Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Канівська практика » Перемывание костей


Перемывание костей

Сообщений 1 страница 30 из 77

Опрос

Кто самый яркий препод-биолог на практике?
Костиков

4% - 1
Бойко О.А. (Ех!)

0% - 0
Бойко В.Р.

0% - 0
Яровой

0% - 0
Джаган

0% - 0
Демченко

4% - 1
Волкова

4% - 1
Войтюк

8% - 2
Сенчило

0% - 0
Тищенко

0% - 0
Карпенко

0% - 0
Горобчишин

4% - 1
Проценко

0% - 0
Матушкина

0% - 0
Трохимец ;)

16% - 4
Горобец

33% - 8
Пшеничный

12% - 3
Лопарьов

8% - 2
Алексеенко

0% - 0
Подобайло

0% - 0
Мякушко

0% - 0
Тот, кого я забыла (укажите сами)

4% - 1
Голосов: 24

1

Давайте, вместо обсуждения мирового сионизма поперемываем кости нашим "шановным"! Для начала предлагаю немного поглосовать за них. Я лично пока воздержусь от выбора, чтобы не было ясно, за кого я отдала голос ;)
Но перемывать кости начну! И начну с Пингивинатропа! Ну и как вам его педофилические приёмчики? Конечно, подкалывать студентов многие горазды. Тот же Подобайло или наше "Опасное животное". Но он же их зачастую просто унижает! Даже не словами. Одно его поведение показывает "Ты - гандон, а я - граф Уимбилдон".

0

2

Дочекались!
Без лишньої сором'язливості віддаю свій голос за себе коханого. Бо достойних митців в переліку до біса, а за всіх голоса не віддасиш, то чого там соромитись, ви ж і так добре знаєте, хто моєму серцю найбільш милий.
Тіко попрошу, викладачам кістки перемивайте, але ось без дуже агресивних наїздів. Не забувайте, що я опасное животное.

0

3

Опитування не зовсім об'єктивне, бо варіантів більше ніж активних користувачів. Окрім того згадані Митці народної освіти кількарічної давнини. Немає Серебрякова, Кучерявої, Нечитайла, Залевського, які читали років 5 тому. Немає цьогорічних Митців- Шевчика та Сінгаївського.
Але ідея перемивання кісток цікава. Тіко, ж я вас прошу, поважайте нашу сивину.

0

4

Чудотворецъ написал(а):

Без лишньої сором'язливості віддаю свій голос за себе коханого

Завжди цікавило, за кого голосують на виборах Ющенко, Янукович і ко...за себе мабуть

0

5

Ха!
А Горобец жжот!

0

6

Чудотворецъ
Полный отжег :D

0

7

Ещё бы. Даже я за него проголосовал. :idiot:

0

8

а я придержусь нейтралитета. каждого я уважаю ровно настолько, насколько ему это подобает. но не могу однозначно выделить кого-либо среди других. а с товарищем Трохимцом у меня своеобразные взаимоотношения сложились. после того как я показал ему в Каневе-2006, что он для меня только препод, а как человек он мне параллелен, что мне от его подколов ни холодно ни жарко, что мне на него пофиг, наконец, он прекратил надо мной издеваться и оставил в покое.это 29 мая было. я тогда был в жестоком депресняке из-за дел сердешных, ну и выложил карты на стол.думаю, он меня правильно понял.

0

9

Чудотворецъ написал(а):

Немає цьогорічних Митців- Шевчика та Сінгаївського.

А реально, де Шевчик?.. І на сайті немає...
А у Трохимця зараз класний імідж бабая на першому курсі (і серед частини другого) - його вже ніхто з них не бачив, але ним ще лякають.

0

10

dracovolans написал(а):

Нічого страшного, скоро приїде бабайко, і фсе розпочнеться заново:"діточки," "мені соромно за вас" і т. д.

0

11

Голосую по-правді! А кості якщо всім взятися мити, потім Кальцій-нікомед не врятує... Всі -- не без гріха... А Горобець-таки жжот у цьому опитуванні, знімаю шапку...

0

12

dracovolans написал(а):

А у Трохимця зараз класний імідж бабая на першому курсі

Вже не знають хто Вервес такий, а Трохимця бояцця.

0

13

Чудотворецъ написал(а):

Вже не знають хто Вервес такий, а Трохимця бояцця.

Та вони багатьох не знають... Не ті часи :)

0

14

А хто там із таких дуже видатних класиків, кого варто пам'ятати? Я маю на увазі пам'ятати як легенду, а не як науковця. Бо тих же самих Ковалевського чи Навашина шанувати маємо, але як старозавітнього Еноха - був собі такий, але вже ніхто його житія не розповість, той пам'ятаємо його лише їх праці.

0

15

valear написал(а):

Та вони багатьох не знають... Не ті часи

Так тут свої легенди прямо на очах народжуються. :D

0

16

dracovolans написал(а):

Так тут свої легенди прямо на очах народжуються.

Ага, є що згадати, та немає чого дітям розповісти)

0

17

Справжній митець серед всіх митців це мій науковий керівник, кандидат біологічних наук, доцент Лопарьов Сергій Олександрович...Людина яка знає все і про все...Більше таких як Він, людей не буде...це великий мінус ери інтернету та інформаційних технологій...та і людина Він хороший, важко його вивести із себе(Навіть на намагання мого одногрупника...думаю Ви зрозуміли про кого я..)...До всіх добрий і відкритий...
Вперше я побачив Лопарьова на першій моїй практиці в Каневі...Він вів мою 16ту групу...Пам'ятаю як на лінійці Романенко нам його представляв, Він вийшов і чомусь моя перша думка була, що це 100пудово орнітолог...і я був правий...

0

18

Raven_sp написал(а):

Вперше я побачив Лопарьова на першій моїй практиці в Каневі

Доречі, окрім Лопарьова вперше я дізнався хто такі Горобець, Трохимець, Мякушко, Горобчишин саме в Каневі...

0

19

Та я теж з Вами власне в Каневі і познайомився.

0

20

Raven_sp написал(а):

важко його вивести із себе

Погано старались, всіх можна довести, але декого не варто. ;)

0

21

dracovolans написал(а):

Raven_sp написал:
важко його вивести із себе

dracovolans написал(а):

Погано старались, всіх можна довести, але декого не варто.

Старалися, повір, цілих 3 роки.

0

22

Painkiller написал(а):

Старалися, повір, цілих 3 роки.

Проте я не маю такої звички як когось доводити, тепер сам відчуваю на собі як це коли на тебе тисне прес студентів, хоча сам лише нещодавно покинув їх лави....

0

23

Painkiller написал(а):

Проте я не маю такої звички як когось доводити

А я іноді люблю доводити викладачів! Як приємно було бачити істеричні сльози на очах одного викладача! І все завдяки якомусь малюнку! :cool:

-1

24

А Волкова - это Ганна Миколаївна?

0

25

Вона сама, ріднесенька...

0

26

Ero_aphana написал(а):

І все завдяки якомусь малюнку!

Ero_aphana
Вступай в клуб біологів-неодадаїстів! Ласкаво просимо!

0

27

dracovolans написал(а):

Вступай в клуб біологів-неодадаїстів! Ласкаво просимо!

Це що?

0

28

Ero_aphana написал(а):

І все завдяки якомусь малюнку!

Малюнок скелету жаби? Він ще зберігся?

0

29

Painkiller написал(а):

dracovolans написал:

    Вступай в клуб біологів-неодадаїстів! Ласкаво просимо!

Це що?

Реальна художня школа! Нова течія в мистецтві! Об"єднання творчих людей біологічного факультету, чиї шедеври не визнають зоологи, цитологи (особливо часто!), анатоми і інші. :D Дадаїзм - це не абстракціонізм! Таким чином неодаїстом може бути кожен, не залежно від художніх талантів. Хто був першим представником течії, достовірно не відомо, але те, що біологічний неодадаїзм існує дуже давно - це факт! Сам термін виник абсолютно спонтанно на семінарі з зоології б/х, коли вражений черговим шедевром Лукашов задав риторичне питання: "Що це?".

Отредактировано dracovolans (2008-02-01 17:38:06)

0

30

Raven_sp написал(а):

Малюнок скелету жаби? Він ще зберігся?

Звичайно зберігся! От тільки не знаю, що з ним зробити!

Отредактировано Ero_aphana (2008-02-01 18:39:44)

0


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Канівська практика » Перемывание костей