Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Канівська практика » Цікаво, а що б про це сказав дідусь Фройд?


Цікаво, а що б про це сказав дідусь Фройд?

Сообщений 1 страница 30 из 35

1

З кінця 90-х в студентів-біологів з'явилась дивна традиція – на День Нептуна перевдягатись в особин іншої статі. Правда в дівчат це не дуже вдається (як каже народна мудрість: Шила в мішку не приховаєш, а третій розмір так тим більше). А ось деякі хлопці вже чого тільки не витворяють! Не знаю як там шо, але вперше я побачив таку підбірку красунь в Каневі не на День Нептуна, а на теплоході з іноземними туристами. До речі більшість із них була німцями, так що може це від них і пішло слово "ахтунг". На моє здивування на тому ж теплоході я побачив свого однокласника (не передягнутого), який працював там молодшим матросом. Він повідав, що в інтуристів є традиція: коли теплохід зупиняється в Каневі, вони збирають гулянку і при цьому перевдягаються в представників іншої статі. Підозрюю, що звідси й перейняли студенти традицію перевдягань.
Так от цікаво, а чи є щось подібне на практиці представників інших факультетів? І чи взагалі у вас є щось на зразок Дня Нептуна (або як його ще називають День Канева)?

0

2

Ну я не перевдягався. Тому навіть не розумію цієї традиції...
Хоча, коли люди з нашого курсу перевдяглись - то стало зрозуміло, хто ахтунг, а хто тільки прикидається.
Можливо це замаскована операція по виявленню ахтунгів серед однокурсників?

0

3

Так то воно так, але це легко виявляється ще до Канева.

З одного боку, різноманітні дивакуваті (а для сторонньої людини безглузді) традиції є у різних представників "кочових" професій - геологів, моряків і т.д. В Каневі, коли люди довгий час живуть відносно ізольованим колективом також зароджувалось багато таких традицій. Мене дивує чому останнім часом вони мають спрямування як не якесь "гомічєскоє", то ледве не сатанинське. Наприклад, "чортами" на День Нептуна перевдягались студенти давно. Але останнім часом атрибутика "чорта" набула не лише розфарбовування сажою, вплітання курячих кісток в зачіску, а й таких елементів як нанесення пентаграм, надписів 666 тощо.
Канівъ, камо грядєши?

0

4

Чудотворец написал(а):

останнім часом вони мають спрямування як не якесь "гомічєскоє", то ледве не сатанинське.

Одне іншому не заважае. Ахтунги теж можуть бути сатаністами. Такими собі "служителі темряви і гламуру".

Чудотворец написал(а):

Але останнім часом атрибутика "чорта" набула не лише розфарбовування сажою, вплітання курячих кісток в зачіску, а й таких елементів як нанесення пентаграм, надписів 666 тощо.

Гатічна...
Тільки напевне виходить не дуже смішно.
Хоча потяг до містичного завжди спостерігався під час практики. Студенти викликали духів, ходили вночі на тарасову гору, навіть ті ж походи на ретранслятор... Існував же міф, що ретранслятор - місце шабашів місцевих сатаністів.

0

5

Да! Да! Любов до різноманітних жахалочок сильна в народі ще з часів піонерських таборів :pioneer: . Сам колись повівся на історію про чорного спелеолога :night:, аж поки не дійшло до того, що на цю примару стали списувати систематичну пропажу сгущеного молока.
Дещо повторюсь, зазначивши, що ці жахалочки є цілком нормальним явищем не лише в дитяцько-юнацьких таборах, але й в експедиціях. Ось тільки в експедиціях через велику кількість важливих справ  :zlyden: до них не завжди доходить. А в діток часу безліч, а фантазії ще більше . Тому бродять по світу різноманітні примари (в даній ситуації студенти займають проміжне положення між дітьми та поважними науковцями). Да, так ось, мені дещо не до вподоби не поява нових жахалочок, а бажання самих студентів на певний час прийняти образ якогось сатаниста чи ахтунга. З часом такі люди будуть знімати фільми на кшталт "Фарс пінгвінів" (чув/не чув? про таке).

0

6

А найбільш містичне студентське дійство - це гра в "пляшечку".
У цій "грі" є всі атрибути містичного дійства:
- попередне вживання стимулюючого зілля;
- колективний ритмічний танок по колу;
- наявність фетиша (пляшки), та його доленосна роль; 
- ніхто від цього не отримує великого задоволення, але всі знають що так треба, і як саме треба;
- ну і нарешті сам поцілунок - як елемент жертвоприношення...

0

7

2lektin: Да-уж закрутив. Ти ніколи не збирався в психоаналітики податись?
В цьому році в мізках деяких студентів другокурсників бродила ідея зіграти в "Марічку" (російськомовний варіянт "Медведь"). Суть проста: в посудину наливається горілка і пускається по колу. Кожний відпиває, на кіко духу вистачить, і доливає нестачу пивом. Коли рідина в посудині перетвориться на пиво, проголошується, що "Марічка пішла!" :drings: . Процес запускають в зворотній бік- пиво доливають горілкою. Коли рідина перетвориться в горілку, проголошується, що "Марічка пішла!"  :zlyden: . Правда, наскільки мені відомо, то студенти в Каніві в цю гру так і не зіграли. Зате, коли вони були на першому курсі, в 2005-му році, двоє їхніх однокурсників (цікава деталь: хлопець і дівчина) усамітнились в кімнаті і стали грати в захоплюючу гру...

Невеличка павза - пофантазуйте трошки... :kiss:
Так ось стали вони грати в цікаву гру - хто більше вип'є. Коли до них в кімнату зайшли нач.практики та черговий викладач вони вже грали в іншу гру - хто дальше, звиняйте, ригне. Сміху було  :lol:
Як бачиш, в Каневі з'являються не лише нові традиції, але й нові розваги. Хоча, гадаю, в пляшечку ще також подекуди грають - вона не вмируща.

0

8

Є ще одна гра, вона потребує великої витримки і повного самоконтолю.
Назва "підарас". Суть гри - двоє курять одну сигарету, роблячи по одній затяжці. Головне не допустити того, щоб упав попіл.
У кого попіл упав - той програв.
Тільки людина яка досягла абсолютного спокою і в якої не тремтять руки може виграти.
У тому, з якою обережністю, та напруженням відбуваються останні затяжки є справжній дзен...

0

9

Кілька раз грався в таку цяцьку, але якось ми її по іншому називали (чи то "в козла" чи ще якось). У нас "підарас" був картярською грою.

0

10

До речі, цього року шоу-трансвеститів на день Нептуна було слабеньким і мало хто на них звертав увагу. Не знаю як кого, а мене це радує.

0

11

Чудотворец написал(а):

До речі, цього року шоу-трансвеститів на день Нептуна було слабеньким і мало хто на них звертав увагу. Не знаю як кого, а мене це радує.

+1. Я теж свого часу не перевдягався...

0

12

Вы, дорогие друзья, по-моему, слишком серьёзно относитесь к традиционному каневскому развлечению. У вас получается, что любое переодевание - это уже "ахтунг". А ведь помните, совсем недавно у Шекспира в театре Офелию и Дездемону играли мужики. У японцев до сих пор играют. Однократный маскарад для всеобщего веселья (а ведь весело было и не переодевшимся, правда?), на мой взгляд, нравственные устои не слишком подорвёт. А артистизм и изобретательность, проявленные многими участниками, указывают как раз на отсутствие скрытых проблем, на которые справедливо указывал старина Зигмунт.
А кому не нравится - можно же не участвовать, да и после линейки сразу отправляться по своим делам. Вроде ж мероприятие не принудительное и на зачёты не влияет...  ;)

0

13

Можливо, можливо. Я і не збираюсь всіх клеймити ахтунгами, хто передівся. Але не подобаєтться мені ця традиція. Окрім того традицією вона стала відносно недавно. На нашому курсі це було лише повторення минулорічного приколу.
До речі, на цьому курсі день Нептуна пройшов дуже класно, при тому, що як вже було зазначено, шоу трансвеститів там було не визначальним номером. Особливий респект організаторам цьогорічного дійства  :thank_you: 
Про подробиці, сподіваюсь нам повідає якось перший (чи вже другий?) курс
З.І. Ось тіко машину Войтюка, мабуть, все-таки не варто було переносити. А то нарік я точно буду натовп будильників вогнегасником зустрічати (цього року були такі ідеї на Фінляндії, але якось жалько стало студіозусів)

0

14

а мне просто женские трусики жмут...

0

15

lektin написал(а):

а мне просто женские трусики жмут...

Так настоящим мужчинам взагалі, будь-шо окрім сімейок носити непотрєбно і боляче.

0

16

КитВасиль написал(а):

д.б.н. проф. М.Е.Дзержинського і його одногрупників у ролі прекрасних амазонок

я звісно перепрошую, а чи можна десь побачити хоч якісь хвото цього дійства? ггг... А Гарматіна ні в кого не переодягалась? :O

КитВасиль написал(а):

і наразі мені не відомо, чи відзначають його на факультеті.

так, це свято і досі живе в стінах факультету. воно починається в аудиторії 212 або 215 Святковим концертом, а повністю розгортається та знаходить свій кінець вже десь у гуртожитку або на чарівному майданчику. отак от...:)

0

17

Чудотворецъ написал(а):

До речі, на цьому курсі день Нептуна пройшов дуже класно, при тому, що як вже було зазначено, шоу трансвеститів там було не визначальним номером. Особливий респект організаторам цьогорічного дійства

велике дякую! ми старалися)) сценарій написали за 2 доби, а рєчь "Романенко" вже взагалі в останні години. і взагалі весело було  :aaa:

Чудотворецъ написал(а):

Про подробиці, сподіваюсь нам повідає якось перший (чи вже другий?) курс

а які тут подробиці?? краще вже фото викласти на Каневалі із коментарями. як Ви на це дивитесь, шановний Л.В.?

0

18

а що стосується ахтунгів мого року, то маю дещо "гарненьке".  :D

http://infostore.org/file/3977746/3208733/DSC_0008_.jpg

0

19

КитВасиль написал(а):

Коли на перший курс прийшла Оленка Скопенко, то нагорі стало відомо про "ідеологічні хиби та помилки" парторга практики, і десь у 1979-1980 рр. свято було перейменовано на нейтральне "День Канева".

:D
Частково наслишан про подвиги ботаніків. Зоологи б, кажуть, таж від них не відставали, але окрім дівчат нарівні любили і ще щось (якто "три бутылки водки")

КитВасиль написал(а):

Згодом, у 1990-і роки День біолога суцільно здох як явище, і наразі мені не відомо, чи відзначають його на факультеті.

Всередині 90-х були непогані капустники і зараз є День Б. Але за останні 5 років я там був лише раз. Щось мене конкурси мисок і стьоб над Трохимцем не надихає.

КитВасиль написал(а):

А от День Канева через зміну навчальних планів суцільно втратив зв'язок із сонячними святами паган

Так чому ж. Рівнодення то 26 червня! То Івана Купала з прив'язкою до юліанського календаря втрачає зв'язок з Сонцем.

КитВасиль написал(а):

Ще приснопам'ятними є дебют д.б.н. Корнєєва у ролі Ахінеї Іванівни Тронутослегковської за сценарієм Ю.Г.Вервеса

В 2006-му, коли я сп'яну таки зайшов на День Б, якийсь митець про Ахінєю Іванівну натхненно розказав і заспівав якийсь сингл на мелодію Каліфорнії (чим незрівнянно прикрасив День Б). Можливо маєте час і натхненняв в якійсь темі повідати про життя і творчість Ахінеї Івановни. Здається, вона того варта.

КитВасиль написал(а):

А дідусь Фройд нічого зайвого не бачив. Все, що він бачив, живе і пасеться. Відсилаю також до пелєвінського "Зігмунда у ресторані"

Не люблю Фройда. Вже декому розповідав у реалі чому, то ще й тут висповідаюсь. Для багатьох не секрет, що я люблю викопувати різні здохлості. І в своїх наївних юнацьких мріях я мрію знайти щось ТАКЕ (найчастіше мрію про череп мамонта, який не знаю як буду транспортувати). І сни в мене відповідні. Зокрема часто сниться, що я находжу белемніта, а потім ще кілька, а потім ще сотні. І кожний же белемніт один одного товще і довше! Так щоб сказав про ці сни Фройд? Сам він такий!

just_ptaha написал(а):

краще вже фото викласти на Каневалі із коментарями. як Ви на це дивитесь, шановний Л.В.?

К своєму стиду, зазначу, що в мене цих фото ще немає.
КитВасиль, а на фото не Валерій Олексійович Корнєєв?

0

20

Та, мабуть, шо після таких історій не лише Ахінею Іванівну можна проголосити праматір'ю Сердючок, але й Канівську практику можна поставити у історків трансфеститьських парадів. Тіко краще не варто, а то паломництва розпочнуться.
Згадується інструктаж співробітників міліції перед чергуванням по наведеню порядку на гей-параді. Пункт 1. Держатись спина до спини.

Але в 2000-му році сам особисто бачив 15-20 перевдягнутих німців на причалі Тарасової Гори. Цікаво, звідки вони отого набрались.

0

21

Роздобув фотки істориків і з канівської практики. Виявляється, в них теж присутнє перевдягання. Тіко не таке масове як у нас, а там одного перевдягають і він виконує певні функції на Відхідній молитві гробовщиків з Дніпра (аналог нашого Дня Нептуна).
Що ж це таке, що всіх тягне до перевдягання в Каневі? І біологи, і історики, і навіть інтуристи...

0

22

Чудотворецъ написал(а):

Роздобув фотки істориків і з канівської практики.

Ждем-с Каневале.

0

23

Фу, мне что-то эти толпы жоноподобных мальчиков не впечатлили. Когда там на каком-то квн-не или дни биолога по роле переоденется, то это одно дело. Но на дне Нептуна я чтойто этой традиции не понимаю.

0

24

Якось підняти з небуття тему....

Чудотворецъ написал(а):

З кінця 90-х в студентів-біологів з'явилась дивна традиція – на День Нептуна перевдягатись в особин іншої статі. Правда в дівчат це не дуже вдається (як каже народна мудрість: Шила в мішку не приховаєш, а третій розмір так тим більше). А ось деякі хлопці вже чого тільки не витворяють! Не знаю як там шо, але вперше я побачив таку підбірку красунь в Каневі не на День Нептуна, а на теплоході з іноземними туристами. До речі більшість із них була німцями, так що може це від них і пішло слово "ахтунг". На моє здивування на тому ж теплоході я побачив свого однокласника (не передягнутого), який працював там молодшим матросом. Він повідав, що в інтуристів є традиція: коли теплохід зупиняється в Каневі, вони збирають гулянку і при цьому перевдягаються в представників іншої статі. Підозрюю, що звідси й перейняли студенти традицію перевдягань.

Можливо я чогось не розумію,чи старомодний, але переодягання не одобрюю...сам не переодягався....фігня це якась...
Нагадує вислів:

Жінка в чоловічій одежі виглядає елегантно, чоловік у жіночій як п...ас
Без образ, це так, моя думка...

0

25

Raven_sp
+1 Аналогично. Не розумію я цього.

0

26

А теорію відносності Ви розумієте? А мову бушменів? ;)

0

27

Raven_sp написал(а):

Можливо я чогось не розумію,чи старомодний, але переодягання не одобрюю...сам не переодягався....фігня це якась...

Андрію, Ви мене лякаєте! А шкарпетки! А білизну!? А дитяче почуття гумору? Один наш спільний знайомий впеше розреготався до кольок, коли побачив, як я вдягнув собі на голову його повзунки і перетворився на "зайчика з вушками".

Травестія - це явише загадкове і багатотисячорічною історією, замішане не на підсвідомих комплексах, і не на прихованій гомосексуальності, а на сміху як реакції на хибне використання рольових функцій, чи то статевих, чи то сімейних, чи то вікових.

З мене також сміялися, коли я вперше почав виконувати функції Діда Мороза у лабалаторії екології. Потім звикли.

Власне - і я потроху звикаю і до пірсингів і тату, котрі мені видаються ще бридкішими за жіночий одяг на чувачках.

+1

28

Брунейский Агент написал(а):

А теорію відносності Ви розумієте? А мову бушменів?

теорію трохи...мову ні...чом відразу наїзди? я ж написав - без образ, це лише моя думка, я ж нічого не маю проти тих, хто переодягався...

КитВасиль написал(а):

Андрію, Ви мене лякаєте! А шкарпетки! А білизну!? А дитяче почуття гумору? Один наш спільний знайомий впеше розреготався до кольок, коли побачив, як я вдягнув собі на голову його повзунки і перетворився на "зайчика з вушками".

Ви сприйняли мої слова буквально... я мав на увазі переодягання суто на день Нептуна...

0

29

Чудотворецъ написал(а):

якийсь митець про Ахінєю Іванівну натхненно розказав і заспівав якийсь сингл на мелодію Каліфорнії

Той митець був ніхто інший як Пекло)

Отредактировано Painkiller (2008-01-09 01:16:07)

0

30

КитВасиль написал(а):

Травестія - це явише загадкове і багатотисячорічною історією, замішане не на підсвідомих комплексах, і не на прихованій гомосексуальності, а на сміху як реакції на хибне використання рольових функцій, чи то статевих, чи то сімейних, чи то вікових.

Ця думка, як я гадаю, і була першою при перевдяганні "піонерів-тарнсвеститів" :)

0


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Канівська практика » Цікаво, а що б про це сказав дідусь Фройд?