Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Их нравы...

Сообщений 1 страница 13 из 13

1

У Індії відзначають свято вогнів Дівалі:
http://gpu.ua/index.php?&pid=100924&s=1_foto

0

2

Тепер я зрозумів, чому в клятві антифашиста сказано:

Genetik написал(а):

В Украине хозяевами должны быть мы – евреи, арабы, афганцы, пакистанцы, китайцы, евразийцы, корейцы, негры, папуасы и др.

І жодної згадки про індусів! Виявляєцця, що ті індуси, що торгували на спаленому невідомо ким Секондхенді, на відміну від своїх колег (негрів, арабів, китайців та... папуасів (покажіть мені живого папуаса в Києві!)) із сусідніх лотків приїхали в Україну не з тою ж метою, що зазначені чурки (геть страшно подумати з якою саме метою, почитавши пам'ятку антифа, то думаю, що з метою проведення гей-параду).
Але ні! Індуси інші! Вони несуть Світло зі Сходу! Тому давайте об'єднаємось в єдину силу і разом з індусами покажемо немитим пакістанцям, папуасам та евенкам силу Вайт Пауер!

0

3

У свастики як символу багато значень, у більшості народів всі вони були позитивні. Свастика у більшості стародавніх народів була символом руху життя, Сонця, світла і благополуччя.

(с) http://gpu.ua/index.php?&pid=100924&s=1_foto.

Цікава статейка. Хто що знає про виникнення і застосування такого символу, як свастика? Особисто мені цей символ дуже подобається і я не вбачаю у ньому нічого поганого. Доречі, слово "Свастика" у дослівному перекладі з древньооіндійської означає "Емблема щастя". І мені дуже прикро, що у свідомості деяких людей свастика ще й досі асоціюється із фашизмом, масовими розстрілами, крематоріями, констаборами, і тд.

Просто окультні жреці Третього Рейху вкрали цей символ із Тібетських текстів і застосували як емблему для хрестового походу проти "людей нижчих рас". І у неосвічених, темних людей у свій час склався міцний стереотип: "Свастика - це зло. Фашизм. Розстріли. Крематорії. Констабори". І ці асоціації живі і в наш час. Хоча зрозуміло, що це абсолютно несправедливо.

0

4

щодо свастики, але чула таке (хоча сама не з"ясовувала на 100% і тому не стану стверджувати), що в залежності від того в яку сторону загнуті промені, символ несе різне енергетичне навантаження. Якщо це правозагнуте Сонце, то воно несе деструктивну силу, якщо навпаки - то життєдайну. але повторюю, що це непровірена інформація.

0

5

щодо свастики, але чула таке (хоча сама не з"ясовувала на 100% і тому не стану стверджувати), що в залежності від того в яку сторону загнуті промені, символ несе різне енергетичне навантаження. Якщо це правозагнуте Сонце, то воно несе деструктивну силу, якщо навпаки - то життєдайну. але повторюю, що це непровірена інформація.

0

6

Таки навпаки. Правозакручена свастика - "Життя", Лівозакручена - "смерть". І ще в цього символу є цікава геометрична особливість - якщо правозакручену свастику перевернути відносно повздовжньої площини, вона стане лівозакрученою, і навпаки. Це символізує єдність життя і смерті, добра і зла, а також іх антагонізм (факт перевороту площини).

0

7

І мені свастика довоподоби, нічого в ній незнаходжу зловісного.

0

8

Не думаю що зара хтось достаменно знає первісне значення цього символа. Але це символ! Він покликаний передавати якусь інформацію. Зара цей символ несе смислову нагрузку, яка пов'язана із фашизмом, саме за що його так любить Генетик (а зовсім не через те що це якийсь там сакральний індуіський знак, якби не свастика та деякі елементи арійської ідеології, то він би ненавидив би індусів так само як і пакистанців).
От наприклад перше питання до пересічного громадянина - які асоціації викликає свастика. Більшість відповідей буде "фашизм". Хоча свастика це не символ фашистів - це символ німецьких фашистів, але аж ніяк не іспанських чи італійських. Тому я вважаю, що якщо якись символ набув у суспільстві якогось значення, то це значення є його істинним, незалежно від початкового значення символу. Якщо свастику в суспільстві асоціюють з фашизмом, то я як "нефашист" її на себе не почеплю. Бо я не збираюсь всім пояснювати, що це символ добра, Сонця і вічного руху. Це насамперед символ фашизму!
Так само, якщо я намалюю на своєму наплічнику (футболці, реглані тощо) шестикутну зірку, то з ким я буду асоціюватись? Правильно -"Juden!" (хоча чому не з техаським рейнджером?). Тому що шестикутну зірку суспільство сприймає як символ єврейства. І неможливо всім пояснити, що шестикутна зірка символ який існує в багатьох народів і навіть козаки часто використовували на своїх знаменах.
Значення символу може мінятись в часі. І дійсним є те, яке "працює" в даний час. Всі його попередні значення цікаві виключно з історичної точки зору. Не вірите - створіть якусь громадську чи політичну організацію і візьміть її символом свастику або шестикутну зірку. І спробуйте тоді всі пояснити, що це древні символи, які не пов'язані з фашистами чи євреями.

+1

9

Доречі, свастика і у слов"ян-язичників була..... Гітлер (а зараз і недобиті неонацисти) по своїй обмеженості роблять з неї бабая....

+1

10

Ну так!
Коло і хрест взагалі багато в кого було! То й що з того. Зара хрест це символ християнства, і якшо він з цим асоціюєцця, а первісне значення невідоме, значить він символ християнства! Так само і свастика. Це символ фашизму і це перша асоціація, яку викликає цей символ. Значить для нас це символ фашизму. Якщо символ "0" у нас асоціюєцця з нулем, значить це символ нуля. Хоча в арабів він асоціюєцця з цифрою "5". Зрозуміло, що первісне значення за арабами (а перед ними за індусами). Але чи зможе хто пояснити європейцям, що "0" - це п'ять. Ні!. Тому що в нашому суспільстві це символ нуля.
В тему. Цікавий символ має УНСО. Хтось бачив його ще десь? Я лише на знаменах тевтонців, яким слов'яни після довгих суперечок таки накостиляли (хоч про це мовчить Майн Кампф, еге ж Генетик?). Для чего його взяли в символ УНСО?...

0

11

Чудотворецъ написал(а):

Для чего його взяли в символ УНСО?...

А для чого cамі тевтонці взяли ім'я якогось сумнівного варварського племені тевтонів, яке згадується лише кількома джерелами, ще й у незрозумілому контексті? Видно, у обох випадках - побачили, сподобалося, наліпили. :)

0

12

В японсько-українському словнику я наштовхнувсь на йороглиф який являв собою сваргу він значив десять тисяч богів.... Японці взяли свою писемність від китайців....

0

13

в гитлеровской символике использовалась обращенная свастика. левая же свастика в скандинавской и не только традиции считалась символом благоденствия.жаль, что о ней забыли после Второй мировой...

0