Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Що таке є біофаком?


Що таке є біофаком?

Сообщений 241 страница 270 из 290

241

а то секрет... =))))

Ну люблю трохи похуліганити :blush:
так це ж всі люблять=) і викладачі теж)))
я маю на увазі зоологів, це все передається спадково, через кафедру=)

0

242

А напомните, пожалуйста, какого числа следующее збіговисько гуртка??? И где?

0

243

Шалена Білка написал(а):

А напомните, пожалуйста, какого числа следующее збіговисько гуртка??? И где?

Наскільки я пам'ятаю, то 21 квітня (в середу) "в то же время, в тот же час"  :D )))
Звичайно ж якщо нічого не помінялось...

0

244

Уже скоро  :D

Спасибо, а то я немного запутался))

0

245

Ем... Питаннячко "не в тему": Мо хто знає "робочі" години Інституту гідробіології? :blush:
П.С- щось мало активності на форумі стало... Чи знову буде актуальною (поки що "закинута") тема "Вымирание???" ? :confused:  ^^

0

246

=Fidelia= написал(а):

П.С- щось мало активності на форумі стало... Чи знову буде актуальною (поки що "закинута") тема "Вымирание???" ?

Да... что-то притихли.... :'(

0

247

Точно... ТількО декілька "тимурівців" заходять сюди! http://www.uahorses.com/Forum/Smileys/classic/fq.gif А було більше.. :suspicious:
Одне радує - завтра ДЕНЬ БІОЛОГА!!! :glasses:

0

248

ПОЗДРАВЛЯЮ С ДНЁМ БИОЛОГА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!))))))

Отредактировано Шалена Білка (2010-04-16 16:17:51)

0

249

Такссс... І хто сьогодні був на гуртку? Ану признавайтесь!!! :longtongue: (Крім мене, Antrophorа(и) і пана Raven_sp )

0

250

Я была)))) Но что бы я... еще раз согласилась на убийство жабЫ!!! Да никогда!!!! Я когда увидела процедуру умертвления.... :'(  жуть вобщем... http://www.yoursmileys.ru/msmile/sad/m0224.gif

Народу что-то не очень много было...

Отредактировано Шалена Білка (2010-04-21 21:18:09)

0

251

Ееее... Взагалі-то я з самого початку була проти "експерименту" з жабкою, але що ж поробиш з таким "явлєнієм" як людська цікавість і, особливо, велика зацікавленність першого курсу...
Зате наступного разу  зауважимо, що краще жувати свою печеньку і слухати цікаві розповіді, без всяких там процедур "харакірі"... :longtongue:
Які плани на наступний гурток? Я так розумію, представники 1-го курсу не прийдуть в зв'яку з початком сессії, чи як..?!

Отредактировано =Fidelia= (2010-04-21 22:34:43)

0

252

=Fidelia= написал(а):

що ж поробиш з таким "явлєнієм" як людська цікавість і, особливо, велика зацікавленність першого курсу...

Ну а что ж вы хотите... дикие первокурсники ВСЕ хотят увидеть.... Лично я была не против разрезания жабы... пока не увидела её... Меня ж до сих пор совесть мучает!!! (но к сожалению, из всех первокурсников, меня одну она мучает... :( )

=Fidelia= написал(а):

представники 1-го курсу не прийдуть в зв'яку з початком сессії, чи як..?!

Я очень постараюсь прийти... За остальных ничего не могу сказать... (узнаем рассписание экзаменов - тогда будет уже точно видно...)

Отредактировано Шалена Білка (2010-04-22 14:40:58)

0

253

Шалена Білка
Жаба фигня, а вот крысы и их мучения это жесть)))

0

254

Бедные крысы.. Мы их мучаем, уже тоже жалко.. Причем, на кафедре это делается как-то черезчур жестоко..

0

255

Patriotofmg-42
Охохо...бедные крысы... Не, если ради науки - понятно, это дело нужное! Но ради любопытства издеваться над тваринкою... Зачем? (хотя еще неделю назад моё мнение было немного другим...) http://www.yoursmileys.ru/msmile/sad/m0221.gif

Ладно, не будем о грустном, жабке уже все-равно...  Её вроде даже помянули?  %-)  :)

0

256

Шалена Білка написал(а):

Ладно, не будем о грустном, жабке уже все-равно...  Её вроде даже помянули?

По-ходу "поминать" ми почали ще до "експерименту" (чайком)... :canthearyou:  А після, ніхто вже не пив і не їв))) Але всі, як мухи на мед, "позліталися" до столу, фотографувати "розтерзану" жабку...
А крисок навіть спеціально вирощують для всіляких дослідів, але всеодно якось не по собі стає, коли, як би прикро це не звучало, але позбавляєш живу істоту життя. Хто помітив, то у Пшеничного дрижали руки, коли він тримав тварючку і робив всі "процедури".
Короче, всі подібного роду "досліди", "експерименти" завжди викликають різну реакцію і в кожного по-своєму... :unsure:
А що поробиш - таке біологічне житІє [взломанный сайт]

0

257

=Fidelia=, Шалена Білка
дівчата, я з вами згодна...
що мене найбільше обурило - так це неповага до смерті живої істоти ,вибачте мене, першого курсу...
будь-яку живу істоту потрібно поважати, а тим паче її смерть... а то дівчата себе поводили так, ніби то фігня, пробачте мене, ніби в них би на місці Пшеничного навіть руки не трусилися...
Перова=) весь час каже - справжній науковець - той який збирає гербарій на могилі свого кращого друга... але то ж ботаніки)) а на мою думку, справжній науковець - той, який поважає будь які живі істоти - від амеби і мікроспоридій, до дерев і тварин, поважає їхнє право на життя. і завжди намагається уникнути насилля над ними...
ось... :suspicious:

=Fidelia=
може в тебе є ще цікави мульти? ну окрім тих трьох сезонів про шаленого петрика))))

+1

258

Anthophora написал(а):

на мою думку, справжній науковець - той, який поважає будь які живі істоти - від амеби і мікроспоридій, до дерев і тварин, поважає їхнє право на життя. і завжди намагається уникнути насилля над ними...

Слухай, ну ти і розігналася... ^^  Цікаво, а хтось бачив свої, власні "амеби", чи тількО уві сні та книжках :longtongue: ..?!   - це чисто "науковий" інтерес :glasses: 

Anthophora написал(а):

=Fidelia=може в тебе є ще цікави мульти? ну окрім тих трьох сезонів про шаленого петрика))))

Ееее... Треба "поритись" в "закромах родины", мо щось і знайду.. :blush: !!! Взагалі-то є пару радянських м\ф ("Безтолковый вомбат", "Крылья, ноги, хвост..", "Cats story") - це може підняти настрій 100% :rofl: ! Але треба ще й тему для доповіді придумати, і самого "доповідача" віднайти :idea: ... Аууу!!! А то ж як науковий, зоологічний гурток без "науки"?))) Все-таки "останнє" зібрання народу, що відвідує "сіє собраніє" напротязі всього семестру - треба зробити ВСЬО на вищому рівні... Ну або ж хоча б постаратися зробити те по-людськи)))

0

259

Anthophora написал(а):

так це неповага до смерті живої істоти ,вибачте мене, першого курсу...

Інколи сміх, приколи і тому подібне, що зі сторони здається неповагою - являється захисною реакцією людини на страх... тобто не завжди, коли здається, що людина неповагливо ставиться до чиєїсь смерті, це свідчить, що вона по характеру зла чи безчуттєва...але це в меншості випадків...

0

260

Anthophora написал(а):

від амеби і мікроспоридій

Ми зпричинюєм "зло" іншим істотам вже хоча б тому, що живемо...наприклад, скільки комах давиться нами при ходінні...але, звичайно Ви праві...поважати потрібно кожне життя)

0

261

=Fidelia= написал(а):

Які плани на наступний гурток? Я так розумію, представники 1-го курсу не прийдуть в зв'яку з початком сессії, чи як..?!

Якщо гурток буде, то в мене в принципі є коротенька доповідь на тему "Отрйні птахи та ссавці"...але ж однієї доповіді буде замало...

0

262

Raven_sp написал(а):

тобто не завжди, коли здається, що людина неповагливо ставиться до чиєїсь смерті, це свідчить, що вона по характеру зла чи безчуттєва...але це в меншості випадків...

Тут я з Вами також маю погодитися, бо знаю одну людину, яка має захисною реакцією на сумну звістку сміх, але то лише одна небагатьох... Хоча всі ми маємо певні відхилення від норми (якщо припустити що це поняття існує а не являється чимось абстрактним=)) :)

0

263

Raven_sp
Дуже хотілося б почути вашу доповідь, мене зацікавила ваша тема...

в принципі, в мене є про безсмертних медузок=) замітка і тихоходок...
+ керівництво гуртка мені особисто пообіцяли окрему доповідь про тихоходок :D кавайї! :rofl:

Вони такі милі...  ^^

0

264

Да, треба думати, бо часу майже нема...

0

265

=Fidelia= написал(а):

Да, треба думати, бо часу майже нема...

Начебто 19-го травня планується засідання...

Отредактировано Raven_sp (2010-05-13 12:22:26)

0

266

Anthophora написал(а):

Я провернут через мясорубку дня я устал как пес меня шатает разбиты руки в кровь, нет третьей струны, мне всегда чего-то не хватает.... (с)

Anthophora Ви слухаєте ЧАЙФ? Як кажуть митці - Це прекрасно)))
Один з моїх найулюбленніших гуртів...в червні, до речі, на Лівобережній (виставковий центр) вони будуть виступати на дні пива)))

http://www.chaif.ru/events/2010/6/19/809

0

267

ЧАЙФ - это гениально)))

Raven_sp написал(а):

в червні, до речі, на Лівобережній (виставковий центр) вони будуть виступати на дні пива)))

Возник вопрос, а с Канева же можно якось смотаться в этот день =) ???

0

268

Шалена Білка написал(а):

Возник вопрос, а с Канева же можно якось смотаться в этот день =) ???

В принципе, думаю что можно...так как концерт выпадает на выходные...на моем первом Каневе (2005) студенты часто на выходные выбирались в Киев...как сейчас не в курсе....

Шалена Білка написал(а):

ЧАЙФ - это гениально)))

100 %
Я был на последнем концерте в Палаце Спорта - "25 лет выдержки", очень понравилось... решил что буду посещать все их будущие выступления в Киеве)))

Отредактировано Raven_sp (2010-05-13 21:03:44)

0

269

Raven_sp написал(а):

как сейчас не в курсе....

Сегодня собрали весь первый курс, рассказали за Канев. Вобщем, выходной только воскресение. А выступают 19 - суббота  :'(

Raven_sp написал(а):

Я был на последнем концерте в Палаце Спорта - "25 лет выдержки"

А вот у меня к сожалентю не получилось попасть на этот концерт (до сих пор так обидно... :'( ). Я б тоже с огромным удовольствием посещала  по возможности все их Киевские концерты... но видимо 19 не удастся. Эх, не везёт мне :D

Отредактировано Шалена Білка (2010-05-14 20:44:40)

0

270

Шалена Білка написал(а):

Вобщем, выходной только воскресение. А выступают 19 - суббота

Та нічого страшного... Впринципі можна написати заяву (нач. практики), вказавши причину (в гості, день народження родичів наприклад :D ), і чкурнути в Київ на концерт :crazyfun: ! Я якось "протрималась" всі дні практики в Каневі, ні разу не з'їздивши до Києва, хоч деякий народ все ж їздив додому... А мені зовсім нехотілось - і це крутО![взломанный сайт]

Шалена Білка написал(а):

ЧАЙФ - это гениально)))

Точно! Майбуть чи не в кожного зоолога є "потяг" до цієї групи :glasses: )))

0


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Що таке є біофаком?