Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Вымирание????


Вымирание????

Сообщений 31 страница 37 из 37

31

Чудотворецъ
Невже і оновлення буде?

0

32

Оновлення будуть, тіко коли не знаю умова №1 - наявність фотографій з Канева 2008.
Зараз ми працюємо над... комерцізацією теми Канева. Зокрема сьогодні підписано до друку 450 футбілок на тему: "Канівська практика 2009", "За Канів! За любов! І нехай вони всі повиздихають", "Каневский бронепоезд", "Родень місто-легенда" та "Кафері зоології КНУ 175 років". Ось такого плану поки що оновлення. Орієнтовна ціна 70-75 гривен (для порівняння в інтернет магазинах футболки з друком близько 120 грн), виробництво Бельгія (торік був Бангладеш).
Але комерція комерцією, а будуть і нормальні оновлення. Хоча ці випуски зроблені не лише з метою наживи (хоч і не без цього), а для того щоб влити невеликий свіжий потік в гниле болото українських сувенірів. Починалось все з того, що сам не знав де сувенір придбати.

0

33

Хочу футболку с тостом всех времен и народов!
А насчет фотографий.. В контакте у кого-то видела сборную солянку с многих фотоаппаратов, тематик и т.д. Но там мало нормальных фотографий. Были люди с профессиональными фотиками, которые свои фотографии хранили при себе.

0

34

так ото ж  :sceptic:  оновити можна, але де ті фотографії мені зібрати? накрасти з Контакту, може? мабуть так і доведецця зробити, якщо добрі люди не допоможуть

0

35

Плагиат наше все))))

0

36

Может, в том же Контакте попросить у народа среди своих фотографий стоящие записать и куда-то их на какой-то носитель кинуть? И авторские права будут и фотки красивые и работы меньше, наверное..

0

37

Чудотворецъ написал(а):

ДО РЕЧІ!
В МЕНЕ ВІДСУТНІ ФОТОГРАФІЇ З ЦІЄЇ ПРАКТИКИ. ЗОВСІМ. ОНОВЛЮВАТИСЬ НІЧИМ. ЯКЩО ВОНИ Є У ВАС, ТО НЕ МОВЧІТЬ.

Вони є=) Але Ви ж шановний про них не запитували, та й не студентські вони трішки....

0


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Вымирание????