Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



В І Т А Ю !

Сообщений 31 страница 60 из 207

31

Хтілось би нагадати про завтрішнє свято, зарання вітати не буду, а от завтра... Про то свято пан Творець знають!

0

32

Друга Пречиста чи що? В моєму селі це храмове свято.

0

33

Як я м писала - зі святом! Зі Другою Пречистою!
Пане Чудотворче, приємно є то, що хоч ми двоє празникувати не тілько вміємо, але і знаємо, що і коли за празник в хату стукає!
То я Вас щиросердешно вітаю!!!

0

34

Дякую! І я Вас вітаю! Вибачте, що із запізненням, але вчора ж таки у нас Храм був! Вперше за останні не знаю скіко часу із сім'єю посидів.

0

35

Хвайно! Похвально!

0

36

Я ЗДИХАВСЯ ЗАВІЧНИКІВ!!!
20 ХВИЛИН ТОМУ, В 20:55 ЗА КИЇВСЬКИМ ЧАСОМ В МЕНЕ ЗАКІНЧИЛИСЬ ПАРИ У ЗАВІЧНИКІВ!!!
УРА!!! УРА!!! УРА!!!
ЛЮДИ НЕ ЇДІТЬ В ЗАВІЧНИКИ І НЕ ВИКЛАДАЙТЕ В НИХ, БО ЗНЕНАВИДЕТЕ БІОЛОГІЮ!!!
Останню групу я, правда раніше порозганяв. Останнього завічника довелось ногами із авдиторії вибивати, а воно хапалось за одвірки і поривалось внутрішню будову окуня замальовувати. Довелось примкнути біофак, терміново поставити чайник і тих, хто у вікна дряпались із чайника окропом за комір поливати.
Завічники, якщо ви це читаєте, то тому хто не прийде на пару ту шо в 19:20 починаєцця - залік автоматом!

0

37

Пане прохвесоре, а кулеметом мож?
Бо мої повариши в "Україні" вчатсі, може би Ви ы в них тоту грамоту почитали? Там в авдиторыях завжди э багато "воздуху".

0

38

ЧудотворецъНу в таких випадках наш шановний военкрук казав: "Пулемет бы мне настол."

0

39

Medin написал(а):

Пане прохвесоре, а кулеметом мож?

Треба буде взяти на замітку, але сподіваюсь, що наступного приїзду завічників мене ся чаша мене.

А свого часу я роздумував, щоб до геологів на завічне податись... Добре що утримався від цього бездумного кроку! Знаю хто там викладає і як їм викладають! Біологи, уявіть - нашим завічникам всіх риб (з усілякими гіостиліями та амфістиліями) треба розказати за півпари, після чого вони мають замалювати внутрішню будову акули, окуня, а якби в мене був поганий настрій, то і будову лусок, хвостових плавців і будову черепа кісткової риби)

0

40

Чудотворецъ
А ссавців вони теж так скопом проходять?

0

41

На ссавців одне заняття.
Хоча, слід визнати, що в стаціонару теж ссавці не у фаворі. Оскільки протягом другого семестру є безліч свят, то і тут ссавців рідко коли встигають по нормальному вивчити.

0

42

Чудотворецъ написал(а):

Хоча, слід визнати, що в стаціонару теж ссавці не у фаворі. Оскільки протягом другого семестру є безліч свят, то і тут ссавців рідко коли встигають по нормальному вивчити.

НУ що є то є.

0

43

Вітаю пана Чудотворця з останнім оголошенням про попередній захист, що схоже відбувся, оскільки на кафедрі дуже смачно пахне

0

44

Зіронька написал(а):

Вітаю пана Чудотворця з останнім оголошенням про попередній захист, що схоже відбувся, оскільки на кафедрі дуже смачно пахне

Якщо передзахист дійсно відбувся, то приєднуюся до вітань :cool: бо запах я теж відчула))))

0

45

Patriotofmg-42 написал(а):

Вітаю пана Чудотворця з останнім оголошенням про попередній захист, що схоже відбувся

Ну як що правда, то приєднуюсь до вітань.

0

46

КитВасиль написал(а):

Якщо на кайфедрі пахне цибулею та горілкою - це чийсь день народження.

Мдя-мс :zlyden:

0

47

КитВасиль написал(а):

Попередні захисти завершувати п'янкою є хибним шляхом

В нас традиції дещо інші, і поки що все обходилось. Навіть невдалі брєдзащіти завершували, так як те заведено. У вас, мабуть так заведено, бо приїжджих більше. А ми, як правило, своїх брєдзащіщаємо. До речі, що там з радою по зоології? (це так просто цікаво, бо сам я йду по екології).

Брєдзащіта відбулась! Масова оргія, на якій ти головний герой - це таки да, це щось! Правда, хотілося б себе ще спробувати і в активних позиціях.
Резолюція: робота є рафінованим бредомаренням, цілком і повністю позбавленим будь-яких крихт здорового глузду і заслуговує на розгляд Вченої зради на здобуття вченого ступеня кандидіта біологічних наук. Правда, з врахуванням пропозицій, висловлених на брєдзащіті.
А що там могло пахнути? Ми кабана не шмалили (свині не винні, як писав класик)...

0

48

Зіронька написал(а):

Вітаю пана Чудотворця з останнім оголошенням про попередній захист

Пане Чудотворче, я Вас витаю. Телефонувала до друзів - і чула м, що МАЛИЙ ЗАХИСТ поправді був ВИТАЮ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Хоч тепер лиш чисом в тоту Вищу школу заходжую. Та не сумниваласі - шо така подія скоро сі стане!!!! Звершило!
Та Ви не дуже гордуйте, то стукає в двері ЗАЩИТИЛКА ВЕЛИКОЗООЛОГІЧНА! Всі прийдем послухати, ще й питаннячка складжуєм вже нинька. Готуйтесі пане :P

0

49

Так що, коли можна приходити з безглуздими питаннями і плакатами в стилі "Даёшь кабана!!!"?  :D

Отредактировано Брюнгильда (2007-10-12 22:47:09)

0

50

Вітаю всіх з Покровою! У козаків - це було храмове свято, тому всіх козаків і упістів (це їх день створення) вітаю ще більше!  :bye:

0

51

Брюнгильда, аби не з плякатами "Аффтар, пиши исчо!". А то мені після брєдзащіти народ поповертав роздруківки з моїми висновками, де вони свої зауваження понаписували, так на одній роздруківці шаловливою рукою доцента було начертано "В газенваген!"

Приєднуюсь до привітань зі святом Покрови! І хоч цьогоріч, по "крєщенским морозам" воно більш нагадує Святки, але, сподіваюсь, шо днесь кожен занйде чим зігрітись (або біля кого - Jedem das Seine).

0

52

"Аффтар, пиши исчо!" от це Ви зря...  Ми ж і  "Аффтар випий йаду" написати можемо))) Але скоріш всього Ваша робота заслуговує на перше)))

0

53

А чому не "многа букафф... ниасилил". Здається це коментар, який можна застосувати до будь-якої дисерталії.

0

54

КитВасиль написал(а):

тіко на враженнях від Вашої славнозвісної графіки (милувався сьодні вживу)

Дякую, приємно чути, бо кажуть що Ви в графіці з власного досвіду розумієтесь.
А яку саме? Джерельце, чи сортир на Фінляндії.
Ще рекомендую поглянути на машину ВБЮ (якшо він творіння лаком покрив і воно не облущилось).

0

55

Та й те - я ж не Ваша прихильниця

Врятуйте всі боги й демони від такого звання!!!

0

56

Зо святом Вас ПОКРОВИ!!!

0

57

Serna написал(а):

Врятуйте всі боги й демони від такого звання!!!

Милий, ти маєш знати
Я голова твого фан-клубу
Твій персональний натовп
Ти на першому місці любий
:D :D :D

+1

58

:pac:

Милий, ти маєш знати
Я голова твого фан-клубу
Твій персональний натовп
Ти на першому місці любий

Ой, це Ви про мене? Не знала, що Ви очолюєтет мій фан-клуб на факультеті)))  :kurva:

Пане Чудотворцю, маю до Вас проханя: Привітайте з Днем Народження Вашого коллегу пана Пшеничного Сергія Володимировича. Якщо мене не зраджую память то ця дата саме сьогодні, а сама я з теріторіальних причин цього зробити не можу. Та думаю й інші форумчане приєднаються!  :drings:  :idiot:  :pac:

0

59

Serna написал(а):

Привітайте з Днем Народження Вашого коллегу пана Пшеничного Сергія Володимировича.

Якщо це так, то радо приєднуюсь до вітань! :gogi:

0

60

:drings:

Serna написал(а):

Привітайте з Днем Народження Вашого коллегу пана Пшеничного Сергія Володимировича

0