Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » ААА!!!__МУЗИКА_ААА!!! Що слухаєм?


ААА!!!__МУЗИКА_ААА!!! Що слухаєм?

Сообщений 1 страница 13 из 13

1

Давайте трошки поговоримо про музику... хто яку полюбляє, що в Каневі викладачі люблять поспівати, що самі любимо пограти на гітарі...  :rofl:

+1

2

Очень люблю рок во всех его проявлениях) И вобще, если песня с хорошей текстовкой, да еще и под гитару... все, я её обожаю))

0

3

Майже виключно українську та російську музику...не попсу звісно...
У моєму першому Каневі (2005) гімном була пісня НАУ - "Дыхание"))) І дня не було, щоб десь, хтось її не співав))))

0

4

О, "Дыхание" одна из моих любимых песен Наутилуса, ну и конечно же "Прогулки по воде".

0

5

Anthophora написал(а):

самі любимо пограти на гітарі...

Мій "космос" мені підказує, що комусь прийдеться "мучити" мене "гітарній грамоті"..))) Десь на дачі лежить старенька гітарка (дісталась від дядька), яку хотіли кудись сплавити, але я її залишила... Вона зломана, але якщо її "відтюнінгувати", то вийде ще той інструмент)))
А то який же зоолог, що на гітарі не вміє хоч пару акордів зіграти. :glasses:
В Каневі по вечорах, студенство любить поспівати пісень ЧАЙФа і Наутилуса))) Цей рік 100% не виключення! :D

Отредактировано =Fidelia= (2010-05-23 18:39:45)

0

6

я намагаюсь моніторити канівські хіти і тут викладувати
http://kanevala.narod.ru/songs.htm

тема корисна і буду вдячний, якщо будете доповнювати перелік тими піснями, які Ваш курс вважає "канівськими"

0

7

Чудотворецъ написал(а):

тема корисна і буду вдячний, якщо будете доповнювати перелік тими піснями, які Ваш курс вважає "канівськими"

Звичайно, без питань.... Я до речі завдяки вашому сайту вивчила парочку граненьких пісеньок!
Існує ще одна переробка "По полю танки..."=)))

Raven_sp написал(а):

У моєму першому Каневі (2005) гімном була пісня НАУ - "Дыхание"))) І дня не було, щоб десь, хтось її не співав))))

В такому випадку, нашою була пісня Штіль Арії, бо блін її грали дофіга разів під вікнами=))) і ще Я солдат)) Бо той хлопець знав лише одну пісню))

Шалена Білка
А ти послухай ще "Ворота откуда я вьішел" Ото жесть пісня!!!! =)

А МЕЛЬНІЦУ ХТОСЬ СЛУХА???=_)

=Fidelia= написал(а):

Мій "космос" мені підказує, що комусь прийдеться "мучити" мене "гітарній грамоті"..))) Десь на дачі лежить старенька гітарка (дісталась від дядька), яку хотіли кудись сплавити, але я її залишила... Вона зломана, але якщо її "відтюнінгувати", то вийде ще той інструмент)))

А мій "космос" підказує мені, що я знаю, хто це буде...=))))

Блін, тре все-таки гітару в Канів брати. але ж хто дотягти сумки поможе??? :'(

+1

8

Anthophora написал(а):

В такому випадку, нашою була пісня Штіль Арії, бо блін її грали дофіга разів під вікнами=))) і ще Я солдат)) Бо той хлопець знав лише одну пісню))

Я памятаю, як він горланив ту пісеньку кожного дня %-) ...
В мене є трошки записів на диктофон телефону, які залишилися ще з Канівських походеньок-вогнищ :glasses: ... Доволі часто вживалась пісня "Вона" (Плач Єремії), співав нам її Лукашов і В.М; Співалися і такі пісні як "Ваше благородие..", "Непонятка" (А.В Подобайло), "Если друг оказался вдруг.." в "оригіналі" і в переробці Романенка "Про друга" (доволі кумедна пісенька), "Пісня про вепря", "Непонятка".... І ще багато чого :rolleyes: ...
Доречі, в розділі "Пісні Канівської практики" є маленька опечатка... Там де "пісні біологів", коли хочеш переглянути текст пісні "Знов "Дракон" гуркоче піді мною.."  показується текст пісні "Рибалка"..)))

Anthophora написал(а):

Блін, тре все-таки гітару в Канів брати. але ж хто дотягти сумки поможе???

"Итак граждане хулиганы, тунеядцы, алкоголики... Кто желает поработать?!" "— Огласите весь список, пжалста.."
---Наряд на носіння гітари (2ч.) - Я!!!!
Короче,Anthophora, не хвилюйся, в мене достатній "запас" енергії, щоб допомогти тобі з сумками))) Все буде "Тіп-Топ"http://www.funportal.info/smiles/smile107.gif

0

9

У нас стабильно по Каневу орали "Їжачок" ФЛИТа) Потом 4 раза за практику менялось на протяжное "Нииизааачооод"

Еще что-то вспомнилось на мотив "Когда твоя девушка больна", у нас популярно было:
Когда зоология б/х ууоуу
Когда ты режешь червячка уоууу
Когда латыни дох.. много в общем, да
Тогда зоология б/х

0

10

Шалена Білка написал(а):

ну и конечно же "Прогулки по воде".

песня, по сути набор слов, но ведь классный набор слов)))

=Fidelia= написал(а):

лежить старенька гітарка (дісталась від дядька),

Похвалюсь троха))) Я свою купив в фірмовому магазині "Трембіта" у Львові)))

Anthophora написал(а):

А МЕЛЬНІЦУ ХТОСЬ СЛУХА???=_)

На компі всього один альбом - "Дорога сна"...більше не зкачував...таке собі...я взагалі з виконавців-жінок слухаю лише Ночных Снайперов (с Сургановой) і інколи Флер)))

Puma написал(а):

орали "Їжачок" ФЛИТа)

в 2006 тоже популярной была)))

0

11

Кста! Ходил в декабре на концерт Бутусова с гр. Ю-Питер (там где гитарист Каспарян (из гр. КИНО))...концерт к 25-летию группы НАУ...
Ожидал от концерта большего, тем более после концерта ЧАЙФа...но не сложилось... Бутусов вышел, сказал "Здрастье" без пауз пропел все хиты, сказал "Спасибо! До свиданья"...и ушел)))...но больше всего не понравилось то, что охранники глушили лазерами любые попытки фотосъемки(((((
у ЧАЙФа было более душевно...

0

12

Raven_sp
Да Бутусов давно изпопсился давно уже.

0

13

Наступного, 2011, в КанЬов думаю приїхати вже з своєю гітарою :glasses:  =) Доля подарувала мені зустріч з неймовірною людиною, а "ця" людина подарувала мені "мрію" - гітару... =)
По-троху намагаюсь прогресувати в гітарній грі... :P
А Канівська практика не проходить без пісень... Часто співають Цоя та інших...
З кожною практикою частіше чуєш нові пісні, тексти! :)  Виявляється - все нове - це добре забуте старе =)

0


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » ААА!!!__МУЗИКА_ААА!!! Що слухаєм?