Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Гламуррний флуд)))


Гламуррний флуд)))

Сообщений 1 страница 30 из 409

1

Щось, парубоцтво, чесно кажучи у вас на форумі нудно для дівчат))) Так от)) Ця тема для прекрасної половини цього паскудного світу))) Обговоренню підлягає все від кольору лаку в сезоні осінь 2008  і до що спільного у Джека Спарроу із Льонею Горобцем))))  :cool:

0

2

:lol:  Нарешті путня тема!!!  :lol:

А щодо схожості Льні Горобця з Джеком Сперроу - Я думаю, що Джеку ще рости і рости до таких вус  :big_boss:

0

3

А може краще не треба??? Я ж так люблю Джоньку Деппа!!!!  :kiss:

0

4

Так а хто його не любить? Особливо у ранніх фільмах - "Едвард руки-ножиці"  :P

0

5

А коли він у Сонній лощині у обморок гехнувся??? Я його обожнююю!!!!!  :aaa:

0

6

Капец... Куда котимся... Куме, може в гноярку його?
Конечно, политкорркетность не позволяет, однако...

0

7

Брунейский Агент

Брунейский Агент написал(а):

Це не етично - писати такі висловлювання на адресу ПРЕКРАСНОЇ ПОЛОВИНИ ЛЮДСТВА! і взагалі - "гноярку" могли видумати тільки ті, хто й гадки не має, що таке гламур  :as:  :ork:

0

8

Ну шо, Викторыч, активность уже есть. Осталось понять, что с ней сердешной делать... :desant:

Брюнгильда написал(а):

гноярку" могли видумати тільки ті, хто й гадки не має, що таке гламур

До речі, пан Чудотворецъ, чи маєте Ви таку гадку? ;)

Брюнгильда написал(а):

Чому не люблять нас - красивих і прекрасних?...

Не, я конечно понимаю, "что красота - это страшная сила, и нет слов, чтобы это сказать", но кроме красоты хотелось бы, чтобы ещё что-то было... :flood:
Не примите это на свой счёт лично. :)

0

9

Ой!
Мабуть, я сам скоро на гноярку перебирусь і буду там жити! Бо тему цю закривати причин нема, хоч і хочеться.
Шановні, а ви не замислювались, що Джек Спарроу, то лише одна з аватар Горобця?

Брунейский Агент написал(а):

Брюнгильда написал:

гноярку" могли видумати тільки ті, хто й гадки не має, що таке гламур

До речі, пан Чудотворецъ, чи маєте Ви таку гадку?

Ні-ні! Саме, ті хто добре знає про гламур і придумали гноярку!

А тепер про лак. Особисто я віддаю перевагу IsaDora, LUMENA, Lancome, Givanchy та Sephora (на кожний пальчик - свій лак ;) ). Loreal та MaxFactor - погано кладуться, швидко висихають у флаконі та щей пензлик капєц який незручний! Faberlic та Bourjois також швидко висихають у флаконі. Спочатку сподобався Artdeco - але через кілька днів він почав на нігтях тьмяніти. Найбільш цікаві відносини в мене з Creativ. Купив, поклав - гидко! А в моєму салоні тіко ним користуються і класно виходить. Майстер пояснила, що він хороший лак, тіко треба до нього приловчитись.
А щодо кольору, то на щастя, тут мода не така перемінлива як в каблуках чи блузках. Враховуючи, що цієї осені в моді насичені, але не "ядерні" жовті кольори, то доводиться зараз і лак шукати цієї, не такої вже й поширеної гами. Окрім того, як і кожної осені, в моді сіреньке ретро та діловий чорний костюм, тому можна знову після літа дістати лаки класичного чорного кольору. Ну, а прозорий лак на гарних ухожених нігтях - так він завжди в моді!

0

10

:paladin:  :kurva: "Помедлжнне. я запісую!"  :P
Найкоащий лак від Lancome, тому що він не псується під час лабораторних робіт і невідколурується у польових умовах)

Жовтий лак на нігтях - це гидко! Чоловікам краще більш спокійні напівтони.

Особливо я вважаю, що цієї осені в моді будуть кармінні або помаранчові кольори) осоливо у кольорі волосся)))
А на зміну шпилькам прийдуть масивні підбори і високі чобітки із шкіри)))

А про сіреньке ретро та діловий чорний костюм... ну хіба що з непоганим дукельте та з прикрасами від Swarowski  :kurva:
До того ж лак пыдбираэться не у тон одягу а у тон макяжу)) І жодна, повторююю, жодна, поважаюча себе гламурна дівчинка не допустить у себе на нігтях цей огидний чорний колір!!!!
Дівчата, нагадую!!! Рожевий і червоний на нігтиках зажди в моді!!!  :idiot: Про франзуцький манікюр, я просто мовчу)) Віе винлядая завжди першоклассно)))

П.С. Пане Чудотворцю, невже Вам довелося провести кілька хвилин на гламурних жуночих сайтах? Який жах)))

Капец... Куда котимся... Куме, може в гноярку його?

Тільки після вас, любі хлопчики)))

0

11

:O Здається, І-го-го та тупіт копит почулися на сайті...

0

12

Ой, блондинки... :swoon:

0

13

Ой, блондинки...

по-перше - маемо щось супроти?
по-друге - ми руденьки)))
по-третє - побачив би ти мене в житті... здивувався би)))  :kurva:

0

14

Serna написал(а):

До того ж лак пыдбираэться не у тон одягу а у тон макяжу))

Доречі, є нові новини, щодо макіяжу в цьому сезоні. як не дивно, нові осінні кольори - блідо-зелений та блідо-блакитний. Тому потрібно оновлювати свій косметичний арсенал (принаймі мені). А за думкою журналу Cosmopoliten беж все ж в моді, але не матовий, а перламутровий.

Тож, творіть та імпровізуйте!!!  :idiot:

0

15

Привіт, дівчатка!
Нарешті з"явилася цікава тема! :P
Хочу приєднатися до вашої дисусії з гламурної теми. носіть у цьому сезоні яскраві відтінки всіх кольорів райдуги, щоб настрій був яскравий. А які новинки у нас серед шампунів, бо так хочеться змінити цей засіб догляду за волоссям? що порадите

0

16

Зіронька написал(а):

А які новинки у нас серед шампунів, бо так хочеться змінити цей засіб догляду за волоссям

Щодо новинок - не знаю, але як гарний шампунь можу порадити Pantene ProV - у них взагалі зараз гарна серія, але найкращий - "Контроль за випадінням волосся". А ще я нещодавно спробувала шампунь Nivea - як не дивно, він виявився досить якісним, волосся після нього дуже м'яке  :lol:  У них також гарна серія для фарбованого волосся - воно реально починає виглядати яскравіше.

а взагалі вибір шампюню дуже і дуже залежить від твого типу волосся, тому зараз я нічого конкретного не можу порадити. напиши докладніше, що саме ти очікуєш від шампуньки. Щасти  :as:

0

17

Пантін моєму волосся не подобається  :( , на жаль. Йому більше до вподоби Elseve для фарбованого чи мелірованого, однак я ним вже давно користуюсь, волосся по-троху звикає і перестає бути м"яким і блискучим. Основні вимоги до шампуню: щоб підходив для неслухняного, сухого і фарбованого волосся, мав би до пари якийсь ополіскувач чи бальзамчик, щоб не було проблем з розчісуванням після сушки, ну і ним можна було користуватися досить часто. Дякую за бажання допомогти  :kiss:

0

18

Зіронька написал(а):

Дякую за бажання допомогти

завжди прошу  :boast:  Щодо бальзамчику - так зараз практично всі шампуні мають собі пару. а для неслухняного спробуй Sunsilk для неслухняного волосся, але обов'язково з ополіскувачем, а можеш і з маскою.

Ой, як добре комусь за день допомогти  :bye:

0

19

Щиро вдячна! :kiss:
Обов"язково спробую! Може вам теж потрібна консультація з якихось питань? Звертайтесь

0

20

Доречі, Зіронька: мені тут нещодавно розповідали про комплексне покращення волосся - шампунь+бальзам+маска+комплекс вітамінів. Кажуть, що за 3 тижні із бідь якого волосся можна зробити "мрію принцеси". Але це є лише в Росії. Не знаєш, можливо у нас з'явилися такі комплекси?

Буду вдячна за пораду.

Якщо щось знайдев в неті - скинь, будь ласка, посилання  :bye:

0

21

Схожі комплекси є у декількох фірм, що представлені в Україні, однак всі вони не мають вітамінних комплексів. А якщо взяти всі три компоненти, і на додачу попити вітамінки, наприклад, АЕВІт, може теж буде ефект принцеси?

0

22

:pardon:

Зіронька написал(а):

А якщо взяти всі три компоненти, і на додачу попити вітамінки, наприклад, АЕВІт, може теж буде ефект принцеси?

Можливо. Дякую за ідею :) я думаю, що у нас фірми, які випускають засоби для догляду за волоссям як раз тому і не випускають вітамінних комплексів - всі ж такі розумні і можуть просто купити вітаміни  :rolleyes:  ну що ж, сьогодні піду шукати в аптеку вітаміни для волосся :) про ефект принцеси повідомлю через 3 тижні  :P  :P  :yes:

0

23

Прошу

0

24

ой....йося..тримай мої руки та ноги...здається я потрапила у рай))))  :viking:

0

25

Йой, мамо!!!

0

26

Капитан, може в конституцию нужно срочно поправки вносить??!! :hunter:

0

27

Вже пізно. Робимо на Гноярці останній схронок і переходимо до партизанських дій.

0

28

Чудотворецъ написал(а):

Йой, мамо!!!

ой..шо ж так тяжко ге?! ну ти ж знаєш як я люблю нешатенок))))))) :friends:

0

29

Мене тут нема, якшо шо - я на Базі (Гноярка). Вхід по паролю.

0

30

Чудотворецъ написал(а):

Мене тут нема, якшо шо - я на Базі (Гноярка).

Партизани у штабі (Базі) не відсижуються!!!!!  :desant:  вони по лісах ховаються та рельси підривають  :viking:

0


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Гламуррний флуд)))