Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



В І Т А Ю !

Сообщений 91 страница 120 из 207

91

О, ну хоч хтось з жінок озвався!! Щиро дякую!  :thank_you:

А всех "дядь" поздравляю особо!!!  :soldat:

0

92

Вітаю всіх з Днем Укр армії.

0

93

А я вітаю тих хлопців, які не мають ніякого відношення до цього свята, з тим, що вони не мають до нього ніякого відношення.
(незважаючи на два роки військової кафедри та тимчасовий папірець із строком дії 70 років (це не жарт!) про отримання звання молодшого лейтенанта запасу, я себе теж ніяким чином не асоціюю з армією).

+1

94

а я вітаю всіх з тим, що вже нарешті вивісили розклад екзаменів... хоча білетів ви вже на потяги мабуть не візьмете. та все одно спасибі коханому деканату. краще пізно,ніж ніколи. так сказать все роблять для  студентів. ех, кизяком би в них.

0

95

Всіх Андріїїв з іменинами! Хай все у вас буде добре!

0

96

Вітаю всіх з чудовим святом Миколая. А оскільки він теж Чудотворець, то в першу чергу хочу привітати себе коханого, побажати щастя, здоров'я та успіхів як в особистому, так і в науковому житті!
Ось тіко чого цьогоріч мені Миколай знову не приніс свого списку поганих дівчаток? адже кажуть, що в нього є така штука.

0

97

ВсІх зі святом!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Всього найкращого!

0

98

Чудотворецъ написал(а):

Ось тіко чого цьогоріч мені Миколай знову не приніс свого списку поганих дівчаток? адже кажуть, що в нього є така штука.

чому не приніс, не знаю...
а от така штука(список) в  неього точно є;)

0

99

я тоже всех поздравляю:)))

0

100

Зі святом Миколая. :drings:

0

101

З Різдвом!!!

Отредактировано dracovolans (2007-12-25 21:19:37)

0

102

Всіх вітаю з наступаючим Новим роком! Всього найкращого і побільше!!!!

0

103

:drings: Всіх абсолютно і без виключення вітаю з Новим роком! Щастя всім та здійснення найзаповітніших мрій! А ще -- справжніх друзів.... :poohmed:

Отредактировано valear (2007-12-29 13:10:14)

0

104

Ладно, думаю, меня уже завтра тут не появится... Так что всех с Новым Годом!! Всем оптимизма и творческих узбеков!!
А меня - с сотым сообщением на форуме... ;)

0

105

говно с дымом! с новым годом!
желаю всем не оставлять нигде сегодня свои боа  :P

0

106

Приєднуюсь до привітань. Бажаю всім гарного настрою, оптимізму та радості(можливо, комусь, як і мені, його не вистачає) бажаю в Новому році змін на краще!

0

107

Усіх з НГ, успів ВАМ панове, нейхай цей рік буде для всіх найкрашім!!! :ded:

0

108

Віншую усіх!
До речі повертаючись до повідомлення dracovolans... Як Ви гадаєте, по якому календарю краще живецця? Особисто я за юліанський ("старий стиль"). Хоча б у відзначені християнських свят. Бо він не порушує апостольське правило, про те що Великдень не можна відзначати перед іудейською Пасхою, а григоріанський календар ("новий стиль") таке має.
Окрім того юліанський зручніше: кожний четвертий рік високосний, 7 днів у тижні, 4 роки між високосами, 7х4=28. Можна 28 календариків зібрати і на круг пустити. А з григоріанським з його 365,2425 днів у році таке не пройде. А щодо "неточності" юліанського, то хоч він і має похибку в один день в 120 (здаєцця так) років проти 3000 григоріанського, але хто з нас продживе ті 120 років щоб це помітити? І те що кажуть, що так скоро літо із зимою місцями поміняюцця, то поки хоч один рік хоч на один сезон через цю похибку зрушицця, то такі тисячоліття пройдуть, що невідомо, що там взагалі за сезони будуть.

0

109

З Новим роком!
приємних несподіванок, нових ідей та здійснення мрій!

0

110

Чудотворецъ написал(а):

Як Ви гадаєте, по якому календарю краще живецця?

Мне хиджра, например, нравится. Сползание как-то забавнее... ;)

0

111

Вітаю всіх з Рождеством Христовим!
Аще вітаю з тим, що цикл новорічних свят перейшов свою вирішальну половину. І хоч попереду ще є кілька свят, але до них ще можна трохи знеможеному організму відпочити.
Брунейский Агент, там здаєцця є два правила високосу і взагалі досить складно щось порахувати, а на століття то й взагалі неможливо. Пожалій людей.

0

112

З РІЗДВОМ!
Не шарю я в різних календарях, але все одно Різдво двічі на рік - це прикольно.

0

113

Чудотворецъ, а зачем людей жалеть? Пусть сначала сами себя пожалеют! Пусть живут сегодняшним днём, а не отмеряют, сколько им осталось до того момента, который им всё равно неизвестен!

Так шо как только объявят рехверендум, так я сразу за хиджру! И точка.

(Хотя вполне возможно, что есть какой-нибудь календарь позабавнее. Сразу же изменю свою точку зрения в его пользу. Юпитерские не предлагать.)

0

114

З минулими святами та з наступаючими :)  Прошу пробачення що з запізненням, проте щиро. Всим міцного терпіння та розуміння, ну і звичайно щастя, здоров"я і всього всього побільше!!!!!!!!! :aaa:

0

115

Всих зоологів з минулим святом Дня зоолога, та зі святом Водохрещі (перепрошую що знову з запізненням, в Каневі нажаль німа інета).

0

116

Painkiller написал(а):

Всих зоологів з минулим святом Дня зоолога, та зі святом Водохрещі

Приєднуюсь

0

117

З днем Соборності України!!! (22.01.08)
Єднаймося!!!Бо Ми того вартті

0

118

Всих Тетян з їхнім днем, і всих студентів також зі святом :bye:

0

119

Так що? Затверджуємо Ніч з 18 на 19 січня Днем зоолога? Я за!

0

120

Чудотворецъ написал(а):

Так що? Затверджуємо Ніч з 18 на 19 січня Днем зоолога? Я за!

Не зрозумів, а чому Ніч з 18 на 19 січня?? Ми святкували з 13 на 14.... Нічого не зрозуміло... Пан Пшеничний повідомив що ви затверджували саме на цю дату....

0