Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Комитет спасения форума


Комитет спасения форума

Сообщений 1 страница 26 из 26

1

Народ, по правді кажучи, флуд на форумі трохи очі ріже та тринькає іржавою пилкою по нервах. Тому я пропоную всім, кому це так само набридло, вирішити демократичним шляхом, чи потрібне надалі нам генетичне націоналістичне нещасне створіння, що гордо йменує себе Генетиком, позорячи славних генетиків типу Вавилова, Моргана та інших?

0

2

Думаю, він і сам нас покине. Це дивне створіння, в якого з мізків стирчить коріння - з вашого курсу? Що ближче бакалярський диплім, то довший світловий день, і у паранойї настане ремісія.

0

3

КитВасиль написал(а):

Думаю, він і сам нас покине. Це дивне створіння, в якого з мізків стирчить коріння - з вашого курсу? Що ближче бакалярський диплім, то довший світловий день, і у паранойї настане ремісія.

А хто його зна.... Тільки як летить, то не видно....
Ремісія має наступить, по логіці, у дурці.... В Глеваху маршрутки ходять, я три гривні сам пожертвую...

КитВасиль написал(а):

Що ближче бакалярський диплім, то довший світловий день

Та, воно то так, але... Не для всіх і не для кожного, хоча передзахист -- штука не дуже приємна...

0

4

Да він сам згине, йому набридне просто треба його ігнорувати.

+1

5

Patriotofmg-42 написал(а):

Да він сам згине, йому набридне просто треба його ігнорувати.

Ок.

0

6

:offtop:

0

7

Patriotofmg-42 написал(а):

Да він сам згине, йому набридне просто треба його ігнорувати.

Будем старатись!

0

8

Ха я так і знав ось повідомлення яке мені надіслав в ЛС Гентик. Вибачайте але це мова оригіналу :lol:

Пішов ти в дупу, ублюдок! Сам факт того що ти пишеш мені, говорить лише про одне: Українці мої повідомлення читають і починають краще розбиратися в політичній ситуації, що склалася в Україні і світі. Тому ти, унтерменш поганий, і стрибаєш, як воша на сковорідці! :lol:  :lol:  :lol:

ЛОЛ!!!!!!

0

9

Зіркам головне, щоб про них говорили, при цьому що говорять не важливо. Хоча ця істина напевно уже знайома :pardon:
Тож не творіть таку зірку власноруч.

Отредактировано dracovolans (2007-12-16 12:21:15)

0

10

Треба щось робити з цим форумом, бо через засилля ліберальної наволочі, Українці почали втікати з цього форуму на інші, такі як:
http://untp.kiev.ua/forum/
http://www.forum.vosvoboda.info
http://phorum.sd.org.ua/
http://www.patriotukr.org.ua/phpBB2/index.php

-1

11

Genetik написал(а):

Треба щось робити з цим форумом, бо через засилля ліберальної наволочі, Українці почали втікати з цього форуму на інші, такі як:

"Поховали звіри рештки затраханого Червоною Шапкою Вовка, зібралися на партійні збори, та й постановили: БІЛЬШЕ ЦЮ БЛRДP ДО НАС У ЛІС НЕ ПУСКАТИ!"

+4

12

КитВасиль - ааа!!! супппеерр)) ржач, капец) :D

0

13

КитВасильНе погано! :D

0

14

КитВасиль написал(а):

БІЛЬШЕ ЦЮ БЛRДP ДО НАС У ЛІС НЕ ПУСКАТИ

Ну, зізнаюся, цей анекдот мені розповіла сьогодні моя сусідка-професорка, радіофізик, літня, сумна і смертельно хвора жінка, у зв'язку з процесом затвердженням ЮВ на посаду прм'єр-міністра. Але й до пана Г. вона так само добре стосується, як і до непоіменованої "леді".

0

15

Анекдот чув ще в школі, правда у трохи іншому варіанті - "най не ходить курва до лісу, бо вся фауна видохне"
нема від чого форум рятувати, хіба що на говнярці повинні проходити процеси біодеградації, тобто видалятись пусті теми, в які ніхто крім автора не зливає.
cutie_cat, аватар  :P  ^_^

0

16

Nefarious написал(а):

"най не ходить курва до лісу, бо вся фауна видохне"

Набагато краще. Оповідачка, дарма що лікар фізмат наук, не сприймає слово "фавна", як ключове. А мо, то просто делеції.

0

17

Nefarious написал(а):

cutie_cat, аватар

гы) полагаю я должна сказать шпасыба)

0

18

товарищи, не ссорьтесь. по поводу нацизма: не знаю, прочтет ли пре5дмет вашей оживленной дискуссии этот пост, но пожелаю ему:
брат, не надо навязывать свое мировоззрение другим. пытаясь доказать свое превосходство, ты лишь унижаешь самого себя. не надо писать гадости людям, равно как и говорить их вслух. ты при своем мнении, это твое право. но не отбирай это право у других.будь просто собеседником, не надо портить людям нервы.

0

19

Аминь генетику.

0

20

valear написал(а):

Аминь генетику.

"Зізнайтеся, хто це зробив? Покажіть руки!... Копрофаги кляті!"

0

21

неужели снова будет "отжиг праймеров в комнате у Марианны"?  :P

0

22

Nefarious написал(а):

"отжиг праймеров в комнате у Марианны"?

Це як?
Да, і під ситуацію, шо воно таке: "Так мы же № 5!!!" (с) проф. Фэйт

0

23

КитВасиль написал(а):

"Зізнайтеся, хто це зробив? Покажіть руки!... Копрофаги кляті!"

Та ні... Ще рано... Час ще не прийшов....

0

24

Чудотворецъ написал(а):

Це як?
Да, і під ситуацію, шо воно таке: "Так мы же № 5!!!" (с) проф. Фэйт

Якось розкажу, при нагоді...

0

25

отжиг праймеров в комнате у Марианны - знаменательная ситуация с участием генетика, Валеара и... впрочем, Валеар расскажет лучше, я свечку не держал ;)
... - знаменитая фраза из фильма "Большие гонки", которую произносит главный злодей профессор Фэйт

Отредактировано Nefarious (2007-12-20 17:40:10)

0

26

Nefarious написал(а):

Валеар расскажет лучше, я свечку не держал

Угу... Я тоже не держал...

0


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Комитет спасения форума