Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Гноярка » Транспорт - опитування


Транспорт - опитування

Сообщений 1 страница 30 из 60

Опрос

Яким видом транспорту ви користуєтеся найчастіше?
Тролейбусом

5% - 1
Автобусом

5% - 1
Метрополітеном

15% - 3
Трамваєм

0% - 0
Маршрутним мікроавтобусом

20% - 4
Таксі

0% - 0
Особистим автомобілем

15% - 3
Усіма видами транспорту потроху

40% - 8
Голосов: 20

1

От створив іще одне опитування.)))
Якими видами транспорту користуються шановні учасники форуму Каневала? Цікаво дізнатися...)))

0

2

я люблю такси))0 особенно когда шофер позитивный) иногда просто так бесплатно подвозят, или сами просят подвезти) иногда соглашаюсь) ну и подвозят))гг))

а так в основном на маршрутках.. когда не спешу на трале...а по утрам на метро..ибо всьо мосты стоят))))

0

3

Маршрутним мікроавтобусом, іноді метро і тролейбус.

0

4

Особисто я намагаюсь по максимуму користуватись комунальним транспортом. І хоч його якість ні к чорту, але маршрутки - це однозначне зло. Особливо прикольно спостерігати із вікна напівпорожнього тролейбуса на шпроти  в маршрутках. Звичайно, що я такий модний ще й тому, що рідко коли дуже поспішаю і з задоволенням можу залишитись на роботі до 19.00, щоб пропустити рейвах 18-ї години (залишитись не по тій причині, про яку вже дехто подумав!)

+2

5

Фігня така була недавно...сіл в маршрутку з Сирця на Севастопольську....їду...дрімаю..тут народ починає схвильовано питати, куди їдем, а який номер і т. д....проїхав водій поворот на Чорновола...заїхав десь у двори...зупинився і питає таким щирим сільським голосом (Це потрібно чути!!!)
- ОЙ! ЛЮДИ! А ДЕ МИ?

0

6

Чудотворецъ написал(а):

залишитись не по тій причині, про яку вже дехто подумав!

ну, Шановний, причин взагалі-то багато, але ось основна вона завжди буде основною. мабуть, поки печінка не стане схожою на мозок... :O  :D

0

7

і щодо транспорту, то тролейбус та метрополітен. не люблю чогось маршрутки... хоча і швидко, і іноді дуже зручно, але все ж таки.

0

8

Пішкарус рулить. Хтось проти? :)

0

9

11 рулить!

0

10

Та гидотний в нас громадський транспорт, але якщо завжди їздити в маршрутках, то від цього він стане ще гіршим. Не завжди це вдається, але намагаюсь утримуватись від маршруток.

0

11

Вчора, коли потрапила в пробку на бувшій червоноармійський, була щиро вдячна київському метрополітену, але до того моменту, поки не отримала доволі відчутний удар дверима. після мого зойку, парубок розвернувся і спитав "А шо такое?". А взагалі чомусь більше всього люблю трамваї, але залишилося дуже мало маршрутів. А після того як мені прийшлося двічі виходити з тролейбусу по дорозі до Либідської (дуже вже погано пахли бомжі), пересуваюсь маршрутками, тим більше, що є дуже зручні маршрути з виставки майже у всі кінці Києва. головне, щоб їхати не в годину пік, інакше - самі знаєте.

0

12

Чудотворецъ написал(а):

Та гидотний в нас громадський транспорт, але якщо завжди їздити в маршрутках, то від цього він стане ще гіршим. Не завжди це вдається, але намагаюсь утримуватись від маршруток.

А про 100 трамваїв чули? Нових, але по старих коліях... Сміх, та й годі...

0

13

Зіронька написал(а):

Вчора, коли потрапила в пробку на бувшій червоноармійський, була щиро вдячна київському метрополітену, але до того моменту, поки не отримала доволі відчутний удар дверима. після мого зойку, парубок розвернувся і спитав "А шо такое?". А взагалі чомусь більше всього люблю трамваї, але залишилося дуже мало маршрутів. А після того як мені прийшлося двічі виходити з тролейбусу по дорозі до Либідської (дуже вже погано пахли бомжі), пересуваюсь маршрутками, тим більше, що є дуже зручні маршрути з виставки майже у всі кінці Києва. головне, щоб їхати не в годину пік, інакше - самі знаєте.

Я таких ідіотів тими дверима б і прибивав.....

0

14

valear
Дякую зв співчуття. треба штрафи ввести за неправильне користування дверима. ото б метрополітен розбагатів і не намагався підвищити ціни за проїзд.

Отредактировано Зіронька (2007-12-21 09:24:44)

0

15

В опитуванні не вистачає ще по меншій мірі двох пунктів: велосипед і дуже популярний при проходженні Московської площі в часи пік - пішки. Ну іще можна додати мотоцикл, ролики, автостоп...

0

16

dracovolans написал(а):

В опитуванні не вистачає ще по меншій мірі двох пунктів: велосипед і дуже популярний при проходженні Московської площі в часи пік - пішки. Ну іще можна додати мотоцикл, ролики, автостоп...

а ще поповзом, похитом... :)

0

17

valear написал(а):

а ще поповзом, похитом...

То уже не транспорт.... Тим більше не громадський.

0

18

Нещодавно переходив Фрунзе та Констянтинівську по Юрківській. Ще років два назад там можна було без проблем ходити, зараз... Іду стоїть трамвай в корку. Через хвилин 20 вертаюсь - він там же. В такі хвилини радієш. що не на колесах!

+1

19

Метро в час пік! :cranium:

0

20

А что, никто на работу/пары на велике не ездит?
Мне повезло: на работу на двухколесном друге 7 мин. Засекал:))
Зимой, конечно плохо. Тогда приходится пешком или на маршрутке, хоть последнее - это однозначно полное недоразумение. Когда их только придумали, они были как предмет роскоши - бысторо и удобно. Потому и стоили дороже. А сейчас сами видите...

А вообще, мой любимый вид транспорта - самолет:) Только  им, увы, крайне редко пользуюсь.

0

21

antarsih написал(а):

никто на работу/пары на велике не ездит?

Філіпівна і Валік ходили пішки і по зебрі. Що ж про лісапідістів говорити-казати?

0

22

КитВасиль написал(а):

Філіпівна і Валік ходили пішки і по зебрі. Що ж про лісапідістів говорити-казати?

Вибачте, щось не зовсім зрозумів

0

23

antarsih написал(а):

А что, никто на работу/пары на велике не ездит?

Та воно звичайно добре, але ж де його паркувати?

0

24

Patriotofmg-42 написал(а):

Та воно звичайно добре, але ж де його паркувати?

Я затаскиваю в лабу:)

0

25

antarsih написал(а):

КитВасиль написал:
Філіпівна і Валік ходили пішки і по зебрі. Що ж про лісапідістів говорити-казати?Вибачте, щось не зовсім зрозумів

Я про небезпеку на дорогах. Sapienti sat. Напевне, Ви не зоолог. А лісапет мона тримати тільки в лабалаторії. У Вашингтоні так і роблять.

0

26

Велік - це класно! але мені цікаво як впливає на Ваші легені оте все, що вилітає з вихлопних труб транспотру, що їде поряд з Вами. Адже, коли затор розтягся на чималу відстань, над дорогою мало тне смог висить

0

27

antarsih написал(а):

Вибачте, щось не зовсім зрозумів

Валик - это завкаф зоологии. ;) Недавно под машину попал. :(

КитВасиль написал(а):

А лісапет мона тримати тільки в лабалаторії. У Вашингтоні так і роблять.

Ну, в Вашингтоне преступность... А в провинциальных университетах есть специальные велостоянки под корпусом. Вешаешь замок - и порядок.

Отредактировано Брунейский Агент (2008-01-14 12:43:56)

0

28

Зіронька написал(а):

як впливає на Ваші легені оте все, що вилітає з вихлопних труб транспотру

Мабуть не дуже добре впливає. Але за ті сім хвилин, що я їду на роботу, воно не втигає вплинути сильно.
А взагалі велоїзда по місту то налюбітєля. Я, особисто не дуже полюбляю. Жив би я десь на Троєщіні, дідька б лисого їздив на роботу на ровері :)

0

29

Транспорт... Мабуть все - таки маршрутки forever. Дорогувато, зате швидко і зручно. Повірте, коли живеш десь на Святошино і вимушений щодня іздити на Біофак мало не через все місто, починаєш дуже цінувати час... Автобус № 56... ні - довго, тісно (а в транспорті я майже завжди щось читаю, до семінарів готуюся, бо дома ліньки  :umnik:  ) і головне, ходить він раз на півгодини.
І ще, доречі, є в нас в Києві таке чудове місце - Кільцева дорога, по якій саме і пролягає мій шлях до ВДНХ. В години пік вона інколи являє собою суцільний затор довжиною понад 10 км!!! Зрозуміло, адже автотранспорту все більшає, а пропускна здатність цієї дороги, що будувалася за радінських часів, на таке не розрахована. Особливо прикольне місце - Жулянський міст, на якому по дві дорожні смуги в обох напрямках замість трьох на трасі... Капець... Давно підіймають питання стосовно розширення жулянського моста, але як завжди, то грошей у київської влади нема, то ще щось... Іноді лише ці 200 метрів їдеш більше години, а їхавши на першу пару, потрапляєш на другу...  :cranium: Але це вже більше в тему жлобства, так що трохи оффтоп.

Отредактировано Terbern (2008-01-14 22:57:55)

0

30

Зіронька написал(а):

Велік - це класно! але мені цікаво як впливає на Ваші легені оте все, що вилітає з вихлопних труб транспотру, що їде поряд з Вами. Адже, коли затор розтягся на чималу відстань, над дорогою мало тне смог висить

Так що його робить мегаполыс:(

0


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Гноярка » Транспорт - опитування