Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Канівська практика » Канів-2009. Чи є щось нове?


Канів-2009. Чи є щось нове?

Сообщений 1 страница 30 из 156

1

Аж сумно стає на душі, коли переглядаєш форум... Часу видно, у людей взагалі вільного не буває, а чи й бажання. Цікаво, як там було у останньому Каневі. Чи були нові ідеї від студентів, чи було щось цікаве. Прошу очевидців розповісти...

0

2

Фуфло все это про время, время всегда есть даже когда его и нет вовсе. Это просто все тупо забивалово и тупняк.

0

3

В Каневе 2009 было классно!! Свидетельствую! :)

0

4

Брунейский Агент
По подробней в чем сей класс заключался?

0

5

Я нещодавно порадив цей сайт своєму однокурснику, теж біологу. Він сказав, що йому зовсім не сподобалось і що такий сайт його більше не цікавить. Уявляєш? Після цього і я задумався. Чому я сюди насправді заходжу? Через те, що іншого немає, і я змушую себе переконати, що тут цікаво. Чи можливо мені дісно цікаво? ))

0

6

totoro написал(а):

Чи можливо мені дісно цікаво? ))

Наверное-таки интересно, раз написал:)))

0

7

Фуфло все это про время, время всегда есть даже когда его и нет вовсе. Это просто все тупо забивалово и тупняк.

А почему так "отрицательно"..? :unsure:

+1

8

Так. тема называеться как? "Канів-2009. Чи є щось нове?" так что же мы пишим тут всяку  :x !!!

Лучше расскажите за КАНЕВ 2009!  как-там и чего???))))))))))))))

totoro написал(а):

Я нещодавно порадив цей сайт своєму однокурснику, теж біологу. Він сказав, що йому зовсім не сподобалось і що такий сайт його більше не цікавить. Уявляєш? Після цього і я задумався. Чому я сюди насправді заходжу? Через те, що іншого немає, і я змушую себе переконати, що тут цікаво. Чи можливо мені дісно цікаво? ))

ненравится форум - не заходим на него))) Делов-то)

0

9

Говорят, что Костиков ввел вторую смену?  :|  Эт как? o.O

0

10

=Fidelia= написал(а):

Фуфло все это про время, время всегда есть даже когда его и нет вовсе. Это просто все тупо забивалово и тупняк.А почему так "отрицательно"..?

Да та мысли вслух.

Шалена Білка написал(а):

Говорят, что Костиков ввел вторую смену?    Эт как?

Хм интересно.

0

11

Какой прогноз на практику 2010?

0

12

На счет второй смены, эт, я так пронимаю, что бы студенты меньше без дела шатались  :sceptic:  После обеда отдохнули немного - и опять на занятия... А как раньше было?

Patriotofmg-42 написал(а):

Какой прогноз на практику 2010?

Я поеду на практику 2010! УРА!!!!!!!!! :D  ток что там будет - понятия не имею  :rolleyes:

0

13

Хтось казав, що раніше в Каневі була практика таки в дві зміни...

0

14

А на стационары студентов часто возят? И на долго ли?

0

15

Шалена Білка написал(а):

А на стационары студентов часто возят? И на долго ли?

Это как повезет 2-3 дня.

0

16

:'(  :'(  :'(  С моим-то везением...  :'( А кто из преподавателей любит организовывать данное мероприятие? :unsure:

0

17

Ну, незнаю... В Каневі-2009 стаціонара (на 2-3 деньки), наче б то не було, хоча я можу помилятись...
Доречі, будучи цього року на практиці, раза 4-5 вчились в другу зміну... Це було щОсь... Рідко хто не куняв над "роботою"!

Я поеду на практику 2010! УРА!!!!!!!!!   ток что там будет - понятия не имею

Я тож. надіюсь на те, що мені пощастить побувати і в 2010!!!

0

18

=Fidelia= написал(а):

Доречі, будучи цього року на практиці, раза 4-5 вчились в другу зміну... Це було щОсь... Рідко хто не куняв над "роботою"!

а долго длится эта вторая смена?

0

19

Ем... Після "обіду" зібрав "шмотки" і в лабораторію (чи ще кудись)... І так аж до "вечері", ну можуть відпустити раніше, хто як!
Приблизно (+/-)три години)))

0

20

ну... эт плохо... я ж засну...   :D   
Хотя, я так хочу в Канев, что согласна хоть на 4 смены  :rofl:

Отредактировано Шалена Білка (2009-12-21 19:26:21)

0

21

А я б хотіла на ВСЕ літо!!! :D (хто ж мну візьмеее..)
П.С - А, доречі, не було такого, щоб студентів залишали на більший "строк" практики..? :rolleyes:

0

22

=Fidelia=
Ну если очень захотеть то можно)

0

23

Стосовно 2-ї зміни, то дійсно Ігор Юрійович таке практикує серед ботаніків і агітує зоологів. Як на мене це зовсім зайве, тому що:
1) Це порушення трудового законодавства. Викладачам за практику ставлять скількись там годин педнавантаження (шось близько 250). Примушення викладача працювати в другу зміну це примушення працювати поверх робочого часу.
2) Практику кожного року скорочують. Якщо "там" побачать, що педпроцес нормально здійснюєцця і при скороченій програмі то її можуть ще скоротити.
3) На гнилому заході стверджують, що якщо людина працює поверх робочого часу, значить вона погано справляєцця із своїми обов'язками. Мудро.
4) Друга зміна - це крадіжка вільного часу студента. Як то не дивно, але в студента можуть бути свої справи в місті. Пам'ятаю як я (не фанат солодкого) на першому курсі подався в Канів тільки для того щоб купити карамельок. Бо дуже захотілось. Комусь може захотітись кефіру після столовського харчу, комусь букета для дівчини. Якщо студентів примусити після обіду працювати - після вечері вони будуть їхдити в Канів, після відбою купатись, а квіти по давній традиції рвати на садибі заповідника.

не знаю як дальше буде, але з таким злом як друга зміна тре боротись

0

24

Шалена Білка написал(а):

А на стационары студентов часто возят? И на долго ли?

Останні три практики стаціонарів для першокурсників не було))) Був в Каневі2008 для другого курсу зоологів, завдяки Пшеничному
Тому що практика скорочена, на Зміїних островах вже не дозволяють, а на Кривих озерах незручно добиратись (тільки човнами)
дуже малоймовірно, що будуть в 2010 стаціонари.

0

25

:'(  :'(  :'(  нет слов - одни эмоции...  :'(  :'(  :'(

Чудотворецъ написал(а):

практика скорочена, на Зміїних островах вже не дозволяють

А почему так?

0

26

:'(  :'(  :'(  нет слов - одни эмоции...  :'(  :'(  :'(

Чудотворецъ написал(а):

практика скорочена, на Зміїних островах вже не дозволяють

А почему так?

0

27

ггггг, стационары! возят туда студенток с известной целью. (не все, конечно). Спрашивается: зачем для этого ехать черти-куда, кому сильно невтерпеж можно и на месте))))) а вообще стационары это классно) наверное

0

28

Эммм.... и от куда такая информация-то...

mahylichka написал(а):

а вообще стационары это классно) наверное

и чего так не уверенно?

0

29

Шалена Білка написал(а):

Чудотворецъ написал(а):

    практика скорочена, на Зміїних островах вже не дозволяють

А почему так?

Скорочена, бо уніврситет, каже, шо в нього грошей не вистачає. Наскільки це правда - не знаю. Може й так.
На Зміїних не дозволяють бо завжди проводили стаціонар не назаповідній території, а на території приватного, охоронюванного лісництва. Раніше з ними дирекція домовлялась, а тепер ні, бо немає зацікавлених (студентів до рахунку не берем)

0

30

Вот так всегда... или денег нет, или желания... а чаще всего и первого, и второго... :pained:

0


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Канівська практика » Канів-2009. Чи є щось нове?