Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Енергетика Канева

Сообщений 91 страница 119 из 119

91

Вночі купатися просто супер. Що не кажіть....Парапапа я це люблю......ну не Мак...........

0

92

Ero_aphana написал(а):

Що, невже русалок  На Удаї є такі?Були!

Місцеві!!!
Що мене там вразило в людях, то це відносини
батьки-діти...розмовляють вони між собою виключно матом, незалежно від віку дитини...Ero_aphana підтвердить...пам'ятаю як місцева тьотя вчила свою дитину пірнати: Ти б...ь, с...а, на...й, ти тупа, зараз втоплю на...й...

0

93

Raven_sp, то-то же, русалочки  :P

0

94

Ero_aphana написал(а):

Були!

Хочу на Удай :lol:

Тінь СМЕРТІ написал(а):

А ще краще спробувати себе в ролі русалки!

Ні дякую, я якось на русалку не схожий, та й лоскотати нікому нічого не хочу і не буду :D

0

95

Raven_sp написал(а):

Що мене там вразило в людях, то це відносини
батьки-діти...розмовляють вони між собою виключно матом, незалежно від віку дитини...Ero_aphana підтвердить...пам'ятаю як місцева тьотя вчила свою дитину пірнати: Ти б...ь, с...а, на...й, ти тупа, зараз втоплю на...й...

Прямо Достоєвщина - "Отцы и дети" :rofl: Ізвєчние проблєми)

+1

96

Painkiller написал(а):

Достоєвщина - "Отцы и дети"

Тургєнєвщина...

Тінь СМЕРТІ написал(а):

звідки на могилі Біляшівського взявся круглий камінь зарослий мохом?

А він там є?... Треба буде якось поцікавитись.

+1

97

Painkiller написал(а):

Прямо Достоєвщина - "Отцы и дети"  Ізвєчние проблєми)

Чудотворецъ написал(а):

Тургєнєвщина...

Пардон, чорт попутав. проте сенс зрозумілий ;)

0

98

Raven_sp написал(а):

Місцеві!!!
Що мене там вразило в людях, то це відносини
батьки-діти...розмовляють вони між собою виключно матом, незалежно від віку дитини.

Да, культура, це прям як в Масяні...(Отам у нас культура и там у нас культура......)

0

99

Painkiller написал(а):

Painkiller написал:
Прямо Достоєвщина - "Отцы и дети"  Ізвєчние проблєми)

Я думаю, спочатку було правильно. Типу, "Толстой и Достоевский нервно курят", як писав нізабвєнний Віктор Олегович. Ще можна сформулювати це як "Дєті і матєря".

Тойсь, "Когда я трезв - я Муму і Герасим, мама. А так - я Война і Мір".

Хоч, що гріха таїти... От скажіть, у кого матеря (а ще пущє того - батьки) матюкаються у вашій присутності? Не так, коли гирю на ногу, а як здрастє?

Отредактировано КитВасиль (2008-01-27 00:44:35)

0

100

КитВасиль написал(а):

Хоч, що гріха таїти... От скажіть, у кого матеря (а ще пущє того - батьки) матюкаються у вашій присутності? Не так, коли гирю на ногу, а як здрастє?

Ну у нас так не прийнято. Незважаючи на специфіку роботи батька (водолаз-глубоководник). На роботі він звичайно може щось сказанути (ну на такій роботі не матюкатись? пацани не поймуть), а вдома ні.
А що?

0

101

Чудотворецъ написал(а):

А що?

Та так. Статистика цікавить.

Чудотворецъ написал(а):

На роботі він звичайно може щось сказанути (ну на такій роботі не матюкатись? пацани не поймуть), а вдома ні.

Та й до того ж я вдома - зоолог (себто зоологом працюю вдома).  :D  А на роботі - застібнутий на всі гудзики...  :cool:

0

102

Себто на роботі я теж працюю зоологом. Але не матюкаюся на всіх.

0

103

КитВасиль написал(а):

Але не матюкаюся на всіх.

Нє, на всіх нє надо, проте дюжим слівцем рідко, проте мітко не гріх висказати свою думку. Не розуміє наш народ доброго слова, приходиться....Ех....

0

104

Painkiller написал(а):

Не розуміє наш народ доброго слова, приходиться....Ех....

Деякі, крім мату, нічого не розуміють!

+1

105

Тінь СМЕРТІ написал(а):

Деякі, крім мату, нічого не розуміють!

Потрібно шукати до таких індивідумів певний системний підхід....ну в крайньому віпадку можно і силу   :D

0

106

То ж, повернімося до топіка:
Як енергетика Канева впливає на енергетику матюків?

0

107

КитВасиль написал(а):

То ж, повернімося до топіка:
Як енергетика Канева впливає на енергетику матюків?

Прямолінійно і залежить частіше за все від погодних умов, часу доби, наявності чи відсутності настрою, алкоголю і т. д. і т. п.

0

108

КитВасиль написал(а):

Хоч, що гріха таїти... От скажіть, у кого матеря (а ще пущє того - батьки) матюкаються у вашій присутності? Не так, коли гирю на ногу, а як здрастє?

Ага!!! Вас також цікавить, що скаже священник, коли стукне молотком по пальцю???

КитВасиль написал(а):

Та так. Статистика цікавить

Мої батьки ніколи не матюкаються, ні при яких обставинах...я пішов в них...
Але я не проти коли хтось матюкається і вживає матюки...я проти коли матом розмовляють...

Painkiller написал(а):

певний системний підхід....ну в крайньому віпадку можно і силу

Ти не забувай, що вже викладаєш...

0

109

Raven_sp написал(а):

Ти не забувай, що вже викладаєш...

Хотілося б можливо і забутися (інколи буває, ще не прижився в ролі викладача) та ніззя, то є не добре :embarrest:

0

110

Чудотворецъ написал(а):

А він там є?... Треба буде якось поцікавитись.

Є! Куди ж йому дітись! Хоча, щось цікаве там з ним відбувається... Тварини його бояться...

0

111

Тінь СМЕРТІ написал(а):

Є! Куди ж йому дітись! Хоча, щось цікаве там з ним відбувається... Тварини його бояться...

А коли він там з"явився?

0

112

Тінь СМЕРТІ написал(а):

Є! Куди ж йому дітись! Хоча, щось цікаве там з ним відбувається... Тварини його бояться...

Я цією зимою його бачила!

Painkiller написал(а):

А коли він там з"явився?

Схожий на льодовиковий каміь. Може для краси поклали!

0

113

Ero_aphana написал(а):

Схожий на льодовиковий каміь. Може для краси поклали!

Звідки такі пізнання з геології? І хто міг його туди притягнути? Аборегени руками розводять...невже знов містика?

0

114

Поясніть мені як таке може бути?

Недавно в бібліотеці інституту зоології чекав замовлення...мене попросили зачекати...я сидів в читальному залі... думав о многом, думав о разном...Щось згадалось мені кільцювання в 2006 році...Тоді до Фінляндії прибула група юнатів чи як їх там...не знаю...Суть була в тому, щоб  Чудотворецъ розказав їм про кільцювання птахів....був серед них один юнат якого я чомусь запам,ятав...мабуть щось запомінающееся було в його обличчі...так от...тільки-но я його згадав, як  відкриваються двері, і ВІН заходить...я потєрял дар речи....

0

115

Raven_sp написал(а):

Поясніть мені як таке може бути?

Недавно в бібліотеці інституту зоології чекав замовлення...мене попросили зачекати...я сидів в читальному залі... думав о многом, думав о разном...Щось згадалось мені кільцювання в 2006 році...Тоді до Фінляндії прибула група юнатів чи як їх там...не знаю...Суть була в тому, щоб  Чудотворецъ розказав їм про кільцювання птахів....був серед них один юнат якого я чомусь запам,ятав...мабуть щось запомінающееся було в його обличчі...так от...тільки-но я його згадав, як  відкриваються двері, і ВІН заходить...я потєрял дар речи....

Ну... у Вас, шановний, з цим юннатом космічний зв"язок...За більш детальним роз"ясненням зверніться до пана zzzandera Він більш компитентний у цих питаннях!!! ;)

Отредактировано Painkiller (2008-02-14 18:06:41)

0

116

Raven_sp написал(а):

так от...тільки-но я його згадав, як  відкриваються двері, і ВІН заходить...я потєрял дар речи....

Так ти, виявляється, ще й телепат!  :D

Отредактировано Ero_aphana (2008-02-15 15:47:08)

0

117

Ero_aphana написал(а):

Так ти, виявляється, ще й телепат!

ТАК ЦЕ Ж ПРЕКРАСНО!
:D  :cheesy:  :D

0

118

Раз-два-три-четыре-пять, начинаем телипатъ!

0

119

Не знаю, але я материлізую мислі....от, що значить з zzzander за одною партою сидіти...
1) Якось йшов ввечері по Подолу, на вулицях були пробки з усіх сторін....шум і гам...я подумав, до чого ж тут мабуть фігово жити, згадав, що тут живе
Чудотворецъ, і буквально через 10 секунд Він переходить передімною дорогу....
2) Якось стояв на Контрактовій чекав маршрутку на Рембазу...згадалась стаття в кореспонденті про маршрутки, те в якому вони стані і т.д.....Отак, думаю лопне колесо і все....і через 10 -15 хв. на Набережній, перед поворотом на міст Патона лопає колесо....трохи пошвиряло, але водій з керуванням зправився....Колесо найближче до мене....
Отак-от...і це, ще не все часто трапляється, що я щось думаю і це відразу ж відбувається.....

0