Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Енергетика Канева

Сообщений 31 страница 60 из 119

31

zzzander написал(а):

полностью согласен. если кто не умеет пользоваться теми чувствами, которые ВСЕМ даны от природы, то пусть не считает психами тех, кто этому научился. сам тоже практикую. а вы какую область ЗНАНИЯ практикуете?

Відверто кажучи, такі думки навідують. То за яким же параметром відрізняти нормальних людей з розвинутими здібностями (про які ще ніхто нічого конкретного не сказав), від потонувших у потоках власного бредомарення калічок?

0

32

mahylichka написал:кто-то считает вообще все нематериальное и паранормальное фигней? ...

Terbern ниписал:...всі ці маги, сили, рівні, чакри, нірвани - все це повна фігня. Ці поняття не несуть жодного інформаційного змісту (адже кожен може розуміти під ними щось свое), і лише відволікають людину від основного - концентрації на почуттях і станах, які виникають під час знаходження в певних місцях (як то Мар'їна гора). Лише так можна щось зрозуміти і винести якусь користь для себе. Все інше - пустий чос.
І взагалі - психологія і психіка - не та галузь, де треба впроваджувати термінологію. Адже якщо термінами не завжди зручно передавати об'єкти і явища матеріального світу, то тимбільше не передаси явища такої особистої, тонкої і маловивченої галузі, як психіка людини.

Mahylichka, читайте уважніше пост, я аж ніяк не вважаю обсолютно все нематеріальне і паронормальне фігнею, навпаки, звик глибоко аналізувати і по можливості, запам'ятовувати відчуття, які викликає у мене те ци інше місце. Вважаю ФІГНЕЮ цілу купу термінології, яку понапридумували (і вживають!) в цій галузі. Адже більшість із цих термінів навіть чіткого визначення не мають (та і як можна дати чітке визначення почуттю, яке виникає у людини, або психологічній категорії). Якщо одна людина дає певне визначення, то інша людина трактує його по - своєму, пропускаючи його через призьму власного світосприйняття. Всі ми - різні. Матеріальний світ ми сприймаємо чим? - Свідомістю. Тому визначеннями зручно (та й то не завжди) характеризувати об'єкти і явища матеріального світу, оскільки тут вони мають однозначне тлумачення і завжди прив'язані до матеріальних почуттів. А психологія і сенсорика - речі абсолютно абстрактні.

І взагалі, зараз назбиралася сила - силенна літератури (дещо є на педрівці, вже згаданій тут) з цієї теми. Ця література захаращена незрозумілими, часто абсурдними термінами (кажу як людина, що колись цікавилася цією галуззю), причому не впевнений, що самі автори розуміють значення всіх термінів, що приводяться ними. На мою думку, ці книги зараз пишуться просто АБСОЛЮТНО НЕКОМПЕТЕНТНИМИ ЛЮДЬМИ і з единою і погано прихованою метою - заробити грошей на гонорарах.

Отже порада єдина: слухайте СЕБЕ, вивчайте СВІЙ внутрішній світ, і по менше слухайте всяких там "просвітлених" (із затемненими гаманцями  :) ). Ну, і звичайно робити висновки з усього... Корисна штука - щоденник вести.

P.S. З усього ширпотрепу і літературної єресі, що існує в цій галузі, трапляються, звичайно, зрідка, чудові речі. Я проте жодної не зустрічав  :rolleyes:

Отредактировано Terbern (2007-12-07 22:34:03)

+2

33

От цікаво а Колодрубська теж маг, чи медіум? Вона такі смішні книжки читає і картки ці юзає. :flood2:

0

34

Patriotofmg-42
вона просто прибулець.
а що там в неї за картки кажете?

0

35

yosia
о то ви не знаете про диво картки високого енертичного рівня. Лыкують все, коштують 100грн :D . Хоча може зараз вона таке не практикуэ. Давно не бачив.

Отредактировано Patriotofmg-42 (2007-12-07 23:15:27)

0

36

Нічого собі...то вона мабуть прохавана тьтка в справі магії та енергетики.. хай би кружок який організувала, чи що, раз англійської навчити не може...

0

37

zzzander написал(а):

я не знаю, что там Роберт, но скажу точно: товарищу Трохимцу до магии как до москвы в определенном положении тела. он уж точно не маг.

А кого з жителів біофаку (маюцця на увазі і студіозуси і викладачі) віднесли б до магів?

0

38

А звідки у нас маги? що біофак на Хогватс перепрофілювався?

0

39

Колодрупська, не далі , як у цей понеділок , видала що уся доля Землі і всесвіту запмсана на ДНК однієі людини( причому я здогадуюсь ХТО цей ОБРАНИЙ) :D  А якщо серьйозно, то є ТАКІ , та ні ОТО ОТАКІІІІ!!! Місця, що потрапивши туди раз , більше на гарматний вистріл не підійдеш, я з однієі ушеленки в Уралських горах вийшов у такому стані , наче душу вийняли...

0

40

Доречі про магів: мій сусід по кімнаті або шаман , або архі глибоко законспірований ЗООЛОГ - ЕКСПИДЕЦІЙЩІК, бо робити ОТАКІ страви з того що є у нашому, гммм рехфлижераторі - ото магія!

0

41

vitek написал(а):

Колодрупська, не далі , як у цей понеділок , видала що уся доля Землі і всесвіту запмсана на ДНК однієі людини( причому я здогадуюсь ХТО цей ОБРАНИЙ)

О да вона зовсім мощя стала, дивись скоро стане Імператором Землі :rofl:

0

42

Ой матінко моя, ми замість диктанту з неправильних глаголів мали слухати , як Колодрупська бачить переродження людства ...( Теж мені адепт партії " Ктулху захоавит фсех")

0

43

vitek
А це великий витвір людської тупості під назваю "Хлеб на ладошке".

0

44

Не поняв...

0

45

vitek
О Вам вона не давала читати цю книжку? Така цікава:) Про управління власним хвостом, і це засновано на мат формулах.

0

46

Борони Боже! І так більше  мене просвячает не по дитячому! Але я вирішив ій відмстити , і розповів про загадку Нан - Мадолу, і загублений Континет Лемурію, і про те як ми на Уралі  Великого Полоза шукали :ded:

0

47

dracovolans написал(а):

А звідки у нас маги? що біофак на Хогватс перепрофілювався?

Ну он же люди практикуючі бойову енергетику обізвались. Значить є.

0

48

Patriotofmg-42 написал(а):

О да вона зовсім мощя стала, дивись скоро стане Імператором Землі

Колодрубская, между прочим, только в эту пятницу с огромным удивлением узнала, что пингвины - птицы...

А на счет магов на биофаке так их куча. такого сброда, как у нас нигде больше нет!

0

49

Правду mahylichka каже. ото сидю я і розповідаю Колодрубській про те, що не всі птахи мають такі пера, як люди звикли їх уявляти. і для прикладу кажу про пінгвінів. а вона як щелепу на стіл погладе, очі викатить, слина рікою, очіма кліпає і питає "А що, пінгвіни то птахи??? ніколи б не подумала..." я ледь не вмерла зі сміху. от дурне... і ще, ми тут вирішили, що Колодрубська - це основна причина озонових дірок. вона коли до Космосу підключається, то руйную озоновий шар. отак от... :gogi:

0

50

Нда, я смотрю, англичане, как всегда зажигают... Ох, помню я, как Выговский бродил по выставке, глядя в небо.  Что ж, остаётся лишь пожелать - да пребудет с вами Гомон!

0

51

Трохимець "чёрный маг третьего уровня силы".

Мну просто порвало...Бу-га-га)))
А вообще, +100 всем кто отписался тута, ибо здорово рассуждаете, мне все посты понравились. особенно - респект КитВасилю.

Не берусь утверждать что я отношусь к просвященным, ибо это не мне судить, но выскажу все же свое мнение:
1. Биофак конечно не Хогвартс, но люди сильные энергетически тут есть. 2 Рейвен это не наш общий знакомый, который погодой управдяет и файерболлы швырять умеет))).  У меня в группе к примеру есть очень сильная девочка-вампирша. энергетическая. При чем она явно не шарит что она такая. Но если она в плохом настроение, то жрет энергию других просто не по детски.... Хотя с виду - невинное дите...

О педагогах. Вот первым приходи на ум один  человек, с кафедры зоологии. Не берусь судить уровень магического искусства, но энергетической силы, позитивного настроя ему не занимать. Я не буду называть его имя. Его фамилия упоминалась тут крайне редко (пане Чудотворец - не обольщайтесь - это не Вы).

2. Про Канев. Место под сгоревшей Грушей с рунами. Мое любимое.  И очень позитивное.
Ретранслятор.... была там трижды кажись и каждый раз не могли найти сразу дорогу назад.. но не думаю, что это нас барабашки путали)))

А вообще тему позитивную начали. Респект.

:big_boss:

+1

52

Мій респект у цій темі, безумовно, панові Терберну, котрий, на мою думку, якраз дуже точно відчуває і дуже обережно аналізує цей пласт речей. Відчувається швидкість і гострота думки. Можливо, це просто типологічна схожість, але щось у тому, що він каже, таки влучає у ціль.

Тому the show must go on - тут є чимало насправді цікавого у Каневі, і якщо покопати, то є і міфологія своя, і своя демонологія. Тіко не тра нічого вигадувати. Будь ласочка, ніяких Ктулху, Нан Мадолу та фон Денікіних... Це залишаємо для пані Колодрубської. ;)

0

53

шось всі забули упом'янути шановного. може хто і не знає, але коли Пан не в гуморі, то він створює навколо себе таку енергетичну яму, що й не помітиш де твій настрій і дівся! По собі знаю... Але якщо вже йому весело, то ніхто не сумуватиме... :)

0

54

Йося, ти це краще Серні в "приваті" напиши. Жваву суперечку гарантую!
Народ, я в цій темі не рівень своєї енергетики хтів взнати, а почути - шо воно таке взагалі. Але, здаєцця, всі цю енергетику відчувають лише своїми емоціми. Так невже емоції залежать лише від місця або присутності "енергетичного сисуна"?

+1

55

Serna написал(а):

Рейвен это не наш общий знакомый, который погодой управдяет и файерболлы швырять умеет)))

Капець....ото дякую...За, що Ви мене так....

0

56

Serna написал(а):

Рейвен это не наш общий знакомый, который погодой управдяет и файерболлы швырять умеет)))

Типу, "Казніть нізя памілавать", як хто хочеш, так і поімєй. Пішов флуууууууд...

Отредактировано КитВасиль (2007-12-12 13:38:27)

0

57

Ой, Рейвен, не думаю, что я одной фразой тя сдала)))

2 Чудотворец: суперечки не будет))) Меня в чем-то переубедить сложно))) А мое мнение Вам известно)))

0

58

Serna написал(а):

Место под сгоревшей Грушей с рунами.

Гарна місцинка, енергетична.

0

59

Енергетичний сисун - явисько радше інтуїтивно-етичне: людина постійно порушує неписані долюдські закони - не так вас обнюхує, не так виляє фостом, не так пахне, заходить в особистий простір. У вас прицьому гарантовано букет гормонів у кров вибризкнеться, а якщо хтось поруч (бабуся, мама, шеф, подружка) флудить, не даючи пошпилити, подивитися порнушку, подумати про вічне, помолитися чи просто розслабитися, то хто ж він після цього? Упир! Сисун! Енергетичний смердюх!

0

60

Ну я взагалі то не це мала на увазі, кажучи про енергетичних вампірів. Я хотіла сказати, що є люди, які дійсно можуть живитися нашими емоціями, енергіею, або свідомо, або несвідомо.  І справа тут не в тих, хто заважаєа нам подумати о вічнім.
Не знаю, чи варто тут розгортати суперечки стосовно біополів людини...

+1