Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Енергетика Канева

Сообщений 61 страница 90 из 119

61

Serna написал(а):

Не знаю, чи варто тут розгортати суперечки стосовно біополів людини...

Не варто. Вже говорено-переговорено. Тим більш, що поведінкові елементи сприймаються теж на неконтрольованому підсвідомому рівні. ("Ой, он такой тармазнутий! Я спрашую - Тібє наравіца ета памада?, а он ніх.. нє слишит. Я в шоці - чуть іво, карочі, не вбила!")

0

62

+1) Не буду))) Приклад кумедний привели))) В останніх двох Канівських заїздах отаких от блондинок було, які у ліс на шпильках... жах.. але це вже  :offtop:

0

63

КитВасиль написал(а):

("Ой, он такой тармазнутий! Я спрашую - Тібє наравіца ета памада?, а он ніх.. нє слишит. Я в шоці - чуть іво, карочі, не вбила!")

Так він же - "тармазнутий! - для неї - теж - ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ВАМПІР!!!!

0

64

КитВасиль написал(а):

а якщо хтось поруч (бабуся, мама, шеф, подружка) флудить, не даючи пошпилити, подивитися порнушку, подумати про вічне, помолитися чи просто розслабитися, то хто ж він після цього? Упир! Сисун! Енергетичний смердюх!

Сволота! Рябий Гітлєр! Нелюд!
Справді, коли не дають погратись чи про вічне подумати або порнушку подивитись - така людина визиває безліч негативних емоцій (при всій повазі до цієї людини).
помолитись... це інше... цього ніколи не хочеться робити і найчастіше з радістю шукаєш привід втекти від цього або пошвидше закінчити. цей приклад не вписується в загальний ряд.
хоча...
Я сказав.

+1

65

Serna написал(а):

Ой, Рейвен, не думаю, что я одной фразой тя сдала)))

Та не той я, за кого Ти мене вважаєш!!!
Згадай буфет...я підходжу до Тебе і запитую чи Ти Serna? Ти у відповідь питаєш мій нік...я кажу рейвен, авка - чорний крук...

0

66

Serna написал(а):

У меня в группе к примеру есть очень сильная девочка-вампирша. энергетическая. При чем она явно не шарит что она такая. Но если она в плохом настроение, то жрет энергию других просто не по детски

ее не Ирой случайно зовут?хотя на нашем курсе она такая не одна.

0

67

Serna написал(а):

Рейвен это не наш общий знакомый, который погодой управдяет и файерболлы швырять умеет))).

ну,конечно не Рейвен)) насчет файрболлов преувеличено сильно, а с погодой в Каневе-2006 именно я баловался. злополучное 31 мая помните? когда все утро шел дождь, а днем вдруг усилился на полчаса, и остаток дня было сухо? просто я в тот день на рыбалку очень хотел пойти, вот и подтолкнул тучки. и зря. до сих пор себя обвиняю.не надо было этого делать.

0

68

ОЛОЛОЛОЛО!!!!
http://image005.mylivepage.com/chunk5/312272/845/zzzander.jpg

0

69

Капець....

0

70

только не надо тут мистических связей искать. я знал, каким мое сообщение будет по счету в разделе, потому что видел номер предыдущего. но совпадение супер))

0

71

Містика не містика, але супер сбіг.

0

72

Nefarious, навіть не знаю, шо сказати банальне +1000! тут не виразить всю гаму емоцій.
zzzander, спочатку думав, що Ви прикалуєтесь, але навряд чи багато хто стане прикалуватись маніпуляціями з погодою 31 травня 2006-го.
Ви справді вважаєте, що погодою вмієте керувати? Чого ж на Ташлику хмарки не порозганяли?

0

73

Чудотворецъ написал(а):

Чого ж на Ташлику хмарки не порозганяли?

на Ташлыке их было слишком много, я не могу охватить такую площадь.кроме того, не забывайте, благодаря кому я 2 августа остался, так сказать, в этом мире.за это особое СПАСИБО:))) а от этого я отходил очень и очень долго. достаточно сказать, что ту бурю я даже не "засек" вовремя, настолько был ослаблен. алкоголь отрицательно сказывается на энергетике, поэтому если человек на днях имел несчастье отравиться алкоголем, то, каким бы сильным он магом ни был, ему не удастся даже почувствовать потоки энергии, не говоря уже о том, что пока мы ехали на Ташлык, у моей девушки скончалась мать, и  я питал ее энергией, чтобы она не рехнулась, в течение всей экспедиции.
ох, и отнимает же женское население силы....
поэтому Ташлык- особый случай.там я просто не имел сил даже почувствовать приближение грозы, не говоря о раздвигании облаков.да, я пытался обвести их стороной, но было уже поздно.и скореее всего ничего бы не добился.слишком я еще был слаб для этого.

0

74

для того, чтобы охватить такую огромную площадь, мне надо было бы поститься в течение месяца, тогда, быть может, я бы и смог тогда их отодвинуть.а так...
и ведь разве не красиво во время грозы было?:)мне понравилось

0

75

Вау! Вот он настоящий маг третьего уровня!!!!
zzzander
А в Киеве можеш чего-нибудь такое сделать или это исключетельно в загородских условиях?

0

76

Ого я вижу силу в тебе Люк :D (с)Зеленый чебурашка.

0

77

Чудотворецъ написал(а):

Чого ж на Ташлику хмарки не порозганяли?

Один мій товариш (той самий Сашко А-56, з трахтемирівських оповідок якого починали сю тему) любив казати, що йому для накопичення такої енергії необхідно вжити одночасно "двенадцать еврейских девственниц".  Я впевнений, що це б допомогло нашому weatherman'ові...

0

78

Так, Чудотворець, пам'ятай - ти обіцяв утривмуватись від сарказму...
Ти обіцяв утримуватись від сарказму...
Ти обіцяв утримуватись від сарказму...

Ніби помогло...

Спробуємо трохи відійти від теми розгону хмар єврейськими "ветулами" (здаєцця саме так на івриті "незаймана").
Скажіть, а якби не бурхливий променад Кашпіровських/Чумаків під занавіс СРСР і ви б нічого не знали проте, що в світі є якась там енергетика окрім ДніпроГЕСу, Ви б її теж відчували? Звідки Ви взнали про існуваня енергетики?
Як звали "енергію" до пришестя дзену? Спочатку мені подумалось, що "енергію" (якщо її років двісті тому хтось відчував) могли називати "силою". Типу там "сильна відьма", "нечиста сила". Але, скорш за все "силою" називали можливість керувати кимось. Наприклад в Літописі руському про нашестя Батия сказано: " І обступила Київ сила татарська, і був город в облозі великій".

0

79

Чудотворецъ написал(а):

Ніби помогло...

Та не "ветулами" розганняють хмари, а "чимось дуже схожим на свічку"!!!!

Там ніде встромити сарказм!

І що ж це в дідька лисого таке дієцця, шановне панство! "Бєлиє прішлі - грабют, красниє пріші - тож... панімаєш... грабіть... начінают" - то одна влада каже, що енергії нема, то друга... тож... понімаєш... шо ніякої енергії нема... За кого ж голосувати?

0

80

zzzander написал(а):

просто я в тот день на рыбалку очень хотел пойти, вот и подтолкнул тучки

zzzander написал(а):

не говоря о раздвигании облаков.да, я пытался обвести их стороной

Хіба обов'язково треба розганяти хмарки? Можна і погратись трохи! З білих хмарок виходять чудові фігурки тварин! ^_^
А взагалі Заповідник - дуже гарне і сильне місце!
Доречі, ніхто не знає, звідки на могилі Біляшівського взявся круглий камінь зарослий мохом?

0

81

Тінь СМЕРТІ написал(а):

Можна і погратись трохи! З білих хмарок виходять чудові фігурки тварин!

Гарна гра, давно вже не грав, а ще класно гуляти в грозу, адже я так це люблю.

0

82

Patriotofmg-42 написал(а):

гуляти в грозу

отэо атас.. я правда как таковой грозы не застала)) спала крепко:)
а под дождем каждый раз гуляла:)

0

83

cutie_cat написал(а):

а под дождем каждый раз гуляла:)

Класно вночі по берегу гуляти під повним місяцем!

0

84

Patriotofmg-42 написал(а):

а ще класно гуляти в грозу, адже я так це люблю.

cutie_cat написал(а):

под дождем каждый раз гуляла:)

Дощ влітку після спекотного дня, що може бути краще?

0

85

Ero_aphana написал(а):

Класно вночі по берегу гуляти під повним місяцем!

А саме краще купатися вночі під повним місяцем, коли русалки лоскочуть...і тоді враз розумієш наскільки фсьо готічно!! :rofl:

0

86

Painkiller написал(а):

А саме краще купатися вночі під повним місяцем

Також класно...правда в Каневі не доводилось...було таке на Удаї...буде, що згадати...

0

87

Raven_sp написал(а):

буде, що згадати...

Що, невже русалок :) На Удаї є такі? було б непогано перевірити)

0

88

Painkiller написал(а):

А саме краще купатися вночі під повним місяцем

Да. Було діло. :beach:  Незабутні враження! Треба якось повторити!

Painkiller написал(а):

Що, невже русалок  На Удаї є такі?

Були! :lol:

0

89

Painkiller написал(а):

А саме краще купатися вночі під повним місяцем, коли русалки лоскочуть...і тоді враз розумієш наскільки фсьо готічно!!

А ще краще спробувати себе в ролі русалки!

0

90

бывали случаи, что в результате таких вот ночных купаний русалки утаскивали неосторожных в... эээ... бермудский треугольник. Тот который возле политеха.   :cranium:

+1