Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Гламуррний флуд)))


Гламуррний флуд)))

Сообщений 271 страница 300 из 409

271

Patriotofmg-42 написал(а):

Казала мазала   Цього ніколи не буде. Ми ж в Україні.

кажуть, колись дозволяли курить в туалетах, а в буфеті пиво продавали, а зараз всі никаються під сходами з цигарками, так шо все може бути.

0

272

Чудотворецъ написал(а):

чукчі стануть японцями

Китайцями...Японців змиє...

0

273

Чудотворецъ написал(а):

До речі про клозети!

Я вважав, що найстрашніший ватерклаб на фізфаці (Факультет, як на мене неахті...там можна фільми жахів знімати)...Поки не побував в червоному корпусі...Пісуари там нагадують цвинтар бичків,...а в кросах туди краще не заходити...

0

274

Зіронька написал(а):

кажуть, колись дозволяли курить в туалетах, а в буфеті пиво продавали

Да, були золоті деньки. Десь до року 2002-го.

Зіронька написал(а):

зараз всі никаються під сходами з цигарками, так шо все може бути

Та не то шоб никаюцця, просто кому приємно стояти на велелюдній позірці. Тягне десь схоронитись. А при бажанні можна і біля входу. декан все-рівно через інститут заходить. Днесь бачив мужичка який взагалі йшов по першому поверсі інституту і палив.

0

275

Дурепа написал(а):

Класна в тебе думка. Це ти виніс з книги чи мультика?

З мультика...
Каюсь: в дитинстві казок не читав зовсім...Моя перша книга "Гончие Бафута" Дж. Даррелла...

0

276

Моя перша книга "Гончие Бафута" Дж. Даррелла...

.
Respect! Мені також подобається весь Дарелл. Я читав його чимало ("Зоопарк в моем багаже", "Перегруженый ковчег", "Под пологом пьяного леса", "Гончие Бафута"...). Це самі яскраві. А є і ще...

0

277

Terbern написал(а):

Моя перша книга "Гончие Бафута" Дж. Даррелла...

+1, я теж фанатію від Даррела. В дитинстві деякі книжки навіть напам'ять знала. А хтось знає, він ще живий чи ні? (вибачайте за неосвідченість)

0

278

Джеральд Даррелл умер в январе 1995го года. Кажется, от цирроза печени. В любом случае, алкоголизм ему здоровья не добавил.

0

279

Отак ото жила людина, непогані книги писала, пиячила потехеньку, а вдячні потомки замість того шоб твори похвалили його пиятики згадують...
На днях шарився по Вікіпедії і надибав на житіє Джеймса Сміта (той що описав коморського целаканта (латимерію себто). Лише кілька абзаців останній з яких закінчувався:"Following a long illness he took his own life in 1968 by cyanide poisoning."
Гидко.
Не знаю чому, але не люблю коли покійникам які були і ні святими і ні грішними (себто такими як ми) згадують їхні слабкості. Коли Сталіну пригадують жахливі репресії, а не відновлення Патріархії, то це зрозуміло. Він все життя плекав братовбивчу державну машину, а не реставрував церкву після Петровських реформ. Але коли люди запам'ятались чимось іншим, то нащо над їхнім надгробком згадувати хто з них помер від цирозу, а хто трунку прийняв?

0

280

Чудотворецъ написал(а):

вдячні потомки замість того шоб твори похвалили його пиятики згадують...

Я, как "вдячний потомок", вспомнил алкоголизм вовсе не потому, чтоб его в этом упрекнуть. Просто печально вспоминать, почему Даррелл пил. Ведь, кроме явной генетической предрасположенности, в этом было в большой степени виновато ощущение собственного бессилия в борьбе с человеческой техно-бюрократической машиной, разрушающей и уничтожающей экосистемы. Когда я читал в биографии Даррелла (не помню автора, дома посмотрю; всем, кстати, рекоммендую) момент, когда он приезжает уже в зрелом возрасте на Корфу и видит отели и виллы там, где он ловил ужей в канаве - я вспоминал такие же свои чувства при виде любимых уголков природы где-то под Киевом или в Крыму. Тоска и злое бессилие охватывают человека. И, понятное дело, здоровья они ему тоже не добавляют. Хоть пей, хоть не пей. А на книгах Даррелла я тоже вырос. До сих пор знаю только одного человека, кому они не нравились.  Так что здесь я на стороне большинства.

А что до мёртвых - то я считаю, что если человек достоин остаться в памяти (не в связи с массовыми убийствами и разрушениями), то и относиться к нему нужно, как к человеку. И вовсе не стоит стыдиться упоминать его недостатки (тем более, что для кого-то эти недостатки могут быть и достоинствами). Другое дело, что не стоит судить ни живых, ни мёртвых. Это, как подвердит пан Чудотворец, ещё в Библии написано.

+1

281

Terbern написал(а):

("Зоопарк в моем багаже", "Перегруженый ковчег", "Под пологом пьяного леса", "Гончие Бафута"...). Це самі яскраві. А є і ще...

Так, багато...В кінці життя він почав писати казки та дитячі історії...написав близько десятка...але наскільки я знаю, переведено на російську лише дві: "Говорящий сверток","Ослокрады"...З переведеного я ще не прочитав "Птица-пересмешник" і "Мама на выданье", так, що якщо в когось вони є, то будьте ласкаві принесіть їх мені...
Є чудова серія "Зеленая серия" московського видавництва "Армада", а з 2002 р "Дрофа"...серія налічує більше 200 книг різних авторів: і відомих (Б. Гржимек, Дж. Адамсон, Дж. Даррелл, Дж. Херріот,Ж. Кусто, Д. Корбетт) і не дуже,...але не менш цікавих (Ж. Халле, В. Бабенко, А. Сандерсон, Г. Шомбургк та безліч інших...). Я купував ці книги з часу, коли навчився читати...в Києві лише одна точка їх продажу.На Петрівці, останній прилавок в ряду, що протиставленний всім іншим...але вже три роки їх не завозять туди, та мабуть і в Україну...Тому ще одне: в кого є книги цієї серії, продайте їх мені...буду Вам вдячний...

0

282

Брунейский Агент написал(а):

Джеральд Даррелл умер в январе 1995го года. Кажется, от цирроза печени. В любом случае, алкоголизм ему здоровья не добавил.

В кінці життя він не міг пересуватися...проблеми з ногами...так він пив, але від цього я менше любити його не став, як і всі його шанувальники...Якось
Він був в Росії, в якомусь заповіднику...туди його привезли щоб показати когось з копитних, але до потрібного місця потрібно було довго йти, а в Нього різко погіршився стан здоров'я...так Йому російські зоологи визвали військовий вертоліт, щоб він доставив Даррелла на місце...Даррелл потім написав, що так до нього ще ніхто не ставився...Доречі, є книга, не перекладена, "Даррелл в России", правда не знаю чи його, здається Дроздова...цікаво було б почитати...пам'ятаю з яким задоволенням читав книгу Бернгарда Гржимека "Дикое животное и человек", де Автор описує подорожі по СРСР,влючаючи південь України...
І ще одне...хто знає де дістати екранізацію "Моя семья и другие звери"? Пам'ятаю колись показували по телевізорі...але подивитись не вдалось...

0

283

І ще трохи про Даррелла:
http://durrell.ru/

0

284

Брунейский Агент, колись я почав збирати свою родословну з біографіями предків. Спочатку гадав зібрати правдиву біографію. Але коли взнав деякі цікаві подробиці, я предкам їх вибачив (хоч взагалі не мав права їх судити). Але подумалось, а прочитає мій якийсь нащадок їх "правдиві" біографії. І на що він зверне увагу? Не на те хто на десяти музичних інструментах грав і не нате хто чотири війни пройшов, а на те хто пиячив, а хто по дівках бігав. Тому і вирішив, що по давній традиції, в житіях слід писати лише позитив, бо завжди знайдецця якесь скотисько, яке нічого путнього в житті не зробило, а буде попрікати нам недоліками попередників.
Ти знаєш шо Дарел маладєц, я це знаю. Аж тут вигулькне хтось і заволає: "Та він же алкоголік!".
Для прикладу біографія Шевченка...

0

285

здається, у кожного є свої недоліки, і у Великих вони є, але  ж вони створили те, від чого ми отримуємо задоволення, так  що давайте не звертити уваги на їх гріхи, великі і малі.

0

286

Дорогой Чудотворецъ, позволю себе здесь не согласиться. Я считаю, что биографии стоит писать объективно, и на то есть масса причин. Посуди сам, когда в жизнеописании мы видим один лишь позитив, у самых проницательных (или параноидных) из нас рождается мысль: "А не утаили ли биографы от нас чего тёмного?" Самые настойчивые (или незанятые) из проницательных полезут в архивы и проедут по местам боевой славы предка. Узнав же, кто с кем пил и спал, самые правдивые (или тщеславные) из настойчивых немедленно пожелают ознакомить со своими изысканиями общественность. И тут уж нужно поросить богов, дабы они дали сим правдивым такта донести эту информацию в мягком виде. Когда этого не случается, вырастает Бузина.

Но если ту же "жареную" информацию подать в какой-нибудь полуофициальной биографии со слегка комическим оттенком (да, он тоже был человек, хоть и не ровня нам простым!) или даже в официальной с упором на трагические корни всех этих "отдушин" (пил, бо не мог так жить), то просто никак не может родиться подобная "сенсация". Всё и так всем известно.

А то, что всегда нйдутся герои позлорадствовать - ну, извините, таков уж человек.

Кстати, биография Даррелла кисти Дугласа Боттинга написана именно так, со всеми его страстями и порывами. Но от этого Даррелл отнюдь не умаляется. А сама книга очень пронзительна и глубока. Всем рекоммендую.

+1

287

Мур-мур-мур, ми любим гламур
Тема загниває під майкой від кутюр..

0

288

хто сказав?

0

289

Raven_sp написал(а):

Тема загниває під майкой від кутюр..

Ні, ну це ж треба! Це ж хто такий нахаба? нащо ображати тему, в якій ти сидиш - це не гарно!!!

До того ж тема не загниває. Я просто хворіла)))) а тепер зі мною все добре, і тема знову розквітне))) Я думаю пані Зіронька мені допоможе. Я бачу. що вона тут єдина людина, кому небайдужа доля тема. Дуже дякую, ти - справжня патріотка)))))

0

290

А тепер - давайте спілкуватися!!!!!

У нас на носі - Новий рік. Ну, зізнавайтеся, хто, що і кому дарує, хто що хоче отримати, хто куди їде))) це дуже цікаво)))
Ось у мене, наприклад, завжди були проблеми з новорічними подарунками. у мене просто занадто багато друзів))) і кожен Новий рік я розорююсь)))

Підкажіть, хто знає економні подарунки!!! буду дуже вдячна)))

0

291

Брюнгильда написал(а):

Підкажіть, хто знає економні подарунки!!! буду дуже вдячна)))

Є декілька варіантів :) По-перше, головне -- увага. А подарунки.... В мене є невеличкий досвід у даруванні  подарунків багатьом людям... Це може бути якась дрібниця, головне -- в тему.

0

292

доречі, пропоную відкрити нову тему!

0

293

valear написал(а):

доречі, пропоную відкрити нову тему!

НІ, НІ В ЯКОМУ РАЗІ!!! я так хочу повиситі на Гламурі, так за ним скучила а ти - "давайте нову тему". давай краще тут? будь-ласка (роблю миле обличчя)

0

294

а тепер про подарунки - те, що головне - увага, я знаю. Але ж.... я можу згадати усіх, кому маю щось подарувати. Та у мене просто фізично не стане сил оббігати десятки два магазинів, щоб вибрати кожному подарунок в тему. У кожного ж своє хоббі))) до того ж часто ці хоббі - не дешеві))))

Так що - проблема залишається))))))

0

295

ООО, життя налагодилося. На новий рік хочу кудись подалі з Києва, де є сніг. однак сидіти мені в Києві. :( подарунки дарую із символікою наступаючого року. У минулому році презентувала подушки у вигляді свиней. виявилося не дуже дорого, але прикольно. ще існують копілки, шкатулки і т.д. Часто дарую розмальвоні великі кульки на ялинку, вони бувають дуже класні. Коротше, те що називається сувенірами, але завжди намагаюся знайти оригінальні. Головне ж увага. ау найдорощих просто питаю. чого б їм хотілося і намагаюся реалізувати бажання в новорічну ніч.
Для мене новорчна ніч завжди була якоюсь чарівною, мабуть завжди сподіваюся, що прийдешній рік буде дуже класним. і завжди рахую удари курантів, зоча бажання вже не загадую. Виросла

0

296

Зіронька, дякую за классну відповідь!!! так романтично вийшло))))) я теж дуже люблю Новий рік - це також з дитинства. Він для мене є і буде "святом дива".

А щодо символіки року - відчуваю я, що треба буде усім щурів надарувати. Цікаво, живі їм сподобаються?  :lol:

0

297

Брюнгильда написал(а):

НІ, НІ В ЯКОМУ РАЗІ!!! я так хочу повиситі на Гламурі, так за ним скучила а ти - "давайте нову тему". давай краще тут? будь-ласка (роблю миле обличчя)

Вибач.... Я вже відкрив, спробую її офтопнути....

0

298

усе! А щодо щурів.... Хіба що якщо відро парфумів на них вилити..... :)

0

299

оооооооооооо, хай живе тема!

0

300

Зіронька написал(а):

Для мене новорчна ніч завжди була якоюсь чарівною, мабуть завжди сподіваюся, що прийдешній рік буде дуже класним. і завжди рахую удари курантів, зоча бажання вже не загадую. Виросла

теж виріс, але ж.... Загдую і зараз ..... Отакої...

0


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Гламуррний флуд)))