Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Наступний, пішов!

Сообщений 61 страница 68 из 68

61

Мало того що  наступний пішов ,дехто  вже повернувся - пара людей через недбале ставлення до здоров я( пили пиво не в Шевчика а в сИненьком ларЬочку) ну і мені в хспедицію на прип ять треба. завдякі порівняльно хронологічному методу можу стверджувати - Канів нашого першого( а втім фіглі я все вже здав -отже другий :)))))))))) проходить вкрай мляво,однак  можливо добре там( і тоді) де мене нема, може ото поїхав і почалося в Каніві життя... Втім і справді сум приходить коли бачиш шо об 23.01  майже весь арарат вже хропе...Ну шо ще сказати? Слава фінським богам. хвала Шевчику, дяка Чудотворцю за гарні поради ,особливо стосовно взяти із собою бахіли. Шкода що прийшлось поїхати...але щож...знай КПЗ мну повернеццо...

0

62

И я уже успела вернуться. Да, день Нептуна прошел специфически, конечно. Наш курс выделился, блин. А в остальном. Не знаю, то ли это я такая непросвещенная, то ли действительно все классно было! По крайней мере, впечатлений куча))

0

63

Брунейский Агент написал(а):

Да, это как раз то, что нужно выяснять в данной теме... А сегодня, небось, первый автобус ушёл.

так...вперше з 2005 без мене....нічо поїду восени...якщо вийде...
Заодно дякую кафедрі за те, що зробила все можливе для того, щоб я і цього разу поїхав в Канів....жаль, що так вийшло.....

0

64

vitek написал(а):

Втім і справді сум приходить коли бачиш шо об 23.01  майже весь арарат вже хропе...

ГГГГГГГГГГГГГГГГГГГ, дівно ви спали Шановні, вашу кімнату на моїй пам"яті сам двічі вкладав.... Та й інші теж ....не давали нам рано лягати спати!!!

0

65

Я пам"ятаю тылікі один раз,другий певно вже був після мого від їзду

0

66

vitek написал(а):

Я пам"ятаю тылікі один раз,другий певно вже був після мого від їзду

Та то не геройство, то так має бути=)

0

67

так...зоолог і не має пам ятати все,він не Шварцнегер...він просто краще...

0

68

:confused:

0