Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Що таке є біофаком?


Що таке є біофаком?

Сообщений 181 страница 210 из 290

181

just_ptaha написал(а):

в профкоме тоже люди

ТА НЕВЖЕ?! Ой як чудово написано, я аж сльозу зронив :rofl:

just_ptaha написал(а):

вот к примеру ты сама можешь подойти к главе профкома и предложить что-то организовать

Якби ж з того був хоч якийсь толк! Віктор Михайлович зажралися, ні одна обіцянка, котру він мені давав у свій час, не була виконана! І допомоги від нього чекати також не варто, ПЕРЕВІРЕНО!!!!

0

182

Чудотворецъ написал(а):

що існують лише дві профспілки, які працюють за призначенням: Коза-Ностра і Якудза

Та ну?! А прфспілка вулиці Сосюри (тобто кільцева)? В них здається там також фсе ніштяк :night:

0

183

just_ptaha написал(а):

в том-то и дело, что реакция должна быть с твоей стороны. инициатива наказуема.

Тоді питання мона? Для чого тоді ви? Хіба не для того щоб підтримувати ці самі ідеї та реакції?

+1

184

Painkiller написал(а):

Та ну?! А прфспілка вулиці Сосюри (тобто кільцева)? В них здається там також фсе ніштяк

Та ну. Вони теж про свої профспілчан не турбуюцця, бо завжди на їх місце нових знайдуть.

0

185

Чудотворецъ написал(а):

Та ну. Вони теж про свої профспілчан не турбуюцця, бо завжди на їх місце нових знайдуть.

Так щож виходить?! Наші профспілки йдуть пліч-о-пліч? Йой людоньки, щож це робицця? :O

0

186

Painkiller написал(а):
Painkiller написал(а):

Так щож виходить?! Наші профспілки йдуть пліч-о-пліч? Йой людоньки, щож це робицця?

Пропивання профсіпілкових внесків... Доречі, профспілка студентів для цього і створена -- ну який у нас трейд юніон? І всі зазвичай запихають язик під пахву і мовчать....

0

187

Гі бухати за профспілкові гроші, треба сказати так воно і є, нажаль.

0

188

Patriotofmg-42 написал(а):

Гі бухати за профспілкові гроші, треба сказати так воно і є, нажаль.

Ну це сказано дещо різко... Проте те що профспілкові кошти явно йдуть не в те русло - то це факт!

0

189

Painkiller написал(а):

Ну це сказано дещо різко... Проте те що профспілкові кошти явно йдуть не в те русло - то це факт!

Я б не сказав би, що це було різко, але просто не розумію куди гроші йдуть невже в оффшори :D
То це вже буде як гроші комсомолу :lol:

0

190

Patriotofmg-42 написал(а):

Я б не сказав би, що це було різко, але просто не розумію куди гроші йдуть невже в оффшори 
То це вже буде як гроші комсомолу

Гм... Десь так :))))

0

191

В журналі "Кореспондент", (в номері 48 за 15 грудня) була стаття "НеЗачет" про реальний стан речей в системі освіти...висновки зі статті такі, що
вже виросло покоління так би мовити, не дуже розумних...Саме на них буде майбутнє країни...зі всіма витєкающими.... нація тупішає...
Там же було інтерв,ю одного начальника...перед тим як брати на роботу чергового юриста чи економіста задає їм два запитання: Чому дує вітер? і в якому
столітті жив Пушкін?...більшість відповіді не знали....

0

192

http://www.korrespondent.net/

Да...рекомендую: журнал кореспондент...його лозунг:"Лише те, що тебе стосується" правдивий...виходить по п,ятницям з датою суботи...єдиний мінус-ціна...6грн
А вищезгаданий номер подарував сідобородому мужичку з перехода на Либідській (В статті є фото як Він роздає свої бумажки з курсовими/дипломами/рефератами)...
Не знав, що звичайний журнал може принести стільки радості...

0

193

какие люди, такая и страна. чего одним биофаком мелочиться? мне в этой стране уже откровенно противно. все друг друга грязью поливают, каждый ищет лишь собственной выгоды, да, есть хорошие исключения, но таких меньшинство. страна прогнила до мозга костей. и порядки в ней гнилые.и на биофаке в частности. я говорю о том, что сейчас делается негласно. когда-нибудь вся эта гниль рухнет, и страна взорвется реками крови, помяните мое слово. просто там, гда нет единого народа,у которого все свои, и нет наших и ваших, не может быть нормального общества с моралью и нормальными отношениями. простите если кого обидел.

0

194

zzzander написал(а):

и страна взорвется реками крови, помяните мое слово.

...І паде каміння з небес.. і буде вам всим херово... Ух... Ванда та Глоба відпочивають.. Аж не по собі.. Пророки серед нас...

0

195

Painkiller написал(а):

Пророки серед нас...

Саул тоже во пророках ходил...:) а в стране нашей весьма серьезная разруха, если задуматься. пророчества ни при чем. я говорю об очевидном.

0

196

Ех, щось знову давненько мене тут не було... Нічого не поробиш, Життя - складна штука - навчання, робота... От нещодавно такий напряг був, на форумах особливо не посидиш...

У мене тут поточне питання до наших шановних зоологів, зокрема до пана Чудотворця: чи не повідаєте, коли Владлен Миколайович з Антарктиди повертається? Давненько він там уже... Якщо я не помиляюсь, експедиція на рік планувалась. Багато чуток ходить, народ згоряє від нетерпіння))).

Отредактировано Terbern (2008-03-03 23:57:22)

0

197

Та кажуть що вже повернувся і ВБЮ його навіть по телевізору бачив.

0

198

http://image005.mylivepage.com/chunk5/312272/845/d2.jpg

Отредактировано Nefarious (2008-03-06 01:41:19)

+1

199

Nefarious
Я пад стулом.. +100 аффтар жжет, пиши есче!!!! :D

0

200

Будем стараться)

Возвращаюсь к теме о фильмах, ищу пластилиновый мультик "Приключения Марка Твена" без перевода. Увидел фрагмент, по-моему, вещь заслуживает пристального внимания.

Отредактировано Nefarious (2008-03-08 18:47:20)

0

201

valear написал(а):

Patriotofmg-42 написал:Я б не сказав би, що це було різко, але просто не розумію куди гроші йдуть невже в оффшори  То це вже буде як гроші комсомолу

"Ви діду бачили той комсомол?? Як ні то сидіть і...мовчіть"!!!

Отредактировано Painkiller (2008-03-11 10:38:40)

0

202

Painkiller
Та так алегорія :)

0

203

Painkiller
Чули знавали, це про комсомол)

0

204

Вибачте, я не впевнена, що пишу в потрібній темі... (не знаю де ще задати наступне питання):
Скажіть будь ласка, з якого курсу студенти починають писати курсові роботи?

Можливо, я зарано цим цікавлюсь, але все ж таки...

0

205

здати курсову вимагають в кінці третього курсу (в нашому вузі, в інших можуть два-три реферата (іменуємих курсовими) вимагати кожного курсу)
коли починають писати... більшість на третьому курсі
окремі індивіди, якщо знають на яку кайфедру хочуть, знають до кого з викладачів і той викладач теж про це знає то можуть почати і на першому над нею працювати. це не важко, але мало хто це робить.
а є такі, що на четвертому починають її писати))) серйозно. отримують заборгованість (із ліквідацією стипендії) і крапають щось там на четвертому році.
стосовно самого захисту курсової, то це річ не така страшна як то може здаватись третьокурснику, а тим більше першокурснику. Але на деяких кафедрах можуть дійсно чекати неприємні сюрпризи на захисті.
Шалена Білка
В розкладі бачив, що "Швед" веде у Вашого курсу. Вам не дістався?

0

206

Шалена Білка
Ну, тут смотря насколько ты знаешь, чего хочешь и нашла ли ты себе научного руководителя. Если и то, и другое - да, то хоть с первого люди начинают)) Лично я писала отчет о практике в конце второго курса(летом, это, наверное, уе начало третьего..). А, потом там же и у тех же буду писать курсач..
В общем, начинать можно всегда, а сдать надо весной второго семестра третьего курса)

0

207

Ха-ха :rofl:  Два полный ответа))) Однако, оживаем)))

0

208

Сасибо огромное за ответы!!! Просто я уже давно решила, что пойду на зоологию... И на 99,9 % уверена, что данное решение не поменяю. Знаю студентов-первокурсников, которые уже начинают прибиваться к кафедрам (поэтому и сама начала думать над этим... ) Тоесть, если я найду научного руководителя, я уже могу начинать работать над курсовой?

Чудотворецъ
Нет, нам не достался (это значит, что нам повезло или нет? :D )

Отредактировано Шалена Білка (2010-02-10 16:46:46)

0

209

значить так, в середу 17 лютого буде зсідання зоологічно гуртка (в раболаторії екології, кім.19, в 15.45, чай-печиво гарантуємо) там студентки третього курса будуть розповідати про зоологію.
вам треба обов'язково це бачити.

Про Сенчила. Він класний, це точно, але... На ботаніці багато гарних фахівців по вищих, тому казати хто краще: Войтюк, Тищенко чи Сенчило? (це наприклад, кого не згадав не значить, що погані). Вам і не неповезло і не повезло. У Вас просто веде хтось інший

0

210

Да, я слышала за кружок, обязательно туда пойду! СпасибО!!!

У нас ботанику Тищенко Оксана Васильевна ведёт. Хорошая тетя)))

0


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Що таке є біофаком?