Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Коротко про форум » ПРАВИЛА СПІЛКУВАННЯ


ПРАВИЛА СПІЛКУВАННЯ

Сообщений 1 страница 30 из 52

1

Під час реєстрації Вам не пропонується ніяких правил спілкування на цьому форумі, по причині відсутності такових. До того ж, Ви б їх все рівно не читали. Тут же наведені деякі побажання до правил спілкування:

Для чого потрібний форум на Каневалі? Щоб обговорити теми, якими б могли засмітити Книгу відгуків. Які ці теми будуть - час покаже: питання першокурсників стосовно грядущого-неминущого, обговорення раціону в Канівській столовій, персоналії викладачів тощо. Але! Пропозиції стосовно якихось змін на сайті Каневала бажано залишати не на форумі, а в Книзі відгуків. Туди ж розміщуйте відгуки типу "Форум - атстой" - звідти їх простіше стирати.

Сподіваюсь, що ніхто особливо не буде перейматись ймовірною низькою активністю форуму. Не знаю як там справи в інших факультетів, а біологи, наприклад, не надто активні на своєму http://www.biology.org.ua/bioforum/. Такова специфіка нашого факультету і критикувати тут нічого. Я також не великий прихильник віртуального спілкування - то й що з того?

Ну ось і власне все. Стосовно флуду, наїздів на учасників форуму, національної або релігійної нетерпимості - тут і так все всім ясно. Якщо ж комусь все таки треба це ще раз пояснити - нехай зайде на будь який інший форум і почитає там правила. У нас все теж саме, тільки по-взрослому.

0

2

Дивись які правила я ввів на своему форумі:
http://alukraine.1bb.ru/index.php?showtopic=284

все просто і лаконічно.
бери і користуйся!

0

3

Останнє положення вже затверджено. А щодо всього іншого, то головною проблемою цього форуму є поки що не флуд та розпалювання расової ворожнечі, а майже цілковита відсутність активних користувачів. Коли ця проблема стане не актуальною, тоді можна і про якісь конкретні правила.

П.Н. В тебе, як я бачу, там життя кипить. Не хочеш повідати про свої перші кроки, розкрутку, приваблення учасників і т.д.?

0

4

На форумі, незважаючи на його "космічну активність", з'явилась потреба сформулювати одне правило.
Віднині тут заборонено вдаватись в обговорення будь-яких суспільно-політичних ідеологій (в тому числі релігій). При цьому, на відміну від інших форумів, заборона поширюється не тільки на образи опонентів, а й на будь-які аргументи на користь тієї чи іншої ідеології.
Це зумовлено двома причинами
1. В Нетрях безліч сайтів, де Ви можете залишити пости наподібну тематику. А от форумів, де можна згадати Канівську практику не так вже й багато (я знаю лише три: Біофорум, Геостар та Каневала).
2. З власного досвіду знаю, що ці дискусії немають ніякого змісту. Не пам'ятаю, жодного випадку щоб на форумах хтось когось переконав. Ідеологія - це таж сам віра, і тому в даному випадку опонентів неможливо переконати в хибності їх поглядів.

Правило запроваджене 26 січня 2007-го року в 9 годин 30 хвили за київським часом.
Віднині всі пости, які порушують дане правило будуть видалятись.
Правило не має зворотньої дії (всі пости, які порушили його до 9:30 26.01.2007 будуть збережені)

0

5

Мне показалось или у нас количество зарегистрированных участников уменьшилось? А, Админ? Болтаем много - так репрессии пошли? :hunter:

0

6

Уменшилось. Не знаю, може хто пам'ятає, то десь місяця два тому тут зареєструвалось два бота. Спочатку я їх не хотів видаляти (держав на розплід). Все-таки, як-неяк це були мої перші боти. А потім вони мені набридли і я їх кібєнізірував.
От такі ці мужики - нічого людського!

0

7

Я звичайно людина толеранта і терпляча, але все ж має межі, деякі люди на цьому форумі преходять цю межу і заради запобігання подальшої гризні пропоную щось з ними робити. Не збираюсь тицати пальцями, гадаю цей так зрозуміло.

0

8

Patriotofmg-42
не обращайте внимания. всегда были такие кадры, и всегда будут. хай грається! :) аби не плакало!

0

9

just_ptaha написал(а):

не обращайте внимания. всегда были такие кадры, и всегда будут. хай грається!  аби не плакал

Да ну достал.

0

10

Patriotofmg-42 написал(а):

Да ну достал.

не хватало, чтобы на Ваше настроения влияли подобные люди.
з.ы. можно кизяками в соотвутствующей теме закидать :)

0

11

just_ptaha написал(а):

можно кизяками в соотвутствующей теме закидать

Да-да

0

12

Patriotofmg-42 написал(а):

Я звичайно людина толеранта і терпляча, але все ж має межі, деякі люди на цьому форумі преходять цю межу і заради запобігання подальшої гризні пропоную щось з ними робити. Не збираюсь тицати пальцями, гадаю цей так зрозуміло.

Та ну...Хай буде...Так цікавіше...Це як карикатура: Зображений Ковчег Ноя, з нього виглядають розлючені тварини, а знизу ватерлінії довбить дятел...і підпис...Всюди знайдеться дятел...

0

13

Ну хай буде. Шоу маст гоу он.

0

14

Patriotofmg-42 написал(а):

Ну хай буде. Шоу маст гоу он.

шоу просто набридне, і тема замре

0

15

это шоу никогда не закончится... оно уже 4 года у нас на биофаке тлеет.

0

16

Nefarious написал(а):

это шоу никогда не закончится... оно уже 4 года у нас на биофаке тлеет.

Генетик з Вашого курсу?

0

17

Чудотворецъ написал(а):

это шоу никогда не закончится... оно уже 4 года у нас на биофаке тлеет.

а ведь когда-то студенты биофака считались элитой! а теперь.... ех, гидко, товаріщі, гидко.... :(

0

18

Чудотворецъ написал(а):

Генетик з Вашого курсу?

А ви не в курсі? Тоді ми йдемо до Вас...

0

19

То ви звертайтеся, в разі чого. Хоч оптом, хоч по-одному. Я вам, багцам за талєгантнасть, нетолерантно начищу пики. Чи ви очко?

0

20

Genetik написал(а):

То ви звертайтеся, в разі чого. Хоч оптом, хоч по-одному. Я вам, багцам за талєгантнасть, нетолерантно начищу пики. Чи ви очко?

:cranium: ................:help:

0

21

Ліса Сімпсон (звісно ж, у перекладі Хведька Сидорука) казала, що найголосніше кричать про те, що геїв треба замочити, самі геї. Щось мені підказує, що панич Генетик таки надто переймається чистотою своєї "крові", чи "румки сперми" (как говоріл когда-то доцент кафедри генетікі Коновалов). Не інакше, хтось його вразив у самісіньке серце... Інакше чого ж так лайном смердить від нього на весь форум?

0

22

Genetik написал(а):

Я вам, багцам за талєгантнасть, нетолерантно начищу пики. Чи ви очко?

Ще одне таке висловлювання і забаню.
Забаню всіх трьох користувачів, у яких ІР починаєцця цифрами 91.124 (Генетика, Оі та Прихильника Шевченка).

0

23

КитВасиль написал:
Інакше чого ж так лайном смердить від нього на весь форум?

:lol:  :lol:  :lol:
+1!!!

0

24

Чудотворецъ написал(а):

Ще одне таке висловлювання і забаню.
Забаню всіх трьох користувачів, у яких ІР починаєцця цифрами 91.124 (Генетика, Оі та Прихильника Шевченка).

Ну, почему-то меня это совсем не удивляет. Орфография и синтаксис уж слишком похожи. Хотя у Прихильника всё было как-то поспокойнее. Эволюционирует?

+1

25

Genetik написал(а):

То ви звертайтеся, в разі чого. Хоч оптом, хоч по-одному. Я вам, багцам за талєгантнасть, нетолерантно начищу пики. Чи ви очко?

Знаючи тебе, в тебе сил не вистачить зробити це...ти не заривайся...а то я не подивлюсь на те, що ти хворий...

0

26

Raven_sp написал(а):

Genetik написал:
То ви звертайтеся, в разі чого. Хоч оптом, хоч по-одному. Я вам, багцам за талєгантнасть, нетолерантно начищу пики. Чи ви очко?Знаючи тебе, в тебе сил не вистачить зробити це...ти не заривайся...а то я не подивлюсь на те, що ти хворий...

Я допоможу....

0

27

Увага! Ахтунг! Етеншн! ну, і ШОМА ІСРАЕЛ (тобто внимайте, израильтяне)!
Нове правило!
Більше трьох тем за 24 години і 5 тем за тиждень одному більш-менш схожому (на перші 6 ціфірок) ІР-адресу не створювати!
Починаємо обряд бріт-міла (тобто, обрізання)

+1

28

а шо ж так слово су*ка заменяеться словом наволоч) никарашо как-то))

0

29

cutie_cat написал(а):

я - наволоч (=

Ух як самокритично!!!!!!!!!!!! :D  А з виду така мила та інтелегентна дівчина!!!

0

30

Чудотворецъ написал(а):

Уменшилось. Не знаю, може хто пам'ятає, то десь місяця два тому тут зареєструвалось два бота. Спочатку я їх не хотів видаляти (держав на розплід). Все-таки, як-неяк це були мої перші боти. А потім вони мені набридли і я їх кібєнізірував.
От такі ці мужики - нічого людського!

я маю надію вони були різнополі, бо інакше який же сенс було їх так довго тримати?!! ;)

0


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Коротко про форум » ПРАВИЛА СПІЛКУВАННЯ