Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Гламуррний флуд)))


Гламуррний флуд)))

Сообщений 361 страница 390 из 409

361

Raven_sp написал(а):

"Глямурчик"

А поряд кафе Дискурчик? :flag:

+1

362

Raven_sp написал(а):

Був на цьому тижні у Львові...зустрів магазин там...назва його "Глямурчик"...написано рожевими літерами...

ги, бу у Львові, непримінно завітаю... Може якихось знайомих глямурних подонків побачу.... :rofl:

0

363

valear написал(а):

Хто як х сесією упорався? Які враження в 2-го курсу від ЛІ?  :gogi:

Тінь СМЕРТІ написал(а):

Бідні діти! Нічого, найгірше ще попереду!

Ги))) Що таке ЛІ порівняно з незабутньою постаттю, я б навіть сказав героїчною, котрою була ГОДЗЮМАХА!!! Що не чули про таку?? Ха, та про неї випуски 2006-2007 року пісні та легенди складали, от що правда без цензури, проте... правдиві.

0

364

эээ... никакие расшифровки слова ГОДЗЮМАХА не позволили понять, кто это...

0

365

Nefarious написал(а):

эээ... никакие расшифровки слова ГОДЗЮМАХА не позволили понять, кто это...

А до чого тут шифрівки? Це прізвище викладачки котра в 2002-2003 р. р. викладала на біофаці англійську мову. За її нервові зриви на студентах-біологах на неї була накладена анафема і вона була ізгнана з біофаку назавжди. Більш детальніше можете розпитати у очевидців, тих, хто ще залишився на біофаці і пам"ятає ці смутні часи...

0

366

Nefarious написал(а):

эээ... никакие расшифровки слова ГОДЗЮМАХА не позволили понять, кто это...

А в загалі то в попередньому пості ніхто про шифрівки і не говорив....

0

367

Painkiller написал(а):

2006-2007 року пісні та легенди складали, от що правда без цензури, проте... правдиві.

На Каневалі цензура специфічна і на матюки особливо не розповсюджується

0

368

Чудотворецъ написал(а):

На Каневалі цензура специфічна і на матюки особливо не розповсюджується

Ну раз так, то з Вашого дозволу я дещо пізніше опублікую на загальний розсуд декілька творів моїх однокурсників..

0

369

Так можеш їх так принести

0

370

Painkiller написал(а):

Ну раз так, то з Вашого дозволу я дещо пізніше опублікую на загальний розсуд декілька творів моїх однокурсників..

якби ми оприлюднили хоч один з творів, нас би...  :tired:

0

371

yosia написал(а):

якби ми оприлюднили хоч один з творів, нас би...

Дивлячись про кого)))

0

372

Painkiller написал(а):

Дивлячись про кого)))

та про будь-кого....

0

373

yosia написал(а):

та про будь-кого....

А ви спробуйте, а потім видно буде....

0

374

Painkiller написал(а):

А ви спробуйте, а потім видно буде....
Подпись автора

ми якщо спробуєм, то нам вже взагалі нічого видно не буде бо голови повідривають.

0

375

mahylichka написал(а):

ми якщо спробуєм, то нам вже взагалі нічого видно не буде бо голови повідривають.

Ггггггггг, я гадаю що все буде не наскільки жорстоко...так, можуть лише відкрутити... :D

0

376

Painkiller написал(а):

Ггггггггг, я гадаю що все буде не наскільки жорстоко...так, можуть лише відкрутити...

А ще питють нелюди чи не нелюди і чому нелюди.... тьху

0

377

Painkiller написал(а):

Що таке ЛІ порівняно з незабутньою постаттю, я б навіть сказав героїчною, котрою була ГОДЗЮМАХА!!! Що не чули про таку?? Ха, та про неї випуски 2006-2007 року пісні та легенди складали, от що правда без цензури, проте... правдиві.

------
                                ЧУДОВО,ЩО Я ЗАСЛУЖИЛА ТАКІ КОМПЛІМЕНТИ І СТАЛА ГЕРОЇНЕЮ.

СПРАВЖНІ СТУДЕНТИ ЦІНУВАЛИ МІЙ ВИМОГЛИВИЙ І АКАДЕМІЧНИЙ СТИЛЬ І СПРОБИ ДАВАТИ РЕАЛЬНІ ЗНАННЯ.

СТУДЕНТИ З ЕКОНОМІЧНОГО Ф-ТУ СТАВИЛИ МЕНІ ОЦІНКИ "ДОБРЕ'' І'' ВІДМІННО" У РЕЙТИНГУ ВИКЛАДАЧІВ.

НА ЩАСТЯ,Я НІКОЛИ НЕ БУЛА ТАКОЮ  АМОРАЛЬНОЮ,ЯК ДЕКАНША БІОФАКУ УН-ТУ ШЕВЧЕНКА л.остапченко , ЇЇ СВИТА З

ДЕКАНАТУ,ТАКОЮ НИЦОЮ ЯК  м.петровський , ЗАВ. КАФЕДРОЮ ІНОЗ. МОВ ПРИРОДНИЧ.Ф-ТІВ, ХТО

РОЗПРАВЛЯВСЯ З ВИКЛАДАЧАМИ, ЯКІ НЕ БУЛИ ХОЛУЯМИ,НЕ СТАВИЛИ ЗАМОВНІ ! ОЦІНКИ,А ВИМАГАЛИ РЕАЛЬНИХ ЗНАНЬ.

   
                                                         !!!!  ПРИВІТ З АНГЛІЇ     Л.А.Д.

Отредактировано Лина (2008-10-13 22:46:27)

0

378

Painkiller написал(а):

Що таке ЛІ порівняно з незабутньою постаттю, я б навіть сказав героїчною, котрою була ГОДЗЮМАХА!!! Що не чули про таку?? Ха, та про неї випуски 2006-2007 року пісні та легенди складали, от що правда без цензури, проте... правдиві.

Подпись автора

    Время забыть то, кем ты был.
    Но помнить кем ты стал...

------------------------------------------------------------------------------------

   

  СКЛАДІТЬ КРАЩЕ " історичні пісні та легенди УНІВЕРСИТЕТУ ШЕВЧЕНКА... без цензури, проте... правдиві"   ПРО БУВШОГО

РЕКТОРА СКОПЕНКА,ВІРНОГО СЛУЖКУ РЕЖИМУ.СКОПЕНКА,ЯКИЙ ЦІЛУВАВ-ОБІЙМАВ КУЧМУ, ОТРИМУЮЧИ ВІД НЬОГО НАГОРОДУ,В ТОЙ ЧАС,КОЛИ

НАРОД НА МАЙДАНІ СКАНДУВАВ:

            КУЧМУ-ЗА ГРАТИ!!! КУЧМУ-ГЕТЬ!!! ( САМА БАЧИЛА НА ВЛАСНІ ОЧІ ПО ТЕЛЕБАЧЕННЮ)

СКЛАДІТЬ  "  пісні та легенди УНІВЕРСИТЕТУ ...без цензури, проте... правдиві" ПРО НИНІШНЬОГО ДЕКАНА

БІОФАКУ КНУ Л.ОСТАПЧЕНКО,ЯКА РАЗОМ ІЗ ДЕКАНАТНИМИ ПІДЛАБУЗНИКАМИ,РАЗОМ З М.ПЕТРОВСЬКИМ,ЗАВ.КАФЕДРОЮ

ІНОЗЕМ. МОВ ПРИРОДНИЧИХ Ф-ТІВ КНУ ПРИМУШУВАЛА СТУДЕНТІВ ПИСАТИ ДОНОСИ І ЗБИРАТИ КОМПРОМАТ НА

ВИКЛАДАЧІВ.ТИХ ВИКЛАДАЧІВ, ЯКІ НЕ СТАВИЛИ ЗАМОВНІ ОЦІНКИ І ''ЗАРАХОВАНО'' СТУДЕНТАМ БЕЗ  ЗНАНЬ.

ТИХ ВИКЛАДАЧІВ, ЯКІ НАСМІЛЮВАЛИСЬ???!!! ВИМАГАТИ РЕАЛЬНИХ ЗНАНЬ СТУДЕНТІВ  АБО НАСМІЛЮВАЛИСЬ???!!!

МИСЛИТИ ІНАКШЕ,НІЖ ОСТАПЧЕНКО. ТАК ТРАВИЛИ І  ЗВІЛЬНИЛИ З БІОФАКУ  ЖІНКУ,КАНДИДАТА НАУК,НА ЖАЛЬ,

НЕ ЗНАЮ   ЇЇ ІМ'Я.ЦЕ  МЕНІ ГОВОРИЛИ ДЕХТО З МОЇХ ЧЕСНИХ СТУДЕНТІВ І ПРОСИЛИ

ВИБАЧЕННЯ, БО ВОНИ  БУЛИ ЗАРУЧНИКАМИ РОЗПРАВ З ВИКЛАДАЧАМИ,ЯКІ ЧИНИЛА ОСТАПЧЕНКО.

МЕНЕ ПОЧАЛИ ТРАВИТИ,КОЛИ Я НЕ  ПОСТАВИЛА  ЗАЛІК СТУДЕНТЦІ,ЯКУ Я ВПЕРШЕ ПОБАЧИЛА В ДЕНЬ ЗАЛІКУ І

ЯКА  ВІДМОВИЛАСЬ  НАВІТЬ ХОЧ ЩОСЬ ВИВЧИТИ ДО ЗАЛІКУ. СТУДЕНТКА ЗРАЗУ Ж ПОГРОЖУВАЛА,ЩО ВОНА

ПОДЗВОНИТЬ  В ПРИЙМАЛЬНУ,І МЕНЕ ЗМУСЯТЬ ПОСТАВИТИ ЗАЛІК АБО ПРОСТО ВИКИНУТЬ З РОБОТИ.ТАК І СТАЛОСЬ.

    Я НАЇВНО ВВАЖАЛА ТОДІ,ЩО ВИКЛАДАЧ МАЄ ХОЧ ЯКІСЬ ПРАВА, ВИМАГАЮЧИ ЗНАНЬ.

В ДЕКАНАТІ МЕНІ ЦИНІЧНО ГОВОРИЛИ,ЩО ЯКЩО ДЕКАН

ОСТАПЧЕНКО ЗАХОЧЕ,ВОНА ЗВІЛЬНИТЬ БУДЬ-КОГО. М.ПЕТРОВСЬКИЙ ОСОБИСТО ЗА ДОМОВЛЕНІСТЮ З ДЕКАНАТОМ І,

ЗВИЧАЙНО, ДЕКАНОМ ПРИМУШУВАЛИ СТУДЕНТІВ ЗБИРАТИ  КОМПРОМАТ,ЗАПИСУЮЧИ НА ПЛІВКУ МОЇ  ЛЕКЦІЇ.

АЛЕ НАВІТЬ ПЕТРОВСЬКИЙ ВИЗНАВ,ВІДВІДАВШИ МОЇ ЗАНЯТТЯ , (ПРОСЛУХАВШИ З ОСТАПЧЕНКО ПЛІВКИ?)ЩО НЕ ЗМОЖЕ

МЕНЕ ЗВІЛЬНИТИ ЗА НЕПРОФЕСІОНАЛІЗМ.

ЛЮДЕЙ ЧЕСТІ ТРАВИЛИ У ВСІ ЧАСИ. КРАЩІ УКРАЇНЦІ, ТАКІ ЯК СТУС, НАВІТЬ  ГИНУЛИ ЗА ПРАВДУ І НАЦ. ІДЕЮ.

      ДЕ Ж ВАША ЧЕСТЬ,СТУДЕНТИ, ЗАМІСТЬ ПРАВДИ ЗВОДИТИ  ТУТ  ПЛІТКИ ПРО ВИКЛАДАЧІВ?

     ВИ ОСОБИСТО  БУЛИ НА  МОЇХ ЗАНЯТТЯХ,painkiller?  Я ЦІНУЮ ПРАВДИВУ КРИТИКУ,НЕ БРЕХЛИВІ ПЛІТКИ. ЗА

     ПРОФЕСІОНАЛІЗМ СТУДЕНТИ НА ЕКОНОМ.  Ф-ТІ  СТАВИЛИ МЕНІ ОЦІНКУ " ДОБРЕ '' В АНОНІМНОМУ РЕЙТИНГУ

     ВИКЛАДАЧІВ.

         ЗНІМІТЬ ОБЛУДУ З  ОЧЕЙ, ЯКЩО ЗАЛИШИЛАСЬ ЩЕ СОВІСТЬ.

        !!!! ГАНЬБА ДЕКАНУ БІОФАКУ Л. ОСТАПЧЕНКО І ЇЇ ХОЛУЯМ  ЗА  ТРАВЛЮ І ЗНУЩАННЯ НАД ВИКЛАДАЧАМИ !!!!!

НАГАДАЮ СЛОВА ЛІНИ КОСТЕНКО: " ГРЯДЕ НЕОЦИНІЗМ,Я В НЬОМУ НЕ ІСНУЮ".

                                                                      ГЕРОЇЧНА І НЕЗАБУТНЯ  Л.А.Д.  (З АНГЛІЇ)

P.S.Новости  proUA
Ющенко уволил Скопенко ИЗ-ЗА ИНТРИГ В ВУЗЕ!!!
proUA / 11.04.2008 18:11

Президент Украины Виктор Ющенко уволил ректора Киевского национального университета им. Т.Шевченко Виктора Скопенко, поскольку интриги, которые имеют место в вузе, сегодня мешают стать университету духовным и интеллектуальным центром независимой Украины.

Отредактировано Лина (2008-10-14 02:24:50)

0

379

ЖАЛКУЮ, ЩО ТУТ НАПИСАЛА ПРАВДУ...
   
                                                Л.А.Д.

Отредактировано Лина (2008-10-14 01:59:40)

0

380

Лина написал(а):

ЧУДОВО,ЩО Я ЗАСЛУЖИЛА ТАКІ КОМПЛІМЕНТИ І СТАЛА ГЕРОЇНЕЮ.

Не можу зрозуміти, хто вас назвав героїнею???
Напевне манія велечі....

0

381

А оживите тему плиз.

0

382

Patriotofmg-42 написал(а):

А оживите тему плиз.

Что-то я не понимаю... О ЧЁМ ЭТА ТЕМА??? o.O СерОжу Зверева обсуждать?  :rofl:

0

383

Шалена Білка написал(а):

СерОжу Зверева обсуждать?  :rofl:

А чому б і ні))))
Зверев - це сила)))

0

384

Сережа Маладец)))

0

385

красівий як пірожино Сірожа Звєрєв!!!!

0

386

Вот интересно, он всегда такой ... странный... или ток на камеру... ^^

0

387

А оживите тему плиз.

СерОжу Зверева обсуждать?

От вам і темка для обговорення знайшлась.. :)
Не "хорошо" обговорювати людину по за очі, але...ТаКе "чудо в ботах" мона))) А його коронна фраза "Звезда в шоке" може приснитись тільки в кошмарах... o.O  От не знаю, чи знайдеться в світі людина, яка б серйозно сприймала (чи взагалі хоч якось сприймала) його творчість..?

0

388

=Fidelia= написал(а):

От не знаю, чи знайдеться в світі людина, яка б серйозно сприймала (чи взагалі хоч якось сприймала) його творчість..?

Знайдеться!!! Гламурики ще не перевелись...як в Росії так і в нас ((((

0

389

А вони й не переведуться, мабуть, ніколи.

0

390

Если девушка носит всё гламурненькое, в стразиках, брюликах и т.д - эт еще нормально, но "МУЖИКИ" !!!  %-) Неужели им это нравится, или просто с ориентацией не могут определиться....  ???

:DЯ В ШОКЕ:D

0


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Гламуррний флуд)))