Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Гламуррний флуд)))


Гламуррний флуд)))

Сообщений 151 страница 180 из 409

151

Дя на серіалах я мало знаюся. Люблю лише "Кобру 11", "Індіана Дожнс" і "Вавілон 5", а і "Квантовий стрибок".

0

152

А я люблю серіали. в домогосподарках найбільше подобається Брі, на мою думку я чимось на неї схожа, принаймі намагаюся все тримати під контролем і при цьому гарно виглядати :)))
До речі. статистика каже, що жінки, які дивляться серіли мають краще особисте життя, ніж ті що надають перевагу новинам, так що з нами ще все ОК

0

153

"Квантовий стрибок" . серіал мого дитинства))) Мені так ота голограмма подобалася))) Такий приколіст)))

0

154

Чудотворецъ написал(а):

А тепер про лак. Особисто я віддаю перевагу IsaDora, LUMENA, Lancome, Givanchy та Sephora (на кожний пальчик - свій лак  ). Loreal та MaxFactor - погано кладуться, швидко висихають у флаконі та щей пензлик капєц який незручний! Faberlic та Bourjois також швидко висихають у флаконі. Спочатку сподобався Artdeco - але через кілька днів він почав на нігтях тьмяніти. Найбільш цікаві відносини в мене з Creativ. Купив, поклав - гидко! А в моєму салоні тіко ним користуються і класно виходить. Майстер пояснила, що він хороший лак, тіко треба до нього приловчитись.
А щодо кольору, то на щастя, тут мода не така перемінлива як в каблуках чи блузках. Враховуючи, що цієї осені в моді насичені, але не "ядерні" жовті кольори, то доводиться зараз і лак шукати цієї, не такої вже й поширеної гами. Окрім того, як і кожної осені, в моді сіреньке ретро та діловий чорний костюм, тому можна знову після літа дістати лаки класичного чорного кольору. Ну, а прозорий лак на гарних ухожених нігтях - так він завжди в моді!

Чомусь згадалось: Більшість жінок користуються косметикою MaxFactor... і меншість чоловіків також...

0

155

Зараз вже важко сказати, кого відносити до сексуальної  меншоті, а кого до більшості, бо кількість "меншості" все більшає.
Як то кажуть, не важливо ким бути сексуальним мєньшинством чи большинством. Головне не бути сексуальним нічтожеством.

0

156

Serna написал(а):

"Квантовий стрибок" . серіал мого дитинства))) Мені так ота голограмма подобалася))) Такий приколіст)))

О Елл був ще той приколіст. Моцний отжиг.

0

157

До речі, а зараз той серіал ще десь показують? Бо раніше, здається ОРТ показувало, то що зараз Інтером кличеться....

0

158

Serna написал(а):

Бо раніше, здається ОРТ показувало, то що зараз Інтером кличеться...

Інтер колись мав назву "Останкино"... В нього ще логотип був у вигляді перевернутого на бік стільця...

0

159

Serna
Показували на ICTY десь півроку тому.

0

160

Дурепа написал(а):

До речі. статистика каже, що жінки, які дивляться серіли мають краще особисте життя, ніж ті що надають перевагу новинам, так що з нами ще все ОК

А як з жінками, що полюбляють мультики?  :D

0

161

Брюнгильда написал(а):

що полюбляють мультики?

Вінні Пух і Пятачок проти кривавого маньяка?
Ось вам дітки казочка:  :pooh:  :pac:  :poohdoor:  :cranium:  :viking:  :poohgo:  :hunter:  :cranium:  :cranium:
А  :help:  :help:
  :poohgo: &  :pac:  vs  :viking:   = :cranium:  :cranium:
&  :viking: come to the  :beach: & met  :kurva: = :kiss: = :drings: = :ded: = :zlyden:. Morning= :black_eye: & :plan: 
The end  :cranium:
GI  :offtop:

Afftar must  :tomato: or  :zlyden:

Отредактировано Patriotofmg-42 (2007-10-12 14:26:11)

0

162

Дурепа написал(а):

До речі. статистика каже, що жінки, які дивляться серіли мають краще особисте життя, ніж ті що надають перевагу новинам, та

Але якщо весь час дивиьися серіали, то часу на особисте життя не вистачить  ;)

Брюнгильда написал(а):

А як з жінками, що полюбляють мультики?

мабуть все добре

0

163

Patriotofmg-42 написал(а):

Вінні Пух і Пятачок проти кривавого маньяка?

Ні, ну це не мультик для гламурних баришень))))
Пропоную свій варіант:

жила собі симпатична парочка... вона - відома модель :kurva:   він - відданий вітчизні вояка у чудовій формі  :desant:
але гламурна дівчинка сподобалась і лідеру місцевого мафіозного синдикату :alkapone:
він підступно підкупив стражів закону  :pioneer: :pooh2:  , що арештували воячка  :soldat:  :O  і кинули до в'язниці  :ded:
але наш герой вивявився тим ще Стівеном Сігалом!  :kachok: героїчно визволившись з в'язниці  :hunter:  :ork:  він повертається  :as:  до рідного міста і визволяє закохану з лап мафіозі  :viking:  :cranium:  :boast:
ну, і все закінчується бангальним, але жаданим хеппі ендом  :kiss:  і весіллям  :drings:

і я вам мій варіант казочки?  :kurva:

Отредактировано Брюнгильда (2007-10-12 20:55:18)

0

164

Брюнгильда написал(а):

і я вам мій варіант казочки?

Дуже романтично, можна сказати справжня життєва історія  :)
А як щодо мультсеріалів: "Трансформери", "Вальтрон", "Кенді", "Русалонька", "Чіп і Дейл", кого що за душу брало і примушувало вставати з позаранку у вихідні?

0

165

Брюнгильда
НУ це вже бойовик.

Дурепа написал(а):

"Трансформери"

:cool: Ось це мультик, тількі перші частини,там де землян не має.

0

166

Брюнгильда написал(а):

А як з жінками, що полюбляють мультики?

Нормально...Було б ненормально якби полюбляли телепузиків...

Дурепа написал(а):

А як щодо мультсеріалів: "Трансформери"

Якби не м/ф дитинства, то не дивився б...мало того, що фігня, так ще йдуть дві з половиною години...

0

167

Щодо телепузиків...Вчора на Оболоні з Алексієнком старшим ловили неводом рибу в спец костюмах, а-ля телепузики...от і згадалась історія розказана Nefariousом :
Преамбула.
Кожна серія телепузиків закінчується тим, що ці створіння говорять "Телепузики кажуть бувай" і стрибають по черзі в щось схоже в берлогу, через круглу дирку в землі...
Отже історія: Чи то в Донецьку, чи то в Дніпропетровську двоє малюків, що тільки навчилися ходити, побачили відкритий каналізаційний люк, ну і сказавши "Телепузики кажуть бувай" пострибали в нього...Результат-дві смерті...Як це допустили батьки дітей, історія мовчить...

0

168

Прєкрасная половина чєловєчєства, а як ви відноситесь до використання чоловіками косметичних засобів?

0

169

Aisha написал(а):

використання чоловіками косметичних засобів

Залежить, що то саме ви маєте на увазі. А взагалі то є досить інтересна балачка. Ви трошка обмежуйте своє питання і ми файно побоговимо.

0

170

Raven_sp написал(а):

Дурепа написал:
А як щодо мультсеріалів: "Трансформери"Якби не м/ф дитинства, то не дивився б...мало того, що фігня, так ще йдуть дві з половиною години...

:threaten: !!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

171

Aisha написал(а):

Прєкрасная половина чєловєчєства, а як ви відноситесь до використання чоловіками косметичних засобів?

Сподіваюся, що під прекрасною половиною людства малися на увазі жінки)))) а щодо косметики - це залежить від того, що саме вкладати в це поняття. Якщо косметику декоративну - то більше ніж гігієнічну помаду, і то зимою, я хлопцям пробачити не зможу  :D
А якщо це косметика, що доглягає за шкірою або волоссям - то чому б ні! якщо мій хлопець так доглядає за собою заради того, щоб мені подобатися - то я двома руками за! Головне, щоб не загравався, та про важливіші речі не забував...)))

0

172

Raven_sp написал(а):

Якби не м/ф дитинства, то не дивився б...мало того, що фігня, так ще йдуть дві з половиною години...

Тю чому це вони фігня? А телепузики-це зомбороботи які висмоктують ваш моСк.

0

173

Aisha написал(а):

Прєкрасная половина чєловєчєства, а як ви відноситесь до використання чоловіками косметичних засобів?

Останнім часом "нормальні" хлопці женуть на нетрадиційних, яким приписують любов до косметики, але внаслідок цього хлопці з традиційною орієнтацією бояться вже навіть кремом для рук користуватися... Може суспільство занадто часто підіймає такі питання? На мою думку, хочеться чоловікам нігтики фарбувати - хай фарбують, хочеть зачіску муссом вкласти - хай вкладають, але головне щоб це не переходило на залежність, а дивитися за собою - то потрібно всім половинам людства.

0

174

Aisha написал(а):

Прєкрасная половина чєловєчєства, а як ви відноситесь до використання чоловіками косметичних засобів?

Я хоч і не половина, але всеж як прекрасна частинка людства вставлю і свої два слова в цю балачку.
Не панімаю я того! Хоча, каюсь, зараз подарували мені чоловічі духи і мушу їх використовувати.
А загалом весь мій набір косметики обмежується зубною пастою, милом (от тут віддаю перевагу рідкому, але не тому що воно гламуррне, а тому що воно того варте), шампунем і антиперспірантом (без запаху). Не використовую навіть креми для бриття і лосьйони після бриття, хоча, розумію, що якщо в когось чутлива шкіра - то це нада.

0

175

Та ладно! Я бачила, як Ви в зимовому Каневі користувлися гігієнічною помадою! Так шо не надо ля-ля))))

А меня пободається, коли хлопці за собою доглядають. Звичайно стільки косметики (маю на увазі не декоративну) і часу перед дзеркалом зранку вони проводити як дівчата не повинні, але такі речі як крем для рук, засіб для догляду для волосся (мусс чи гель) їм звичайно дозволені. А щодо парфюмс - то, на мою думку, просто необхідні!!!

0

176

Зимовий Канів...
Рік вступу 2004...
Група 14...
Останній викладач в Каневі Горобчишин...
Заступається за біохіміків...
Та щей майже синхроно з'являєтесь на біофорумі й тут...

Ну, все сходиться! Так чого мені ото голову морочити, та щей в народ дезінформацію пускати!

А помада була не гігієнічна, а справжній МаксФактор!

Serna написал(а):

для волосся (мусс чи гель)

А для чєго?

0

177

Так чого мені ото голову морочити

Та Ви наче забули, що я Ваш хрест земний))) Невже не можна і поморочити))) До речі не перший раз)))

А для чєго?

Для того, що зачіску гламурну зробити)))

0

178

Чудотворецъ написал(а):

Не панімаю я того!

Погоджуюсь. Я вважаю, що чоловік повинен залишатись ЧОЛОВІКОМ!!! А не перетворюватись, вибачте, на бабу. Я розумію використання гігієнічної помади, крему для рук, усілякої фігні для гоління, туалетною водою. Але нащо чоловіку креми для обличчя, повік, антицелюлітні засоби, скраби для тіла і т.д. Я, наприклад, абсолютно спокійно відношусь до тижневої щетини на обличчі.
Так, чоловік повинен бути доглянутим, але не забувати про свою сутність!

0

179

Але нащо чоловіку креми для обличчя, повік, антицелюлітні засоби, скраби для тіла і т.д.

А що, є такі, що це використовують???? Ні.. це вже занадто...

0

180

Patriotofmg-42 написал(а):

Тю чому це вони фігня?

Фільм з розряду подивився і забув (одні спецефекти)...знятий лише задля отримання грошей...така от моя думка...

0


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Гламуррний флуд)))