Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Канівські новини


Канівські новини

Сообщений 1 страница 28 из 28

1

Президент кілька тижнів тому виділив скульптору Андріанові Балозі грант в розмірі 60 тис. грн. для побудови на Тарасовій Горі пам'ятника Олексі Гірнику.
Детальніше про біографію Гірника та його Подвиг читайте тут: http://kanevala.narod.ru/hirnyk.htm

0

2

11 грудня в Каневі в приміщенні центральної міської бібліотеки імені Т. Г. Шевченка з нагоди Дня місцевого самоврядування та XV річниці проведення Всеукраїнського референдуму відбулося відкриття виставки-календаря „Я для тебе горів, український народе”.

В експозиції представлено матеріали, які висвітлюють становлення української держави на пострадянському просторі.

Про це повідомляють у прес-службі Черкаської ОДА.

0

3

Як прилетять лелеки, то треба буде їх порахувати:
http://www.birdlife.org.ua/ws-impr.htm

0

4

На культурі знову економлять. Давня історія довкола конфлікту Канівського історичного музею з міською владою, прийняла  якийсь анекдотично-небачений розвиток. Те, що колектив музею три місяці не отримував зарплати, уже брати до уваги не будемо. Скажімо, випадковість.

Відділ культури Канівського місквиконкому розробив красивий і елегантний метод боротьби з бунтівними музейниками, які, як виявилося, хочуть їсти і грошей! Вирішили з 2007 року перевести всіх працівників на 0,25% посадового окладу! Весело і дієво! Для чого закривати той остогидлий музей, якщо при такій платні люди самі розбіжаться! В музеї 5 штатних одиниць. Зарплата директора - 554 грн. Всі інші, в середньому. - 450 грн. Отже, музейники отримають по сто з копійками гривень на місяць! Рекорд просто!

Це при тому, що відділ культури, який довів ситуацію до абсурду, навпаки, попри фінансові негаразди роздувається. Тепер, під час вселенського дефіциту, вони вже Управління. І людей набрали стільки, що вже і сидіти нійде!

-Може справа в прекрасному приміщенні музею, розташованому у центрі міста? - пише директор музею Ольга Ісаєва, - В нашому будинку раніше, на першому поверсі був магазин, а на другому - жили господарі. Може хтось вирішив повторити той варіант?

-Ситуація ганебна! - коментує редактор журналу «Музеї України» Віктор Тригуб, - Для купи чиновників гроші є, кількість ставок зростає, а музей вирішили знищити таким ось ієзуїтським способом! Музейники звернулися до журналу, бо всі ті високоповажні чиновники, до яких вони писали раніше - мовчать. Бо музеями на держрівні ніхто не займається! Тепер доводиться розпочинати пресову кампанію з врятування музею. Може слід передати музей в обласне підпорядкування і фінансування?

В фондах музею - 7 тисяч унікальних експонатів. І скіфська культура, і зарубинецька, предмети Київської Русі, козаччини, ікони, картини, документи... Страхова вартість колекції сягає кількох десятків мільйонів доларів. Як це чиновники не додумалися продати експонати, аби залатати діри в бюджеті? Схоже будуть продавати пізніше. Коли музей знищать, а найцінніші експонати «загубляться» і вигулькнуть в антикварних салонах «любих друзів»...

Наталка Іванченко,

шеф-редактор журналу «Музеї України»

http://www.museum-ukraine.org.ua/index.php?go=News
Попри свята, вдалося взяти кілька коментарів. Народний депутат України Ольга Боднар, що від душі опікується музеями, пообіцяла вивчити ситуацію і зробити все, щоб врятувати Канівський музей. Можливо буде запит.

Оперативно відгукнувся Голова Народної Екологічної партії Валентин Сердюк.НЕП робить спеціальну заяву. До редакції зателефонував Голова виконкому партії «Пора» Володимир Шпакович. Пообіцяв пряму і ефектну дію в Каневі. Журнал «Музеї України» в черговий раз звертається до журналістської спільноти за допомогою - давайте рятувати Канівський музей! Пропаде без нас музей!

0

5

З квітня працюватиме щоденний річковий маршрут «Київ-Канів»

МІСТО. З початком навігації з 1 квітня 2005 року комунальною судноплавної компанією «Київ» теплоходами «Восход» на швидкісній лінії «Київ-Канів-Тарасова гора-Київ» щоденно, окрім понеділка та вівторка, можна буде дістатися до Ржищева, Ходорова, Григорівки та Каніва. На літній період також відновлюються улюблені киянами екскурсійно-прогулянкові рейси по Дніпру.
Джерело: Офiцiйний веб-портал Київської мiської влади

0

6

Те що буде річковий маршрут - це - ха-ра-шо  :aaa: . Кататись в Канів ниньки буде веселеіше.

А стосовно культури... Так знаєш яка в них зарплата? десь близько 500 грн  :lol:  Да-а-а, тому краще бути в універі аспірантом ніж при міністерстві культури директором музею.
Правда Канівській Таргорі гріх жалуватись, як-неяк їх директор в міністрах побував. Сподіваюсь, що це "бування" на нас всіх скажеться.

0

7

Відновлення річкового маршруту - це просто чудово!!!
я , в свій час, саме плавав з Канева до Києва і назад - так це набагато цікавіше і веселіше ніж на автобусі, особливо коли великі хвилі.

0

8

Канев заливает нечистотами. В водоканализационном хозяйстве авария. Очистные сооружения, построенные еще в семидесятые годы, из-за изношенности вышли из строя. Сточные воды просачиваются в грунт и попадают в Днепр.

Специалисты говорят, если срочно не устранить неполадки, через месяц Канев останется вообще без воды, а нечистоты загрязнят главную водную артерию Украины.

Работники предприятия вручную смывают нечистоты, однако восстановить биологическую очистку, нарушенную герметизацию и починить ржавые трубы своими силами не могут. Вместе со спасателями построили временные земляные емкости. Пять из них уже переполнены. Сейчас задействовали последнюю - шестую. Ее хватит на месяц. От фильтрационных полей до Днепра - всего 50 метров.

Спасти Канев от экологического бедствия могут 8,5 миллионов гривень - именно столько нужно для ремонта системы. Городская казна может выделить максимум полмиллиона. Остальную сумму чиновники просят у области и государства. Тем временем угрозу экологического бедствия уже ощутили на себе горожане - в городе ограничили снабжение водой.

ICTV

15 марта 2007. 11:40

0

9

Брунейский Агент написал(а):

Спасти Канев от экологического бедствия могут 8,5 миллионов гривень - именно столько нужно для ремонта системы

Прєлєсть! Два роки тому новоспечений президент мріючи перетворити Канів чи то у всесвітній центр туризму, чи в грандіозну пасіку, але, короче, виділив місту 10 млн. грн. Притому, згідно оперативних даних отриманих від власне канівчан, за міськдержадміністрацією встановили тотальний контроль на самому високому рівні. Що вони бідні тільки не робили! Вкрасти не можна, вкласти гроші в один проект (типу там: сучасний будинок або асфальт європейського рівня по всьому місту) теж "зверху" не рекомендували. А розпихати по всіляким дрібницям 10 млн не так вже й просто. Вже і дорожку до автовокзалу плиткою виклали і ліхтарі в центрі з якимись фінтіклюшками поставили і лавочки поміняли і навіть на тій будівлі, відомій в нас як "біофак" вікна вставили!  :O  Оце вже точно не знали куди гроші дівати!
Але гадаю, що якби вони ті мільйони виділені на розвиток інфраструктури пустили на каналізацію, скоріш за все це розцінили б як не цільове використання коштів. Мовляв, зачекайте трішки і ми вам ще кільканадцять мільйонів підкинемо. Потім... Якось... Можливо...

0

10

lektin написал(а):

З квітня працюватиме щоденний річковий маршрут «Київ-Канів»
МІСТО. З початком навігації з 1 квітня 2005 року комунальною судноплавної компанією «Київ» теплоходами «Восход» на швидкісній лінії «Київ-Канів-Тарасова гора-Київ» щоденно, окрім понеділка та вівторка, можна буде дістатися до Ржищева, Ходорова, Григорівки та Каніва. На літній період також відновлюються улюблені киянами екскурсійно-прогулянкові рейси по Дніпру.
Джерело: Офiцiйний веб-портал Київської мiської влади

Нас як завжди підступно обманули. На даний момент дійсно плануються річкові маршрути ло Канева, але!!! ДВОХДЕННІ І ТІЛЬКИ НА ЗАМОВЛЕННЯ
Ви уявляєте як це - ДВА дні плисти до Канева. Я стільки не вип'ю

0

11

Як на мене, то вельми приємна новина - лінк Каневали розміщений на офіційному сайті Канева!
Див. => http://kaniv.net/org.php?l=9

0

12

Просто цікава новина: коли на цьому тижні Ющенко їздив до Канева, то насправід інтерв'ю журналістам він толкнув не на Тарасовій горі, а на садибі Канівського природного заповідника. Здається це вперше, коли Ющенко відвідав заповідник.

0

13

Сегодня новость - всем новостям новость!! Сегодня родился Сам Чудотворец!! Пожелаем же нашему Админу дальнейших успехов на всех его бесчисленных поприщах! Пусть же Каневала расцветает новыми страницами, а форум - новыми и активными пользователями!

Надеюсь, что сам новорожденный пребывает в должном расположении духа и в должном месте - тобеж в Каневе! Сам на днях оттуда - там просто прекрасно!!

Также кровь из носу обязуюсь, наконец, пополнить галерею каневских снимков. Честное слово! :)

0

14

Агент, воно, конешно, спасибі, але на слові ловлю - нада їхати.

0

15

Дык я ж уже в этом году отметился. Правда, тебя шо-то не видел... Но я там был только на выходных и за неделю до того, как покинул территорию батьківщини. Так шо я уже пополнил свою галерею. Общественности же постараюсь её вывесить к ближайшему обновлению.

0

16

И вообще, Админ, я не понял: почему это  lektin - Шановний гість, а я ещё нет? А? Пора бы уже... :rtfm:

0

17

Брунейский Агент написал(а):

И вообще, Админ, я не понял: почему это  lektin - Шановний гість, а я ещё нет? А? Пора бы уж

Так, вже пора. В тебе вже є дюжина повідомлень і ось ти автоматично перевединий в категорію Шановних гостей. До статусу Краєзнавця залишилось ще дві дюжини...

0

18

Спасибо, дорогой Чудотворец!! Клянусь же не посрамить... эээ... оправдать высокое доверие... эээ... и вообще!! :pioneer:

0

19

Брунейский Агент написал(а):

почему это  lektin - Шановний гість

а шо такое?!!

0

20

Ну ось вже Лектін досягнув статусу Краєзнавця...

0

21

Ну, не будем уточнять, что последние его 3-4 сообщения были абсолютно флудными - с кем не бывает...
Но всё же это великое достижение (особенно ценное в условиях нашего молчаливого сообщества) стоит отметить. :drings:

0

22

Повертаючись до теми канівських новин. Для тих, хто в цьому році не зробив Хаджу.
1. За півкілометра до Таргори побудували пам'ятник гетьману Івану Підкові (похованому в Каневі). Невеликий, без лишнього шику, але мені подобається.
2. Закрили 50/50. Не трагедія, але все-рівно на душі сумно.
3. Старші курси проникали на територію КПЗ в дуже обмеженій кількості і то швидко їх звідти випихали. Зато на їх місце привезли з кучу юнатів.

А і ще одна цікава новина. Студентки на бляжі стали загорати топ-лес. І чого ті келебердянські парубки в заповдник приїжджають?

0

23

Чудотворец написал(а):

А і ще одна цікава новина. Студентки на бляжі стали загорати топ-лес.

картинки не грузяццо!!!

0

24

lektin написал(а):

Чудотворец написал:

А і ще одна цікава новина. Студентки на бляжі стали загорати топ-лес.

картинки не грузяццо!!!

Фотографії єсть. Але, мабуть, що вивішу я їх не скоро. Просто я помітив, що деякі люди не соромляться робити бєзобразія привселюдно, не соромляться, коли їх знімають на фото чи відео, а от варто це вивісити в нетрях, тут вони починають червоніти та ображатись. Тому не поспішайте, коли переговорю з учасниками шоу, тоді, можливо, щось і вивішу.
Поки що можу вивісити лише декілька лінків на якісь еротичні сайти.

0

25

Чудотворец написал(а):

Фотографії єсть. Але, мабуть, що вивішу я їх не скоро.

так вышли парочку мне на почту пожалуйста...

Отредактировано lektin (2007-07-17 08:42:01)

0

26

Эти лектины вечно готовы где-нибудь адгезироваться да с кем-нибудь преципитировать...   :bye:

0

27

Брунейский Агент написал(а):

Эти лектины вечно готовы где-нибудь адгезироваться да с кем-нибудь преципитировать...

Все верно, только не "где-нибудь" и не "с кем-нибудь". :rtfm:

0

28

Конечно, конечно! Просто у Агентов не принято выдавать явки и пароли.  :cool:

0


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Канівські новини