Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Гламуррний флуд)))


Гламуррний флуд)))

Сообщений 91 страница 120 из 409

91

Гламур говорите? А почитайте Пелевіна "Empire V" ось там гламур.

0

92

Брюнгильда написал(а):

ндааа...)) кароче))) считайте что мне больше нечего сказать)) этот тупой гон уже вкрайне надоел)) еще и к правописанию придираюЦЦО)) на здоровье)) мойте\не мойте головы)) красьте\некрасте ногтики) мажте ни мажте губки)) мне как-то одинаково)) всьо равно будешь обСЧаться с человеком с которым приятно абСЧаться, не взирая на многие весчи)

как-то мне всьо равно))))) :plan: 

если ты считаешь сипя такой классной и гламурной)) наздоровье опять же таки))

я тя не знаю)) равно сильнот как  ты меня) а точ то м кто говорит..мне как-то...до одного места.
такое.  :bye:

тока не начинайте коментировать злыми какими-то постами и сему подобное)) надоело чес слова)  :kurva:

в моих словах нет ни капли злости или агрессивности) это просто стьоб. простите канешно)

0

93

Serna написал(а):

кьюти кэт видеть не хочу, боюсь испугаться её познаний в макияже и лицезреть их последствия)))

ай нимагу ржунимагу)) гдето падцтулам))))))ты маладец!!! Я ТЯ ОБОЖАЮ!! ЛЮБЛЮ ДО ПОТЕРИ СОЗНАНИЯ))0твоего канеш))  КАПЕЦ))БУБОЧКА)) МНЕ ТАК...ААААААААААААААААААААА.................КАК ЖЕ РЖАЧНО))) :rofl:

0

94

cutie_cat написал(а):

этот тупой гон уже вкрайне надоел))

Сонечко, а тобі не здається, що в цьому випадку "гониш" саме ти?! А твої слова щодо "злости и агресивности" просто смішні, якщо ти вважаєш свої повідомлення доброзичливими, то я тоді можу вважати себе королевою Великобританіїї, аналогію зможеш провести, сподіваюсь?  :poohmed:

0

95

:bye: Доречі, дівчатка а що осіння мода каже про зелений колір? Не знаю чому, напевне як спогад про літо, мене зараз просто тягне на зелені речі, а якщо знайти одяг з прикольним візерунком, то взагалі бомба! А які ваші думки про модні кольори саме на початку осені (поки ще можна позагравати з сонечком)?

+1

96

Я схиляюся до помаранчевих) І будь ласка, не треба мене затягувати у політичні інтриги))) Помаранчевий люблю просто як колір))) До речі у поєднанні з болотяним зеленим, та ще деревяні прикраси до того.. просто шик!!! Ще мені подобається теплий коричневий й кармінний, але не яскравий, як влітку, а спокійний і мякий)
А у кого ще які побажання?

0

97

Гламур говорите? А почитайте Пелевіна "Empire V" ось там гламур.

У Пелевіна читала "Generation P"... Стругацкие круче))) Хоча, можливо не та книга до рук втрапила)

0

98

Serna, а як тобі поєднання теплого, ніжного зеленого (краще навіть салатового) і спокійного коричневого? мені здається, що це просто шик!  :pardon:

0

99

Хм.. цікаво))) Треба спробувати!!! До речі з коричневим дуже прикольно поєднується джинса темних кольорів)))) :)

0

100

Serna написал(а):

У Пелевіна читала "Generation P"... Стругацкие круче))) Хоча, можливо не та книга до рук втрапила

Я с Генерації починав, а зараз майже всього Пелевіна перечитав і всіх Стругацьких, навіть новітні романи, які були написані після смерті одного з братів.

0

101

Дурепа написал(а):

Сонечко, а тобі не здається, що в цьому випадку "гониш" саме ти?! А твої слова щодо "злости и агресивности" просто смішні, якщо ти вважаєш свої повідомлення доброзичливими, то я тоді можу вважати себе королевою Великобританіїї, аналогію зможеш провести, сподіваюсь?

тю, так я и не говорю что я не гоню)) мы как-то все тут беса гнать начали)) как-то просто смешно получаеться... цепная реакция)) началось всьо с человек 2-х помоему, потом и мну к нефорам приписали...и как понеслось)) по-моему я никого не оскорбляла. хотя...может быть мне так только кажеться. если что я извеняюсь.

по поводу злости и агресивности моих постов:  я не называю свои посты добренькими и располагающими, я же говорю, что на самом деле за этим не стоит агрессивность или злоба, иначе это было бы просто смешно злиться и тому подобное на людей которых вообще не знаешь. это был просто стьоб. ну честное слово. так пасатреть..ну на что форум превратился?! капец...

кстати, королевой великобритании можешь себя считать)) это прикольно) тока она старовата) <= саркастический стьоб.

да, аналигию смогу провести думаю))) если не смогу к тебе за консультацией обращусь.)) <= саркастический стьоб.

а манера называть  "Сонечком" перейнята у господина Трохимца) плагиат, однако)) ^_^

0

102

Не знаю, Пелевін не пройняв.. можливо треба ще щось перечитати. Стругацьких багацько що читала, найбільше пройняло - Далека радуга, та Равлик на схилі. Дома зараз лежить остання книжка, видана після смерті одного з братів.. та на жаль ще нескоро до неї доберуся((((

0

103

"Бессильные мира сего"? А щодо Пелевіна то це дуже спец чтиво.......

0

104

Мені дуже соромно, але я не памятаю назви, заказала поштою у книжковому клубі, а вона прийшла через 5 місяців, коли мене вже й дома не було.. я навіть не відразу згадала, що саме я замовляла))) як згадала, то зраділа)))
Пелевін дійсно спецефічне... але чомусь мені на психодел не тягне.. у Лукьяненко у трилогії про Глибину більше психодела... хоча це імхо.... он подруга почала читати Стругацьких... так через дві книги пише меня листа.. "Почала читати третю книгу... Здогадайся про кого там? Про ІНОПЛАНЕТЯН!" Ну я посміялася... Не всім всі книги до душі)))  :big_boss:

0

105

А це цей клуб із Харкова? Я теж її там замовляв. Я Лукьяненка не люблю, не воно....

0

106

Так, саме цей клуб... Непоганий жо речі, тільки книжки по пів-року йдуть, інколи й забуваю, що замовляла - сюрприз поштою.... Ну, не любите, той не треба)))
До речі, якщо вже тема про гламурррр... Зараза чомусь дуже модним серед просунутої молоді стає чтвио по типу Ірени Карпи.. як на мене, то брєд сивой кобіли....  :/ 
Та й сенсей Коєльйо чомусь дуже помінявся.... Куди котимося з літературою???

0

107

Serna написал(а):

Так, саме цей клуб... Непоганий жо речі, тільки книжки по пів-року йдуть, інколи й забуваю, що замовляла - сюрприз поштою.... Ну, не любите, той не треба)))
До речі, якщо вже тема про гламурррр... Зараза чомусь дуже модним серед просунутої молоді стає чтвио по типу Ірени Карпи.. як на мене, то брєд сивой кобіли....   
Та й сенсей Коєльйо чомусь дуже помінявся.... Куди котимося з літературою???

Ну да на вкус и цвет фломастеры разные......
До речі а хто така Ірина Карпа?
А Коєльйо читав "Ахімік" ну проста сказочка, нічого гарного тут не побачив.

0

108

Patriotofmg-42 написал(а):

До речі а хто така Ірина Карпа

Ірена Карпа - бувша журналістка, тепер скандально відома письменниця. але чесно, пише посередньо, якось награнно. з українських зараз класно пише подружжя Дяченків - в стилі романтичного фентезі. Раджу почитати "Брамник" - досить глибока річ

0

109

Брюнгильда написал(а):

Красно дякую, якщо буде час почитаю.

0

110

З Дяченків читала "Долина Совести".. є над чим подумати.. важкувата книжка, але цікава.... Може ще якось щось до рук втрапить.. З Коєльйо багато що читала, але найбільше до вподоби - "Книга Воина Света".... А "Алхимик" дійсно казочка, але кілька фраз непоганих тки в ній є!

0

111

Serna написал(а):

Зараза чомусь дуже модним серед просунутої молоді стає чтвио по типу Ірени Карпи.. як на мене, то брєд сивой кобіли....

повністю згодна, не розумію чому важжають, що вона розповідає про сучасну молодь, мені здається що її героям зараз має бути близько 30, тому це і є її читацька аудиторія. Любко Дереш мені в цьому плані набагато більше подобається, правда я не читала його останньої книжки, але попередні роботи були непогані :friends:

0

112

Serna: З Коєльйо багато що читала, але найбільше до вподоби - "Книга Воина Света"....

А мені найбільше сподобалася "П'ята гора" - дуже сильна книга, можливо навіть сильніша за Алхіміка. але вона була написана раніше, і про неї мало хто знає. А ще гарна книга "Щоденник мага" - це взагалі перша книга Коельо і там дуже багато містики. я знаю людей, які практикували з неї вправи, і дійсно мали певний ефект. хоча особисто я в таке не вірю  :cool:

0

113

треба буде почитати)))) :night:

0

114

Щось у нас так тихо

0

115

Роботи завалися, та й навчання напирає... а треба ж і нігтики намалювати)))  :boast:

0

116

Ой, нарешті я повернулася до форуму!!!!  :hunter:  салют в мою честь))) і вітаннячка усім, хто мене таку ще пам'ятає  :bye:

як тут все змінилося! про що зараз говорите, народ? чому ж це флуд не на першому пісці за повідомленнями?  :fie:
Треба виправлятися!!! закликаю всіх небайдужих до активного спілкування!!! заполонимо форум гламуром!!!

І відразу хочу підкинути тему - нещодавно краєм ока побачила по телевізору фільм "Хроніки Ріддіка". І в голові засіла думка - кіно дуже красиве, але ж незмістовне абсолютно. Але в принципі така якісна картинка і не вимагає добре продуманого змісту)))

А що ж для вас більш важливе у кіно - картика чи зміст? чекаю на думки!!!  :idiot:

ну все, пора мені. Усім вітаннячка та поцілунки у щічки  :kurva:

0

117

Брюнгильда написал(а):

А що ж для вас більш важливе у кіно - картика чи зміст? чекаю на думки!!!

Ну ясне красне зміст, а картинка це просто гарне доповнення змісту :gogi: .

0

118

Брюнгильда написал(а):

А що ж для вас більш важливе у кіно - картика чи зміст? чекаю на думки!!!

Я для себе кіно поділяю на дві категорії: до першої належіть фільми, які "примушують" потім подумати, дещо осмислити і т.д., а до другої - ті, які  переглідаєш, щоб відпочити, відволіктися від щоденних малих проблем, посміятися і трохи забутися. відповідно, у перших ціную зміст, а у других - артинку

0

119

КитВасиль написал(а):

Вот ты, Молчун, все молчишь, думаешь всё. А ты не молчи, Молчун, ты говори" (Улитка на склоне)]

Клас!!!!  :dance:  Це цитата з мого улюбленого твору!!! але мені здається що в цьому контексті люди перестали думати від безвиході - життя звелося до простих дій і довгих-довгих розмов... можливо колись і з нами таке буде((( а щодо фільмів - найчастіше я теж дивлюся їх заради гарної картинки - особливо якщо у фільмі ще комп'терної графіки понапихано))) але іноді пробиває на подумати, просто для того, щоб впевнитись, що я не перетворилася на німе доповнення екрану  :O

Зіронька написал(а):

Я для себе кіно поділяю на дві категорії: до першої належіть фільми, які "примушують" потім подумати, дещо осмислити і т.д.,

Мені було б дуже цікаво дізнатися, які саме фільми примушують вас думати, які приклади світового кінематографа кожен з вас може віднести до "інтелектуального кіна"!!! Мені, наприклад, дуже подобається у цьому плані фільм "Телефонна будка", хоча багато хто його критикує. Ось після цього кіна я серйозно замислилась про своє життя. Хоча можливо, це просто була остання крапля))))

0

120

Брюнгильда написал(а):

Мені було б дуже цікаво дізнатися, які саме фільми примушують вас думати, які приклади світового кінематографа кожен з вас може віднести до "інтелектуального кіна"!!! М

Мене "пригрузили" "Краса по-американськи" та "Ефект метелика"

0


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Гламуррний флуд)))