Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Що таке є біофаком?


Що таке є біофаком?

Сообщений 61 страница 90 из 290

61

Чудотворецъ
я с ТрАхимцом на шее долго не проплыву?

valear написал(а):

Хіба на екології? Ну тоді прям Бухенвальд буде....

помніццо, мене Леонід екологією лякав, але точно не ТрАхимцом :big_boss:

0

62

just_ptaha написал(а):

Чудотворецъ написал:
(Правда я теж розраховую своїх 1-2% голосів зірвати).ха! послушав первый курс, то между Вами и СВ будет активная конкуренция за каждый голос.

ТАкі да. Бідні діти ночі не сплять зоологію бх учать, але все одно шановний Сергій Володимирович в якійсь там (бозна де він їх находить) книжечці шось найде таке, щоб всх обломать. Да , а в нас він був такий хороший, пятірки ставив...
А от про Леоніда кажуть, што он вроде би хароший

0

63

yosia написал(а):

А от про Леоніда кажуть, што он вроде би хароший

чула, шо кажуть шо він ніби-то постійно хворий...

ну я посміхнулась..
на що мені відповіли: ну в сенсі хворий на отрезвенєніє)

0

64

cutie_cat написал(а):

на що мені відповіли: ну в сенсі хворий на отрезвенєніє)

Отак завжди! Знущайся над собою, ходи на пари тверезим і ніякої подяки! Мо' наступного тижня п'яним завалитись?

0

65

Чудотворецъ написал(а):

Отак завжди! Знущайся над собою, ходи на пари тверезим і ніякої подяки! Мо' наступного тижня п'яним завалитись?

гарна ідея! почніть матюкатися, бити вікна, мацать дєвак-першокурсниць, а потім нагидьте під дверима Людмили Іванівни, чи як її там. можливо більше на своєму посту не залишитесь, але в історію біофаку точно попадете.  :gogi:
а на додачу згвалтуйте кукушку Мякушка!

-2

66

КитВасиль написал(а):

Наталко і Юлю, що ви ото провокуєте митця на усілякий непотріб!? Він же ж таки може зробити все так, як ви скажете! А хто блювотиння і кал прибиратиме? Міла Іванівна? Даруйте! Ми всі-і-і-м розповімо, хто спровокував цей бридкий вчинок!

як чудово ви знаэте мешканців форуму...хм...
а митець зробити і справді все це може, ну, щоб показати, що йому не слабо. він же так сірниками руки жжот, бички об язик точить і їсть, в Троян чоботьми кидає.......

0

67

КитВасиль написал(а):

Наталко і Юлю, що ви ото провокуєте митця на усілякий непотріб!? Він же ж таки може зробити все так, як ви скажете! А хто блювотиння і кал прибиратиме? Міла Іванівна? Даруйте! Ми всі-і-і-м розповімо, хто спровокував цей бридкий вчинок!

фі на Вас!  :yes: Ви ябєда!  :P
а Митця я все ж таки спровокую! потрібно ж якось розважатися на факультеті.

yosia написал(а):

митець зробити і справді все це може, ну, щоб показати, що йому не слабо. він же так сірниками руки жжот, бички об язик точить і їсть, в Троян чоботьми кидає.......

ага, і головую об ноут-буки б"ється, горілку паливом шмонявшим п"є і гербарії палить. жах!

0

68

КитВасиль написал(а):

У молодих, переважно невагітнівших самиць приматів - це один з базових типів поведінки - провокувати самців на нерозважливі вчинки - стрибнути з моста, накакати декану під дверима, начастити пику неандертальцю, наблювати на печерного ведмедя, битися за прекрасну даму на турнірі тощо - на доказ їхньої підвладності самичці. Так самичка випробовує власну силу на самчиках, щоб потім збирати якомога більше самців-коханців, щоб годували і вдягали її ("как каралєву!") і її нащадків.

ыыыыы.... меня спалили....  :fie:

p.s. и не надоедает Вам постоянно так умничать? :gogi:

-1

69

Ну і на флудили. Як то кажуть аффтари много текста.
А яка вам найбільш аудиторія на нашому фаці довподоби, звичайно окрім буфета? Я наприклад люблю 212, вона приємніша ніж 215, вона ніби затишна.

0

70

Patriotofmg-42 написал(а):

А яка вам найбільш аудиторія на нашому фаці довподоби, звичайно окрім буфета? Я наприклад люблю 212, вона приємніша ніж 215, вона ніби затишна.

Я також за 212, я в ній вступні здавала, тому маю поблажливе ставлення, а ще там класний годинник, що зупинився, про написи на партах я вже і мовчу...

0

71

Дурепа
А механізм у годиників 212 і 215 однаковий, адже той теж зупинився.

0

72

Господи, оце залиш вас на деньок.
Велике прохання: 1. Утриматись від різких випадів в сторону один одного.
2. Митців же якщо і хочецця пообговорювати, то на Гноярку. Але й там попрошу поважати навіть тих кого тут немає (це стосовно

just_ptaha написал(а):

а на додачу згвалтуйте кукушку Мякушка!

just_ptaha написал(а):

фі на Вас!   Ви ябєда!   
а Митця я все ж таки спровокую! потрібно ж якось розважатися на факультеті

Це ше хто тут ябеда? (до речі, ябеда по-старослов'янскі "писар").
Окрім того що бив головою ноутбуки, не заперечую реальності всього згаданого, але зауважу що не досказана правда все-рівно не є правдою.
І на останок ще поофтоплю. Не знаю що то за інстинкти на що мене провокують, але любов до вогню (так само як і нелюбов до води) в мене дуже давня. Чому були свідками обпалені штори на старій квартирі, димовухи по Подолу та закатовані вогнем солдатики. Жінок я не шмалив (як каже Махулічка, поки що).
Повертаюсь в тиху гавань теми із бурхливого океану офтопу. Вчора бачив ще одного привида біофаку. Історія такова: Чорний Орнітолог прийшов у синьому светрі і стали ми його дражнити Синім Орнітологом. Мені тут же прийшла в голову що повинен в нас по біофаку серед глупої ночі гуляти привид Синього біолога :zlyden: І вчора таки мені вдалось його узріти! І хоч не серед ночі, а в 18 год., але вже в темряві на мене йшла тінь професора (з иншої кайфедри), яка волала "Бані водяні, водяні бані!".

0

73

Буфет у нас маленький! И меню убогое. И в обслуге мало людей, в очередях приходится всю большую перемену стоять.
Как и почти по всей стране, так и на факультете не нравятся уборные. И хотя у нас они исчо ничаво, жить можна, но это не Европа.  Там конечно тоже бывают "злыдни", как и в Украине бывают чистые уборные. Но процентное соотношение...
А никто не знает чем закончилась история с гербом факультета, гимном, сайтом? Или она исчо токо начинается?

Отредактировано Katsumi (2007-11-03 11:13:14)

0

74

КитВасиль написал(а):

Donkey! Just two words. First: SHUT! Second: UP!" (Shrek 1)
Я не "умнічаю". Я просто попереджаю, чому цього не варто робити.
Ну, і - "Фільтруйте базар", - як любить казати наша неперевершена верстальниця Тетяна Кушка.

І не стидно вам????????????????
дорослий дядько і дозаоляєте собі ображати дівчат...
гидко... не те слово... гидко :(

0

75

зайнялися б ліпше якоюсь людською справою....

0

76

Кстати, а правда, что Ольга Анатольевна Бойко нас покидает????
Почему увольняются лучшие, а худшие если и уедут на годик к пингвинам, то всё-равно обещаю вернутся!

0

77

КитВасиль написал(а):

зайнялися б ліпше якоюсь людською справою....

ха........................ха....................
капец смішно.

Katsumi написал(а):

Почему увольняются лучшие, а худшие если и уедут на годик к пингвинам, то всё-равно обещаю вернутся!

трАхімець-то наша судьба! злий рок, так сказать...
цікаво, як там їм зараз, пінгвінам... :mda:

0

78

yosia написал(а):

як там їм зараз, пінгвінам...

Напевно, вони вже звикли бути дитинками.

Отредактировано Patriotofmg-42 (2007-11-03 18:40:51)

0

79

Patriotofmg-42 написал(а):

Напевно, вони вже звикли бути дитинками.

ги ги
малятами...

0

80

КитВасиль написал(а):

"Donkey! Just two words. First: SHUT! Second: UP!" (Shrek 1)

бугага)) мне кажется, или я Вас чем-то задела?  :pardon:

0

81

КитВасиль
Вы так мило меня называете)) да, а красный носик Вам очень к лицу.

0

82

котик василь став бабуїном з червоними носом.. і ще дечим... ^_^

-1

83

КитВасиль написал(а):

беззаперечно доводить Вашу приналежність до приматів

так, приматів) я особисто нічого ганебного в цьому не вбачаю. а навпаки! це дає право пожбурлятись лайном і виправдати такі вчинки простим виявленням інстинктів, які дісталися від пращурів.

0

84

я чисте янголя... от тільки роги та хвіст сховати треба....
а взагалі я притримуюсь теорії, що ми всі пішли від них самих, від обеззянок. та мабуть від різних з вами...
надто ви вже дратуєтесь через будь-що....
і у вас червоніє ніс і те, ще дещо

Отредактировано yosia (2007-11-03 21:17:36)

-2

85

КитВасиль написал(а):

там не було навіть бананових шкірок. печально це.

извольте, а где же я утверждала, что банановые шкурки присутствуют в постах этого форума? только раз я предложила внести их в беседы.

0

86

Patriotofmg-42 написал(а):

yosia написал:
як там їм зараз, пінгвінам...Напевно, вони вже звикли бути дитинками.

кожного тихого, зимного  ранку, вони чують голос..что крізь ніч , обриває частини снів...нещасних пінгвінів..шо так вже змучилися словами ................. :"ПЕРША ХВИЛЯ ПІДЙОМУ!!!!!!!!!!!!"........
єх...... звірятка.....тепер і там є такі самі "Сонечка" для нього як я)) :kurva:

0

87

киць киць киць...
киця! ти де?????
КИИИИИИИИИИИИЦЯААААААААААААА!
вєрнісь я всьо пращу

0

88

yosia написал(а):

киць киць киць...
киця! ти де?????
КИИИИИИИИИИИИЦЯААААААААААААА!
вєрнісь я всьо пращу

гг, то мені?))) :bye:

0

89

заканчиваются вторые сутки, как почти никто тут не появляется.... мир уже умер?    :O  :fie:

0

90

ААААА!!!! да где ж все???????   :O  :juden:

0


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Що таке є біофаком?