Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Коротко про форум » Пора сказати мені "Дякую!"


Пора сказати мені "Дякую!"

Сообщений 1 страница 30 из 43

1

За розкрутку форуму. Люди явно почали відвідувати його частіше. Всім цікаво, що ж там нового напише "проклятий нацист". Хоча етнічні Українці, які читали мої повідомлення і ознайомилися з літературою яку я рекомендував, все частіше замість того, щоб навішувати на мене ярлики, мовчки чухають потилицю. І це нормально! Кілька років тому і я черпав інформацію з телеканалів жида Пінчука (ICTV, Новий канал, СТБ, M1), жидів Суркісів (ТЕТ), жида Порошенка (5 канал), татарина Ахмєтова (Украина) і т.д. (зазирніть для додаткової інформації сюди: http://www.untp.kiev.ua/index.php?id=311 і сюди: http://observer.sd.org.ua/news.php?id=10333, а ще сюди:  http://www.obkom.net.ua/articles/2007-06/02.1216.shtml )...
І дуже здивувався коли почув як одна пристойного вигляду жінка (як потім з'ясувалося кандидат історичних наук) почала критикувати жидів. Мені це здалося таким дивним... Так "агалтєло" нападать на "кроткіх і нєвчьом нєпавінних гєвгєєв"... І лише завдяки Інтернету і добрим друзям я отримав доступ до альтернативних джерел інформації. Тепер я переконаний антисеміт, расист і взагалі "нацистскій ублюдак" :) Багатьох відвідувачів цього форуму теж тепер очікує ця доля... З чим я їх і вітаю :)
Дивлячись на вас, мої маленькі друзі, я бачу себе (яким я був ще зовсім нещодавно). За це відчуття дитинства і незрілості яке я знову пережив завдяки вам, я дарую вам ось цей прекрасний художній твір:
http://www.lib.ru/ORWELL/animalfarm.txt
НАСОЛОДЖУЙТЕСЯ!

Отредактировано Genetik (2007-11-15 12:45:29)

0

2

Genetik написал(а):

Пора сказати мені "Дякую!"

Да нет уж. "Благодаря" твоим усилиям с форума едва не ушли весьма образованные и уважаемые люди (а кое-кто, может, и ушёл - давно не появляется). А то, что некоторым могут быть интересны писания лжегенетика, - так народу действительно иногда хочется чего-то гадкого и отвратительного. На этом построена вся масс-культура: все ругают, но смотрят. Так что в этом смысле ты у нас вроде Ксюши Собчак.

Что до содержания твоих постов. Под последним ником тебя не читаю, ибо нового ничего ты уже не скажешь. А вот в предыдущем нике купился на твою уловочку, я-де ничего не знаю про скинхедов... Почитал твои ссылочки и дальше по линкам. Даже в гугле рылся. К радости своей, увидел, что таких как ты прекрасных людей у нас в Украине немного. Более того, ничего нового к рассказаному братьями-россиянами они не добавляют (хотя у братьев часто сквозит - я бы этих бандерлогов...). Чуть переводов братьев-америкосов - вот и всё. Идеология же всех минимально развитых  сайтов (да простит меня модератор за краткое идеологическое отступление :) )ушами светит из-за Кремлёвской стены. Привет вам от Дугина на Говерле. В свободное время от разбивания чужих символов он и ваяет скинхедовские опусы. Что нужно для успешного продукта? Немного правды о проблемах (без решений), немного воспоминаний о счастливом будущем (как будет хорошо), бей... (нужное вставить) и рецепт готов. Для пацанов младше твоего возраста добавить насилия, для твоего, так сказать, поколения - немного исторических ссылок. Да, вот это ты и хаваешь, предлагая нам присоединиться. И это за полгода до того, как стать бакалавром.

Конечно, есть там и вполне разумные идеи и даже лозунги. Но увы - они не новы, а лишь позаимствованы. Так что с самоценностью не сложилось. А насилие, увы, никого ещё до добра не доводило. Ибо на него в ответ всегда идёт оно же (3й закон Ньютона). Судя по откликам твоих товарищей, скоро ты убедишься в этом сам.

Нет, конечно, каждый вправе саморазрушаться, как ему нравится. Но, если ты осколками своего бытия забрызгаешь остальных, - это будет некрасиво.

Так что извини, что обращаюсь к тебе на ты, но ввиду того, что мы уже неплохо знакомы и учитывая разницу в возрасте я всё же себе это позволил. Напоследок, я хочу ещё раз задать проигнорированный тобой вопрос: крымские татары, в вашем политическом понимании - чурки?

Пиши ещё, но учти, бестолковые ссылки читать будут всё меньше. Если начнёшь думать, а не публиковать лозунги, с тобой даже будут разговаривать. Не сразу, конечно.

0

3

Брунейский Агент написал(а):

Привет вам от Дугина на Говерле.

Передам і я вам вітання, від московських скінхедів:
http://white-patriot.livejournal.com/319334.html

Брунейский Агент написал(а):

крымские татары, в вашем политическом понимании - чурки?

А татаро-монгольське іго у ВАШОМУ розумінні - це гарно чи погано? А де історична батьківщина татар: в Монголії чи на землях Тьмутараканського князівства? А боротьба за Батьківщину проти окупантів - це гарно чи погано у ВАШОМУ розумінні? А цей твір Івана Франка він гарний чи поганий:
http://www.lib.ru/SU/UKRAINA/FRANKO/zahar_be.txt

Брунейский Агент написал(а):

К радости своей, увидел, что таких как ты прекрасных людей у нас в Украине немного.

З кожним днем нас все більше і більше :)
http://infostore.org/info/3888574
Допоможу страждущому, ось посилання:
http://www.untp.org.ua
http://www.patriotukr.org.ua/
http://www.bhukraine.org/
http://www.geocities.com/ukrskin/
і ще масу посилань можна знайти тут:
http://www.run.org.ua/

Брунейский Агент написал(а):

А насилие, увы, никого ещё до добра не доводило.

Я теж думаю, що жидам кирдик. За ЦЕ доведеться відповідати:
http://libereya.ru/public/pirs/3.html
А ОСОБЛИВО за це:
http://observer.sd.org.ua/news.php?id=10683 Двадцять мільйонів!!!!!!!! Закатованих Українців благають про помсту!

Брунейский Агент написал(а):

Что до содержания твоих постов. ...тебя не читаю, ибо нового ничего ты уже не скажешь.

Прикольно, логіка явно не як у Білої Людини. "Нє чітаю, но могу расказать пра то шта ти пішєшь" :)
Якщо не читаєш, то й прапор тобі в руки - не читай і далі. Якщо я пишу дурість, то чого хвилюєшся? Думаєш люди на цьому форумі без твого керівництва не розберуться де Правда, а де брехня? Ах да, я ж забув, вони ж для тебе лише дурні гої, як їм розібратися без такого Світоча як ти... :)
http://hedrook.vho.org/alice/alice13.gif Ржу нє магу! :) :) :)
Це просто міцва:
http://hedrook.vho.org/alice/alice12.gif

Отредактировано Genetik (2007-11-15 16:36:50)

-1

4

http://hedrook.vho.org/alice/alice13.gif  :lol:  :lol:  :P  лол.

+1

5

Спасибо нет а вот кизяком. аллвейс велком!

+1

6

жуть, мальчик, у тебя мозг в голове всегда присутствует или ты его вынимаешь и пишешь это, а потом вставляешь назад))
капец)
тебе спасибо? за что? за то что ты никого ни во что не ставишь? за то что ты всех унижаешь(в твоем понимании)..
и так далее, этот список можно продолжать безконечно, это ты форум раскручиваешь?  :rofl: лол))
имхо

Отредактировано cutie_cat (2007-11-15 19:58:57)

0

7

cutie_catКлассная авка!

0

8

Patriotofmg-42 написал(а):

благодарю)) :kurva:  :thank_you:

0

9

Genetik написал(а):

А де історична батьківщина татар: в Монголії чи на землях Тьмутараканського князівства?

Вот ты Ксюша-Саша и показал всю глубину своего этнографического невежества. Причём, заметь, в единственной области, в которой ты тут заявляешь себя экспертом. Ты хоть в Крыму был? Видел фенотипический полиморфизм аборигенов? Чувствуешь разницу между крымскими татарами и татарами вообще? Ты в курсе истории (и генетики) формирования крымских татар как этноса? Слышал про Сарматию, Готию, Феодоро, Солдайю? 
И про Тьмутаракань загон. Тогда уж не забудем, что до этого там работало Боспорское царство. Так что, Севастополь - город греческой славы? Отдать Крым Греции? Или Италии? Гонишь, дорогой... Смотри, вообще, чтоб твою собственную автохтонность не поставили под сомнение.

Genetik написал(а):

Брунейский Агент написал:

А насилие, увы, никого ещё до добра не доводило.

Я теж думаю, що жидам кирдик.

Ну, до тебя опять не доходит. Ты понимаешь, что процесс не заканчивается "мне отмщение и аз воздам"? А если более организованные "евгеи" обидятся и зарежут ещё 50 млн. украинцев? Заметь, что только кучка ваших недоносков хочет крови, остальные готовы решать проблемы другими способами.

Genetik написал(а):

Прикольно, логіка явно не як у Білої Людини. "Нє чітаю, но могу расказать пра то шта ти пішєшь"

И опять гонишь? Зачем? Ведь я чётко сказал (все могут прочитать постом выше, не обманешь же):  Под последним ником тебя не читаю Думаешь, если вырвешь кусок из контекста - покатит? Так нет же - тут люди получающие и получившие высшее образование. Не выйдет.
Ещё маленькое уточнение - я не читаю твоих последних ссылок (ну, за исключением двух). А посты твои под всеми никами не содержали ничего своего - только ссылки с небольшого ряда сайтов да цитаты из тех же ссылок. Так что я уверенно могу прогнозировать, что пока ты не перестанешь высказываться лозунгами - дела (и новизны) не будет. В общем, думай, Ксюшко, думай...

+1

10

Капец тебе чувак.... Видно, ты человек со слабой психикой, комплексом неполноценности и кучей проблем с девушками... Сходи к психиатру, поможет. Чисто по блату могу дать по зубам.

0

11

Genetik
И еще: хва флудить. Создай свой форум. А то желтый дом по тебе заплачет, не в обиду сказано.

0

12

valear не треба. дорослі та вже майже інтелігентні хлопці. невже ж якщо параноїка одиздити, він кращий від того стане? йому ж таки кепсько жити на світі - гірше, ніж нам з вами; його ніхто не любить, і не можна свої біди списати навіть на світовий антисемітизм, як роблять схожі кадри з числа гебреїв.

уявіть собі людину, з якою ви застряли у ліфті. вона блює, гадить у портки і мочиться. припускаю, що вам гірше, бо людина не розуміє і не відчуває у цей час майже нічого, крім базових позивів. але чи полегшає вам у ліфті, якщо його - ногами по ребрах та по іпалу бити?

Отредактировано КитВасиль (2007-11-16 18:33:21)

0

13

КитВасиль написал(а):

valear не треба. дорослі та вже майже інтелігентні хлопці. невже ж якщо параноїка одиздити, він кращий від того стане? йому ж таки кепсько жити на світі - гірше, ніж нам з вами; його ніхто не любить, і не можна свої біди списати навіть на світовий антисемітизм, як роблять схожі кадри з числа гебреїв.
уявіть собі людину, з якою ви застряли у ліфті. вона блює, гадить у портки і мочиться. припускаю, що вам гірше, бо людина не розуміє і не відчуває у цей час майже нічого, крім базових позивів. але чи полегшає вам у ліфті, якщо його - ногами по ребрах та по іпалу бити?

Він тут людей просто ображає... А вбивати я нікого не збираюсь, ще руки мастить.... А щодо ліфта -- порівняння в точку! Але це ліфт більше ніж на 13 чоловік.

0

14

Может просто генетика ігнорить.

+1

15

так за шо тобі дякувати?

0

16

"Ненависть - месть труса за испытанный им страх" Бернард Шоу
"Сила всегда привлекает людей с низкими моральными качествами" Альберт Эйнштейн

Присвячується генетику...

Невже ти такий тупий, що не можеш до сих пір зрозуміти, що тобі не місце на цьому форумі... з кожним твоїм "розумно-патріотичним" повідомленням тебе все більше зневажають...Невже ти не бачиш, що ніхто не підтримує твоїх ідей і не сприймає тебе всерйоз (Навіть Чудотворець зірвався...) Чи тобі, мабуть подобається коли до тебе так ставляться...ти від цього отримуєш задоволення?...
Чесно кажучи спочатку вважав тебе розумною людиною, в тому плані, що спочатку здалося, що ти ДІЙСНО щось шариш, що прийшов до своїх думок не відразу, довго вивчаючи історію і т.д. і т.п....Ні фіга подібного...Як на мене то ти просто,кажучи банальним словом 2004го "зомбований"...Пояснюється це тим, що ти молодий, в розквіті сил і тобі хочеться себе десь реалізувати... недовподоби тобі панки, готи та інші субкультури от ти і вирішив піти в "модну" і "круту" діяльність - "прогресивний Патріот"...хоч впевнений, що ти толком і історії не знаєш...
Мені як казав один митець: "За Державу обидно..."...Прикро, що в країні в якій заборонений нацизмо-фашизм він добре процвітає і підтримується на державному рівні...Для мене, ти по-суті просто нацист...ти і сам це визнав...хоч і намагаєшся створити якийсь імідж справедливого, щиро закоханого в Україну патріота...навіть ссилку давав на статтю де автор намагався змінити стереотипи, що "патріоти" типу тебе культурні, виховані люди...щось не віриться,...особливо читаючи твої повідомлення...
Банальне питання: За що загинули мільйони людей в Другій Світовій? За те щоб зараз вся Україна була замальована свастикою (Тут обговорювався символ свастики...писалось, що це хороший, світлий символ, бла-бла-бла...Свастика-це символ ЗЛА (і мені по-фіг, що читаючи це,  з вас хтось можливо посміхається))...А люди поміж іншим, помирали за те, щоб ТИ міг спокійно жити зараз...доречі, якщо нас завтра окупує Німеччина (дивлячись на нашу армію, це буде нескладно..) проти кого ти будеш воювати?
Прикро...прикро за те, що українці вперто не хочуть знати історії України...ми от вважаємо тупими американців, але вони хоч і тупі, але свою історію вони поважають...і ніколи не дозволять її плюндрувати...що ж коїться у нас говорити не буду...всім і так все зрозуміло...

Може бути ще один варіант(правда наврядчи): ти пишеш на цьому форумі просто так по-приколу...як ті кадри, що заходять в чат щоб написати щось на зразок"Ви всє лохі"чи "Пошлі все нах..й, п...ы"
Просто полюбляєш, кажучи мовою юзерів інету "срать в коментах".
Доречі! тобі ж повинно бути гидко серед нас...ми ж всі жиди, нища раса...не пітримуємо твоїх ідей, не з тобою, значить проти тебе...чому ж ти з нами спілкуєшся?...як ти взагалі живеш? Кругом же одні окупанти...
ще одне..ти їздив з нами в Биківню прибирати могили...з нами була (точніше ми з нею) дружина Ющенка, з трьома дітьми...вона ж також окупантка, ну діти відповідно теж окупанти...чом же ти не скористався можливісттю і не вбив їх,...
А як ти навчаєшся на біофаці? Ти питав у соїх одногрупниць, типу в Мар'яни, Свєти, Лєни та інших про їх геніологію??? А  у викладачів??? Бо твоя відповідь на питання Нефаріуса про родословну дівчини просто геніальна...
Твоєму організму окрім мізків не вистачає ще вітамінів...ти ж не вживаєш в їжу банани, апельсини, лимони та інші фрукти, які вирощують мавпи і чурки...чи я помиляюсь?

Правда, не знаю якого я це все пишу і намагаюсь тебе в чомусь переконати...все одно окрім сміху це в тебе нічого не викликає...що й не дивно...якщо ти здатний незнайому тобі людину just_ptahu, тим більше дівчину назвати моральним уродом...чи ображати близьких patriotofmg-42...
Це же раз підтверджує твою тупість...Доказ? Подивись як дискутують Валеар з Чудотворцем в темі про історію...в кожного є свої аргументи,..своя думка, яку вони можуть добре, аргументовано підтвердити,-освідченні люди, на відмінну від тебе...так як коли на тебе наїхали, розуму в тебе вистачило лише на образи і погрози...
Доречі, якщо хочеш набити мені пику, то будь-ласка...я Турчик Андрій, зоолог 4 курсу...тільки добре подумай...жалості до таких "людей" як ти в мене не має...саме з таких як ти виростають, отморозки (по-українськи якось агітація виходить) типу дніпропетровських, що літом вбивали людей заради забави і зйомок відео для інтернету...
Доречі ти з Криму, з Феодосії...ти не замислювався, що Кримські татари народ-автохтон...і саме вони, за твоєю логікою мають право тебе відтрахати і вбити...
Ладно...харе...на фіга я розпинаюсь...все одно знаю твої відповіді...одних ти перетрахаєш, інших переріжеш...я відповідно жидомасон, живу й думаю що б такого зробити поганого Україні...
сумно...
Тут і далі я тебе просто ігнорую...
Слава Україні!!!

+6

17

Брунейский Агент написал(а):

Смотри, вообще, чтоб твою собственную автохтонность не поставили под сомнение.

Raven_sp написал(а):

Доречі ти з Криму, з Феодосії...ти не замислювався, що Кримські татари народ-автохтон...

Ха, таки поставили!! Идёт охота на пришлых скинхедов!!  :hunter:

А если серьёзно - надоело уж это всё. Если нет новизны - игнор сему персонажу. Чего и всем желаю.

+1

18

Ну ты Андрюха дал стране угля.... +5

0

19

ещё +1. таки да, я пейсатый оккупант.  :juden:
:lol:
предлагаю товарисчам оккупантам в срочном порядке собраться выпить крови христианских младенцев и поесть мацы.

+2

20

Nefarious написал(а):

предлагаю товарисчам оккупантам в срочном порядке собраться выпить крови христианских младенцев и поесть мацы.

А хто буде в нас головним равіном? :juden:

0

21

Patriotofmg-42 написал(а):

А хто буде в нас головним равіном?

думаю. одне чудо з рудою чорно бородою) :lol:

0

22

вижу намечается форумовка  ^_^

0

23

Nefarious
Ты че на пары не ходишь, оккупант? :alkapone:

0

24

завтра буду точно. сегодня звёзды не сложились. Вынашиваю идею.
Валеар, что насчёт мацы?

0

25

Nefarious
а танцы под национальную музычку будут? как там песня называется знаменитая?

0

26

7-40? Хаванагила? Можем и станцевать...)))

0

27

Nefarious
о, точно! свинину не приносить? кроме крови младенцев ещё что-то будем?

0

28

ну... весьма нееврейские вещи? вопрос - когда? только не скоропалительно быстро, чтобы все услышали и успели собраться...
предлагаю создать в гноярке тему "форумовка в известном месте", ибо эту тему не все читают  :P

+1

29

just_ptaha написал(а):

а танцы под национальную музычку будут? как там песня называется знаменитая?

7-40 и Шава Нагила :juden:А блюда только кошерные?

Отредактировано Patriotofmg-42 (2007-11-22 16:13:16)

0

30

Patriotofmg-42
хорошо о кошерности блюд выразился Гоблин во второй кажется части Властелина колец :) дресс-код тоже будет.

0


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Коротко про форум » Пора сказати мені "Дякую!"