Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Гноярка » Кизякомєтаніє


Кизякомєтаніє

Сообщений 1 страница 30 из 89

1

Відкриваю нову тему, де всі бажаючі можуть вдосконалити свої навики із метання кизяків.
Я так розумію, що почесне право першого кизяка за мною і тому метаю його в гоп-кумпанію дівчат 2-го курсу (Йося, пригнись, ти хоч мені й цьмагу бензином шманявшую жалієш, але до тебе справа потім дійде).

0

2

Ого не чекав такої теми. Як кажуть діло пахне смаленим. :beach:

0

3

КитВасиль написал(а):

Дівчатка часто кидаються гарно сформованими кавалками калу з іще відчутним індольним запахом - як у хранцузьких парфумів - просто щоб привернути увагу старших за віком хлопців. Деякі хлопці навіть вважають це пригощанням і радо поїдають кинутий у них кал.

могу предположить, что ответив мне цитатой из Шрека, Вы с огромным удовольствием сьели "пригощання".

можно разнообразить какашки добавлением шкурок от банана и сисечно-пиписечным юмором. тогда эта тема будет не менее популярной чем Канев"07 и ГлФл.

0

4

КитВасиль написал(а):

Якось невесело Ви жбурляєтеся. Більше ентузіазму.

ні, мені і цього левела поки що досить. залишу Вам цю пошану бути Найкращим Кизякожмєтальщиком Каневали! і Вам на добраніч :)

0

5

Чудотворецъ написал(а):

так розумію, що почесне право першого кизяка за мною і тому метаю його в гоп-кумпанію дівчат 2-го курсу

не знала, що в нас є ще гопи на курсі окрім мене.
і спасибі що так зразу не в мене..
це ви як родні...

0

6

Серйозно, а хто в на 2 курсі ще гопи крім Yosi? Я знаю декого з елементами гопа...

0

7

mahylichka написал(а):

елементами гопа...

Энто как?

0

8

mahylichka, а хіба ж ти не гоп?
Ти ж без сємєчєк і дня не протягнеш.

0

9

Patriotofmg-42 написал(а):

mahylichka написал:
елементами гопа...Энто как?

shit happens...

Чудотворецъ написал(а):

mahylichka, а хіба ж ти не гоп?
Ти ж без сємєчєк і дня не протягнеш.

як ви ошибаєтєсь! вона то якраз з елементами... шо ж ви так...

Отредактировано yosia (2007-11-07 10:24:32)

0

10

Чудотворецъ написал(а):

mahylichka, а хіба ж ти не гоп?
Ти ж без сємєчєк і дня не протягнеш.

100% Не знаю, что там с еле Ментами, но у mahylichkі есть все признаки! Таскает кепку, сидит на корточках, хавает семки вёдрами, как челябинские ГОПы... Вот только кизяк за что? :O

0

11

SVT
швыряю в тебя КИЗЯКОМ!  :P просто так. из вредности и от скуки :(

0

12

just_ptaha написал(а):

просто так. из вредности и от скуки

ну и тебя тогда тоже туда же, тем же и по тому же месту!
тоже порсто так :D

0

13

Спасибі, хоч деякі мене гопом не вважають!  Я, взагалі, сьогодні дуже зла і свірєпа, як кажуть мої шановні одногрупники, тому хочу запустити кизяка, поперше, в SVT, по-друге в Саэнка, який зараз це читає, по-трете - взагалі... :threaten:

0

14

:flood:

mahylichka написал(а):

поперше, в SVT

maHYLIchka  і в тебе КИЗЯКОМ!!! Прямо з сусіднього комп'ютера! Прямо з твого! І так буде з кожним! СвіРЄПА блін!

0

15

Ах, лента за лентою – набої подавай

0

16

Ех не думав що скажу це. Кизяк в Генетика. :cranium:

0

17

Большой пейсатый кизяк туда же.

0

18

интересно, а как скоро товарищ Генетик выклюет мне печень, если его обозвать жыдом пархатым:D
кизяком в Вас, товарищ Генетик!

Отредактировано just_ptaha (2007-11-11 20:01:12)

0

19

Я б кинув би в КотаВасиля...за те, що пішов, і за те, що стер свої повідомлення...Новим форумчанам складно буде роздуплятися при прочитанні тем з початку...

0

20

Raven_sp написал(а):

Новим форумчанам складно буде роздуплятися при прочитанні тем з початку...

ну і не тільки заради цього

0

21

Да-а-а, а там було багато цікавого і познавального.

0

22

кизяк в сторону одно молодого человека опять. за*рахало открывать страницу "Новые сообщения" и вечно узревать миллионы его постов всё на одну и ту же тему! реально захарило! з.ы.и эддишнл кизяк за то что в своих маниаКАЛЬНЫХ фикс-идеях поместил ссылку на произведение клёвого дядьки Оруэлла. и вообще, все и так уже ясно поняли твою точку зрения. для чего открывать всё новые и новые темы? кидай свои ссылку в один топик и не зафлуживай местность. даже если это в Гноярке.  :flood2:

0

23

Генетик ты зае....... реально. Хватит достал. Зачем стоклько дурных те плодить. Тут тебе не форум жидоморов!!!!! Хотя б что б у мное написал. Вот тебе что делать нех... Займись делам.

+3

24

Кизяк в экономику! :cranium:

0

25

SVT написал(а):

Кизяк в экономику!

Щось часто її критикують...У нас Вергун наче нормальною була...два роки назад...

0

26

А як звали вашу Вергун?

0

27

КитВасиль написал(а):

А як звали вашу Вергун?

Не пам'ятаю...наче Іванівна...а ім'я вроді Наталя...але не впевнений...

0

28

Raven_sp написал(а):

У нас Вергун наче нормальною була...два роки назад...

та вона і зараз кльова! гарні лекції, чудово все пояснює. одна біда: щось забагато як для біологів вимагає. ні, я не заперечую, що якісь економічні ази всебічно розвинута людина має знати, але щоб так...  :alkapone:

0

29

Raven_sp написал(а):

Іванівна...а ім'я вроді Наталя...

Ні, це не з мого курсу...

0

30

Не, Людмила. Но она экономику читает. Так шо вряд ли. Хотя Сидоренко вон тоже философию ведёт...

+1


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Гноярка » Кизякомєтаніє