Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Енергетика Канева

Сообщений 1 страница 30 из 119

1

Про це я вже багато чув. І хоч досі не вірю в те що люди вловлюють якусь там енергетику (окрім тої, що б'є з розетки), але повірте, що з інтересом (а головне без звичного мені сарказму) послухаю, якщо хтось щось про це скаже.
Так що ж ви відчуваєте? Яким чином? Чи в різних місцях канівських земель виходить однакова енергетика?
Ну і яке ж біополе в наших викладачів? Поки що я чув лише від Роберта, що Трохимець "чёрный маг третьего уровня силы".

0

2

Чудотворецъ написал(а):

Поки що я чув лише від Роберта, що Трохимець "чёрный маг третьего уровня силы".

Роберт таке казав? :)  А чому саме третього рівня сил? І взагалі Роберт або в якісь іграшки трохи переграв, або це може як дан у бойових мистецтвах. А чи не казав Він щось саме робить маг третього рівня? Хоча я в нього може якось і сам запитаю.
А тепер по темі. Як я вже зазначав, я не можу сказати як відчувається енергія місцини(будь-якої) але в Каневі дійсно існують певні зони в яких відчуваеться енергія, зокрима Марьїна гора, частково на Княжій, берег Дніпра(не весь, лише деякі ділянки). Але на ретрансяторі, окрім комарів нічого не відчув, тай біля каменя теж. Можливо в мене рівень сили не той :mda:  А загалом цікаво як відчувають відчувають маги енергію.

0

3

Ну, Роберт знає точно. Він ще той сенсор, - у нього пальці, як спиці з рамкою разом.

Проте тема енергетики є похідною від теми змінених станів свідомості. Погано треновані сенсорщики сильно відчувають, що з ними щось робиться, проте не діагностують, зі зміною концентрацій яких гуморальних факторів це пов'язано. Наркошки та алкашки зазвичай знають 2-5 штучно викликаних станів.

0

4

Patriotofmg-42 написал(а):

І взагалі Роберт або в якісь іграшки трохи переграв

Наскільки я знаю, йому в дитинстві не дуже на кантюпер з іграми пощастило. А в 20 років ми всі в різні ігри граємо, - випробовуємо дієздатність своїх субособистостей.

0

5

Свою сенсорику треба розвивати. Звичайно допінг акк наркота і алкоголь до добра не доведуть. Якщо казати про зміненні стани свідомость, то чому всі вважають, що підсвідомість щось феноменальне,однак насправді надсвідомість,себто досягнення нірвани з використанням кундаліні є більш глибоке пізнання, однак з нірвани можна і не повернутися, дуже вже небезпечна подорож, особливо для початківців.

0

6

Розвивати треба все. Кундаліні теж має певний хімізм - це лише одна з численних моделей. Але це - знов-таки офтопік. Не обов'язково жерти гриби чи задвигатися винтом, щоб зрозуміти характер тонких змін настрою і методи керування ними. Навіть якщо ви випиваєте філіжаночку еспресо і уважно стежите за зміною стану, ви здобуваєте певний досвід у розрізнянні змінених станів.

Зрозуміло, що певні стани - ті, що пов'язані зі збудженням симпатичної або навпаки парасимпатичної системи, мають чітко виражене "енергетичне" забарвлення.

Мій особистий досвід радше негативний: у мене не було відчуття стійкої зміни енергетичного чи емоційного стану ні у зв'язку з Мар'їною горою, ні з Трахтемирівськими горами, ні з Тянь-Шанем.

Емоційне сприйняття змінюється щодня, і ніякої кореляції між місцем і станом я так і не зміг собі довести. Сприйняття дійсно підсилюється - але через те, що ти один на один зі світом, чуєш вітер, чуєш, як росте і вмирає трава, бачиш далечінь ген-ген за Бучаком - аж до самого Переяслава, а надто - через те, що чуєш кумарні запахи.

Проте якраз для мене Канів тим і важливий, що за 8 років сам-на-сам з лісом я навчився слухати і його і себе.

У місті так не буває.

0

7

Так у місті таких відчуттів не має. Ліс він надихає, якщо настроїтися на плідну з ним розмову можна духовно збагатитися, виникає відчуття справжнього життя, не целофано-пластмасового, а реального.

0

8

Слушно відмічено, що вершина Мар'їної гори - місце, з якого струменить колосальна енергетика...
Є такі місця, до яких хочеться повертатися знову і знову. Чому? - Не знаю. І мабуть, ніхто не знає... Не знає хоча б тому, що кожен під словом "енергетика" розуміє щось своє. Для когось це - емоційний сплеск, пожвавлення всіх почуттів, для когось - навпаки - меланхолія, занурення в роздуми, у внутрішній світ... І інколи це дійсно буває корисно. Для того, щоб відійти від всього штучного, суєтного, вирватися з тісних, задушливих обіймів цивілізації, яка претендуе на повний контроль над усіма сферами життя людини; відчути себе частиною Всесвіту.
...Коли виходиш на вершину Мар'їної гори вночі і бачиш над собою яскраве, чисте зоряне небо, вмить починаєш дивитися на ВСЕ по - іншому розуміеш дріб'язковість людських переживань, пустошність думок, нікчемність образ... І все навкруги перестає існувати, лише Я і Всесвіт...
Не знаю, чому так. Можливо, тому, що такого зоряного неба немає більш ніколи і ніде, а можливо й тому, що саме по собі місце унікальне.
Не знаю, чи є десь іще в Україні такі місця.
Частково порівняти з Мар'їною горою в цьому сенсі можна деякі кам'янисті шпори берега Дніпра під час заходу сонця.
Ну і ще зовсім трошки -  на Ретрансляторі. Проте там енергетика скоріше навіть зі знаком "мінус".
І взагалі всі Канівські гори - місця з певним енергетичним колоритом, подекуди більшим, подекуди меншим.

Чудотворецъ написал:
Поки що я чув лише від Роберта, що Трохимець "чёрный маг третьего уровня силы".

Народ, я, можливо, кепсько шарю в цій темі, але як на мене - всі ці маги, сили, рівні, чакри, нірвани - все це повна фігня. Ці поняття не несуть жодного інформаційного змісту (адже кожен може розуміти під ними щось свое), і лише відволікають людину від основного - концентрації на почуттях і станах, які виникають під час знаходження в певних місцях (як то Мар'їна гора). Лише так можна щось зрозуміти і винести якусь користь для себе. Все інше - пустий чос.
І взагалі - психологія і психіка - не та галузь, де треба впроваджувати термінологію. Адже якщо термінами не завжди зручно передавати об'єкти і явища матеріального світу, то тимбільше не передаси явища такої особистої, тонкої і маловивченої галузі, як психіка людини.

Отредактировано Terbern (2007-12-05 00:23:35)

+1

9

Terbern

IMHO, дуже точний і вичерпний висновок. Так само, як і знакові об'єкти, котрі супроводжують Мар'їну гору. Я не додам нічого, хіба що - бажання і вміння скинути всі міські шкаралупи і хвости є необхідною умовою для того, щоб побачити і відчути це.

Під тобою - три тисячі років людських життів, курних хат, задимлених одеж, корів, гною, колодязів, пісень та прозрінь, а над тобою - космос.

Поруч - дерево, на зламі гілляки рожеве, восени червоне, взимку з покрученими, химерними чорними гілками, навесні рясно вкрите білим цвітом.

Коли дощ або мигичка, або пізно увечері - над горами видно м'яке сіре світіння.

І дуже точно підмічено, що у кожного місця свій "аромат".

Я думаю, все ж таки Канів для багатьох із нас - це перше кохання, сильне і свіже. А інші святі місця - хоч які б вони не були, вони вже трохи нижчі. Це на кшталт вдалого та регулярного сексу.

Про себе ж скажу - саме Канів навчив мене сильно кохати і назавжди пам'ятати такі місця, хоч би скільки в моєму житті їх не було.

Про ставлення до путівників для туристів та про туризм, Луксор, Долину Царів та Камені на Пагорбі поговоримо якось окремо.

+2

10

Чудотворецъ написал(а):

Поки що я чув лише від Роберта, що Трохимець "чёрный маг третьего уровня силы".

"Каждый обидеть волхвов норовит". Люди, подібні до Роберта, дійсно є лакмусом на толерантність викладача на все те, що не вдається причесати на пробір, як Робертове волосся. Якщо у людини є бажання всіх "построїти" і всіма покерувати, то це вже діагноз певної психологічної типології, звичайної та масової. До цього приєднуються і інші особливості сенсорного екстравертного типу - вміння відчувати місця, куди можні вдарити і ерогенні зони, інколи - це одне й те саме. Використовувати вміння такого впливу - це вміння ДОсвідоме, і вони рідко відстежують за собою, коли, як і на кого було здійснено такий вплив. А тим більше - не задають собі питання, добре це було чи погано, етично чи неетично.

Тому якраз під категорію "побутових магів" підпадає чимало викладачів. На кайфедрі класикою жанру раніш був Старий МЖ, проте за структурою він не є класичним магом, бо більше забивав баки, а до всього був людиною доволі недоброю. Процент магів за Харді-Вайнбергом вирахувати важко, оскільки є певна кореляція між підвищеним рівнем жіночих гормонів і сенсорними здібностями, тому відьом більше, ніж відьмаків, але далі дискретності я не бачу жодної - оскільки тут впливають і фактори середовища, і структура особистості в цілому. З віком чутливість як така зменшується, а от вміння та навички побутової магії (або розуміння їх) - навпаки, збільшуються.

Отредактировано КитВасиль (2007-12-05 07:39:14)

0

11

Patriotofmg-42 написал(а):

Роберт таке казав?   А чому саме третього рівня сил?

Не знаю. Я тоді саме був черговим викладачем і сидів біля входу в Арарат здійснюючи загальне керівництво і розглядаючи проходящих мимо першокурсниць. Аж тут пройшов Робер з компанією, якій він щось віщав. Я почув лише про Трохимця і надовго забув про першокурсниць.

КитВасиль написал(а):

Тому якраз під категорію "побутових магів" підпадає чимало викладачів.

За Гандзюрою таковими є Лопарів, Можанівський, Вервес. Ну і звичайно Филипівна, але то окрема когорта.

КитВасиль написал(а):

Наркошки та алкашки зазвичай знають 2-5 штучно викликаних станів.

Потихеньку починаю в'їжджати в тему.

0

12

Чудотворецъ написал(а):

пройшов Робер з компанією, якій він щось віщав. Я почув лише про Трохимця і надовго забув про першокурсниць.

Якось також проходив повз нього і почув йогго слова, що Каневалу треба перейменувати в KANIBALY...

Terbern написал(а):

...Коли виходиш на вершину Мар'їної гори вночі і бачиш над собою яскраве, чисте зоряне небо, вмить починаєш дивитися на ВСЕ по - іншому розуміеш дріб'язковість людських переживань, пустошність думок, нікчемність образ... І все навкруги перестає існувати, лише Я і Всесвіт...

Знайомо...правда ходив вночі на Мар'їну лише раз...зимою 2007 го...снігу не було, але була суха трава і вітер, але якщо лягти на неї, вітер зовсім не відчутний, а трава як подушка...і зоряне небо...

Terbern написал(а):

всі ці маги

Є на моєму курсі один маг...на форумі пише рідко...скажу йому щоб зайшов на цю тему...тоді тримайтесь міцніше...для інтриги скажу, що Він вміє керувати погодою і розвітрювати хмари...а вчора він лікував своєю енергією мене (цікаво, що думали оточуючі в столовій хімфака)...сказав, що моя аура зеленого кольору...це, за його словами означає, що я влюбився...не знаю як, але після його лікувань в мене почала боліти голова...

0

13

Raven_sp написал(а):

проходив повз нього і почув йогго слова, що Каневалу треба перейменувати в KANIBALY

Нелюд

Raven_sp написал(а):

скажу йому щоб зайшов на цю тему...тоді тримайтесь міцніше...для інтриги скажу, що Він вміє керувати погодою і розвітрювати хмари

Я ж обіцявся утримуватись від сарказму. А тут таке почнецця!

0

14

Чудотворецъ написал(а):

А тут таке почнецця!

Ні хвіга. Головне, щоб монітори не поплавилися і у присутніх не почалися передчасні пологи та менструації.

Чудотворецъ написал(а):

КитВасиль написал:
Тому якраз під категорію "побутових магів" підпадає чимало викладачів.За Гандзюрою таковими є Лопарів, Можанівський, Вервес. Ну і звичайно Филипівна, але то окрема когорта.

Ой. Це не про те. Це людожери, пірідаси та мадуки. А справжній маг - геть не такий...

0

15

Чудотворецъ написал(а):

Ну і яке ж біополе в наших викладачів? Поки що я чув лише від Роберта, що Трохимець "чёрный маг третьего уровня силы".

А чого чорний? Гм, як все в датському королівстві.....

0

16

КитВасиль написал(а):

Ні хвіга. Головне, щоб монітори не поплавилися і у присутніх не почалися передчасні пологи та менструації.

я в біоенергетиці ні бум-бум, але щоб вийшов такий ефект, треба хоча б бачити на кого впливаєш, мені так здається. Хоча пригадала ляльки вуду..................упс

0

17

Чудотворецъ написал(а):

Трохимець "чёрный маг третьего уровня силы".

Трохимец - зло. Факт!

0

18

Katsumi написал(а):

Трохимец - зло. Факт!

Ви ж самі створили рубрику перемивання кісток.
Хоча тема енергетики викладачів тут теж присутня...

0

19

Чудотворецъ написал(а):

І хоч досі не вірю в те що люди вловлюють якусь там енергетику (окрім тої, що б'є з розетки)

А все-таки це - цілком реальні речі. Просто кожен їх сприймає індивідуально.
Часто буває так, що люди, прибувши до якоїсь місцевості, починають відчувати кволість, депресію, бажання кудись піти якнайдалі звідти... Це вони сприймають енергетику, яка у даному випадку є негативною. Просто вони (люди) це не усвідомлюють.
От такі речі.
Згадав ось анекдот:
Урок у школі. Вчитель каже:
- Запам'ятайте, діти - НЕ МОЖНА ВСТРОМЛЯТИ ПАЛЬЦІ У РОЗЕТКУ!!!
Один з учнів:
- Пане вчителю! Пальці туди не встромляються...
Вчитель:
- ЦВЯХИ ВІЗЬМИ, ЙОЛОПЕ!!!...))) :D

+1

20

Eugeniusz написал(а):

Часто буває так, що люди, прибувши до якоїсь місцевості, починають відчувати кволість, депресію, бажання кудись піти якнайдалі звідти..

Я не скептик, але можливо їм просто від чогось іншого пога, не від того місця?
До речі зараз по СТБ йде цикл програм битва екстрасенсів як вона вам?

Отредактировано Patriotofmg-42 (2007-12-06 21:08:13)

0

21

Eugeniusz написал(а):

Часто буває так, що люди, прибувши до якоїсь місцевості, починають відчувати кволість, депресію, бажання кудись піти якнайдалі звідти... Це вони сприймають енергетику,

Тах то воно тах, але місце тут до чого? Хто довів кореляцію саме з місцем? Кастанєда? Хай ому грець...

Мені так, наприклад, довгі грудневі ночі в канівській лабалаторії під горою не забути ніколи. Досі трусить - така незрозуміла тривога, туга, важкість... Але це, з одного боку, суто з серії депресії короткого світлового дня, а з другого - наявність під боком теплої і задоволеної спинки цілком знімає весь цей "енергетичний" стан. Історію Віталика Сосновського, здається, я вже розповідав, - як він у такі самі ночі геть схибнувся з розуму і порізав ножиком свого сусіду по Арарату...

Я дотримуюся того погляду, що т.з. "енергетика місця", як і "демони місця", чи "генії" - це явища реальні, проте комплексного походження і лежать більшою мірою в плані віртуальної реальності (зважуючи на те, що мозок - це біокантюпер, та ще й підключений до мережі).

0

22

Ого, какой разброс мнений!  :swoon:
Я скажу одно точно, в Каневе присутствует особая энергетика, я думаю хотя бы это чувствуют все. Но энергетика влияет на людей независимо от того верят они в нее или нет, чуствуют или не обращают внимания.  Я не могу сказать, что обладаю экстрасенсорными способностями, но могу сказать что вообще в Каневе очень позитивно. Может это связано с эмоциями, переживаемыми там, но общий позитив наблюдался не только у меня, а и у тех, кто утверждал, что не испытывал подобных эмоций. Я уже некоторым говорила, чтьо на сатанинском камне, например, ничего негативного не ощущается, там вполне милое место. Вообще такие условия как там (Днепр...) создают сильную энергетику.  кто-то считает вообще все нематериальное и паранормальное фигней? Пожалуйста, вы сами себя ограничиваете.  У разума есть свойство сильно сопротивляться всему, что ему непонятно и не входит в рамки его мировоззрения, но кроме разума у некоторых есть еще и душа, а уже слушать ее, или нет - личное дело каждого.  :pardon:

0

23

Patriotofmg-42 написал(а):

До речі зараз по СТБ йде цикл програм битва екстрасенсів як вона вам?

От це вже точно фігня повна! За кілометр тхне бізнес-проектом низького гатунку. Ви уявляєте наскіки піднімуть свої гонорари екстрасекси, які засвітились на екрані в ролі маладцов? (а ті хто облажався теж можуть не перейматись - навряди чи їх обличчя хтось запам'ятав). А гонорари переможця?

mahylichka, певні почуття та емоції Канів звичайно викликає, але вони динамічні. На першому курсі одні почуття, в наступні інші. Зимою взагалі особлива "енергетика". Почуття, які виникають після того як всі роз'їхались, а ти залишаєшся один на Фінляндії із зв'язкою ключів від порожніх будиночків - окрема тема. Незабутні враження в мене залишились від одного розпиття пляшки на шпорі біля Дніпра. Розпито було безліч в Каневі - але та вечірка мені запам'яталась особливо (і ні до чого там було кохання чи задушевні бесіди). То може та пляшка мала якусь енергетику?
Мені здається, що ми самі собі визначаємо енергетику від настрою, а він залежить від багатьох факторів.

+1

24

mahylichka написал(а):

кто-то считает вообще все нематериальное и паранормальное фигней? Пожалуйста, вы сами себя ограничиваете.  У разума есть свойство сильно сопротивляться всему, что ему непонятно и не входит в рамки его мировоззрения, но кроме разума у некоторых есть еще и душа, а уже слушать ее, или нет - личное дело каждого.

Ну, не пертиму авторитетом. Якраз я-то дуже детально цю проблему відстежував протягом років 10 - і в КПЗ, де я після універу працював 5 років, і в Трахтемирові, де, як я писав, назбиралася ціла серйозна група людей якраз водночас і дуже сенсорно обдарованих, і з надзвичайними інтелектуальними здібностями (я був, на жаль, найгіршим у цьому відношенні).

Тому за зроблені висновки, хай і негативні - як тепер кажуть, - "ОТвічаю".

Ще раз резюме. Особлива енергетика місця існує. Але це явище практично повністю віртуальне, таке, що виникає в біокантюпері під впливом численних факторів, які до геофізичних випролмінювань відношення не мають.

Так само існують і магічні істоти, і особливо у заповіднику. Особисто я свого часу чимало своїм студентам розповідав, і про симпатричні популяції і життеві цикли Babajaga communis і  Babajaga transcedentalis, і про філогенію надцарства Pseudozoa. І про личинку сфінкса, що живе за Маланчиним потоком і на відміну від дорослих, вигадує анекдоти... Усі ці приколи базувалися на польових дослідженнях канівської магії і взагалі на моїх практичних спостереженнях за різними демонами, бісиками та барабашками. Думаю, якби був зібраніший та мав більшу мотивацію до цього, то ще б одного дисера нашкрябав.

0

25

Гоголь в свій час недарма про ті місцини творив, шановні....

0

26

Чудотворецъ написал:

    Поки що я чув лише від Роберта, що Трохимець "чёрный маг третьего уровня силы".

я не знаю, что там Роберт, но скажу точно: товарищу Трохимцу до магии как до москвы в определенном положении тела. он уж точно не маг.
по поводу же энергетики в окрестностях Канева информирую:если вам надо куда-то слить ту усталость, что накопилась на душе, нет лучше места, как Марьина гора. там действительно сходится множество потоков благоприятной для здоровья энергии.кроме того, не знаю, есть ли по документам информация, но ранее там, похоже, находилось капище как бы не самой Лады или даже Рода. поэтому это место и радует нас своим уютом и всепроникающей добротой.это были одни из немногих славянских богов, олицетворявших Добро и Свет.  еще неплохо на Кривых озерах, но там энергетика несколько иная, не всем подойдет. там  всем управляет Хозяин воды. я  нарочно привожу терминологию славянской мифологии, чтобы вам было понятно. сам же я практикую иногда некоторые техники, сваязанные тем или иным образом с энергетикой человека. писать об этом слишком длолго, можно как-нибудь поговорить об этом лично.  меня многие знают, так что, думаю, это никому большого труда не составит.

+1

27

З висновком цілком згоден. Проте як практикуюча людина, підкреслюю, не в геофізиці справа. Ми недооцінюємо сенсорику, вважаючи її екстрасенсорикою.

0

28

КитВасиль написал(а):

З висновком цілком згоден. Проте як практикуюча людина, підкреслюю, не в геофізиці справа. Ми недооцінюємо сенсорику, вважаючи її екстрасенсорико

полностью согласен. если кто не умеет пользоваться теми чувствами, которые ВСЕМ даны от природы, то пусть не считает психами тех, кто этому научился. сам тоже практикую. а вы какую область ЗНАНИЯ практикуете?:) я в основном боевую энергетику, целительство, использование минералов, частично мракоборствую.

0

29

Чудотворецъ
Та я ж і кажу, що то є повна туфта.

0

30

zzzander написал(а):

какую область ЗНАНИЯ практикуете? я в основном боевую энергетику, целительство, использование минералов, частично мракоборствую

Заробляю пенсію.  ;)

0