Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Канівська кухня

Сообщений 1 страница 30 из 211

1

Давайте поговоримо про святе.
Про їжу.
В Каневі це окрема тема. Сподіваюсь тут ще багато розкажуть про колективне поїдання жаб, лігул, слимаків, вужів, котів та студентів, але зараз мені хотілось би згадати про блюдо від шеф-кухаря Канева (звісно, що це Сергій Олександрович Лопарів, кандидат зоологіческих наук, як його охарактеризувала "Газета по-київські").
Страва називаєцця салат Лопарв'є. Готуєцця за принципом совкового олів'є, але відрізняєцця меншою кільістю інгрідієнтів. Складові: горошок консервований (баньочка 0,5 л), майонез (чіткого дозування не має), сіль (по смаку).
Приготування: банка відкриваєцця консервним ключем, зливаєцця 95% маринаду, все інше висипаєцця в почудину. Додаємо майонез, сіль, перемішуємо. Страва готова до вжитку. Смачного! Особливо смакує із горілячям, оскільки чарівним чином суміщає в собі властивості закуски та запивону.

0

2

Ще один рецепт (але вже не Лопаріва) горілка "Зємлянічная". Пляшка горілки закопуєцця в землю і через рік викопуєцця. Річ досить страшна. Не знаю в чім прикол, але куштував її трічі, проте всі рази вона йшла дуже важко (і це не лише моя думка, але й думка авторитетної комісії). Але нічого, сподіваюсь що нарік ще раз скуштую! Як писала одна пані на туристичному форумі "Була цього року в Туреччині. Гади! Обікрали, по морді дали та ще й згвалтували. Але мені все-рівно сподобалось, наступного року знову поїду."

0

3

Чудотворецъ написал(а):

Пляшка горілки закопуєцця в землю і через рік викопуєцця.

ОГО   :fie:  А якщо когось раніше потягне викопати?

0

4

КитВасиль написал(а):

у плясці?

Аби не в собутильнику.

Patriotofmg-42 написал(а):

А якщо когось раніше потягне викопати?

Буде битий. нічого нам технологічний процес порушувати.
До речі на теренах КПЗ чимало людей пляшки позакопували. Проте відкопують їх потім одиниці (ну і ще мо' археологи).

0

5

Чудотворецъ написал(а):

о речі на теренах КПЗ чимало людей пляшки позакопували. Проте відкопують їх потім одиниці (ну і ще мо' археологи).

Може й собі пошукати :D

0

6

Чудотворецъ написал(а):

Проте відкопують їх потім одиниці (ну і ще мо' археологи).

мабуть, дуже раді з таких археологічних знахідок.
я з канівської кухні пам"ятаю гречку три рази на день. І у мене тепер ненависть до Мівіни у будь-якому вигляді.

0

7

Згадалась страва Нешпора в 2005:
Плитка шоколаду, на неї зверху добрячий шматок сала, і зверху ще одну плитку...

0

8

Супер сендвіч: Печево( крекер 2 шт) змазуються кетчупом з прослойкою шпроти,готово, ням-ням.

0

9

ишо лучче. щепотка соли на язык, глоток водки, глоток пива и кусок пирожка от Шевчика. смакота

0

10

zzzander
А ты пробуй глоток пива, и сразу глоток воды, ужас а пиво то дрянь выходит. Но я его пить не брошу, оно хорошие.

0

11

Пиво есть архиценный витамин. это жидкий хлеб. идеальное сочетание закуски и жидкости. но после водки пойдет одинаково как хорошее, так и то что называют обычно помоями. а если хочется насладиться вкусом пива, лучше не есть при этом даже чипсов. да...

0

12

zzzander
Ну то что пиво есть архиважный продукт спору нет, но вот про закуску позволю не соласиться, ведь пиво просто обязует закусон. А пиво после водки это, как для меня, просто изврат....
З.Ы: водку не пью и не понимаю.

0

13

еще вспоминаю Канев-2005.тогда был показательный случай, чего нельзя делать работникам буфета. приходим мы значит на завтрак, а на хлебе как будто волосы выросли. на самом деле эт были грыбочки.
а в другой раз, примерно на той же неделе( 10-20е числа июня), хлеб оказался поражен очень вкусной бактерией, из рода Clostridium, что дает такой характерный аромат тухлой картошки. моя группа никак на это не отреагировала. я же, имея опыт отравления подобными вкусностями, рисковать не стал.это происходит от того, что хлеб в каневской столовой содержат в условиях повышенной влажности и температуры, чтоб он казался свежим подольше.двое из моей группы после второго события целый день провели в санитарном узле.хотя никому и не жаловались, а дуамли, что переели клубники, которая, к слову, в тот день ими не поедалась.делайте выводы.печально, но факт.

0

14

Patriotofmg-42
хорошее пиво на самом деле самодостаточно и дополнительной вкусовой стимуляции, как-то сухариков, чисов, тараночки просто не требует.а всякое пойло под таким же названием просто грех не заглушить ароматизаторами тех же чипсов.

Отредактировано zzzander (2007-10-30 15:03:53)

0

15

zzzanderНу на каневской кухни можно мого интересного найти, правда к слову я хлеб не ем, однако такое не редкость и на других кухня.В Киеве я тоже однажды купил волосатый хлеб.
А что по вашему хорошие пиво?

0

16

Patriotofmg-42 написал(а):

А что по вашему хорошие пиво?

хорошее пиво- пиво которе пьешь, и тебе хочется его больше и больше.а не возникает ощущения переполненного желудка и того хуже, тошноты. среди разливаемого в Украине хорошего пива почти нет. это в основном производимые по лицензии зарубежные марки. из них на данный момент лучшие туборг и карлсберг. я же предпочитаю либо импорт( будвайзер, хайнекен, а лучше пильзнер, если денег хватает), либо российское(невское некоторых сортов, охоту, бочку, клинское,етс.)
откровенной мерзостью считаю(без обид) сармат всех видов, львовское, черниговское, днепр, десант и их клоны всех наименований. эти я  могу себе позволить только в качестве запивона к самогону, и то если лучшего нет.

0

17

zzzander
Ну о вкусах не спорят, однако я больше люблю Микулинецьке, Чернигов тоже ниче, нормально. Из импорта Калсбер и Хайнекен и Пелеповецький Козел, Балтика. Сармат и Десант, Рогань это не в обиду, но помои. Оболонь и Славутеч нейтрал.

0

18

Patriotofmg-42 написал(а):

Ну о вкусах не спорят

согласен.но все же хорошее пиво закуски не требует.вам будет жаль портить его вкус какими-то чипсами.

0

19

zzzander написал(а):

но все же хорошее пиво закуски не требует.вам будет жаль портить его вкус какими-то чипсами.

Возможно, возможно спорить не буду.

0

20

На третьому курсі нас зоологи другого курсу на Амазонку запросили з ними випити і познайомитись поближче. Потім виявилось, що в них в асортименті було кілька пляшок якоїсь дешевої цьмаги, крекери і кетчуп чилі.

0

21

ага, а в Каневі 2007 вас запросили студенти першого курсу, щоб скинути фотографії, а потім виявилось, що в них була пляшка смаги, бензином жуткая шманявшим :rolleyes:

0

22

ага, а в Каневі 2007 вас запросили студенти першого курсу, щоб скинути фотографії, а потім виявилось, що в них була пляшка смаги, бензином жуткая шманявшим :rolleyes:

0

23

ой.....  :pardon:

0

24

zzzander написал(а):

откровенной мерзостью считаю(без обид) сармат всех видов, львовское, черниговское

Ех....

0

25

zzzander написал(а):

невское некоторых сортов, охоту, бочку, клинское,етс.)

Ви стверджуєте, що це краще за Чернігівське?
Минулої п'ятниці, гадаю, що закрив для себе сезон ВДНГ. Пішов і гордому одиноцтві випив Різаного пива в Подолі. А зараз сиджу і думаю, може піти ще раз сезон закрити? Але це офтоп, оскіки Різане в Каневі не продаєцця. Там є Шевчик.

yosia написал(а):

ага, а в Каневі 2007 вас запросили студенти першого курсу, щоб скинути фотографії, а потім виявилось, що в них була пляшка смаги, бензином жуткая шманявшим

Так, я не пойняв, тобі шо - жалко? Не фіг ото дівчатам пити усілякі трунки, вам ше дітей рожати. Тому довелось зничтожити оту бензінівку.

0

26

Та нэ, не жалко. Пийте на здоров'я!)) :cranium:  а вам дітей значить не рожать? ну, чи ,принаймні... Чи на богів горілка не має згубної дії?

0

27

[

yosia написал(а):

Пийте на здоров'я!))   а вам дітей значить не рожать? ну, чи ,принаймні... Чи на богів горілка не має згубної дії?

А шановний буде розмножуватись бінарним поділом, або фрагментацією, або... будь-чим!

0

28

mahylichka написал(а):

А шановний буде розмножуватись бінарним поділом, або фрагментацією, або... будь-чим!

а коли Шановних стане безліч, то можна буде створити ферму і продавати митців за великі грощі студентам першого курсу :D

0

29

SVT написал(а):

коли Шановних стане безліч, то можна буде створити ферму і продавати митців за великі грощі студентам першого курсу

Студенткам 2 курсу :pardon:

0

30

Принаймні одна точно придбає :kachok:

0