Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



!!!!!

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

Люди добріе, поставьте в музее чучело того ЧУДОВИЩА, которое пробралось туда под видом таксидермиста! Сохраните его для потомков! И я хочу на него посмотреть... Заготовить зайца в момент дефекации - не всякому под силу...

0

2

Та! Чучело то ще півбіди лиха - воно хоть людей веселить. Але чого там латинські (а інколи й українські назви) не повиправляти. Ми з Пшеничним там більше 30 невірних табличок біля птахів нарахували. Причому помилки різні - від банальної очепятки, то просто жахливої  невірної ідентифікації звірка. Коньячно свої пропозиції директору музею надали в письмовій формі, ле якось результат ще не провіряв.

0

3

Krajzer написал(а):

Люди добріе, поставьте в музее чучело того ЧУДОВИЩА, которое пробралось туда под видом таксидермиста! Сохраните его для потомков! И я хочу на него посмотреть... Заготовить зайца в момент дефекации - не всякому под силу...

я хочу посмотреть на это чучело волшебного зайца. а где это? я что-то видимо пропустила... :(

0

4

just_ptaha написал(а):

я хочу посмотреть на это чучело волшебного зайца. а где это? я что-то видимо пропустила...

http://www.kanevala.narod.ru/museum.htm
Хоча, фото, на жаль, не передає всього трагізму акту вічної дефекації.

0

5

Чудотворецъ
падстулам!!!! :rofl:

0

6

Ну то натура така наша ЧудовІщна:)

0

7

А мені там  бєлочка довподоби....

0

8

Самі жахливі опудала в світі - опудала в заповідника Медобори. Нічого не маю проти заповідника і його працівників (люди дійсно ентозіасти та спеціалісти; директор заповідника, так той взагалі без обох ніг досить вдало керує), але опудала в них... Вони настіко перейнялись принципом "Не навреди!", що роблять їх виключно із тварин, що гигнулись власною смертю... Розповідають, що коли Ктулху побачив білочок із Медоборів він почав по ночах впісюватись...
Не питайте про те, як я від них відходив.

0

9

бедный зайка....да в музее в принципе и без него нелепостей хватает...не только птички, но и рыбки, казалось бы банальные, неправильно подписанные тусуются... того кто писал бумажки на мыло!))

0