Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



МАНДРІВКИ

Сообщений 1 страница 20 из 20

1

Хочеться вірити, що відвідувачі цього форуму люблять відпочинок на зразок "Карпати-наплечник-намет-вогнище-гітара-..." Якщо ви знаєте хорошу місцину, де можна поставити намета і гарно відпочити невеличкою компанією, або цікавий маршрут у горах, яким варто помандрувати, поділіться! Хочеться почути-почитати про ваші враження від активного відпочинку чи туризму і дізнатись про нові місця, в яких ще не довелось побувати. Наприклад, хтось може щось розказати про замки Волині?..

0

2

На Волині бував тільки в Луцьку в замку Любарта. Дуже сподобався тим, що це справді оборонна споруда пізнього Середньовіччя  :viking: , а не дачки-гіпертрофи Львову. Без всілякої ліпнини, вітражів тощо. Зате які там фузеї, йой мамо, які фузеї! Ще всередині замку є музей друкованої книги 17-18 сторічь. Лише кілька кімнат, але цікаво і безкоштовно. Особливо мені сподобався трактат "Моральні роздуми про кафедру". Якось і я щось подібне напишу. Дві поради: 1. поїхати туди через рік-півтора, коли завершать ремонт замку та добудують туалет. 2. В дорогу закачати на плеєр музику "Старої Ольси" - для повноти колориту.
Стосовно самого Луцьку - непогане місто. Але можна було б і краще.
Карпати. Про Карпатський біосферний, мабуть краще географи повідають (я на їхньому форумі запрошення на Каневалу зробив). Хоча, й біологи там бували немало. Я ж краще знаю Прикарпаття. Там маршрутів цікавих багато, але на деякі з них (наприклад озеро Лебедин, Сколівські гори) буде без провідника важкувато добратись. Самотужки не блукаючи можна пройти маршрут с.Дземброня (воно ж Берестечко) - гора Піп Іван (2020 м). Окрім того, якщо їхати десь у вересні-жовтні можна чудно переночувати в хаті чабанів - вони її десь після літа покидають і не замикають. Маршрут красивий, середньої важкості - навантаження ноги отримають, але печінку відпльовувати не будете. Крім того чудова зміна біотопів. Спочатку рівчачки з гірськими струмками, потім полонина, потім тайга, крізь яку пройдете стежкою Довбуша, потім лісотундра, і тундра. До речі на підході до вершини Попа Івана Руслана в "Знаю я" в бубна била. Передивіться кліп, якщо хочете попередньо взнати, що Вас чекає. На вершині гори стоїть покинута обсерваторія, яка працювала аж один місяць (серпень 1939-го). Специфічна споруда, таке не кожен день побачиш. Якщо спускатись з гори будете дотримуючись туристичного принципу неходіння двічі однією стежкою, то десь на висоті 1700 м буде озеро Марусейка (льодовикового походження). Ось тільки як спуститесь до якогось там села, то попереджую, що виїзд з нього пролягає через прикордонну смугу, тому беріть паспорти з собою.
Ще одне. Намети в Карпатах - це чудово. Якщо повезе з погодою. Ну, а якщо ні - то вже ні. І майте на увазі! в 2006-му востаннє на Попі Івані сніг випав 18 липня. Краще орієнтуйтесь на серпень-вересень.
Стосовно ще таких видатних місць Карпат де я встиг наслідити, то це озеро Лебедин та Сколівські гори. Вражень - безліч, а от дороги не підскажу. Лише зазначу, що якщо зібрались на Лебедин, то зупинятись доведеться в Шешорах (це плюс - там немає проблем з підїздом, житлом, харчами, магазеями.) А от до Сколівських гір ми йшли з с. Бабин (доїхати і поселитись там буде важкувато).

0

3

Дякую за цінну (насправді безцінну ;)) інформацію. Бувають же спіпадіння - я саме читаю книжку, в якій згадується гора Піп Іван і місцевість поряд :) Книжка Тараса Прохаська "Непрості". Ми того року ходили на Петрос і Свидовець, сподобалось неймовірно, вже мрію про те, щоб ще полазити по Чорногорі ;)
Приємних мандрівок!

0

4

Perekosidaza написал(а):

Хочеться вірити, що відвідувачі цього форуму люблять відпочинок на зразок "Карпати-наплечник-намет-вогнище-гітара-..."

Забери меня с собой!!!

0

5

То дуже просто влаштувати ))) І Орнітолога з собою запрошуй! :)

0

6

Та я б то з радістю, але кайфедра готує чемодани в експедицію на Ташлик.
А коли в Карпати плануєте?

0

7

Орієнтовно з 1 серпня..

0

8

Жаль, орієнтовно в перших числах кайфедра їде на Шашлик, ой, тьху, на Ташлик.
А хоч куди саме збираєтесь?

0

9

Здається, наші закарпатські друзі не можуть 1-го : (( Поїдемо або 26-го, або вже 5-го. А куди саме - ще не вирішили. Є дві думки: Говерла і Синевир.

0

10

Був лише у підніжжя Говерли, але не мав часу на неї взійти. Розумію, що це святотатство, але враховуйте, що я як кудись і їду то не по путівці, а по роботі. :(
На Синевирі також не був. Тому як приїдете, то поділіться враженнями.

0

11

Мандрівочка відкладається : ((( До 1 вересня. Наші закарпатці їдуть з чехами в експедицію, а без них ми не хочемо.. Доведеться їхати на море : (((

0

12

Perekosidaza написал(а):

Мандрівочка відкладається

А це все через мене! Запрошували мене цього року на Алтай, але я не зміг бо єдиний брат жениться (сподіваюсь, що також єдиний раз) - і зірвалась поїздка. Запрошували Ви в Карпати - я не зміг і ось Вам результат! І ця поїздка зірвалась! Треба якось зі мною більш настирно домовлятись (я люблю Чернігівське Біле)  ;)
З цього приводу одна історія з цього Канева. Не знаю чи Ви це помітили, але в мене є набір стандартних фраз, які я просто вставляю в діалог, але не вкладую в них ніякого змісту. Одна із цих фраз: "Я люблю Чернігівське Біле". Ще раз повторю, що я в неї не вкладаю особливого сенсу (хоч і дійсно його люблю), але цього року студенти 1-ї групи так нею пройнялись, що подарували мені на день народження ящик Чернігівського Білого. За що їм Большоє  :kiss: Чєловєчєскоє  :kiss: Спасібо  :kiss:

Perekosidaza написал(а):

Доведеться їхати на море : (((

Ви хочете, щоб Вам поспівчували? Особисто я можу за Вас тіко порадувацця. Хоч я гори люблю більше ніж море, але хіба це погана альтернатива? Не повірите, я навіть до Вас в Донецьк мрію прокатись (ну, не до Вас особисто, а у Ваше місто. Вірніше на терикони).

0

13

Я теж люблю Чернігівське Біле :) А море не люблю. Бо море, в порівнянні з Карпатами, - це банальна попса! А щодо Донецька - то ласкаво просимо! Проблемою проживання можете не перейматися, гіда також маєте (місцевого, аборигенного!), в Донецьку буду цілий серпень... Можна до від'їзду зустрітися за пляшечкою Чернігівського Білого і обговорти деталі )) або ж просто потеревенити...

0

14

Зустрітись звичайно шо можна і навіть нужно! А от як в мене складеться з поїздкою... Ой, я зараз всеціло на Ташлик націлений.

0

15

Ну и как там на Ташлыке? Я, простите, со склерозу было подумал, что это Средняя Азия... :sorry: Вот что делает с нами чужбина. Так что, удалось что-то от ГЭС спасти? И вообще, как оно там, в степи?

Да,  и ещё: Админ, следи за форумом. А то темы куда-то летают, новые сообщения не высвечиваются.

0

16

Брунейский Агент написал(а):

Ну и как там на Ташлыке?

Усьо тут http://kanevala.mybb.ru/viewtopic.php?id=29

Брунейский Агент написал(а):

Я, простите, со склерозу было подумал, что это Средняя Азия...

Не ти перший - не ти останній

Брунейский Агент написал(а):

Так что, удалось что-то от ГЭС спасти?

ГАЕС. Щоб врятувати щось від ГАЕС, є лише один спосіб - слід щоб хтось із ду-у-у-у-же високого начальства розікрав гроші виділені на її будівництво. Тоді є надія, що уряд прислухається до закликів зелених і скаже: "Да, нада, конєчно бєречь екологію... А посєму постановляєм будівництво Ташлицької гідро-акумулюючої станції припинити... а вже зведену споруду переобладнати в газєтний кіоск. Премєр міністр В.Ф. ...". Але вже все майже побудовано і дороги назад не буде - незабаром рівень води піднімуть на 8-12 метрів...
Власне моя місія там полягала не в природоохороних пікетах (в степу вони якось не актуальні), а в моніторингу: шо є зараз і що буде потім.

Брунейский Агент написал(а):

И вообще, как оно там, в степи?

Харашо, але... По правді кажучи, я не люблю півдня. Мені більше до вподоби Карпати, Полісся, Північ.

Брунейский Агент написал(а):

Да,  и ещё: Админ, следи за форумом. А то темы куда-то летают, новые сообщения не высвечиваются.

Шо за проблема з новими повідомленнями - не розумію. В мене все нормально. А то шо теми літають, так то я хотів тему про скінхедів перемістити на Гноярку, а її чогось заперло на Канівську практику і не хоче більше нікуди пересилати! Прям як бабка пошептала!. Це якийсь глюк mybb.ru, який я подолати не в силах (принаймні на тверезу голову).

0

17

Чудотворецъ написал(а):

ГАЕС. Щоб врятувати щось від ГАЕС, є лише один спосіб - слід щоб хтось із ду-у-у-у-же високого начальства розікрав гроші виділені на її будівництво. Тоді є надія, що уряд прислухається до закликів зелених і скаже: "Да, нада, конєчно бєречь екологію... А посєму постановляєм будівництво Ташлицької гідро-акумулюючої станції припинити... а вже зведену споруду переобладнати в газєтний кіоск. Премєр міністр В.Ф. ...". Але вже все майже побудовано і дороги назад не буде - незабаром рівень води піднімуть на 8-12 метрів...
Власне моя місія там полягала не в природоохороних пікетах (в степу вони якось не актуальні), а в моніторингу: шо є зараз і що буде потім.

Мля, вибачте за культуру... Може попробувати шляхом різних там запитів, тіпа вибори на носі. ???? Зібрати народ, га?

0

18

Доповнення: а щось робилось подібне? Не дурні ж люди.....

0

19

valear написал(а):

а щось робилось подібне? Не дурні ж люди

Вже займаються порятунком місцевої природи. Але головний у них колишній співробітник міністерства, який в часи своєї роботи в міністерстві (у 80-х роках) сам давав добро на все це будівництво. А зараз що вже рятувати? Он http://foto.online.ua/kanevala/2/img/10819.php - все вже майже побудовано, мільярди гривен в будівництво вкладені, залишилось за рубільник смикнути (ну, не зовсім, але майже так). Як назад повернути? Пікети? Так будуть пікети і проти - мешканці Южноукраїнська та навколишніх сіл отримують від цього роботу та пільгову енергію. Залишити будівництво, в яке вклали мільярди, напризволяще? Вже пізно. Починати треба було 25 років тому (будувати ТГАЕС почали в 1980). Тому ми і проводили просто моніторинг (чого, до речі, теж ніколи не робилось), щоб на майбутнє знати, яку ціну (в природних ресурсах) доведеться заплатити за електроенергію.

0

20

Завжди в нас спочатку роблять, а потім думають.... Здається, і голова майже в усіх на місці....

0