Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Канівська практика » Канів-2009. Чи є щось нове?


Канів-2009. Чи є щось нове?

Сообщений 121 страница 150 из 156

121

Puma написал(а):

И что, даже выговора мало-мальского не сделали?

та може якусь догану і видали, а шо з неї толку? в мене теж колись була догана (за втрату студентського).
хто їх читає?

0

122

Чудотворецъ написал(а):

не люблю коли люди "кидаются на дурачка".

Мдя... Що правда, то правда! :P  Навіть не уявляєте, як воно мати на потоці "тАких" особливо коли починається випЄндрьоЖ)))
Що ж до "кУпання", то деякі, не маючи змогу затягти жертву в воду, просто підходили і казали "Ну, так треба... Прошу!".

+1

123

=Fidelia= написал(а):

Які інгрідієнти? Рецептик..?!

Базовий варіант:
купити в Києві (напр. на ринку Либідська):
- дасі (приправа із сушеної риби, 10-15 грн. пакетик, вистачає раз на 10, як подобаєцця сипати, бо це ж приправа)
- вакаме (сушені водорослі; 5 грн маленький пакетик, якого вистачить на раз 5-6, або 70 грн. пакет, якого вистачить на ду-у-у-уже довго)
- місу (паста із соєвих бобів; коштує 10 грн пластиковий лоток, в якому хитродупі китайці накладають пасти, а потім виймають значну частину  середини. на вигляд як повний, насправді там менше 1/4 лотка, або купити в них же фірмову запечатану повну банку місу за гривен 50). Міса буває темна, або світла. Менібільше подобаєцця світла, але це діло смаку.

В літр холодної води додаємо по смаку дасі (для більшості: десь чайна ложечка без верху, можна менше). ставим на вогонь. Доки нагріваєцця, щипотку вакаме замочуємо холодною водою, воно за пару хвилин розбухне і стане багато. Коли закипить вода з дасі - зливаємо з вакаме воду і кидаємо в кастрюльку - кипіння відкладається. Тим часом розводимо кількома ложками води (бажано взяти воду з кастрюльки) місу. Паста густа, тре буде перемішати ложкою. Коли закипить в катрюльці, виключаємо вогнь і додаємо місу. Місу кип'ятити не можна! Якщо смак супа буде видаватись водянистим можна додати ще місу.

То був базовий варіант. Чим можна його покращити:
1) На початку кинути якоїсь риби. Можна просто сушеної до пива з пакетика і з нею поварити, можна декілька шматочків мороженої настругати, і вийняти перед тим як додавати вакаме (потім в тарілку перед подачою покласти)

2) Перед подачою посипати щось зверху. Наприклад зелену цибулю або кунжут

3) Долити всуп соєвого соусу (купувати краще на Либідські китайські варіанти. В супермаркетах вони дорожчі, а японські соуси і в магазинах і на ринках завичай або неякісні або несправжні. І дорожчі) При купівлі зверніть увагу на емульгатори в складі. Кажуть інколи попадаюцця гидотні (список небезпечних емульгторів рекомендую завжди мати при собі)

4) як останній раз закипить - влити сире яйце (вливати повільно і розмішувати)

5) кинути в суп з дасі будь що інше: морковку, макарони, пекінську капусту, або навіть і гарбуза

0

124

yosia написал(а):

нема в тобі і грама романтики

просто у кожного міряло для романтики своє :)

mahylichka написал(а):

ага, помоему только не Версаль, а Арарат. не будем про печально известное наводнение 2008....

це оте, де відео знімали, що потім у мережі засвітилось?

0

125

Чудотворецъ класний рецептІк... І як ота "шняга" на смак..?! ))) (чисто кулінарний інтерес :D )

valear написал(а):

це оте, де відео знімали, що потім у мережі засвітилось?

Ммм... "ЦЕ" ще й знімали...))) Якщо "те" відео ще де-небудь залишилося (вижило), хотілось би глянуть![взломанный сайт]

0

126

Що там за теке відео цікавого змісту?)))

0

127

Что за видео? o.O  Хотелось бы глянуть... http://www.yoursmileys.ru/tsmile/emb/t1807.gif Народ требует зрелишь. http://www.yoursmileys.ru/msmile/fun/m0151.gif

0

128

=Fidelia= написал(а):

І як ота "шняга" на смак..?!

як вся японська кухня - багатьом подобаєцця, але є значна частка противників. Базовий варіант перебиває почуття голоду, але довго не гріє. Поживність слід збільшувати добавками.
Головна перевага - швидко і корисніше мівіни. І значно дешевше харчування в канівській столовій(((((

Patriotofmg-42 написал(а):

Що там за теке відео цікавого змісту?)))

народ просить!!!!!!!

0

129

Patriotofmg-42 написал(а):

Що там за теке відео цікавого змісту?)))

а ви в гуртожиток заходьте, там все покажуть

0

130

yosia написал(а):

а ви в гуртожиток заходьте, там все покажуть

...а також покажуть і навчать)))
Хоча я думаю, що чи не кожен студент брав в руки ємність з рідиною (водИчкою) і хоча б намагався "поцілити" в викладача, або ж "по-дружньому" затопити гуртожиток...http://www.funportal.info/smiles/smile103.gifhttp://www.funportal.info/smiles/smile113.gif

0

131

yosia написал(а):

а ви в гуртожиток заходьте, там все покажуть

:) Відео десь є на диску. Так що припрошуємо

0

132

Слушайте, тут такой вопрос относительно Канева-2010. Если пару человек (я надеюсь, что там буду и в этом году) активистов припрется на выходные или там, на пару "рабочих" можно к кому-то на экскурсию придолбаться? Желательно по зоологии хребетных или ботаники низших, так охота опять птички, грибооочки, грибочки, птички, следы))) :blush:  :'(  :crazyfun:

0

133

Припертись можна, але з поселенням можуть виникнути проблеми. В принципі за Ваші гроші Версаль Вам завжди радий, але чи будуть місця. Стосовно екскурсій - тре домовлятись із конкретними викладачами. Взагалі-то якщо викладач не ставить собі за мету зібрати натовп шанувальників і водити за собою в як Моісей гебреїв, то на екскурсії чим менше народу - тим краще. А групи першокурсників не маленькі.

0

134

Чудотворецъ
Ну, мы постараемся непаливно, как в прошлом году)
Эх.. Хочется почувствовать себя первокурсницей образца 2007\08 года - золотое время((( А, вы не знаете, экскурсии на утренние трели птиц проводяться? Хотя, чего это я взбунтовалась? надо ближе к делу выяснять)

Так от, шановний Чудотворцю, якщо ви звісно не проти, ми б до вас разочок прибилися маленьким скупченням. Таке собі відбрунькування. Будемо мовчати, згадувати і насолоджуватися)) Ми - це десь двоє-троє.. :rolleyes:

0

135

справа в тому що я буду в Каневі лише приїжджати на тиждень відпочити і назад, а не всю практику. Цього року на жаль...
Хоча якщо наше перебування співпаде, то можна буде прогулятись
екскурсії по голосах птахів проводяцця дуже рідко. та й... голоса птахів нормально знають Лопарів, Пшеничний і відносно непогано (як для іхтіолога, то навіть чудово!) Подобайло. Пшеничного в Каневі 2010 не буде, Лопарів буде гратись із другим курсом, може сходить. Подобайло срання екскурсії не водить він протягом денних екскурсій голоса коментує.

0

136

Patriotofmg-42 написал(а):

По подробней в чем сей класс заключался?

Погода - великолепная. Новонамытые острова - прекрасны. Третий (четвёртый) курс - чудесно поёт. Поликсены - ползают. И вообще, 10й Канев хорош настолько, что его никаким Лукашовым не испортить!!

yosia написал(а):

я взагалі біофаківців непьющих не знаю

Знаете. :)

0

137

Чудотворецъ написал(а):

справа в тому що я буду в Каневі лише приїжджати на тиждень відпочити і назад, а не всю практику. Цього року на жаль...
Хоча якщо наше перебування співпаде, то можна буде прогулятись

Было бы очень неплохо!)))))) :crazyfun:
Ну, то ближе к делу..
А, Анатолий Витальевич нам про дневных классно рассказал, я помню те ассоциации, чтоб запоминать легче было, звук разрядки аккамулятора у Нокии, пинг-понг, классно было..))
И да, заранее спасиибо)))))

0

138

Брунейский Агент написал(а):

Погода - великолепная. Новонамытые острова - прекрасны. Третий (четвёртый) курс - чудесно поёт. Поликсены - ползают. И вообще, 10й Канев хорош настолько, что его никаким Лукашовым не испортить!!

11-й должен быть еще круче! Надобно выдумать что-нубуть новенькое.

0

139

antarsih написал(а):

Надобно выдумать что-нубуть новенькое

відумать что-нибудь новое в принципе достаточно тяжело, а Канев тем более уже наверное столько повидал...)

0

140

Тем не менее, 10я годовщина Первого Канева - это достойный вызов нашей фантазии. :)

0

141

mahylichka написал(а):

відумать что-нибудь новое в принципе достаточно тяжело

Ха!.... :)

0

142

Брунейский Агент написал(а):

Третий (четвёртый) курс - чудесно поёт.

они такие :D  спасибо :love:

Брунейский Агент написал(а):

Знаете.

аааа, извините))) я в той суматохе не заметила кто сколько пил :glasses:

mahylichka написал(а):

відумать что-нибудь новое в принципе достаточно тяжело, а Канев тем более уже наверное столько повидал...)

ох повидал..........это да........... %-)

0

143

Чудотворецъ написал(а):

Пшеничного в Каневі 2010 не буде, Лопарів буде гратись із другим курсом, може сходить. Подобайло срання екскурсії не водить він протягом денних екскурсій голоса коментує.

Шановний Чудотворець, а Ви особисто у Каневі-2010 будете? Я маю на увазі надовше, ніж зазначено вище.

Отредактировано valear (2010-02-21 22:39:56)

0

144

valear написал(а):

Шановний Чудотворець, а Ви особисто у Каневі-2010 будете?

ситуапція постіно змінюєцця. Місяць тому гадав, що пару раз приїду. Але Шеф каже, щоб довше сидів і кільцював. Я не проти.

0

145

КАНІВ 2010
Пане Чудотворцю 2й курс зоологів на весь час їде??? Хелп, плз
А можна селитися з генетиками??? ладно, то так. з цікавості...
А часом у 2го курсу зоологів не В.М.Т. куратор? це шоб знати кого мучити+)

а от відносно теми:
Канів 2009.
Все було прекрасно, допоки з дівчатами не було історіїї :pained:

а нам пощастило, ми були на дньовці!!! :longtongue:  :rolleyes:  :P
тоді в нас були вищі, вів Шевчик - о, він просто канівський гуру :crazyfun:  враження ніби кожну травинку знає в заповіднику особисто...
Була наша группа, группа Горобчишина та Подобайла. було дуже весело=) Особливо їхати в автобусі і спостерігати стьоб між кумами=))))) ніколи не забуду фразочки Подобайкера відносно В.А. "я давлю його морально, а він мене - массово" :rolleyes:
Нам в селі Городище такого меду ммм... дали в вощині, божечки, яка смакота, і молоко домашнє... ех-ма....  а уха.... Оооо.... якби можна було повторити....

а ще мій злобний спогад - ВМТ два рази мене в воду кинув. я йому цього не прощу! :mad: мало того що зранку ми за ним на день нептуна ганялися, я віджималася від підлоги, так він мене ще й кинув у воду!!!! бяка! :D

зате я Проценка заставила сісти на шпагат на ранковій зарядці в Нептунів день=) Мужик=) я його за це поважаю)

0

146

Вибачайте за затримку

Anthophora написал(а):

Пане Чудотворцю 2й курс зоологів на весь час їде??? Хелп, плз
А можна селитися з генетиками???

Зазвичай генетики дуть першими зас...ти Версаль (заселяти, тобто), а зоологи пізніше і до кінця.

Anthophora написал(а):

А часом у 2го курсу зоологів не В.М.Т. куратор? це шоб знати кого мучити+)

Не знаю. Але до ВМ можна завжди підходити. Він же секретар кайфедри

Anthophora написал(а):

зате я Проценка заставила сісти на шпагат на ранковій зарядці в Нептунів день=) Мужик=)

Справжньому мужику сісти на шпагат неможливо

0

147

Чудотворецъ написал(а):

Вибачайте за затримку

Вибачаємо! Раді, що Ви знов повернулись! :rolleyes:

Чудотворецъ написал(а):

Зазвичай генетики дуть першими зас...ти Версаль (заселяти, тобто), а зоологи пізніше і до кінця.

Ех, генетики все саме найкраще "позагрібають"...[взломанный сайт]

А третій курс раніше всіх їде, чи всі зоологи разом, кучкою?!

0

148

Доречі, по-моєму треба створити нову темку по Канівській практиці! ;)  Бо Канів 2010 ох як не за горами! Все актуальніше і актуальніше...)))

0

149

=Fidelia= написал(а):

треба створити нову темку по Канівській практиці!

Так створюйте, що Вам заважає?)))

0

150

=Fidelia= написал(а):

А третій курс раніше всіх їде, чи всі зоологи разом, кучкою?!

кучкою
зоологи люблять кучкуватись

0


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Канівська практика » Канів-2009. Чи є щось нове?