Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Що таке є біофаком?


Що таке є біофаком?

Сообщений 121 страница 150 из 290

121

Ну вот... Студрада наша способна только гадить на своих же... Возможно, за исключением некоторых людей(но мне кажется что они либо не проявили свой гадский  потенциал, либо долго там не удержатся)... Это раз.
Общага наша не из худших... Но студрада к этому не имеет отношения... Это два.
А еще- извините, но ваши проверки... У меня в комнате в этом году еще не проверяли ни разу. Но "оценки" стоят (4...). Мне то глубоко фиолетово... Но сам факт... А может у меня там все стерильно и амбиции мои требуют пятерок? :beee:

0

122

SHK написал(а):

У меня в комнате в этом году еще не проверяли ни разу

Зате 17-18 групи 1-2 курсів ми вже з СВ пошерстили, да!
Хоча... бєзобразій не обнаружили :mad: кілька скарг на непрацюючі плафони і усе.
А! Ще ні фіга неясно скіко платити за общагу. З квітня 2007 положено, щоб студенти платили по 50 грн. Але декому приходять квитанції на 25. Із цих "уполовинених" з деяких вимагають, щоб вони до 7 січня 2008 заплптили 385 грн чогось подібного до штрафу чи компенсації. А деяким продовжують мовчки висилати квитанції на 25. Коротше, ні фіга не ясно
Могла б порадувати така подія на факультеті як студентська фотовиставка, але враження від неї цілком зіпсоване темними коридорами деканату. Вже хоча б ліхтарики видавали всім бажаючим. До речі, я так розумію, що і наш Крук теж там відмітився?

0

123

just_ptaha написал(а):

Лукашов вроде бы дядька не дурак.

все же попытаться ему объяснить такое-все равно что горох об стену.человек забыл давно, что такое общага и что такое "студент не успел убрать в комнате". ему доносили, что у меня бывал беспорядок, это факт. но вот уже несколько месяцев это стало большой редкостью. и находятся уникалы, которые тут же бегут стучать зав.общагой, как раз когда я либо затеваю крупную уборку в комнате или получаю посылку из дома.
по поводу его проживания в общаге в студенчестве. он жил в 6ке, когда 9ка еще в проекте была, он сам на паре рассказывал.
что касается злоупотреблением некоторыми людьми из студрады своим положением, то это, простите за грубость, отдельные жополижущие экземпляры.
по поводу же бездействия останусь при своем. еще не видел ни разу, чтобы студрада что-то реально сделала полезного.может, я и не прав, но пока меня не переубедят, останусь при том же мнении.

0

124

Чудотворецъ написал(а):

Могла б порадувати така подія на факультеті як студентська фотовиставка, але враження від неї цілком зіпсоване темними коридорами деканату

ну фотовиставка не могла не порадувати, однак шкода, що її вже згорнули. Могли б влаштувати постійнодіючу, просто час від час змінювати фото.  Ну а в нас завжди присмерк на факультеті. мабуть, всі впевнені, що темнота - друг молоді.

0

125

А ніхто не причасний тут до тієї фотовиставки? Чи до Москалика звертатись? Бо в мене ідея на день Б організувати виставку художніх робіт біофаківців. Ну бо ж, не фото єдиним жиє человєк.
Правда, мабуть, доведецця відскановані роздруківки вивішувати, бо ж як не спи...ть. то залапають точно.
Що ви про це думаєте?

0

126

Чудотворецъ написал(а):

А ніхто не причасний тут до тієї фотовиставки? Чи до Москалика звертатись? Бо в мене ідея на день Б організувати виставку художніх робіт біофаківців.

Можна ще до мене, або до Люби...Але заправляє всім Москалик. Йому ваша ідея сподобається.

Зіронька написал(а):

ну фотовиставка не могла не порадувати, однак шкода, що її вже згорнули. Могли б влаштувати постійнодіючу, просто час від час змінювати фото

Не повезло нам з місцем...вирішили зняти...Пані Людмилі не сподобалось, + я обіцяв їх зняти через два тижні...+ деякі почали відклеюватись (Два фото десь зникло)

0

127

zzzander написал(а):

он мне пригрозил ДОГАНОЙ

Може це було задумано спеціально твоїми сокамерниками, щоб Ти прибрав у кімнаті...(В каневі Ти прибрав лише тоді, коли на Тебе накричав Лященко)

0

128

У географів на факультеті, перед читальним залом постійно діюча виставка...більш професійна...одразу видно, що авторка спец своєї справи....
А ще в холі геофаку висять стінгазети з фото практики географів в Каневі...так незвично...як на мене, то Канів створений лише для біологів...Цікаво, вони знають назви типу "Вервесятник", "Версаль" і т.д.

0

129

Raven_sp написал(а):

Цікаво, вони знають назви типу "Вервесятник", "Версаль" і т.д.

Вервесятник навряд, а от Версаль - 100%. Більшість топонімів КПЗ - робота географів.

0

130

SHK написал(а):

Студрада наша способна только гадить на своих же... Возможно, за исключением некоторых людей(но мне кажется что они либо не проявили свой гадский  потенциал, либо долго там не удержатся)... Это раз.
Общага наша не из худших... Но студрада к этому не имеет отношения... Это два.

Как вам так сказать... О проверках и прочем... Короче, это просто на совести проверяющих, или же они уверены в Вашей непогрешимости....
Насчет "гадства" студрады... .Лично не гадил и на меня не гадили.... А тогда проверка была-таки по "злачным" местам.
Насчет нашей общаги. Да, не одна из худших, к этому имеет отношение только администрация универа, которая там ремонт сделала... Не жили, Вы, дорогуша, в 6-ке и в прочих общагах :)

zzzander написал(а):

по поводу его проживания в общаге в студенчестве. он жил в 6ке, когда 9ка еще в проекте была, он сам на паре рассказывал.

Брехня. То была аспирантская общага в годы его бурной молодости....

Patriotofmg-42 написал(а):

Пардон, а Вы видели другие, что-то я сильно в этом сомневаюсь, общага есть общага.

Конечно видели, и не только в нашем универе.... Я об личностном эгоизме каждого индивида говорю. То есть лично я против, когда всякое...открывает балконные двери и создает сквозняки, не может убрать после себя на кухне, а "мальчики" лазят к девочкам по балконам с риском для жизни.... Вот в этом и есть стадность. Смешно выходит, но "стадность эгоистическая".... Думаю, Вы меня поняли. Разъяснения могу    дать лично:)

0

131

valear написал(а):

Брехня. То была аспирантская общага в годы его бурной молодости....

надо проверить где жил лукашов

0

132

Raven_sp написал(а):

.як на мене, то Канів створений лише для біологів.

З цим я не згоден категорично.

0

133

таку красу треба показати багатоьом, головне, щоб ті, кому показують, не псували чудо

0

134

Поведінка деяких " не біологів2 мене просто обурює, якось спостерігав за польовою практикою студиозусів геолохів( не в образу справжнім студентам геолагам, їм від мене +1000!), в Таганайському нац. парку.,Челябінська обл , РФ. Нема слів, як що й в Каневі  шось ОТАКЕ... :viking:

0

135

vitek
І що там трапилось?

0

136

Patriotofmg-42 написал(а):

Я пятниці святкую

Та-а-ак, п'ятниця - дійсно Великий День, Кінець Робочого Тижня! :) Наприклад, євреї (Генетикові це не читати!) святкують Суботу (Шаббат), а ми - п'ятницю. Як на мене, останній варіант краще.)))

0

137

Eugeniusz
Можемо якось разом відсвяткувати.

0

138

Patriotofmg-42 написал(а):

І що там трапилось?

Після їх  відбору проб, сліди . як після ядерноі війни, а сліди ці на поверхні грунтів. в межах нативних фітоценозів гірського лісостепу, занесених до зеленоі книги РФ

0

139

Eugeniusz написал(а):

Та-а-ак, п'ятниця - дійсно Великий День

Але ж ніби пісний...

0

140

vitek написал(а):

Після їх  відбору проб, сліди . як після ядерноі війни, а сліди ці на поверхні грунтів. в межах нативних фітоценозів гірського лісостепу, занесених до зеленоі книги РФ

Взагалі-то яєшню тра робити за таке. На мар'їній горі  ще й досі є ковбаньки, що лишилися від грунтознавців минулого століття. Я у таку яму був ногою скочив (сачком махаєш, землі не бачиш): дарма, що святе місце, таких ідіом наслухалося!

0

141

В тому знац парку до геологів ставилися куди більш лояльно, ніж до нашого брата. Зоологів з уральського відділення Академіі наук РФ дідки - лісовики чогось стьобуть... :/

0

142

vitek
Ніспраста. Мабуть, зоологи стукали на лісовиків, що вони живуть за принципом "Лєс - наше богатство"

Отредактировано КитВасиль (2007-12-06 10:36:18)

0

143

Судний день 4го курсу - 10.01.08.
Відбудеться о 10:00 в 140вих аудиторіях(Там де Оглобля мешкає)...

0

144

Хтось знає, що то за ямки в землі по дорозі на біофак наколупали (одразу за "нашою" хфірткою, як іти з бокі Васильківської) і якісь штурпаки туди понапихали? Це, тіпа, акція по озелененню?

0

145

Чудотворецъ написал(а):

Хтось знає, що то за ямки в землі по дорозі на біофак наколупали (одразу за "нашою" хфірткою, як іти з бокі Васильківської) і якісь штурпаки туди понапихали? Це, тіпа, акція по озелененню?
Подпись автора

Да то могилки кому-то копают. Или норки.... В любом случае, зеанимай очередь!

0

146

Чудотворецъ написал(а):

тось знає, що то за ямки в землі по дорозі на біофак наколупали (одразу за "нашою" хфірткою, як іти з бокі Васильківської) і якісь штурпаки туди понапихали? Це, тіпа, акція по озелененню?

Думаю, то забор буде... Спитайте у Степана Івановича (двірник), може він знає....

0

147

ох вже це осімєнєніє, ой, озєлєнєніє біофаку!

0

148

Так близько садять хіба що кущі......

0

149

А, шановний пан ботанік все про кущі знає! Може там все-таки архегоніати якісь посадять? Треба ж систематикою займаться! :)

0

150

mahylichka написал(а):

А, шановний пан ботанік все про кущі знає! Може там все-таки архегоніати якісь посадять? Треба ж систематикою займаться!
0( Хорошо | Плохо )

Гм, помиляєтесь.... Спорові рослини я знаю все-таки краще :)

0


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Що таке є біофаком?