Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Гламуррний флуд)))


Гламуррний флуд)))

Сообщений 31 страница 60 из 409

31

почитала... и прозрела... какой ужос нах.... Йося, ты тоже слышишь эти звуки "білявих копит"?

куда мы катимся, господа??  :help: этот глэм настиг и каневалу!!! спасайся кто может!!! мы скоро все утонем! и лишь глэмушницы останутся на поверхности, ибо ЭТО не тонет и в огне не горит. А лишь дымится и плохо пахнет  :D

0

32

Дівчата!!! Не використовуйте Sunsilk!!!! Від нього волосся липне до розчаски і звисає сосульками!!!! Мені наприклад до вподоби Gliss Cur з єкстрактами для руденького волосся)))) Або Timotey з хною, також для руденьких))) Але у кожного є в серії шампунь і для фарбованого, і для світлого, і для темного волосся))))

Блідо-зелені та блідо-голубі тони на жаль не будуть личити до моєї засмаги.... тому я мабуть залишусь вірною темно-охристим кольорам)))

2 cutie_cat Ласкаво просимо у рай))))

0

33

just_ptaha написал(а):

ибо ЭТО не тонет и в огне не горит

якщо ЭТО в огні не горить і в воді не тоне, то ти з нами теж не згориш і воді не потонеш :)   :kurva:

0

34

почитала... и прозрела... какой ужос нах.... Йося, ты тоже слышишь эти звуки "білявих копит"?

куда мы катимся, господа??   этот глэм настиг и каневалу!!! спасайся кто может!!! мы скоро все утонем! и лишь глэмушницы останутся на поверхности, ибо ЭТО не тонет и в огне не горит. А лишь дымится и плохо пахнет

Як всім відомо, Врода врятує світ, це по-перше.

А по-друге, хай краще ми залишимося, такі гарненькі, пухнасті та біляво-рожево-руденьки, ніж ті, які вперше чують слово шампунь, розчіска, косметика, манікюр та пилочка для нігтів. А як на мене ті дівчиська, які можуть прийти на пару у розтягнутому светрі, у немитих чоботях, з сальним волоссям, скрученним у дульку, з червоними очима від недосипу (ну гаразд, вчилася довго, так треба ж зранку два шматочки яблучка покласти на очки на 15 хвилин, щоб припухлість зняти!), не заслуговують взагалі гордого наймення дівчина, так як нічого дівочого в собі не мають.
Я не кажу, що блондинки повинні керувати світом (їм повинні керувати руденьки) але гарно виглядати - це мистецтво, якому треба вчитися.

А стосовно наїздів парубоцтва (якщо не сильно сказано))), то це все просто))) Вони бояться гарненьких дівчат, так як знають, що шансів у них познайомитися в реалі з такою дівчиною - нижчі за нульові))))  :black_eye:
Стосовно наїздів дівчат, то таких зараховую до групи "Пушкарьових"))) Які нам, гламурним панянкам просто заздрять))))  :kurva:

0

35

Абсолютно підтримую думку про те, що дівчина має виглядати гарно. Мені здається, що бажання подобатись закладене в нас природою - тож навіщо придушувати його у собі? навіщо вбивати у собі Я? Дівчата, що ховаються за сіро-чорними тонами, просто дуже самотні і такий зовнішній вигляд це просто крик душі про допомогу.

А ось те, що такі дівчата самотні - це вже безпосередня провина хлопців!!!  :viking: Кожна дівчина прекрасна, але за своїми бажаннями та амбіціями (а можливо і за своїм егоїзмом) ви не хочете бачити цієї краси!!!!

Тому дівчата - давайте вихід своїм емоціям!"!!! і якщо настрій рожевий - чому б не підкріпити його рожевим одягом!!!!  :kurva:  :yes:

0

36

До того ж розповсюджена думка, що можно бути або гарною, або розумною, це брехня))) Я не заперечую, що у світі існують представники повної відсутності інтеллекту (істинні блондинки), але то, вже як то кажуть, у сімї гламурррра не без виродків)))

Так от, а розумна і гарна дівчина, для хлопців перетворюється у неприступну фортецю!!! Мало того, що гарна (а як відомом, гарні хлопці - ті, що лиш трохи краще макакі), як сліпить красою, так ще й розумна! І як поряд з такою можна виглядати справжнім чоловіком? От і починають всіляки комплекси у хлопців говорити, починають вони на гламурр гнати, та висміювати! А виною тому їх власні неспроможності, та комплекси, а не гарненькі дівчатка на шпильках та з манікюром))) :P

А ті Каті Пушкарьові... ті які ну дуже розумні, але дивлячись на яких не знаєш, чи то сміятися, чи то гірко ридати... То просто закомплексовані, та дуже нещасні дівчатка!!! Ще й дуже злі на весь світ, зха те, що їх нхто не цінить і не любить! Але з цим треба боротися!!!! Між студіюванням книг можна знайти хвильку для маски на обличчя, чи то педікюру! Поради з макіяжу можна знайти у будь-якому журналі, а пилочка для нігтів зовсім неважка, і легко вдазить у сумочку))) :kurva:

Так, що, ДІВЧАТА!!!! ГЛАМУРРРРРРРРРР У СВІТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
А інші, хай повиздихають!!!!  :hunter:

Отредактировано Serna (2007-09-13 13:39:43)

0

37

Згодна на всі сто, що мистецтву гарно виглядати треба вчитися! Можливо вельмишановному парубоцтву не подрбаються подібні розмови, але ж ви (парубоцтво) любите нас гарними, в коротельких спідничках (які не вдягнеш без попередньої епіляції), з доглянутими ручками і ніжками  (от вам і знадобився лак для нігтів) і з пишним довгим волоссям (як же тут без шампунів, бальзамів, масок і вітамінних комплексів). почитавши дану тему, можливо матимете менше проблем з вибором презентів для других половин (які що такі у вас є)

0

38

+1!!!!!!!!!!!!!  :kurva:

0

39

:ork: +1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Зіронька, ти абсолютно права!!!!! Парубоцтво і не уявляє як ми кожен день працюємо над собою, щоб їм подобатись :(
а ті невдячі створіння нам навіть подарунки рідко дарують! не кажучи вже про романтику!!!!!!

0

40

Щиро вдячна  :thank_you: !
Про які подарунки ви говорите? Хай просто квіточки принесуть на побачення і поведуть не в парк пиво пити, в яку-небудь кав"ярню кави попити і тістечка куштувати!

0

41

:kurva: От тут я трошки не згодна, люба Брюнгильдо! В першу чергу, ми страємося не для парубоцтва, а для себе, бо якщо ти почуваеш себе гарною, то це надає тобі впевненості. І ще, як не дивно. в першу черну ми одягаємося для... інших дівчат))) Бо коли ми бачимо заздрісні погляди інших дівчисьок і шепіт "ти тільки глянь, яка в неї класса спідниця (сумка, окуляри, кофтинка, помада, прикраса, необхідне підкреслити)", то  - день вважається вдалим)) Ги))) Хоча, так, для хлопців ми також вдягаємося))) Хоча, не кожен з них може зацінити те, що на тобі вдягнено)))  :kurva:

0

42

Зіронька написал(а):

Хай просто квіточки принесуть на побачення і поведуть не в парк пиво пити, в яку-небудь кав"ярню кави попити і тістечка куштувати!

Ой, це пиво в парку - страшний сон будь-якої гламурної баришні!  :fie:  Невже на щось більше не вистачає фантазії?

0

43

Ага.. їм просто і в годовву не приходить, що тобі гидко пити те гидке пиво, що шпильки не для того, щоб ходити по піску парку, а у коротенькій спідниці сидіти на холодній лавці неприємно!!!!  :big_boss:  Та.. хіба з усіма хлопцями можна появитися у пристойних місцях? Ви хоча б подивіться, що вони на себе вдягають... Я як згадаю певних єкземплярів, то аж мороз по шкірі....  :idiot:

0

44

Serna написал(а):

Хоча, так, для хлопців ми також вдягаємося))) Хоча, не кожен з них може зацінити те, що на тобі вдягнено)))

підтримаю на всі сто!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

45

Люба Serna!!! напевне я з тобою все ж погоджусь.... але частково  :P

думаю, ми виглядаємо гарними для себе і для хлопців в рівній мірі. А ось наскільки ми гарні для себе, ми визначаємо по заздрісним поглядам інших дівчат :)

0

46

+1!!!!!!

0

47

Брюнгильда написал(а):

якщо ЭТО в огні не горить і в воді не тоне, то ти з нами теж не згориш і воді не потонеш

ой, меня оборали  :D ... только вот знаешь почему я не утону? ибо я Феникс - мифическое создание обладающее сверхсилами и умениями. хотя, постой, постой!! не запоминай этого!!!! у тебя же обьём жесткого диска качественно ограничен)))

Serna написал(а):

Як всім відомо, Врода врятує світ, це по-перше.
А по-друге, хай краще ми залишимося, такі гарненькі, пухнасті та біляво-рожево-руденьки, ніж ті, які вперше чують слово шампунь, розчіска, косметика, манікюр та пилочка для нігтів. А як на мене ті дівчиська, які можуть прийти на пару у розтягнутому светрі, у немитих чоботях, з сальним волоссям, скрученним....

ага, значиццо я ещё и Пушкарьова... ггг... однако))) только вот с каких это пор Пушкарьова нефором стала я не знаю.

мдя, дефачки.... как жаль что мозги из нашей страны перекачивают в Европу, а вы, барышни-доноры, остаётесь  :D

+1

48

just_ptaha написал(а):

у тебя же обьём жесткого диска качественно ограничен)))

А Ви звідки знаєте про об"єм жорсткого диска Брюнгільди?

0

49

нда.... тьотки отето вы канешно)))) жжете)) должна сказать что кем-кем)) а пушкорьовой еще никто не называл))) ну то такое, сочту буквально за комплимент :thank_you:  даже благодарю..а быть серой мышкой...этоп росто мое второе я...девочки..зачем вы там..вы прямо всьо сказали обо мне..... :fie:

:rofl:

0

50

Девочки, вы, вообще, осознали, что вы тут намололи???

Serna написал(а):

Як всім відомо, Врода врятує світ, це по-перше.

Це нікому не відомо!! Герой Достоєвського казав - КРАСА врятує світ. І якщо Ви уважно читали далі, то йшлося про Красу духовну, яка може бути і вродливою, а може і не бути.

Serna написал(а):

А по-друге, хай краще ми залишимося, такі гарненькі, пухнасті та біляво-рожево-руденьки, ніж ті, які вперше чують слово шампунь, розчіска, косметика, манікюр та пилочка для нігтів.

Хочу Вас здивувати - значна кількість хлопців так не вважає. І справа тут не в боягузтві. Просто у світі є закон компенсації - якщо вкладати всі сили в
одному навпрямку, на інші не залишиться (у більшості ссавців гарний нюх, але поганий зір; у людини - навпаки). От хлопець і гадає: якщо вона витрачає стільки часу і сил на зовнішність, що в неї є, крім цього? Не кажучи про те, що цілувати 3-сантиметровий шар хімічної гидоти... :kiss:  :fie:  (До речі, ви читаєте шо вони кладуть до всіх цих "бальзамів"? Там же жах!!)

Serna написал(а):

В першу чергу, ми страємося не для парубоцтва, а для себе, бо якщо ти почуваеш себе гарною, то це надає тобі впевненості. І ще, як не дивно. в першу черну ми одягаємося для... інших дівчат))) Бо коли ми бачимо заздрісні погляди інших дівчисьок і шепіт "ти тільки глянь, яка в неї класса спідниця (сумка, окуляри, кофтинка, помада, прикраса, необхідне підкреслити)", то  - день вважається вдалим))

Ось-ось. Якщо так піде справа, тільки перед суперницями вихвалятися і залишиться... А "негарні" суперниці (тобто ті, від яких не тхне хімією за 10 метрів) знайдуть спосіб помститися іншими методами. Тоді і стане відомо, хто саме

Брюнгильда написал(а):

в огні не горить і в воді не тоне

Serna написал(а):

Ага.. їм просто і в годовву не приходить, що тобі гидко пити те гидке пиво, що шпильки не для того, щоб ходити по піску парку, а у коротенькій спідниці сидіти на холодній лавці неприємно!!!!

Тут і я з Вами згоден. Але ж для чого у Вас є мовлення!! Поясніть це хлопцю спокійно. Якщо він зрозуміє - переміниться, якщо ж ні - а навіщо Вам такий?

Брюнгильда написал(а):

Мені здається, що бажання подобатись закладене в нас природою - тож навіщо придушувати його у собі? навіщо вбивати у собі Я?

А хто вас до цього закликає?? Просто хочеться (ну, дуууууже хочеться!!), щоб окрім закладеного природою, ви розвивали в собі і нові якості. А то підходиш до дівчини - гарної-гарної - 10 хвилин розмовляєш - і більше не хочеться. І сумно-сумно стає... І зневірюєшся у житті. :(

Отредактировано Брунейский Агент (2007-09-13 17:07:15)

0

51

Зіронька написал(а):

А Ви звідки знаєте про об"єм жорсткого диска Брюнгільди?

просто Ми Цар знаємо все і про всіх)) ви ж мої штукатурені гарнюні. а тоналка не осипається як стара фарба зі стін?

cutie_cat написал(а):

нда.... тьотки отето вы канешно)))) жжете)) должна сказать что кем-кем)) а пушкорьовой еще никто не называл))) ну то такое, сочту буквально за комплимент   даже благодарю..а быть серой мышкой...этоп росто мое второе я...девочки..зачем вы там..вы прямо всьо сказали обо мне.....

всьо, пипец.... нас оборали... какой ужас... пойду повешусь...
нда, детга, теперь мы Пушкарьовы))) прям не нарадуюсь этому чудесному статусу! :idiot:

0

52

Брунейский Агент
полностью с Вами согласна. так держать! :alkapone:

0

53

Брунейский Агент написал(а):

умничка!! поддерживааю)))

про химию хорошо сказал :rofl:

0

54

:D

just_ptaha написал(а):

прям не нарадуюсь этому чудесному статусу!

нада сделать себе значки : "хочешь стать пушкарьовой? СПРОСИ МЕНЯ КАК!" :bye:

капец)))

0

55

cutie_cat
правильно! химию надо учить, а не мазать ею рожу! хотя... её даже лучше добавлять в пиво и висеть))) :dance:

0

56

cutie_cat написал(а):

нада сделать себе значки : "хочешь стать пушкарьовой? СПРОСИ МЕНЯ КАК!"

:lol:  :rofl: ааа!!!!! а лучше майки сделать такие! можно даже написать "Мы эмо-пушкарьовы".

0

57

Ой, дівчата))) Ото кумедію ми тут з вами розгорнули))) Цікаво,  чи здогадується шановний та всезнйчий пан Чудотворець, хто тута на його форумі насправді флудить? Бо якщо ні, ото йому здивування буде))))  :cool:

Герой Достоєвського казав - КРАСА врятує світ. І якщо Ви уважно читали далі, то йшлося про Красу духовну, яка може бути і вродливою, а може і не бути.

Не хочу тебе розачаровувати, але Достоевського читала)))  Тут малося на увазі не його цитата)))

Просто хочеться (ну, дуууууже хочеться!!), щоб окрім закладеного природою, ви розвивали в собі і нові якості. А то підходиш до дівчини - гарної-гарної - 10 хвилин розмовляєш - і більше не хочеться. І сумно-сумно стає...

А тут і я з Вами згодна, оскільки справжні тупуваті білявки мені теж не подобаються)))

у тебя же обьём жесткого диска качественно ограничен))) как жаль что мозги из нашей страны перекачивают в Европу, а вы, барышни-доноры, остаётесь

1. на сколько знаю Брюнгильду, её мозгам может Майкрософт позавидовать. Жестий диск с таким объемом только в проекте существует))))
2. тя как видать тож к мозгу не причислили, раз туточки торчишь))) вот только вряд ли тя к барышням-донорам защитали))) нефоры - существа бесполые)))

а пушкорьовой еще никто не называл))) ну то такое, сочту буквально за комплимент   даже благодарю..а быть серой мышкой...этоп росто мое второе я...

Не приймай на свій рахунок, мова не про тебе йшла, я ж тебе у житті не знаю)

Просто у світі є закон компенсації - якщо вкладати всі сили в
одному навпрямку, на інші не залишиться

А хто каже про вкладання всїх своїх сил? Весь той час, коли хлопці на дивані валяються, футбол дивляться та пиво дудлять, то це вони корисно час проводять, а як ми у перерві між навчанням до салону забіжимо нігтики пофарбувати, то вже ярлик "лялька" вішають)))  Щоб бути гарною не потрібно накладати кілограми косметики)))) Просто треба слідкувати за собою любою, але ж мова не про те, щоб зациклюватися на своєю зовнішністю))) про це тут ні слова не було сказано))) :kurva:

І взагалі, оскільки гарна і розумна, це найстрашніше, що може трапитися з дівчиною, тому й ярличать усіх гарненьких)))) мовляв, якщо красива, то дурна))) Не обовязково)))  :P

0

58

правильно! химию надо учить, а не мазать ею рожу!

Я тя очень удивлю, но химию я учу)))) и неплохо при том всем знаю))) гы)))

А тоналку на лице не признаю))) Закон лучшего макияжа - подчеркнутая естественность и иллюзия отсутствия макияжа))) Хотя что ты можешь знать о макияже))))  :kurva:

0

59

:beach:

Serna написал(а):

Не приймай на свій рахунок, мова не про тебе йшла, я ж тебе у житті не знаю)

я думаю шо ти взагалі з присутніх тут мало кого знаешь в реалі.

Serna написал(а):

нефоры - существа бесполые)))

та ну?! не может біть..) та шьо ви хаварите))))))

0

60

я думаю шо ти взагалі з присутніх тут мало кого знаешь в реалі.

Деяких знаю))) Мені достатньо)))  :P

0


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Гламуррний флуд)))