Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Гламуррний флуд)))


Гламуррний флуд)))

Сообщений 211 страница 240 из 409

211

Гм горлілка-це зло. А ось кава з кофеїном це  :gogi:

0

212

КитВасиль написал(а):

Неправда. Горілка - це горілка. А зло - від людей.

Горілка часто робить людину злою, тому - це зло!  :plan:  як і куріння

0

213

КитВасиль
Воно то може й так, але не одних Вервесів вона робить злими. НЕ даром вона Біленька.

+1

214

КитВасиль написал(а):

Страшним є організм, котрий її наливає повну стаканяру і вживає.

Щось останні два тижні здоровля того не дозволяє. Старієм...
Та що ж тут страшного. Як стверджував один мій знайомий, горілка - це зло, бо після неї людина злішає, а от трава - це ледь не вселенське добро, бо після не людина добрішає. Але, хоч і ніколи не пробував трави, але зі спостережень, скажу що трава непередбачувана і апісля неї від людини можна чекати будь-чого. А горілка, якщо неперепутати пропорції дуже навіть непогана річ. Зокрема, коли вже дуже все задовбало 150 грам горілки непоган допомагає. А от якщо перебрати титр, то тоді да... свинтус...

+1

215

Чудотворецъ написал(а):

Та що ж тут страшного. Як стверджував один мій знайомий, горілка - це зло, бо після неї людина злішає, а от трава - це ледь не вселенське добро, бо після не людина добрішає. Але, хоч і ніколи не пробував трави, але зі спостережень, скажу що трава непередбачувана і апісля неї від людини можна чекати будь-чого. А горілка, якщо неперепутати пропорції дуже навіть непогана річ. Зокрема, коли вже дуже все задовбало 150 грам горілки непоган допомагає. А от якщо перебрати титр, то тоді да... свинтус...

Уггу.... Коли все задовбало, то іноді і до свинства недалечко. Є хароша панацея -- пивом зветься. Його хоч пить можна, скілько влізе, думаючи про життя. а от сОКОВИТУ так не поп"єш....

0

216

КитВасиль написал(а):

Частіше дивіться на ПГБ в горизонтальному стані, перш ніж накотити для розлабону. Кайфедра багата і на інші приклади.

Пам"ятаю, як цей митець в двері свого кабінету ціляв ключем... Не вдалось....

+1

217

Ну не знаю як хто, я більше люблю марочне вино та напій Богів------------------------------------------------- Пиво!

0

218

Чудотворецъ написал(а):

зі спостережень, скажу що трава непередбачувана і апісля неї від людини можна чекати будь-чого.

Трава - то нічого, особливо в перші рази - майже не вставляє, а от що дійсно непередбачуване - так то різні пейоти, особливо якщо дітки прочитали Кастанеду і понажералися свіжого, а не висушеного кактуса, то до глюків ще розлад шлунку додається (вони ж його надщесерце споживають)  :alkapone:

0

219

Patriotofmg-42 написал(а):

Гм горлілка-це зло.

Вона стає злом, якщо людина, що її споживає не знає міри, а далі знаєте що - мінімум бодун. Однак, якщо вживати невеликими дозами, але щодня - теж не ліпше. Інколи не п"ють багато і щодня, то точно зло. Коротше, щоб горілка, не стала злом особисто для вас, знайте міру. а наркотики найліпше опходити стороною, це моя особиста думка

0

220

Drug, sex &  rock'n'roll  :cool:

0

221

КитВасиль написал(а):

А секс? А рок-н-рол?

Залежність може виникнути і від цього.

КитВасиль написал(а):

"Організму нада раз у мєсяц давать стрес - нє піть". Я правильно зрозумів?

З точністю до навпаки

+1

222

КитВасиль написал(а):

А секс? А рок-н-рол? Вони неоПхідні?

Горілка якось звичніше, бо рок-н-рол я не вмію танцювати... А секс... Наслідків більше (я навіть не про хвороби і вагітність). Буває нап'єшся, всіх обізвеш козлами, облюєш і завалишся спати на підлозі. А ранком  сто раз скажеш: "Вибачте, я був п'яний і більше не буду" і всі тебе простять. А десь з кимось ніч проведеш, то потім скіко не говори, а образ буде якщо не на все життя, то на років 5-10 точно.

+1

223

КитВасиль написал(а):

І отказ от виполнєнія сексуальних спроможностей теж карається.

Хе, так якщо до них підійти сп'яну, то завжди можна скзати: "Вибачте, був п'яний, і більше не буду". Бо на тверезу голову сачканути вдається тіко на вечеринках сфінгерів.

0

224

Чудотворецъ написал(а):

А ранком  сто раз скажеш: "Вибачте, я був п'яний і більше не буду" і всі тебе простять.

А я б, наприклад, не простила. Бо людина у будь-якому стані має залишатися людиною. Або не доводити себе до такого стану. Ось. Зла я сьогодні(((((

0

225

Ну фільми тут були, М/Ф були, косметика була, книги були. Тож хто яку музику слухає? Я наприклад люблю Квін, Пінк Флой, Кінг Крімсон, Діпп Перпл, НаУ, Браво, люблю джаз и блюз.

Отредактировано Patriotofmg-42 (2007-10-25 15:58:08)

0

226

Брюнгильда написал(а):

А я б, наприклад, не простила. Бо людина у будь-якому стані має залишатися людиною. Або не доводити себе до такого стану.

Від щирого серця бажаю завжди залишатись людиною - це вдаєцця одиницям і то якщо вони не брешуть. Ось Ви, наприклад, днесь злі, я пройду мимо, ненароком задіну плечем, а Ви мене облаєте (принаймні подумки будете вважати мене представником нетрадиційної орієнтації і собачкою жіночого роду). Але ж я не нароком... То чи будете Ви конкретно в цей моменто людиною? Зарання прошу вибачення за те що вплів Вас у змодельовану вигадану ситуацію.
Коли людина схожа на скотисько , бо напилась - це не добре. Але це не найгірший варіянт.
Давайте краще про музіку!
Слов'янську (ну ще трохи прибалтів). При цьому жанр має вторинне значення. Інколи слухаю навіть реп, якого ніколи не сприймав. Із найулюбленішого:
Білорусь: Стары Ольса, Новае Неба, Чырвоным па Беламу, Osimira
Польща: Brathanki, Kapela ze wsi Warszava, Akurat
Чехія: Cechomor, Vlasta Redl
Словаччина: Divokej Bill, Horkyze Slize
Україна: Бурдон, Божичі, Абздольц, Тінь Сонця, Кому Вниз, Вій, Вася Клаб, Вежа (коли хочецця провалитись у прірву власного бредомарення), Древутнія, Юлія Дошна, Василь Попадюк, Василь Жданкін, Тарас Компаніченко.
Ще полюбляю слухати православні монашеські наспіви. Не всім це зрозуміти, але вони вводять в такий стан. Якщо дуже грубо, то стан приємної депресії. Але це ду-у-у-же грубо. Коли нічого не хочеш, нічого не треба. Наіть радіти життю не хочеш. Нехай хтось і вважає це опіумом для народу, але ж наскільки приємний цей опіум. Ці мелодії створили справжні професіонали! Це вам не вкрутити децибели на повну, розтрощити гітару і відгризти голову кажану на сцені. Вони проникають набагато глибше.
Мушу визнати, що останнім часом слухаю не лише слов'ян, але й повернувся до старих добрих Die Verbannten Kinder Evas. Бо монахів якось випившим слухати не годицця, а ці австріяки інколи справляють подібний ефект.

0

227

А ще дюже полюбляю Дженезіс, Ху, ну і Двері теж в неконкуренції.

КитВасиль написал(а):

А якщо любите Крімсон, то і UK  як дочірнє відгалуження подобається?

Так звичайно.
А що до хорвих співів маю колекцію грегоріанських співі, також музику Тібету. Ну і гордість колекції erika і das_ss_lied_

0

228

Мені до вподоби Nightwish та Within Temptation. З наших - Мєльніца та Паша Кашин. Вася Попадюк теж жжот. Перші альбоми Спліна та Океанів були дуже классними. Снайпери теж на початку за душу брали. Потім, на жаль, все перейшло на коммерцію та штампування пісень. Із відносоно "стареньких" як для мого віку, люблю Браво та Секрет.

0

229

КитВасиль написал(а):

сподіваюся, не попсу типу Gregorian?

Та ні, як таких навіть не знаю.

КитВасиль написал(а):

Death

Є в мене всі альбоми і цієї групи. Досить не погано, можна сказати батьки металла.

Serna написал(а):

Мені до вподоби Nightwish та Within Temptation.

Найтвіш люблю слухати, а ось про Візін Темпарейшон таке сказати не можу

Serna написал(а):

Перші альбоми Спліна та Океанів були дуже классними.

Так і зараз вони не погані. А ось за Браво :cool:  респект.

Отредактировано Patriotofmg-42 (2007-10-27 10:08:10)

0

230

Що не кажіть, а ОЕ вже не той. Бувають певні просвітлення, але раніше... В часи нашої молодості...
Найтвіш колись слухав, але зараз щось не лежить до них душа.

0

231

Чудотворецъ написал(а):

Що не кажіть, а ОЕ вже не той.

Ну все тече, все змінюється.

0

232

Чудотворецъ написал(а):

Що не кажіть, а ОЕ вже не той.

Пару пісень в новому альбомі зовсім непогані.
Залюбки слухаю Чіжа

0

233

Чудотворецъ написал(а):

Що не кажіть, а ОЕ вже не той

Я після "Міри" теж так вважав, але з кожним наступним прослухом альбому змінив свою думку...

0

234

Доречі, в п'ятницю в Києві концерт В. Бутусова...Правда білети від 100 грн....

0

235

Raven_sp написал(а):

Доречі, в п'ятницю в Києві концерт В. Бутусова...Правда білети від 100 грн....

А де виступає?

0

236

Зіронька написал(а):

А де виступає?

ВЯЧЕСЛАВ БУТУСОВ и группа «Ю-ПИТЕР»:
премьера песни с нового альбома пройдет на Украине

Вячеслав Бутусов и группа «Ю-Питер» отправляются в гастрольный тур по Украине с неожиданным сюрпризом для поклонников. В  концертную программу «Ю-Питера» «Тихие игры»    Вячеслав включил песню с  альбома, который был записан в Испании и выйдет в свет весной 2008 года. Песня называется «Вселенская» и первыми ее услышат поклонники «Ю-Питера» на Украине.
«Тихие игры» - программа, с которой группа «Ю-Питер» успешно концертирует  по России, а также посетила с гастролями   Германию, США, Швейцарию и  Францию. Кроме  песен с нового альбома в программу «Тихие игры»  вошли  старые, всеми любимые песни «Наутилуса», песни с сольных альбомов Вячеслава Бутусова и песни группы «Кино». Также Вячеслав возвратил в программу песни «Наутилуса», которые давно не исполнялись им на концертах: «Одинокая птица», «Я хочу быть с тобой»,  «Тутанхамон», «Крылья», «Брильянтовые дороги». Всего «Тихие игры» насчитывают более 20 песен разных периодов творчества Вячеслава Бутусова.

Цена: 100 – 750 грн
Октябрьский дворец

02 ноября 2007, 19:00

0

237

Raven_sp
Дякую!
дешевих квитків вже явно нема, отак завжди

0

238

Raven_sp написал(а):

Доречі, в п'ятницю в Києві концерт В. Бутусова...Правда білети від 100 грн....

Та ні він вже не той,що раніше.

0

239

Raven_sp написал(а):

Доречі, в п'ятницю в Києві концерт В. Бутусова...Правда білети від 100 грн....

А як вам концерт Крематорію, де білети були від 200 грн?
Хоча від групи лишився лише соліст...

А нема бува серед вас прихильників "Сплінів"? Мені дуже подобаються)))) Я також включаю себе до групи слухачів ОЕ. Доречі, останній альбом дуже непоганий, просто його потрібно слухати не раз і не два. Найкращі пісні - "Ночі і дні" та "Зелені очі" (я просто зеленоока:))

0

240

Брюнгильда написал(а):

А нема бува серед вас прихильників "Сплінів"?

О так Сплінів я люблю.

0


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Гламуррний флуд)))