Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Вымирание????


Вымирание????

Сообщений 1 страница 30 из 37

1

Где люди???? Может был АпоКалипсис а я проспал??? АУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ

0

2

Форум врятує лише теперішній перший курс...коли дізнається про його існування...

0

3

Так помогите ему узнать!!!!

0

4

они уже знают о существовании контакта  :confused:
Рэйвен_сп назначается министром пропаганды  :writing:

Отредактировано Nefarious (2008-05-20 00:23:49)

0

5

Здрасьте!
Представитель гордого первого курса на борту :flirt:
Примете? :)

0

6

Ніякого вимирання!!! Всі тут! Просто зла страшна сесія по універу з косою ходить і дійсно декому вимиранням загрожує...
Особливо не до форумів і не до контакту. А взагалі дуже сумую за рідним форумом і особливо за Каневом...
Короче, знову "ХОЧУ В КАНЕВ 2008!!!" Але й розумію, що моє хотіння - примара, утопія і нічого іншого... Не доля... Молекулярщик я...
Благословенна Канівська Земля, будеш ти в цьому році без мене :-(((((((((((((
Ну хіба що десь під кінець практики першого курсу вирвусь в Заповідник на два - три деньки сам, нелегально з наметом... Але то в кращому випадку...:-(((

Отредактировано Terbern (2008-05-21 15:18:31)

0

7

Puma, рады видеть Вас на борту нашего тонущего корабля! :)
Terbern, я вот тоже молекулярщик. Готовлюсь на днях в свой девятый Канев... Главное, не унывать!!

0

8

Хо хо есть еще люди в наших интернет сетях :!

0

9

Тонем, тонем не потонем!

0

10

Брунейский Агент, может, и не потонет))

Patriotofmg-42, есть! :)

0

11

Каневала не потоне,ото слід за мною приповзуть з Каніва основні   сили  першого курсу, й буде діло . а поки сушу сухарі на прип ятські болота, пакую визначники й кланяюсь шановному кіберценозу;)

0

12

vitek
И де ваш 1 курс????

0

13

Ще в Каневі, це я по Прип ятях - Случах лажу,то інколи в неті буваю........

0

14

Будут, все будут! Надо только грамотно попиарить и несколько человек еще точно прибавятся)

0

15

Puma написал(а):

Будут, все будут! Надо только грамотно попиарить и несколько человек еще точно прибавятся)

Ну не знаю...я в свій час на всіх партах за якими сидів писав назву сайта Каневали....особливо постарався в 320й аудиторії....

0

16

Ай-яй-яй, как некрасиво...

0

17

Зато, наверное, эффективно)

0

18

Да как-то не очень судя по активнрсти на форуме, хотя реклама ручик прогресса.

0

19

Raven_sp написал(а):

Ну не знаю...я в свій час на всіх партах за якими сидів писав назву сайта Каневали....особливо постарався в 320й аудиторії....

А про викладачів кайфедри писали? А пінгвіни малювали??? Признавайтесь Шановний!!! :crazyfun:

0

20

Puma написал(а):

Зато, наверное, эффективно)

Судячи з того що Вас шановні з першого курсу лише 2-є (кого забув, пробачте) то не сильно ефективно(((

0

21

Судячи з усьго форум став Чахликом невмерущім.

0

22

Patriotofmg-42 написал(а):

Судячи з усьго форум став Чахликом невмерущім.

Робимо всьо шо могьом(((

0

23

Patriotofmg-42 написал(а):

форум став Чахликом невмерущім

:rofl:

0

24

Двое - это уже сила!) Хоть и немногочисленная, но при наличии отсутствия другой..

0

25

Ага, і багато таких активістів набереться??

0

26

:flag:

0

27

Ээээ... Не очень много.. Ну, если, например, немного нового добавить, например, фоты с этого Канева, подключить старые резервы форума, то, думаю, он не загнется..

0

28

И тишина и только мертвые с косами стоят......

0

29

Спокійніше, Зоя Жорівно, спокійніше.
В житті кожного може настати період, коли він тимчасово не бажає відвідувати той чи інший форум. Багато хто скаржиться на Контакт, називаючи його "пожирачем часу, убивцею мозку" і т.д. Так а хто Вас примушує там сидіти? Якщо Ви десь зареєстровані зовсім не обов*язково там щодня щось постити.
Ось і я на декілька місяців зник з Каневали і вважав, що від цього вона не загине. І ось тепер сиджу над помираючим форумом  :'(  Шкода, що у всіх також настало бажання тимчасово піти.
Сподіваюсь, ще зустрітись із Вами і багатьма іншими, майбутніми шанувальниками Канівської практики.

0

30

ДО РЕЧІ!
В МЕНЕ ВІДСУТНІ ФОТОГРАФІЇ З ЦІЄЇ ПРАКТИКИ. ЗОВСІМ. ОНОВЛЮВАТИСЬ НІЧИМ. ЯКЩО ВОНИ Є У ВАС, ТО НЕ МОВЧІТЬ.
____________
минулі роки збирати фото було дуже легко. ноутбуки були переважно у викладачів і всі чистки карт пам*яті проводились за їх участі. Зара ноутбуків у студентів я дурника фантиків, тому і фото пройшли повз мене.

0


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Вымирание????