Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Гноярка » Хоробре серце


Хоробре серце

Сообщений 1 страница 19 из 19

1

Где же ты Гордость? Где же ты Честь?
Где память о Предках своих?
Низость, невежество, подлость и лесть,
Стали заменой для них.
Люди забыли кто они есть,
Ложь и смятенье кругом...
Не уж то участь у наших детей
Быть иудейским рабом?

Судьба Отчизны лишь в наших руках
Вспомни о корнях, Народ!
Встань за Свободу,
Откинувши страх!
Храброе Сердце зовет!
http://infostore.org/info/3925585

Стогне серце, Мати Моя! Земле Моя!
Ти залита сльозами!
Зброю готова взяти рука,
Стати у зріст і порвати кайдани!
http://infostore.org/info/4048144

0

2

Genetik
Ти б ще пісеньки Січових стрільців виклав.

0

3

тему теба було назвати: дурна голова...
або просто до тієї назви додати цю фразу)

0

4

Генетик, маю неоднозначне ставлення до Вас. Можна навіть сказати, згадав себе кілька років тому. Я сам колись сильно не любив, ненавидів жидів, ще в школі (і мав на то вагомі підстави!). Але пройшло. Просто переросло. Забулося, як страшний сон. Адже ненавись із самого початку безглузда. Ненавистю жидів не переможеш, ім тілько того і треба, вони живляться нею (власні спостереження!). І форум цей існує не для того, щоб виливати на ньому таке почуття, як ненависть.
Крім того, мені близькі Ваші патріотичні заклики

Генетик написал:Где же ты Гордость? Где же ты Честь?
Где память о Предках своих?
Низость, невежество, подлость и лесть,
Стали заменой для них.
Люди забыли кто они есть,
Ложь и смятенье кругом...
Не уж то участь у наших детей
Быть иудейским рабом?

Судьба Отчизны лишь в наших руках
Вспомни о корнях, Народ!
Встань за Свободу,
Откинувши страх!
Храброе Сердце зовет!
http://infostore.org/info/3925585

Стогне серце, Мати Моя! Земле Моя!
Ти залита сльозами!
Зброю готова взяти рука,
Стати у зріст і порвати кайдани!

Адже я вважаю себе патріотом (не націоналістом!!!) (хоча не завжди розмовляю українською мовою :rtfm:  :threaten: )

ці гої тепер, що вигадали? Вони почали скачувати фашистську літературу з Інтернету

А от з цим, будь ласка, на фа – форум.

Генетик написал:
Від моральної уродки це звучить як комплімент. Було б дивно якби моральні уроди відзивалися про мене позитивно. Це означало б, що я став таким же як і вони. Але поки картаві "антифашисти" та їхні холуї захлинаються у власній слині поливаючи мене брудом - це говорить лише про одне:
Я ПОРЯДНА ЛЮДИНА І Я НЕ ЗРАДИВ СВІЙ НАРОД!

No coments… Як на мене, лише ЦЕ  вже є достатньою підставою, щоб банити і видаляти всі розпочаті теми. І нехай там потім кричать хоч про демократію, хоч про жидократію... мені ПОФІГ (втім, яке мені діло, нехай із цим Адмін розбирається).

Я ПОРЯДНА ЛЮДИНА

Я особисто в це не вірю. Як не вірить і більшість нашого товариства, “українців і українок”, яких ви привселюдно поливаєте брудом. Якщо ви дійсно так вважаєте, переконайте нас у цьому.

Отредактировано Terbern (2007-11-11 23:17:48)

0

5

Terbern написал(а):

хоча не завжди розмовляю на українській мові

я вибачаюся, але українською мовою. :umnik:

0

6

cutie_catTerbern написал:
хоча не завжди розмовляю на українській мові
я вибачаюся, але українською мовою.

Sory. Бачите, ще й досі проскакує. Що значить - кілька класів в російській школі провчився! Отакий з мене "щирий українець"

0

7

Terbern написал(а):

Що значить - кілька класів в російській школі провчився!

Не зрозумів? ми ж в гімназії навчались....чи її опустили в ранг школи?
Ех, згадались пари у Евгенія Борисовича...йому б на біофаці викладати...
Ти з ним ще контактуєш?

0

8

Все вірно. А перші три класи провчився в Святошинській школі № 96. В 5 - му класі перевівся в гімназію.

0

9

Raven_sp написал:
Ех, згадались пари у Евгенія Борисовича...йому б на біофаці викладати...

Знаєш, я теж над цим багато думав. Ти прямо читаєш мої думки...Так, це чудова Людина і Викладач. Я і не сумніваюся, що він за якістю викладання втер би носа кращим викладачам біофаку.
Доречі, треба буде нам з тобою розпитати його якось, чого він не пішов в аспірантуру а потім - викладачем на Біофак?
Короче, поговоримо при нагоді.

Raven_sp написал:Ти з ним ще контактуєш?

Останній раз був у нього у вересні. Після зимової сесії ще піду.

Отредактировано Terbern (2007-11-12 17:04:17)

0

10

Raven_sp написал: чи її опустили в ранг школи?

Поки що ні, але не сумнівайся, опустять, якщо там далі проводитиметься така політика... Це вже окрема розмова.

0

11

Terbern написал(а):

Останній раз був у нього у вересні. Після зимової сесії ще піду

Передавай йому привіт...можливо теж якось прийду...

Terbern написал(а):

Доречі, треба буде нам з тобою розпитати його якось, чого він не пішов в аспірантуру а потім - викладачем на Біофак?
Короче, поговоримо при нагоді

Далеченько їздити Йому пришлось би...та й для його зоопарку потрібна окрема аудиторія...

0

12

Ну що, панове, пропоную всі думки стосовно "Білого шквалу" викласти у таких іпостасях:
1) Усно;
2) Видати окремою збіркою...

0

13

І ще: хто ще раз роззявить клаву на Рейвена, я йому розкажу, почому в Адессе рубероид. Отакої. Розвелись тут всякі.... Будем нищить фізично, як завіщав батько Ленін

-1

14

что-то не видно клаво-открывания.
мысли выкладывать незачем. и так всё ясно.

0

15

valear написал(а):

Будем нищить фізично, як завіщав батько Ленін

Для кого батько, а для кого й кривавий убивця. Батьки у нас таки різні. А нищить і ми вміємо. Забули про Святослава, Мономаха, Хмельниччину і Коліївщину? Нагадаємо!

0

16

Genetik написал(а):

Для кого батько, а для кого й кривавий убивця. Батьки у нас таки різні. А нищить і ми вміємо. Забули про Святослава, Мономаха, Хмельниччину і Коліївщину? Нагадаємо!

Вчи історію. Бо Коліївщину таки нагадаю.

0

17

Genetik
Нафіга (пробачте мені на слові) ви розміщуєте подібну "творчість" на форумі?... Я цього не розумію. :mda:
З цією расистською гидотою, навпаки, треба боротися. Бо нічого гарного з цього не вийде.
І взагалі, расизм та расова нетерпимість - не від великого розуму. Чесне слово... Це - деструкція. І з цим треба покінчувати, інакше буде триндєц. Ми ж не дикуни якісь, а цивілізоване суспільство, йо-майо... :alkapone:

+1

18

Eugeniusz:

Облиште, - ця тема вже померла. Не будіть лихо, поки тихо.

+1

19

valear написал(а):

як завіщав батько Ленін

Йой! Тут з"явилися комуняки? З "заветами" Леніна? А НКВД не притягнули з собою? Фу гидота! -1

-1


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Гноярка » Хоробре серце