Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Коротко про форум » Чудотворець - молодець!


Чудотворець - молодець!

Сообщений 31 страница 60 из 147

31

да как же форум сдох, коль мы на н'м ещ' флудим помалу? контакт? контакт для 6лядства предназначен, а форум для души и удушений.

0

32

Зіронька написал(а):

І довго вони триватимуть?

Доки не закриють контакти... :D

0

33

cutie_cat
От дивлюся я на ваш аватар і мучить мене одна думка...
Ваш попередній аватар був вашою фоткою... а теперішній??? :D

0

34

Painkiller
такэ)))в контакті є фотки якщо є бажання подивитись на мою особистість)) і не треба контакти закривати..я там однокашників з 3 классу знайшла.. :sceptic:

0

35

cutie_cat написал(а):

такэ)))в контакті є фотки якщо є бажання подивитись на мою особистість)) і не треба контакти закривати..я там однокашників з 3 классу знайшла..

Я напевне динозавр тому що в контактах не сиджу... і не буду, немає ні часу ні людей кого хотілося б шукати, :(  а ваші фото я і так бачив. :cool:  Проте я запитував щодо теперішнього аватара :D

0

36

Painkiller написал(а):

Проте я запитував щодо теперішнього аватара

а це дуже важливо?;)

+1

37

cutie_cat написал(а):

а це дуже важливо?

Це лише звичайний здоровий людський, ні до чого не зобов"язуючий, чоловічий інтерес.... :D

0

38

cutie_cat
Проте якщо відкинути гумор, то просто цікаво, звідки такий нездоровий інтерес до котів???

0

39

Painkiller написал(а):

Проте якщо відкинути гумор, то просто цікаво, звідки такий нездоровий інтерес до котів???

я капец, как люблю котофф!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :crazyfun: !!!!!!!!!!!!

0

40

Raven_sp правий - усі зара сидять ВКонтакті і форуми переживають не найкращі часи. Та навіть я... Підкупляє він своєю простотою, але вона вже починає діяти проти нього. Контакт починає заливати потоками бредомарення і потихеньку він збавляє оберти. Повірте мені, я там давно сиджу...
вибачаюсь...

0

41

Ой квіточки і кольор просто вау :)

0

42

ГЛЯМУР!!!! :rofl:

0

43

ано всьо такоє розаває... :flirt:

0

44

Чудотворецъ
Ви вчасно повернулись на форум, а то я вже хотів кидати  в Вас Кизяка...
Ну нічо, можна буде кинути в КитВасиль, десь Він також зник....Зачекаю трохи

0

45

Чудотворецъ написал(а):

Raven_sp правий - усі зара сидять ВКонтакті і форуми переживають не найкращі часи. Та навіть я... Підкупляє він своєю простотою, але вона вже починає діяти проти нього. Контакт починає заливати потоками бредомарення і потихеньку він збавляє оберти. Повірте мені, я там давно сиджу...
вибачаюсь...

Зареєструюсь, мабуть і я там...побачу шо воно таке і з чим його їдять....
+ Потрібно же, щоб і на мене було досьє в СБУ....

0

46

Raven_sp написал(а):

Зареєструюсь, мабуть і я там...побачу шо воно таке і з чим його їдять....+ Потрібно же, щоб і на мене було досьє в СБУ....

А як же театр 2-х акторів??? Ех Ви.... :(

0

47

Raven_sp написал(а):

Потрібно же, щоб і на мене було досьє в СБУ.

А є що приховувати?

Painkiller написал(а):

А як же театр 2-х акторів??? Ех Ви.

Ну.. я спробую

0

48

Чудотворецъ написал(а):

Painkiller написал:А як же театр 2-х акторів??? Ех Ви.Ну.. я спробую

Ги, це вже буде повноцінний театр 3-х акторів :cool:

Отредактировано Painkiller (2008-03-10 22:31:36)

0

49

Чудотворецъ написал(а):

Raven_sp написал:Потрібно же, щоб і на мене було досьє в СБУ.

Бери вище...Масонська ложа на Брайтон біч, як мінімум!!!Згадай наші дискусії з цього приводу в Каневі з С. В. (якщо звичайно тоді приймав участь).

0

50

нда.... :sceptic:

0

51

cutie_cat написал(а):

нда....

А що? Ви не знали чиїх рук забавка інет і сайти аналогічні "Контакту"?? Ги, тепер знаєте))))

0

52

Painkiller написал(а):

cutie_cat написал:
нда....А що? Ви не знали чиїх рук забавка інет і сайти аналогічні "Контакту"?? Ги, тепер знаєте))))

нет, я не к тому) мне всьо равно чья это забавка и тд) меня радует только точ то я нашла давно потеряных дрезей!.

а мое "нда..." было о дизайне сайта.имхо.

0

53

cutie_cat написал(а):

нет, я не к тому) мне всьо равно чья это забавка и тд) меня радует только точ то я нашла давно потеряных дрезей!.
            а мое "нда..." было о дизайне сайта.имхо.

Падобається???

0

54

Painkiller написал(а):

Падобається???

гггы...нет а должно?:)

0

55

cutie_cat написал(а):

гггы...нет а должно?

Та Бог його знає, так, вирішив дізнатися?!

0

56

Ну от, це вже краще!! :cool: Рожевий колір нашому форуму ну зовсім не вписувався!!!! Респект Чудотворцю!!!!

0

57

Painkiller написал(а):

Ну от, це вже краще!!  Рожевий колір нашому форуму ну зовсім не вписувався!!!!

Краще вже був би блакитний! Цей колір занадто темний!

0

58

Ero_aphana написал(а):

Краще вже був би блакитний! Цей колір занадто темний!

А мені подобається)))))Чудотворецъ респект :cool:

0

59

Спробую щось отаке
Як воно?

0

60

Чудотворецъ написал(а):

Як воно?

Прекрасно. Мені подобаєцця. :cool: В принципі мені все подобаєццо, окрім рожевого в купі з чорним))) З поверненням!!! Що цікавенького привезли колего??

Отредактировано Painkiller (2008-03-30 16:20:47)

0


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Коротко про форум » Чудотворець - молодець!