали...

сомневаюсь что можно было напутать слегка нас с первым гг) :beee:

0

9

Не знаю чим дивився та слухав перший курс шановний альголог, але це справді було або в когось запозичене або не смішне. Це вже вище описано, приєднуюсь до Птахи. Єдине що треба було б нам теж показати, на що ми здатні, бо виходить, що лише критикуємо... Ми це виправимо, бо нам є що розказати і показати  :yes:

+1

10

valear написал(а):

1-й курс рулить.... Про другий мовчу...

O_o
Бо????????????

0

11

Народ, уточнення: Я мав на увазі нашу збірну солянку з 4-го та третього курсу. Під "другим". Доречі, а куди подівся другий курс?

just_ptaha написал(а):

пагодь, дарагой. второй курс вообще никаким боком к КВН в этот раз не относился. а что касается первого курса, то ЛАЖА! как минимум 50% шуток откровенно спи.... украдено, остальные даже и не слушала. бред короче. никакосы вообще. а эту тётку они выставили петь песни Армстронга для чего? она же петь не умеет! тоже бред какой-то. вот станцевали они мега. да, ребятки постарались. за это им зачёт. ещё за прикол с танцующими преподами спасибо. Моргаенко красавец! про К.НА Бис могу сказать, что как всегда. молодцы, хотя не везде. было и смешно, и не очень. вот про сигареты они красиво пошутили. а в общем, то надо ещё и Витьку сказать спасибо (а не Генетику ). импровизировал на высшем уровне. тоже вывел преподов на сцену. пошутили, попошлили и все довольные остались.

Все шутки, кроме импровизаций были спи....онерены. В импровизациях -- супер. Все равно согласись, на этом КВНе они были лучшими.

mahylichka написал(а):

Не знаю чим дивився та слухав перший курс шановний альголог, але це справді було або в когось запозичене або не смішне. Це вже вище описано, приєднуюсь до Птахи. Єдине що треба було б нам теж показати, на що ми здатні, бо виходить, що лише критикуємо... Ми це виправимо, бо нам є що розказати і показати

Ура! Будемо чекати. А дивився очима та слухав вухами.  :gogi:

0

12

valear написал(а):

Все шутки, кроме импровизаций были спи....онерены. В импровизациях -- супер. Все равно согласись, на этом КВНе они были лучшими.

нет, даже и не подумаю соглашаться с тобой. станцевали хорошо, это да. но для квнщика самый большой пороз и откровенно пи*деть шутки других квнщиков. кизяк в первый курс. и где там интетестно были импровизации у них? когда они в рядок стояли и давали ответы на вопросы? единственный кто импровизировал это был Витя. ах да, ещё и преподы.

0

13

just_ptaha написал(а):

нет, даже и не подумаю соглашаться с тобой. станцевали хорошо, это да. но для квнщика самый большой пороз и откровенно пи*деть шутки других квнщиков. кизяк в первый курс. и где там интетестно были импровизации у них? когда они в рядок стояли и давали ответы на вопросы? единственный кто импровизировал это был Витя. ах да, ещё и преподы.

Чего ты на меня так взъелась? Не подумает.... Вчера был на КВН в КПИ -- вот это шутки!

0

14

valear
я взьелась? сума сошел? я с тобой просто не согласилась насчёт квн и всё.

0

15

Прикол в тому, що скільки б хто не сперечався, про те хто краще: Канабіс чи перший курс, факт залишається: на університетських кубках з квк жарти про викладачів біофаку не прокатять. не зрозуміють... А вкрадені жарти впізнати можуть;)

0

16

dracovolans
это уже давно известный факт :) да и вообще, я это уже говорила, но в красном корпусе нас не любят. ни квнщиков, ни театр. им типо пафос и бабло подавай! отака х*йня малята....  :gogi:

0

17

just_ptaha
При чому тут люблять, чи не люблять? І хто там нас любити  повинен?.. КВН або смішний, або не смішний. А перший курс був смішний, тому звинувачувати їх у неоригінальності недалекоглядно.
як же потім їм на любов червоного корпусу сподіватися, якщо їх свої неполюблять?...

0

18

dracovolans
слыхали про такую штуку, как предзащита диплома или любой другой работы? там и гнобят, и мордой в говно макают. а всё лишь потому что готовят к уже защите, натаскивают, максимально указывают на ошибки. так вот, выход на факультете со своей программой это предзащита. я разве говорила что не люблю их? нет. я сказала что это ЛАЖА потому, что (извините за повторение одного и того же) воровать знаменитые шутки для такой мелочи как День студента это мерзость и гадость. мне как некогда КВНщику этого не понять никогда. не можешь ничего своего придумать, значит сиди в зале и втыкай, а не позорься.

dracovolans написал(а):

звинувачувати їх у неоригінальності

если с Вашей точки зрения тырить шутки это оригинально, тогда движение эмо это просто апогей всякого индивидуализма и точнайшего самовыражения.

dracovolans написал(а):

як же потім їм на любов червоного корпусу сподіватися, якщо їх свої неполюблять?...

любовь или нелюбовь фака к своим никаким образом не отразится на отношении красного корпуса к всё той же команде. это все равно что дядя Петя не любит молочные сосиски, и значит их за эту неприязнь не полюбит дядя Миша, который никогда и не слыхал про отношения дяди Пети к ним. простите за такое утрирование, но если публика по другому не понимает, то выбора нет.

dracovolans написал(а):

І хто там нас любити  повинен?..

да, никто не обязан любить нас там и ждать. там любят только себя и деньги :)

0

19

just_ptaha

Чисто патова ситуація.

0

20

dracovolans написал(а):

Прикол в тому, що скільки б хто не сперечався, про те хто краще: Канабіс чи перший курс, факт залишається: на університетських кубках з квк жарти про викладачів біофаку не прокатять. не зрозуміють... А вкрадені жарти впізнати можуть;)

Что значит не прокатят? это уж надо шутить уметь так, что бы и не обидно никому было, и что бы смешно. А если до кого-то они не дойдут, то это уже их проблемы. Никогда нельзя равняться на самого тупого, простите, слушателя, иначе можно вообще до нуля скатиться. Скажите, а про что еще шутить? У нас, например, просто безліч ну очень смешного "внутряка", но нас же никто не поймет! А преподы - тема, так сказать, понятная всем...

0

21

just_ptaha
Ну и фиг с ним, с КВНом. Свое придумайте -- будет вам респект еще больше....
КВН спопсился полностью.... Шутки -- с...пионерены, новых людей обычно нет....

Отредактировано valear (2007-11-23 16:38:20)

0

22

mahylichka
Вообще-то я имела ввиду, что биофаковских преподов знает далеко не весь универ, потому и шутки непонятны будут.
Хотя с этой ситуации есть выход: раскрутить пару звезд, ну и прикалыватся на чисто универские оригинальные темы.

0

23

КитВасиль написал(а):

Тільки як "Коньяк высшего качества".

Ото і я ще вчера при погляді на номери херсонських машин із надписом ХО відразу згадував Екстра Олд

dracovolans написал(а):

на університетських кубках з квк жарти про викладачів біофаку не прокатять. не зрозуміють... А вкрадені жарти впізнати можуть;)

Шо да то да.

dracovolans написал(а):

отя с этой ситуации есть выход: раскрутить пару звезд, ну и прикалыватся на чисто универские оригинальные темы.

Как єто? Трохимця в ректори?

А взагалі хтось пам'ятає на фак-ті виступ команди квк, про який би можна було оцінити на 5+?

0

24

Чудотворецъ

Чудотворецъ написал(а):

Трохимця в ректори?

Навіщо? Це ж суперечить чисто егоїстичним комерційним міркуванням,,,
А так деякі історії про біофак( і не тільки про дядю полярника) користуються такою дивовижною популярністю, що пора б уже подумати, якби на цьому бізнес зробити :D
А то перехоплять ідею

0

25

Особисто я тіко два раза це відчув. Перше це коли мій однокласник (випускник "Кулька") запитав: "А кто такой етот ваш Вервес?".
І коли знайома журналістка в приватній бесіді взнавши, що я біолог замість класичного питання "Як лікуватиканарку?" запитала: "А ти знаєш Миколу Біляшівського? Да! Ох і намучилась я поки в нього інтерв'ю взяла".

0

26

Чудотворецъ написал(а):

Особисто я тіко два раза це відчув. Перше це коли мій однокласник (випускник "Кулька") запитав: "А кто такой етот ваш Вервес?".
І коли знайома журналістка в приватній бесіді взнавши, що я біолог замість класичного питання "Як лікуватиканарку?" запитала: "А ти знаєш Миколу Біляшівського? Да! Ох і намучилась я поки в нього інтерв'ю взяла".

Думаю, що першокурсникам обидва прізвища практично невідомі. Шкільний пірдучник - не зараховується. На другому курсі всі знають, що у Заповіднику є могила Біляшівського (ну, тепер вже двох). Про Миколу Миколайовича є кілька легенд та байок, якось згадаю принагідно. Ну, крім того, він - один з тріумвірату отців-засновників Дня Біолога.

0

27

Николай Николаевич и старшим товарищам не сильно известен. А всё потому, что экскурсии в зоомузей Университета для студентов-незоологов практически не проводились. Мне посчастливилось побывать даже в фондах музея ещё в школе, но только благодаря тому, что мы с Н.Н. Биляшивским ходили в разные годы в один и тот же кружок МАН. Кстати, среди выпускников того кружка - и нынешний завкафедрой, и один студент-орнитолог 5го курса, и некий Партизан.

0

28

Брунейский Агент написал(а):

и некий Партизан

Що невже геть ти не знаєш хто це? Це ж лише на курс молодше нас. Такий колись патлатий/бородатий чувачок в камуфляжі. Зара вже пострижений і з досить акуратною борідкою.

Брунейский Агент написал(а):

студент-орнитолог 5го курса

Якщо з 5-го, то там лише Роман Козій є орнітологом (не плітай із відомою тобі Вікою Козій. Не родичі. І навіть не однофамільци).

КитВасиль написал(а):

Про Миколу Миколайовича є кілька легенд та байок, якось згадаю принагідно.

Ждем-с

КитВасиль написал(а):

Ну, крім того, він - один з тріумвірату отців-засновників Дня Біолога.

А це мені було б ще цікавіше запопереднє.

0

29

Чудотворецъ написал(а):

Що невже геть ти не знаєш хто це? Це ж лише на курс молодше нас. Такий колись патлатий/бородатий чувачок в камуфляжі. Зара вже пострижений і з досить акуратною борідкою.

Ну, конечно, знаю!! Я это так, для таинственности... ;) Кто ж не знает этого лесника....

Чудотворецъ написал(а):

Якщо з 5-го, то там лише Роман Козій

А шо, Сулима уже на 6ом?? Вот время-то летит... Чувствуешь себя пенсионером... :mda:

0

30

Чудотворецъ написал(а):

Ну, крім того, він - один з тріумвірату отців-засновників Дня Біолога.

У 1976 р. М.М. був ще другокурсником. На той час дуже яскраво відзначалися Дні фізика, хіміка і кібернетика, хоч усі й по-різному. Чималу пропаганду провела серед нас наша фізичка, Парасковія Олександрівна, якій дуже ці дійства на їхньому факультеті подобалися.

Ця "інфекція" торкнулася і наших двох груп зоологів, і молодших. Микола був один з перших, разом з нашим Сергієм Бутузовим (його вже, на жаль, нема), і десь уже на початку 2-го семестру ми назбирали чималу команду в аудиторії 213 (тепер там проректори сидять). Микола Миколайович якраз дуже активно домовлявся з деканатом і профкомом про сприяння цьому дійству, ну а я більше переймався організацією художників та облаштуванням галерей.

На курсі М.М. було, я думаю, найбільше число активістів ДБ протягом наступних 4 років. Один з найкращих художників ДБ, Сергій Лучин з біохімії (якийсь час працював у Інституті Енгельгарда в Москві, далі його слідів я не знайшов, бо не шукав) учився з ним. Мені кидалася у вічі схожість прізвищ з відомим польським чорним карикатуристом зі "Шпільок" Едвардом Лучиним. Я цікавився - але весь час отримував відповідь "даже не однофамільци".

Наступні 10 років М.М. постійно був одним з почених членів ІКДБ (не плутати з КДБ). Але, на жаль, у силу певних причин, так і не захистився, і його змело з орбіти у нетрі Музею. До останнього часу він підробляв іще й у музеї Івана Гончара, але проблеми із здоров'ям, здається, змушують його покинуту цю обитель.

Про більш тонкі деталі варто розпитувати самого М.М., але треба брати в свої руки направляючу бесіди, причому жорстко, бо його веде на флуд. Як і мене осьо. Тому припиняю.

0