Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Канівська практика » Унікальний хробачок


Унікальний хробачок

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Живе в Канівському заповіднику на Мар горі один такий собі хробачок. Про свою унікальність від абсолютно не задогадується. Справа в тому жо дощових хробаків, виявляється, існує багато видів! І в часи мого перебування на практиці їх досліджував у своїй курсовій один хлопчина, ім'я якого я вже забув. Здається Льоша. Якщо хтось мені нагадає про нього, то обов'язково впишу його ініціали.
Бувало йдеш лісом чи степом чи берегом, а тобі під ноги - хлабсь купка свіжої земельки чи глини чи піску. проходиш пару кроків і бачиш траншейку, в якій з головою сидить той Льоша. Аж шкода стає. Зазвичай хробаків достатньо віднайти й в більш тонких шарах поверхні. Але той студент знав - є такі види, що дуже глибоко зариваються на зиму, тому й доводилось йому так старатись.
Він до кінця практики зміг знайти та ідентифікувати лише 20-22 види дощових хробаків, але жодного нового виду не відкрив! В цьому й була його трагедія. Бо назва курсової була приблизно такою "Нові види ареалу хробаків Канівського Заповідника" (можлмвр я й помиляюсь. Я кщо хто підкаже назву - впишу вірно!). Казали мені, що він не захистився і взагалі полишив навчання. Але це можливо лише чутки, які поширюють заздрісники генія!
Але повернімося до нашого хробачка.
На зиму він заривався достатньо глибоченько (звичка з дитинства). І бувало не відчував на такій глибині сезонних біоритмів, тому міг проспати під землею 2-3 роки. Мабуть, коли Льоша переривав Канівські землі вздовж і впоперек заповідника - той хробак саме споглядав найсолодші сни, і навіть не здогадувався про рокову цінність свого місцезнаходження. Тому його нІвчому звинувачувати. Таке буває, але минає.
Навесні він вилазив зі своєї капсули, відмічав у своєму календарі наступний рік і повз по своїх хробачих справах. Звичайно за його календарем не можна складати історію. Причину ми знаємо! Якщо в нього записано: "Настала весна 2006-го року" - це могло бути записане 2009-го, бо 2007-й і 2008-й він солодко проанабіозував!!
Лише іноді він дивувався: нічого собі - минув рік, а світ так змінився!!! Якізь кризи, нові технологіі і т.п.
Мабуть, він ще й досі десь собі переповзає з місця на місце в Кан заповіднику. Мріє, шукає щастя..... чекає на первооткривателя!

Отредактировано totoro (2010-04-01 14:28:47)

0

2

ще більш цікавою видалась історія того Льоши, який зара успішно тяжко працює інженером на кайфедрі зоології під ніком Олексія Валер"яновича Залевського. Я б її тут повідав, але... стісняюсь.
але слід віддати належне Льоші, з хробаками в нього не склалось, але при своїй жахливій близорукості він опанував мистецтво доводити групи без втрат і без ліхтарика вночі до Ретранслятора. я теж так вмію, але лише з приладом нічного бачення)

0

3

Точно - Залевський!! Ну, я до ретранслятора не ходив... Завжди був чимось зайнятий.

0

4

оооооооооооооооо....Залєвський))) як зворушливо :'(  :rofl:

0

5

totoro написал(а):

Кажуть він не захистився і взагалі полишив навчання.

І хто ж так підло Вас підманув???
Льоша майбутнє світило всесвітньої гельмінтології!!!! :'(

0

6

круто! )

0


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Канівська практика » Унікальний хробачок