Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Наступний, пішов!

Сообщений 1 страница 30 из 68

1

Сьогодні в 10:35 за  Київським часом до Канівського природного заповідника поїхала чергова партія студентів на чолі з доц. Лопарівом С.О. та асп. Сінгаєвським Є.М.
Орієнтовний день повернення - 19 січня.
Бажаю успішної дороги та вдалих екскурсій! :bye:

Жаль, що я туди не втрапив. Це вперше за чотири роки існування зимових виїздів, щоб я їх пропускав.

0

2

Не засмучуйся. В таку погоду там напевно не дуже добре...

0

3

До січня ще багато часу. Може, ще втрапите....

0

4

Та надіюсь, шо в 2008-му втраплю.

0

5

Бачу, вас зараз тут багато. Вообщем Ви повисіть пока, а я пішов на нову поїздку до Каньова продукти купувати (завтра виїжджаємо на кільцювання птичек)

0

6

Чудотворецъ написал(а):

Бачу, вас зараз тут багато. Вообщем Ви повисіть пока, а я пішов на нову поїздку до Каньова продукти купувати (завтра виїжджаємо на кільцювання птичек)

привизите мне сувенирчек!

0

7

А що ж звідти можна привезти? Навіть тараня на хитрому ринку і та не продається вже.

0

8

Чудотворецъ написал(а):

А що ж звідти можна привезти? Навіть тараня на хитрому ринку і та не продається вже.

нуууу... можно хотя бы птичку дохлую или красивое перо. пожалуйста!! :D

0

9

Три пера не нада?

0

10

Чудотворецъ написал(а):

Три пера не нада?

не пасиба))) свои есть)))

0

11

Так, ладно, пішов наплічник збирати. Завтра на першу пару і в путь. Всім удачі.
just_ptaha, не забудь в суботу на 9:00 на суботник з'явитись.

0

12

Чудотворецъ
какой субботник?????? 0_о

0

13

Чудотворецъ написал(а):

Так, ладно, пішов наплічник збирати. Завтра на першу пару і в путь. Всім удачі.
just_ptaha, не забудь в суботу на 9:00 на суботник з'явитись.

Чёёёрт!! Так вы уже едете???! Я думал, чуть позже...  Ну, счастливого пути! Сильно там не... отдыхайте!  :zlyden:

0

14

з нетерпінням чекаємо на ваше повернення! Бережіть мою махулічку! (ну і печінку, звісно)

0

15

yosia написал(а):

з нетерпінням чекаємо на ваше повернення! Бережіть мою махулічку! (ну і печінку, звісно)

не забудемо про пера та насідну пляму  :D

0

16

just_ptaha написал(а):

не забудемо про пера та насідну пляму

четвертого ступеня? Таки самці птахів її мають? :yes:

0

17

yosia написал(а):

четвертого ступеня? Таки самці птахів її мають?

не знаю про ступінь та стать, але головне щоб все ціле було  :D

0

18

особливо три пера...

0

19

yosia написал(а):

особливо три пера...

так він же постійно ЦЕ із собою носить!

0

20

а как ето? :O

0

21

yosia

а так это! :) у него же и спроси  :P хотя мне самой интерестно.... :umnik:

0

22

не нарывайся на гнев Пассера Сакралиса, о Птичка. :hunter:  а то будет тебе как в песне про... кукушку. "нельзя же так жестоко животных изучать" и никто тебя не спасет! :alkapone:

0

23

yosia

I'm doomed!!!! мені вирвуть усе пір"яко!!!!! стернове та рульове!!!!  :cranium:

0

24

just_ptaha написал(а):

мені вирвуть усе пір"яко!!!!! стернове та рульове!!!!

рожеве та чорне! і будеш лиса... як Л.В. у КАНЕВІ. може, ще й бороду відростиш? і похварбуєш у чорно-рожеву шашечку? :boast:

0

25

yosia

новий вид емо-кідів із борідкою. цікаво, цікаво... хм, а в кому із викладачів є прихований емо чи панк? може є фашисти або хули? :desant:

0

26

just_ptaha написал(а):

може є фашисти або хули?

це я чогось не розумію, чи ви, шановна, матюкаєтесь?
:rtfm:

0

27

yosia

не станем об этом тут. лучше в асе обьясню :) так, и думаю харе эту тему мучить.

гг, опять зафлудились) переходым полностью в Гноярку! хай вона живе та розвивається!

0

28

just_ptaha написал(а):

стернове та рульове!!!!

А чим рульове від стернового відрізняється? Ех, учиш, учиш Вас, а ніякої подяки

just_ptaha написал(а):

новий вид емо-кідів із борідкою. цікаво, цікаво... хм, а в кому із викладачів є прихований емо чи панк? може є фашисти або хули?

Натяк єсний. Дехто з тих хто вперше познайомився зі мною в Каневі дійсно намагаються віднести мене до якихось нелюдів (всього не помню і не знаю, але найчастіше до скінів, а найбільш оригінального версією були кислотники (це в тідалекі часи коли я носив бандану, хоч і досі не розумію до чого вона до кислоти)).
До речі, я вже не емо. Мої рожеві онучі знову були випрані з якоюсь кольоровою фігнею і стали сірими. Майже готічними.

0

29

Чудотворецъ написал(а):

Натяк єсний. Дехто з тих хто вперше познайомився зі мною в Каневі дійсно намагаються віднести мене до якихось нелюдів (всього не помню і не знаю, але найчастіше до скінів, а найбільш оригінального версією були кислотники (це в тідалекі часи коли я носив бандану, хоч і досі не розумію до чого вона до кислоти)).

"Кожному -- своє. Так було написано на воротах Бухенвальду"

Чудотворецъ написал(а):

До речі, я вже не емо. Мої рожеві онучі знову були випрані з якоюсь кольоровою фігнею і стали сірими. Майже готічними.

Це був не Ваніш.... От вам приклад, як медійна реклама допомагає врятувати річ:) :paladin:

0

30

До уваги тих, хто сушить сухарі на зимовий Канів!
Офіційно запевняю, що я туди не їду, тому до мене можете не підходити із пропозиціями. Їде Сінгаївський, Яненко і Панчук. Організатор - Євген Миколайович, тому все до нього.

І ще до уваги друго-третього курсу. Вчора ВВС сказав, що можливо в червні буде літня практика у зоологів в новоствореному національному парку (здаєцця, Мізинський називаєцця; Чернігівська обл, Коропський р-н). Інфраструктура там вже більш-менш розвинута, але ні фіга не досліджено. Тому є благодатне підгрунття для плідної праці.

0