Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Канівська практика » Цікаво, а що б про це сказав дідусь Фройд?


Цікаво, а що б про це сказав дідусь Фройд?

Сообщений 31 страница 35 из 35

31

Painkiller написал(а):

Той митець був ніхто інший як Пекло)

Я - Пекло??? Ні хвіга собі, одначе. Та ви часом не тей-того-як-його? Типу, дайотє...

Хотя... Борода сива, очі вирячкуваті... Щось-таки є. А ще у нього чилійський капелюх, а в мене - коста-ріканський.

0

32

То через те, що дехто всі свої повідомлення якось постирав. Так би Painkiller знав, що то...
Не буду називати імені, бо то був КитВасиль

0

33

КитВасиль, с подписью-то как-то такой себе унисон вышел, если не сказать больше...  :svyst:
Но всё равно апплодирую! Зоологический слоган получился. Зоологи - берите на вооружение!!

0

34

Брунейский Агент написал(а):

унисон вышел

Та ні, на октаву нижче. Те, кто знают, о чем я, те навсегда одни...

0

35

КитВасиль написал(а):

Я - Пекло??? Ні хвіга собі, одначе. Та ви часом не тей-того-як-його? Типу, дайотє...

Хотя... Борода сива, очі вирячкуваті... Щось-таки є. А ще у нього чилійський капелюх, а в мене - коста-ріканський.

Мої найщиріші сорі. Обшибочка вийшла...... Сором мені сором :sorry:  Ще раз прошу пробачення! Як же я міг Вас спутати?!!!! Прикро....  З мене маленька бочечка меду.:poohmed:

Отредактировано Painkiller (2008-01-11 21:22:36)

0


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Канівська практика » Цікаво, а що б про це сказав дідусь Фройд?